Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
76"40'Kotra Mateusz2
Hemmerling Piotr3
68"55'Tannen Nadav2
Nowisz Wojciech3
66"42'Shinnie Chris3
Pełczyński Adam2
59"27'Pełczyński Adam3
Hemmerling Piotr2
58"53'Kotra Michał3
Marszał Adrian2
56"54'Gnitecki Przemysław3
Gałecki Tomasz2
55"07'Tyma Konrad2
Rykowski Rafał3
53"26'Matejski Tomasz2
Pyda Andrzej3
52"38'Atras Przemysław3
Nowisz Wojciech1
48"19'Nowisz Wojciech3
Spoljar Domagoj1
57"42'Wilas Dawid3
Hełminiak Piotr2
57"38'Przytuła Michał1
Gałecki Tomasz3
41"47'Śmiałek Maciej1
Mikuła Grzegorz3
39"30'Piechotka Tomasz3
Stasiak Wojciech1
38"37'Szymczak Marcin3
Chlebowicz Piotr1
37"06'Hełminiak Piotr2
Stasiak Wojciech3
36"24'Wawrzonkowski Nikodem1
Gnitecki Przemysław3
35"48'Przybitkowski Kamil3
Osojca Mateusz2
34"47'Wilas Dawid1
Królewski Edward3
33"57'Stasiak Wojciech2
Dolata Szymon3
45"52'Owcarz Katarzyna3
Szymaniak Kinga2
42"19'Owcarz Katarzyna3
Kornowska Małgorzata2
41"14'Wasilewska Kinga2
Bogdanowicz Katarzyna3
37"08'Sypniewska Małgorzata3
Zawartka Anna2
32"10'Wasilewska Kinga1
Maskiewicz Małgorzata3
31"10'Surdziel Aleksandra3
Huseynova Anna2
29"51'Tyma Karina3
Kamińska Magda1
27"44'Franczuk Ewelina2
Kwaśniewska Karolina3
27"32'Zawartka Anna3
Bogdanowicz Katarzyna1
24"46'Huseynova Anna1
Mohamed Nazia3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Pełczyński Adam225"46'
Hemmerling Piotr219"17'
Nowisz Wojciech208"18'
Kotra Michał177"10'
Pyda Andrzej170"32'
Shinnie Chris167"17'
Atras Przemysław165"02'
Kotra Mateusz154"35'
Rykowski Rafał146"53'
Marszał Adrian146"33'
Hełminiak Piotr105"44'
Mikuła Grzegorz102"14'
Stasiak Wojciech92"58'
Lasota Andrzej92"18'
Wawrzonkowski Nikodem92"13'
Przytuła Michał91"09'
Wilas Dawid80"06'
Chlebowicz Piotr79"09'
Żak Marcin73"37'
Gałecki Tomasz68"38'
Owcarz Katarzyna110"37'
Bogdanowicz Katarzyna108"50'
Wasilewska Kinga87"42'
Mohamed Nazia82"52'
Surdziel Aleksandra80"27'
Zawartka Anna78"04'
Huseynova Anna77"09'
Rzeszutko Małgorzata74"50'
Szymaniak Kinga67"49'
Sawicka Agnieszka67"44'

Czas setów: 58 godz. 16 min 59 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1837 min 5 s

25"40'
5 set
Tannen Nadav2
Nowisz Wojciech3
18"46'
5 set
Shinnie Chris3
Pełczyński Adam2
17"44'
1 set
Kowalski Dominik3
Popko Łukasz0
17"40'
5 set
Kotra Mateusz2
Hemmerling Piotr3
16"46'
4 set
Nowisz Wojciech3
Spoljar Domagoj1
16"02'
4 set
Kotra Mateusz2
Hemmerling Piotr3
15"58'
3 set
Kotra Mateusz2
Hemmerling Piotr3
15"41'
3 set
Shinnie Chris3
Pełczyński Adam2
15"23'
3 set
Atras Przemysław3
Nowisz Wojciech1
15"09'
4 set
Hemmerling Piotr1
Kotra Michał3

903 min 18 s

19"40'
3 set
Przytuła Michał1
Gałecki Tomasz3
15"11'
1 set
Śmiałek Maciej1
Mikuła Grzegorz3
13"19'
2 set
Szymczak Marcin3
Chlebowicz Piotr1
12"50'
1 set
Przytuła Michał1
Gałecki Tomasz3
12"44'
2 set
Wilas Dawid3
Hełminiak Piotr2
11"50'
5 set
Wilas Dawid3
Hełminiak Piotr2
11"24'
3 set
Kabaciński Maciej3
Kaleta Bogusław0
11"18'
1 set
Grishin Sergei3
Sienkiewicz Leszek1
11"15'
2 set
Pilch Michał0
Przybitkowski Kamil3
10"29'
3 set
Kapuściński Bartosz1
Królewski Edward3

756 min 36 s

12"47'
5 set
Owcarz Katarzyna3
Szymaniak Kinga2
10"15'
2 set
Tyma Karina3
Kamińska Magda1
9"30'
5 set
Wasilewska Kinga2
Bogdanowicz Katarzyna3
8"21'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Szymaniak Kinga2
8"15'
1 set
Huseynova Anna3
Huber Ewa0
7"57'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna0
Surdziel Aleksandra3
7"49'
2 set
Owcarz Katarzyna3
Szymaniak Kinga2
7"49'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Kornowska Małgorzata2
7"46'
2 set
Owcarz Katarzyna3
Kornowska Małgorzata2
7"29'
4 set
Wasilewska Kinga2
Bogdanowicz Katarzyna3

Małych punktów: 9473

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

4317

Hemmerling Piotr216
Pełczyński Adam215
Shinnie Chris208
Kotra Mateusz192
Pyda Andrzej183
Nowisz Wojciech176
Rykowski Rafał176
Marszał Adrian174
Kotra Michał169
Atras Przemysław166

2542

Lasota Andrzej176
Żak Marcin135
Hełminiak Piotr134
Wawrzonkowski Nikodem127
Chlebowicz Piotr126
Stasiak Wojciech123
Mikuła Grzegorz120
Przytuła Michał109
Wilas Dawid88
Kaleta Bogusław87

2614

Bogdanowicz Katarzyna160
Surdziel Aleksandra160
Mohamed Nazia154
Owcarz Katarzyna154
Wasilewska Kinga147
Tyma Karina145
Sawicka Agnieszka145
Zawartka Anna138
Huseynova Anna134
Grzechowiak Dorota130

Wszystkich rozegranych setów: 531

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

237

141

153


Wszystkich rozegranych meczów: 147

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

65

38

44


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
11.09'
4 set
Kotra Mateusz3
Kowalski Dominik1
13.64'
1 set
Królewski Edward1
Matejski Tomasz3
16.27'
2 set
Marszał Adrian3
Przybitkowski Kamil0
17.82'
1 set
Gałecki Tomasz1
Soszka Stefan3
19.55'
2 set
Królewski Edward1
Matejski Tomasz3
19.64'
1 set
Wojnarski Marek3
Spoljar Domagoj0
19.73'
1 set
Spoljar Domagoj0
Marszał Adrian3
20.18'
3 set
Królewski Edward0
Szymczak Marcin3
20.45'
2 set
Kowalski Dominik3
Popko Łukasz0
20.55'
3 set
Rykowski Rafał3
Nowisz Wojciech1
16.00'
3 set
Przytuła Michał2
Żak Marcin3
16.55'
2 set
Roguski Jakub3
Grishin Sergei0
17.18'
1 set
Lasota Andrzej3
Roguski Jakub2
17.91'
3 set
Sienkiewicz Leszek0
Osojca Mateusz3
18.64'
2 set
Dolata Szymon0
Chlebowicz Piotr3
19.27'
4 set
Lasota Andrzej3
Roguski Jakub2
19.55'
5 set
Lasota Andrzej3
Roguski Jakub2
19.55'
4 set
Pilch Michał3
Sienkiewicz Leszek1
20.00'
3 set
Gałecki Tomasz3
Roguski Jakub0
20.27'
1 set
Hełminiak Piotr2
Kapuściński Bartosz3
13.64'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Grzechowiak Dorota3
13.82'
3 set
Grzechowiak Dorota3
Bogdanowicz Katarzyna0
13.91'
2 set
Kwaśniewska Karolina0
Sawicka Agnieszka3
14.00'
3 set
Zawartka Anna3
Ogorodnik Julia0
14.27'
2 set
Kornowska Małgorzata3
Ogorodnik Julia0
15.00'
3 set
Ogorodnik Julia0
Szymaniak Kinga3
15.09'
1 set
Kamińska Magda3
Huber Ewa0
15.45'
1 set
Mohamed Nazia0
Kamińska Magda3
15.82'
2 set
Surdziel Aleksandra0
Tyma Karina3
16.64'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Grzechowiak Dorota3

Decyzji sędziowskich: 278 (2.9%)

Stroke 117
42.1%
Let 128
46%
Nolet 33
11.9%

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
32 27.4%
15-13-4
Kotra Mateusz2
Hemmerling Piotr3
30 28.3%
19-9-2
Shinnie Chris3
Pełczyński Adam2
25 23.6%
8-15-2
Tyma Konrad2
Rykowski Rafał3
21 20.6%
7-8-6
Tannen Nadav2
Nowisz Wojciech3
16 25%
6-10-0
Atras Przemysław3
Jarota Filip0
14 15.1%
5-7-2
Hemmerling Piotr1
Kotra Michał3
13 19.4%
6-3-4
Shinnie Chris3
Atras Przemysław1
13 21.3%
1-12-0
Kotra Michał0
Atras Przemysław3
12 15.6%
8-3-1
Nowisz Wojciech3
Spoljar Domagoj1
12 15.6%
5-4-3
Atras Przemysław3
Nowisz Wojciech1
7 7.3%
0-7-0
Przytuła Michał1
Gałecki Tomasz3
3 4.1%
2-1-0
Pilch Michał3
Sienkiewicz Leszek1
1 0.9%
0-1-0
Wilas Dawid3
Hełminiak Piotr2
1 2%
1-0-0
Gałecki Tomasz3
Roguski Jakub0
8 14%
4-2-2
Szymaniak Kinga0
Mohamed Nazia3
7 12.5%
2-3-2
Mohamed Nazia3
Grzechowiak Dorota0
7 13.2%
2-4-1
Maskiewicz Małgorzata0
Surdziel Aleksandra3
5 10.2%
2-3-0
Grzechowiak Dorota3
Bogdanowicz Katarzyna0
5 5.7%
3-2-0
Sypniewska Małgorzata3
Zawartka Anna2
3 4.1%
3-0-0
Kabacińska Julita1
Sawicka Agnieszka3
3 5.2%
0-2-1
Lubińska Dominika3
Zawartka Anna0
2 4.8%
0-1-1
Owcarz Katarzyna0
Kamińska Magda3
1 2.3%
0-1-0
Grzechowiak Dorota0
Tyma Karina3
1 2.1%
0-1-0
Franczuk Ewelina0
Wasilewska Kinga3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0