Zapraszamy na cykl 5 turniejów „Wieczorne granie z Eye Rackets”, gdzie nagrodami głównymi dla najlepszych zawodników cyklu będą upominki od producenta rakiet i akcesorii sportowych Eye Rackets. Będzie to pierwszy z pięciu turniejów! W tym cyklu będą się liczyły cztery najlepsze wyniki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników do udziału w turnieju klubowym

KATEGORII „C”, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 25 października 2017.

Drabinka oraz lista startowa

START ZAWODÓW O GODZ. 20:00. (ZAMIAST WIECZORNEGO GRANIA)

Obowiązuje drabinka na 16 osób decyduje kolejność zgłoszeń!

TURNIEJ ROZEGRANY BĘDZIE W NASTĘPUJĄCYCH KATEGORIACH:

  • OPEN – KOSZT – 50 ZŁ 

Maksymalna liczba zawodników w turnieju OPEN to 16. W przypadku zgłoszenia się większej liczby zawodników decyduje kolejność zgłoszeń.
Wszystkie mecze rozgrywane są systemem pucharowym, z walką o każde miejsce (w przypadku przegrania meczu, gramy w turnieju „do tyłu”). Gramy systemem PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi). W zależności od ilości uczestników mecze rozgrywane będą do 2 lub 3 setów, (półfinały oraz finał do 3 wygranych setów). Osoba przegrywająca mecz sędziuje następny pojedynek na danym korcie.

Zgłoszenie zawodnika:

Zawodnicy przyjmowani są na turniej po przesłaniu do Organizatora e-maila zgłoszeniowego oraz po dokonaniu opłaty wpisowej lub na recepcji. E-mail zgłoszeniowy powinien zawierać następujące dane:

  • Imię i nazwisko
  • Nr licencji (do wyrobienia na stronie www.pfs.com.pl lub w recepcji klubu)
  • Pozycja w rankingu PFS
  • Miasto
  • Telefon kontaktowy

Zgłoszenia można przesyłać na dzień przed każdym turniejem do godz. 20:00, na adres: bartoszkapuscinskii@gmail.com w tytule wpisując: ”Zgłoszenie: Środowe granie z Eye Rackets”.