Najdłuższy mecz

OU11OU13OU17
14"16'Stączek Karol0
Zieliński Antoni3
11"39'Hryń Adam0
Zieliński Antoni3
10"25'Hryń Adam0
Stączek Karol3
'Kotwica Tymon0
Zieliński Antoni3
'Kotwica Tymon0
Stączek Karol3
'Hryń Adam3
Kotwica Tymon0
26"17'Stączek Karol2
Malon Jakub3
12"20'Nogawka Maciej3
Poniatowski Mateusz0
12"12'Stączek Karol0
Nogawka Maciej3
10"52'Malon Jakub0
Poniatowski Mateusz3
10"14'Stączek Karol0
Poniatowski Mateusz3
6"46'Malon Jakub0
Nogawka Maciej3
19"07'Zawadzki Kacper2
Czajkowski Aleksy0
16"47'Grajczyk Krzysztof1
Czajkowski Aleksy3
15"49'Zawadzki Kacper2
Lewkowicz Igor1
13"17'Zawadzki Kacper2
Filipkowska Alicja0
13"11'Lewkowicz Igor1
Filipkowska Alicja2
12"22'Filipkowska Alicja2
Czajkowski Aleksy0
10"14'Lewkowicz Igor0
Czajkowski Aleksy2
9"17'Grajczyk Krzysztof0
Lewkowicz Igor2
8"15'Grajczyk Krzysztof0
Zawadzki Kacper2
7"37'Jarema Szymon0
Lewkowicz Igor2

Najdłużej na korcie

OU11OU13OU17
Zieliński Antoni22"27'
Stączek Karol21"41'
Hryń Adam19"16'
Stączek Karol42"43'
Malon Jakub40"22'
Poniatowski Mateusz29"45'
Nogawka Maciej27"40'
Czajkowski Aleksy59"07'
Zawadzki Kacper57"27'
Lewkowicz Igor49"25'
Filipkowska Alicja47"43'
Grajczyk Krzysztof45"54'
Jarema Szymon34"20'

Czas setów: 4 godz. 8 min 55 s

OU11OU13OU17

31 min 42 s

6"04'
1 set
Stączek Karol0
Zieliński Antoni3
3"39'
2 set
Hryń Adam0
Zieliński Antoni3
3"36'
2 set
Hryń Adam0
Stączek Karol3
3"31'
2 set
Stączek Karol0
Zieliński Antoni3
3"29'
1 set
Hryń Adam0
Zieliński Antoni3
3"17'
3 set
Hryń Adam0
Stączek Karol3
2"53'
3 set
Hryń Adam0
Zieliński Antoni3
2"51'
3 set
Stączek Karol0
Zieliński Antoni3
2"22'
1 set
Hryń Adam0
Stączek Karol3

70 min 15 s

5"34'
2 set
Stączek Karol2
Malon Jakub3
5"23'
4 set
Stączek Karol2
Malon Jakub3
4"31'
2 set
Nogawka Maciej3
Poniatowski Mateusz0
4"26'
5 set
Stączek Karol2
Malon Jakub3
4"17'
3 set
Malon Jakub0
Poniatowski Mateusz3
4"15'
1 set
Stączek Karol2
Malon Jakub3
4"14'
3 set
Stączek Karol0
Nogawka Maciej3
4"06'
2 set
Stączek Karol0
Nogawka Maciej3
3"35'
3 set
Stączek Karol2
Malon Jakub3
3"21'
2 set
Malon Jakub0
Poniatowski Mateusz3

146 min 58 s

12"07'
1 set
Zawadzki Kacper2
Czajkowski Aleksy0
6"07'
1 set
Zawadzki Kacper2
Filipkowska Alicja0
5"56'
1 set
Filipkowska Alicja2
Czajkowski Aleksy0
5"48'
2 set
Grajczyk Krzysztof0
Lewkowicz Igor2
5"45'
2 set
Zawadzki Kacper2
Filipkowska Alicja0
5"43'
2 set
Filipkowska Alicja2
Czajkowski Aleksy0
5"26'
2 set
Zawadzki Kacper2
Czajkowski Aleksy0
5"14'
1 set
Zawadzki Kacper2
Lewkowicz Igor1
5"04'
2 set
Grajczyk Krzysztof0
Zawadzki Kacper2
4"28'
1 set
Grajczyk Krzysztof1
Czajkowski Aleksy3

Małych punktów: 1163

OU11OU13OU17

300

Zieliński Antoni104
Stączek Karol92
Kotwica Tymon52
Hryń Adam52

300

Nogawka Maciej99
Poniatowski Mateusz77
Malon Jakub64
Stączek Karol60

563

Zawadzki Kacper132
Czajkowski Aleksy120
Filipkowska Alicja105
Lewkowicz Igor92
Grajczyk Krzysztof76
Jarema Szymon38

Wszystkich rozegranych setów: 73

OU11OU13OU17

18

20

35


Wszystkich rozegranych meczów: 27

OU11OU13OU17

6

6

15


Szybkość zdobycia punktów

OU11OU13OU17
12.91'
1 set
Hryń Adam0
Stączek Karol3
15.55'
3 set
Stączek Karol0
Zieliński Antoni3
15.73'
3 set
Hryń Adam0
Zieliński Antoni3
17.91'
3 set
Hryń Adam0
Stączek Karol3
19.00'
1 set
Hryń Adam0
Zieliński Antoni3
19.18'
2 set
Stączek Karol0
Zieliński Antoni3
19.64'
2 set
Hryń Adam0
Stączek Karol3
19.91'
2 set
Hryń Adam0
Zieliński Antoni3
22.75'
1 set
Stączek Karol0
Zieliński Antoni3
26.00'
1 set
Stączek Karol0
Zieliński Antoni3
9.91'
3 set
Malon Jakub0
Nogawka Maciej3
12.00'
2 set
Malon Jakub0
Nogawka Maciej3
12.45'
1 set
Stączek Karol0
Poniatowski Mateusz3
13.27'
1 set
Malon Jakub0
Nogawka Maciej3
13.64'
1 set
Stączek Karol0
Nogawka Maciej3
15.82'
1 set
Nogawka Maciej3
Poniatowski Mateusz0
16.18'
3 set
Nogawka Maciej3
Poniatowski Mateusz0
16.64'
2 set
Stączek Karol0
Poniatowski Mateusz3
16.73'
1 set
Malon Jakub0
Poniatowski Mateusz3
18.18'
3 set
Stączek Karol0
Poniatowski Mateusz3
11.27'
2 set
Jarema Szymon0
Zawadzki Kacper3
13.55'
2 set
Jarema Szymon0
Czajkowski Aleksy2
14.18'
3 set
Jarema Szymon0
Zawadzki Kacper3
14.27'
1 set
Jarema Szymon0
Zawadzki Kacper3
14.45'
1 set
Grajczyk Krzysztof0
Zawadzki Kacper2
14.55'
1 set
Jarema Szymon0
Grajczyk Krzysztof2
16.64'
1 set
Jarema Szymon0
Filipkowska Alicja2
16.73'
3 set
Grajczyk Krzysztof1
Czajkowski Aleksy3
17.18'
1 set
Jarema Szymon0
Lewkowicz Igor2
17.64'
1 set
Grajczyk Krzysztof0
Filipkowska Alicja2

Decyzji sędziowskich: 3 (0.3%)

Stroke 0
0%
Let 3
100%
Nolet 0
0%

OU17
2 4.9%
0-2-0
Filipkowska Alicja2
Czajkowski Aleksy0
1 2.3%
0-1-0
Zawadzki Kacper2
Czajkowski Aleksy0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0