Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
53"51'Stasiak Wojciech3
Wawrzonkowski Nikodem1
43"38'Wawrzonkowski Nikodem3
Wyskiel Maciej2
41"55'Stasiak Wojciech2
Łuczak Radosław1
35"21'Mucha Jakub2
Gidziński Andrzej1
33"40'Stasiak Wojciech0
Paczesny Bartosz3
32"07'Paczesny Bartosz3
Wyskiel Maciej1
31"49'Przyłucki Jarosław1
Kaczyński Jakub2
31"29'Wawrzonkowski Nikodem2
Sikorski Marcin1
30"40'Mucha Jakub1
Łuczak Radosław2
30"30'Waszkiewicz Magdalena2
Wilski Marcin1
18"43'Kucharska Sara1
Szumska Aleksandra3
16"12'Kozikowska Paulina3
Kucharska Sara0
13"16'Kralewska Olga3
Łukasik Małgorzata0
13"15'Waszkiewicz Magdalena3
Krygier Justyna0
12"09'Gora Natalia0
Kozikowska Paulina3
11"21'Gora Natalia0
Szumska Aleksandra3
10"13'Waszkiewicz Magdalena3
Łukasik Małgorzata0
10"03'Kozikowska Paulina3
Szumska Aleksandra0
9"57'Krygier Justyna0
Kralewska Olga3
8"57'Gora Natalia0
Kucharska Sara3
11"38'Szumilewicz Michał0
Paliwoda Paweł2
8"57'Paliwoda Paweł0
Przybylski Piotr2
7"12'Szumilewicz Michał0
Przybylski Piotr2
14'Paliwoda Paweł2
Stanglewicz Marcelina0
'Stanglewicz Marcelina0
Przybylski Piotr2
'Szumilewicz Michał0
Stanglewicz Marcelina2
23"28'Witkowski Tomek1
Makowski Maksymilian3
14"14'Daszkiewicz Maciej0
Korzeniewski Nikodem3
11"32'Witkowski Tomek2
Daszkiewicz Maciej0
10"09'Daszkiewicz Maciej0
Makowski Maksymilian2
'Witkowski Tomek1
Korzeniewski Nikodem2
'Witkowski Tomek2
Lewański DanielW
'Korzeniewski Nikodem0
Makowski Maksymilian2
'Korzeniewski Nikodem2
Lewański DanielW
'Lewański DanielW
Makowski Maksymilian2
'Daszkiewicz Maciej2
Lewański DanielW

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
Stasiak Wojciech135"15'
Wawrzonkowski Nikodem129"10'
Przyłucki Jarosław96"03'
Mucha Jakub95"10'
Wyskiel Maciej94"28'
Łuczak Radosław92"34'
Pawlak Arkadiusz86"32'
Kocoń Paweł85"14'
Paczesny Bartosz83"11'
Wilski Marcin82"16'
Kucharska Sara39"31'
Szumska Aleksandra34"51'
Rogaczewska Paulina33"31'
Kralewska Olga31"12'
Łukasik Małgorzata30"17'
Waszkiewicz Magdalena29"30'
Krygier Justyna29"05'
Gora Natalia28"17'
Paliwoda Paweł17"40'
Szumilewicz Michał16"20'
Przybylski Piotr13"39'
Stanglewicz Marcelina13'
Daszkiewicz Maciej30"24'
Witkowski Tomek27"53'
Makowski Maksymilian25"11'
Korzeniewski Nikodem10"38'

Czas setów: 17 godz. 53 min 12 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

874 min 6 s

18"40'
1 set
Stasiak Wojciech2
Łuczak Radosław1
16"34'
1 set
Stasiak Wojciech3
Wawrzonkowski Nikodem1
15"40'
2 set
Mucha Jakub2
Gidziński Andrzej1
13"39'
1 set
Mucha Jakub1
Łuczak Radosław2
13"07'
2 set
Łuczak Radosław2
Sikorski Marcin0
13"05'
1 set
Przyłucki Jarosław0
Wilski Marcin2
12"52'
1 set
Przyłucki Jarosław1
Kaczyński Jakub2
12"45'
1 set
Waszkiewicz Magdalena0
Stasiak Wojciech2
12"32'
1 set
Stasiak Wojciech0
Paczesny Bartosz3
12"31'
2 set
Stasiak Wojciech3
Wawrzonkowski Nikodem1

128 min 7 s

7"49'
1 set
Kozikowska Paulina3
Kucharska Sara0
6"53'
1 set
Kucharska Sara1
Szumska Aleksandra3
6"49'
1 set
Waszkiewicz Magdalena3
Kralewska Olga0
6"42'
2 set
Kralewska Olga3
Łukasik Małgorzata0
6"26'
1 set
Gora Natalia0
Szumska Aleksandra3
6"22'
2 set
Kozikowska Paulina3
Kucharska Sara0
5"43'
1 set
Krygier Justyna0
Łukasik Małgorzata3
5"38'
1 set
Gora Natalia0
Kucharska Sara3
5"14'
1 set
Gora Natalia0
Kozikowska Paulina3
5"04'
3 set
Kucharska Sara1
Szumska Aleksandra3

23 min 56 s

5"30'
2 set
Szumilewicz Michał0
Paliwoda Paweł2
4"34'
1 set
Szumilewicz Michał0
Paliwoda Paweł2
4"05'
1 set
Paliwoda Paweł0
Przybylski Piotr2
3"18'
2 set
Paliwoda Paweł0
Przybylski Piotr2
3"14'
1 set
Szumilewicz Michał0
Przybylski Piotr2
3"02'
2 set
Szumilewicz Michał0
Przybylski Piotr2
7'
1 set
Paliwoda Paweł2
Stanglewicz Marcelina0
6'
2 set
Paliwoda Paweł2
Stanglewicz Marcelina0

47 min 3 s

7"15'
1 set
Daszkiewicz Maciej0
Korzeniewski Nikodem3
6"40'
1 set
Witkowski Tomek2
Daszkiewicz Maciej0
5"48'
1 set
Witkowski Tomek1
Makowski Maksymilian3
5"23'
3 set
Witkowski Tomek1
Makowski Maksymilian3
5"08'
2 set
Witkowski Tomek1
Makowski Maksymilian3
4"42'
2 set
Daszkiewicz Maciej0
Makowski Maksymilian2
4"34'
2 set
Witkowski Tomek2
Daszkiewicz Maciej0
3"50'
1 set
Daszkiewicz Maciej0
Makowski Maksymilian2
3"15'
2 set
Daszkiewicz Maciej0
Korzeniewski Nikodem3
20'
4 set
Witkowski Tomek1
Makowski Maksymilian3

Małych punktów: 3211

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

2150

Wawrzonkowski Nikodem136
Kocoń Paweł119
Stasiak Wojciech119
Wyskiel Maciej118
Paczesny Bartosz115
Waszkiewicz Magdalena115
Wilski Marcin114
Przyłucki Jarosław112
Pawlak Arkadiusz111
Wójcik Artur110

608

Waszkiewicz Magdalena99
Rogaczewska Paulina99
Kucharska Sara90
Szumska Aleksandra88
Kralewska Olga85
Łukasik Małgorzata64
Krygier Justyna46
Gora Natalia37

194

Przybylski Piotr66
Paliwoda Paweł54
Szumilewicz Michał37
Stanglewicz Marcelina37

259

Makowski Maksymilian86
Witkowski Tomek74
Korzeniewski Nikodem68
Daszkiewicz Maciej31

Wszystkich rozegranych setów: 179

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

114

37

12

16


Wszystkich rozegranych meczów: 69

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

45

12

6

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
2.09'
3 set
Waszkiewicz Magdalena2
Wilski Marcin1
14.82'
2 set
Gołuchowski Tomasz2
Kucharska Sara0
16.73'
2 set
Makowski Maksymilian0
Paczesny Bartosz2
17.18'
2 set
Makowski Maksymilian0
Gidziński Andrzej2
17.55'
3 set
Wójcik Artur2
Kucharska Sara1
18.36'
2 set
Majcherski Karol2
Kocoń Paweł1
18.45'
3 set
Majcherski Karol2
Kocoń Paweł1
18.73'
2 set
Wójcik Artur2
Kucharska Sara1
19.64'
2 set
Kucharska Sara0
Małocha Paweł2
19.91'
2 set
Gidziński Andrzej1
Mateusiak Bartosz2
0.27'
3 set
Gora Natalia0
Szumska Aleksandra3
0.45'
3 set
Kralewska Olga3
Łukasik Małgorzata0
0.73'
4 set
Kucharska Sara1
Szumska Aleksandra3
0.82'
3 set
Gora Natalia0
Kozikowska Paulina3
0.91'
3 set
Waszkiewicz Magdalena3
Łukasik Małgorzata0
0.91'
3 set
Krygier Justyna0
Kralewska Olga3
1.00'
3 set
Gora Natalia0
Kucharska Sara3
2.09'
3 set
Waszkiewicz Magdalena3
Krygier Justyna0
2.73'
3 set
Kozikowska Paulina3
Szumska Aleksandra0
3.09'
3 set
Kozikowska Paulina3
Kucharska Sara0
0.55'
2 set
Paliwoda Paweł2
Stanglewicz Marcelina0
0.64'
1 set
Paliwoda Paweł2
Stanglewicz Marcelina0
16.55'
2 set
Szumilewicz Michał0
Przybylski Piotr2
17.64'
1 set
Szumilewicz Michał0
Przybylski Piotr2
18.00'
2 set
Paliwoda Paweł0
Przybylski Piotr2
22.27'
1 set
Paliwoda Paweł0
Przybylski Piotr2
24.91'
1 set
Szumilewicz Michał0
Paliwoda Paweł2
30.00'
2 set
Szumilewicz Michał0
Paliwoda Paweł2
0.73'
3 set
Daszkiewicz Maciej0
Korzeniewski Nikodem3
1.82'
4 set
Witkowski Tomek1
Makowski Maksymilian3
17.73'
2 set
Daszkiewicz Maciej0
Korzeniewski Nikodem3
20.91'
1 set
Daszkiewicz Maciej0
Makowski Maksymilian2
24.91'
2 set
Witkowski Tomek2
Daszkiewicz Maciej0
25.64'
2 set
Daszkiewicz Maciej0
Makowski Maksymilian2
28.00'
2 set
Witkowski Tomek1
Makowski Maksymilian3
29.36'
3 set
Witkowski Tomek1
Makowski Maksymilian3
31.64'
1 set
Witkowski Tomek1
Makowski Maksymilian3
36.36'
1 set
Witkowski Tomek2
Daszkiewicz Maciej0

Decyzji sędziowskich: 2 (0,1%)

Stroke 0
0%
Let 1
50%
Nolet 1
50%

OPENJUNIORSKA OU15
1 1,9%
0-0-1
Wilski Marcin2
Mateusiak Bartosz1
1 3,4%
0-1-0
Witkowski Tomek2
Daszkiewicz Maciej0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0