Najdłuższy mecz

OPENJUNIORSKA
35"28'Kowalski Piotr2
Ber Artur3
35"00'Parpura Jacek1
Kowalski Piotr3
34"20'Szymański Mikołaj2
Radłowski Tomasz3
31"18'Wilas Paweł2
Iwaniec Marcin3
29"12'Mocek Mariusz3
Piergies Krzysztof2
27"49'Ber Artur3
Parpura Michał0
27"24'Wojtunik Grzegorz0
Mastalski Marcin3
26"09'Mocek Mariusz3
Iwaniec Marcin1
20"11'Rutyna Jarosław1
Bąkała Piotr3
20"05'Iwaniec Marcin0
Parpura Michał3
30"31'Kurenda Miłosz3
Ryż Paweł0
21"59'Szymański Mikołaj3
Cieśla Diana0
12"30'Kurenda Miłosz2
Duran Laura0
12"03'Cieśla Diana3
Ryż Paweł0
8"35'Kurenda Miłosz0
Szymański Mikołaj3
'Szymański Mikołaj2
Dudek DorianW
'Ryż Paweł2
Ramza SewerynW
'Cieśla Diana2
Iwan WojciechW

Najdłużej na korcie

OPENJUNIORSKA
Ber Artur85"14'
Kowalski Piotr83"14'
Mocek Mariusz71"10'
Iwaniec Marcin63"45'
Parpura Jacek63"18'
Radłowski Tomasz60"48'
Parpura Michał59"32'
Szymański Mikołaj57"19'
Rutyna Jarosław55"33'
Piergies Krzysztof47"13'
Kurenda Miłosz30"09'
Ryż Paweł18"52'
Szymański Mikołaj14"53'
Cieśla Diana14"34'
Duran Laura10"58'

Czas setów: 8 godz. 9 min 16 s

OPENJUNIORSKA

444 min 33 s

9"57'
1 set
Ber Artur3
Parpura Michał0
8"25'
1 set
Kowalski Piotr2
Ber Artur3
8"22'
1 set
Parpura Jacek1
Kowalski Piotr3
7"52'
1 set
Szymański Mikołaj2
Radłowski Tomasz3
7"37'
3 set
Kowalski Piotr2
Ber Artur3
7"24'
1 set
Mocek Mariusz3
Iwaniec Marcin1
7"23'
5 set
Wilas Paweł2
Iwaniec Marcin3
7"17'
3 set
Parpura Jacek1
Kowalski Piotr3
7"14'
4 set
Parpura Jacek1
Kowalski Piotr3
6"55'
4 set
Kowalski Piotr2
Ber Artur3

44 min 43 s

7"10'
1 set
Kurenda Miłosz2
Duran Laura0
5"38'
1 set
Kurenda Miłosz3
Ryż Paweł0
5"10'
2 set
Kurenda Miłosz3
Ryż Paweł0
4"43'
2 set
Cieśla Diana3
Ryż Paweł0
4"10'
2 set
Kurenda Miłosz0
Szymański Mikołaj3
4"08'
1 set
Kurenda Miłosz0
Szymański Mikołaj3
3"48'
2 set
Kurenda Miłosz2
Duran Laura0
3"23'
1 set
Szymański Mikołaj3
Cieśla Diana0
3"16'
1 set
Cieśla Diana3
Ryż Paweł0
3"06'
2 set
Szymański Mikołaj3
Cieśla Diana0

Małych punktów: 1860

OPENJUNIORSKA

1650

Ber Artur186
Kowalski Piotr154
Parpura Jacek135
Rutyna Jarosław130
Mocek Mariusz125
Parpura Michał118
Radłowski Tomasz117
Piergies Krzysztof98
Szymański Mikołaj95
Bąkała Piotr90

210

Szymański Mikołaj66
Kurenda Miłosz62
Cieśla Diana42
Ryż Paweł32
Duran Laura8

Wszystkich rozegranych setów: 112

OPENJUNIORSKA

98

14


Wszystkich rozegranych meczów: 33

OPENJUNIORSKA

28

5


Szybkość zdobycia punktów

OPENJUNIORSKA
0.94'
5 set
Kowalski Piotr2
Ber Artur3
1.07'
5 set
Kowalski Piotr2
Ber Artur3
12.55'
2 set
Kruk Mateusz3
Szymański Marcin0
13.45'
3 set
Kruk Mateusz3
Szymański Marcin0
13.64'
2 set
Parpura Jacek3
Mastalski Marcin0
15.45'
3 set
Parpura Jacek3
Mastalski Marcin0
15.82'
2 set
Mocek Mariusz3
Piergies Krzysztof2
16.00'
3 set
Radłowski Tomasz0
Parpura Michał3
16.27'
2 set
Szymański Mikołaj2
Radłowski Tomasz3
16.64'
3 set
Rutyna Jarosław0
Piergies Krzysztof3
0.18'
3 set
Kurenda Miłosz0
Szymański Mikołaj3
0.18'
3 set
Cieśla Diana3
Ryż Paweł0
0.27'
3 set
Kurenda Miłosz3
Ryż Paweł0
0.36'
3 set
Szymański Mikołaj3
Cieśla Diana0
16.91'
2 set
Szymański Mikołaj3
Cieśla Diana0
17.82'
1 set
Cieśla Diana3
Ryż Paweł0
18.45'
1 set
Szymański Mikołaj3
Cieśla Diana0
20.73'
2 set
Kurenda Miłosz2
Duran Laura0
22.55'
1 set
Kurenda Miłosz0
Szymański Mikołaj3
22.73'
2 set
Kurenda Miłosz0
Szymański Mikołaj3

Decyzji sędziowskich: 5 (0,3%)

Stroke 4
80%
Let 1
20%
Nolet 0
0%

OPEN
3 5,7%
2-1-0
Ber Artur3
Parpura Michał0
1 1,8%
1-0-0
Kruk Mateusz3
Wilas Kamila0
1 1,3%
1-0-0
Rutyna Jarosław1
Bąkała Piotr3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0