Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA
35"57'Siemaszko Michał2
Słaboszewski Bartłomiej1
33"32'Słaboszewski Bartłomiej1
Ciszewski Marcin2
28"41'Winiarski Tomasz1
Ciszewski Marcin2
27"58'Khan Kaleemullah2
Hibner Jacek1
27"19'Dudek Piotr2
Tarsalewski Rafał1
25"58'Supeł Tomasz1
Dudek Piotr2
25"22'Janiszewski Paweł2
Tarsalewski Rafał1
23"59'Tarsalewski Rafał2
Rosiak Robert1
21"41'Dudek Piotr2
Gwóźdź Marcin0
21"17'Florczyk Piotr1
Krzyżaniak Tomasz2
31"36'Woch Paulina3
Filipczak Aneta2
22"57'Cielecka Justyna3
Czerwińska Iwona0
20"44'Otto Malwina3
Klemba Katarzyna1
17"35'Czerwińska Iwona3
Filipczak Aneta0
15"55'Cielecka Justyna3
Woch Paulina0
15"27'Klemba Katarzyna3
Ulężałka Małgorzata0
14"41'Ciszewska Alicja0
Ulężałka Małgorzata3
12"54'Czerwińska Iwona2
Otto Malwina0
8"40'Ciszewska Alicja0
Filipczak Aneta2
8"28'Klemba Katarzyna0
Cielecka Justyna2
11"35'Kolenda Łukasz3
Hibner Michał0
11"32'Pardyka Jan0
Hibner Michał3
'Pardyka Jan0
Kolenda Łukasz3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA
Dudek Piotr104"31'
Słaboszewski Bartłomiej98"39'
Ciszewski Marcin92"20'
Winiarski Tomasz82"00'
Siemaszko Michał80"42'
Janiszewski Paweł80"17'
Khan Kaleemullah79"26'
Hibner Jacek76"54'
Rybarczyk Kamil73"59'
Tarsalewski Rafał73"02'
Filipczak Aneta47"13'
Woch Paulina45"27'
Czerwińska Iwona42"54'
Cielecka Justyna39"15'
Klemba Katarzyna36"27'
Otto Malwina33"30'
Ulężałka Małgorzata29"26'
Ciszewska Alicja24"36'
Pardyka Jan18"58'
Kolenda Łukasz17"57'
Hibner Michał17"53'

Czas setów: 21 godz 25 min 45 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA

1108 min 57 s

17"20'
3 set
Słaboszewski Bartłomiej1
Ciszewski Marcin2
13"22'
1 set
Dudek Piotr2
Gwóźdź Marcin0
12"10'
2 set
Siemaszko Michał2
Słaboszewski Bartłomiej1
11"52'
3 set
Siemaszko Michał2
Słaboszewski Bartłomiej1
11"43'
2 set
Tarsalewski Rafał2
Rosiak Robert1
11"41'
2 set
Dudek Piotr2
Tarsalewski Rafał1
11"04'
1 set
Hibner Jacek2
Rybarczyk Kamil0
10"42'
2 set
Słaboszewski Bartłomiej2
Janiszewski Paweł0
9"46'
3 set
Janiszewski Paweł1
Rybarczyk Kamil2
9"41'
3 set
Khan Kaleemullah2
Hibner Jacek1

149 min 24 s

6"44'
2 set
Woch Paulina3
Filipczak Aneta2
6"25'
1 set
Woch Paulina3
Filipczak Aneta2
6"24'
1 set
Cielecka Justyna3
Czerwińska Iwona0
6"24'
3 set
Cielecka Justyna3
Czerwińska Iwona0
6"12'
2 set
Cielecka Justyna3
Czerwińska Iwona0
5"54'
1 set
Czerwińska Iwona2
Otto Malwina0
5"25'
3 set
Czerwińska Iwona3
Filipczak Aneta0
5"14'
2 set
Otto Malwina3
Klemba Katarzyna1
5"12'
2 set
Czerwińska Iwona2
Otto Malwina0
5"06'
3 set
Woch Paulina3
Filipczak Aneta2

27 min 24 s

4"04'
1 set
Pardyka Jan0
Hibner Michał3
3"31'
1 set
Kolenda Łukasz3
Hibner Michał0
3"27'
2 set
Pardyka Jan0
Kolenda Łukasz3
3"21'
1 set
Pardyka Jan0
Kolenda Łukasz3
2"58'
3 set
Pardyka Jan0
Hibner Michał3
2"43'
3 set
Pardyka Jan0
Kolenda Łukasz3
2"31'
3 set
Kolenda Łukasz3
Hibner Michał0
2"25'
2 set
Pardyka Jan0
Hibner Michał3
2"24'
2 set
Kolenda Łukasz3
Hibner Michał0
'
4 set
Pardyka Jan0
Kolenda Łukasz3

Małych punktów: 4224

OPENDAMSKAJUNIORSKA

3543

Siemaszko Michał147
Hibner Jacek143
Khan Kaleemullah141
Winiarski Tomasz138
Dudek Piotr133
Słaboszewski Bartłomiej124
Krzyżaniak Tomasz124
Łukasiewicz Maciej116
Ciszewski Marcin115
Suwalski Hubert109

559

Cielecka Justyna88
Woch Paulina87
Otto Malwina86
Czerwińska Iwona74
Filipczak Aneta74
Klemba Katarzyna63
Ulężałka Małgorzata54
Ciszewska Alicja33

122

Kolenda Łukasz66
Hibner Michał42
Pardyka Jan14

Wszystkich rozegranych setów: 253

OPENDAMSKAJUNIORSKA

208

35

10


Wszystkich rozegranych meczów: 107

OPENDAMSKAJUNIORSKA

92

12

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA
13.45'
1 set
Masica Ariel0
Pawlak Dominik2
14.18'
1 set
Czerwińska Iwona2
Szczurtek Piotr0
14.18'
2 set
Hibner Jacek2
Masica Ariel0
14.45'
1 set
Suwalski Hubert2
Makowski Marcin0
14.45'
2 set
Majsik Robert2
Kubikowski Zbigniew0
14.55'
2 set
Hibner Jacek2
Lewandowski Szymon0
14.64'
1 set
Janiszewski Paweł1
Rybarczyk Kamil2
15.27'
1 set
Hibner Jacek2
Masica Ariel0
16.00'
1 set
Hibner Jacek2
Lewandowski Szymon0
16.09'
1 set
Majsik Robert2
Kubikowski Zbigniew0
14.27'
1 set
Woch Paulina2
Ulężałka Małgorzata0
14.36'
1 set
Otto Malwina3
Ciszewska Alicja0
14.55'
1 set
Otto Malwina3
Klemba Katarzyna1
15.36'
2 set
Woch Paulina2
Ulężałka Małgorzata0
15.82'
1 set
Ciszewska Alicja0
Filipczak Aneta2
15.91'
1 set
Czerwińska Iwona3
Filipczak Aneta0
16.73'
2 set
Otto Malwina3
Ciszewska Alicja0
18.45'
3 set
Ciszewska Alicja0
Ulężałka Małgorzata3
19.00'
2 set
Klemba Katarzyna3
Ulężałka Małgorzata0
19.09'
1 set
Klemba Katarzyna0
Cielecka Justyna2
13.09'
2 set
Kolenda Łukasz3
Hibner Michał0
13.18'
2 set
Pardyka Jan0
Hibner Michał3
13.73'
3 set
Kolenda Łukasz3
Hibner Michał0
14.82'
3 set
Pardyka Jan0
Kolenda Łukasz3
16.18'
3 set
Pardyka Jan0
Hibner Michał3
18.27'
1 set
Pardyka Jan0
Kolenda Łukasz3
18.82'
2 set
Pardyka Jan0
Kolenda Łukasz3
19.18'
1 set
Kolenda Łukasz3
Hibner Michał0
22.18'
1 set
Pardyka Jan0
Hibner Michał3

Decyzji sędziowskich: 43 (1%)

Stroke 15
34.9%
Let 21
48.8%
Nolet 7
16.3%

OPENDAMSKA
16 24.2%
0-11-5
Khan Kaleemullah2
Hibner Jacek1
4 6.9%
0-4-0
Rosiak Robert2
Kucharski Marcin1
3 5.3%
2-1-0
Siemaszko Michał2
Słaboszewski Bartłomiej1
3 7.9%
1-2-0
Siemaszko Michał0
Khan Kaleemullah2
3 4.9%
2-0-1
Słaboszewski Bartłomiej1
Ciszewski Marcin2
2 5.6%
2-0-0
Gajos Jakub0
Siemaszko Michał2
2 5.7%
2-0-0
Skalski Piotr0
Łukasiewicz Maciej2
1 4.5%
1-0-0
Hibner Jacek2
Lewandowski Szymon0
1 2.3%
0-1-0
Nyk Bogusław0
Suwalski Hubert2
1 2.6%
0-0-1
Kubikowski Zbigniew0
Kaźmierczak Kacper2
4 4.3%
2-2-0
Woch Paulina3
Filipczak Aneta2
1 2%
1-0-0
Klemba Katarzyna3
Ulężałka Małgorzata0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0