Najdłuższy mecz

OPEN 25.11.2017 10:00DAMSKA 25.11.2017 9:00JUNIORSKA OU13 24.11.2017 18:00JUNIORSKA OU15 24.11.2017 18:00
66"05'Greczka Dariusz1
Nowak Radosław2
54"59'Stachurski Jakub2
Wawrzonkowski Nikodem3
54"28'Wawrzonkowski Nikodem2
Łuczak Radosław3
35"32'Łuczak Radosław3
Sikorski Marcin1
23"33'Kocoń Paweł1
Sobisz Adrian2
22"55'Kłobucki Artur0
Wawrzonkowski Nikodem2
22"49'Malinowski Tomasz2
Wietecha Kamil1
22"48'Sikorski Marcin2
Wietecha Kamil0
21"04'Łuczak Radosław2
Malinowski Tomasz1
20"44'Sobiecki Mateusz1
Kłobucki Artur2
31"56'Waszkiewicz Magdalena2
Kozikowska Paulina1
26"20'Szymańska Magdalena2
Łukasik Małgorzata1
21"37'Łukasik Małgorzata2
Szumska Aleksandra1
18"23'Szymańska Magdalena2
Kucharska Sara0
14"36'Kucharska Sara2
Łukasik Małgorzata0
14"23'Kozikowska Paulina2
Kucharska Sara0
14"20'Kozikowska Paulina2
Szumska Aleksandra1
14"03'Kucharska Sara2
Szumska Aleksandra0
13"13'Kozikowska Paulina2
Łukasik Małgorzata1
12"49'Szymańska Magdalena2
Szumska Aleksandra0
17"00'Morawska Alicja0
Morawska Agnieszka3
14"53'Morawska Alicja0
Paliwoda Paweł3
14"42'Stanglewicz Marcelina3
Morawska Agnieszka0
12"59'Paliwoda Paweł3
Stanglewicz Marcelina0
11"06'Morawska Alicja0
Stanglewicz Marcelina3
10"48'Paliwoda Paweł3
Morawska Agnieszka0
32"06'Czucha Michał2
Lewański Daniel3
24"48'Lewański Daniel1
Witkowski Tomasz3
21"08'Lewański Daniel1
Makowski Maksymilian3
13"34'Czucha Michał0
Witkowski Tomasz3
11"49'Czucha Michał0
Makowski Maksymilian3
1"22'Witkowski Tomasz1
Makowski Maksymilian3

Najdłużej na korcie

OPEN 25.11.2017 10:00DAMSKA 25.11.2017 9:00JUNIORSKA OU13 24.11.2017 18:00JUNIORSKA OU15 24.11.2017 18:00
Wawrzonkowski Nikodem133"22'
Łuczak Radosław118"22'
Nowak Radosław113"19'
Greczka Dariusz97"51'
Kłobucki Artur81"44'
Stachurski Jakub79"22'
Sobisz Adrian72"47'
Sikorski Marcin71"52'
Kocoń Paweł68"25'
Mateusiak Bartosz68"08'
Rogaczewska Paulina75"02'
Łukasik Małgorzata68"39'
Szymańska Magdalena64"19'
Kucharska Sara61"48'
Szumska Aleksandra60"13'
Waszkiewicz Magdalena52"05'
Morawska Alicja36"09'
Morawska Agnieszka35"14'
Paliwoda Paweł32"24'
Stanglewicz Marcelina30"55'
Lewański Daniel63"53'
Czucha Michał47"33'
Witkowski Tomasz33"31'
Makowski Maksymilian28"11'

Czas setów: 19 godz. 2 min 15 s

OPEN 25.11.2017 10:00DAMSKA 25.11.2017 9:00JUNIORSKA OU13 24.11.2017 18:00JUNIORSKA OU15 24.11.2017 18:00

797 min 17 s

52"41'
1 set
Greczka Dariusz1
Nowak Radosław2
15"26'
1 set
Sikorski Marcin2
Wietecha Kamil0
12"41'
1 set
Kłobucki Artur0
Wawrzonkowski Nikodem2
12"35'
3 set
Wawrzonkowski Nikodem2
Łuczak Radosław3
12"13'
1 set
Stachurski Jakub2
Wawrzonkowski Nikodem3
12"00'
4 set
Wawrzonkowski Nikodem2
Łuczak Radosław3
11"57'
1 set
Jagiełka Robert0
Kłobucki Artur2
11"52'
1 set
Mucha Jakub0
Łuczak Radosław2
11"48'
2 set
Wawrzonkowski Nikodem2
Łuczak Radosław3
11"05'
5 set
Wawrzonkowski Nikodem2
Łuczak Radosław3

191 min 3 s

15"03'
1 set
Waszkiewicz Magdalena2
Kozikowska Paulina1
10"50'
1 set
Szymańska Magdalena2
Łukasik Małgorzata1
10"05'
2 set
Szymańska Magdalena2
Kucharska Sara0
8"44'
1 set
Kucharska Sara2
Szumska Aleksandra0
8"12'
1 set
Kozikowska Paulina2
Kucharska Sara0
7"27'
1 set
Łukasik Małgorzata2
Szumska Aleksandra1
7"00'
1 set
Kucharska Sara2
Łukasik Małgorzata0
6"49'
3 set
Waszkiewicz Magdalena2
Kozikowska Paulina1
6"41'
3 set
Kozikowska Paulina2
Łukasik Małgorzata1
6"39'
1 set
Szymańska Magdalena2
Kucharska Sara0

67 min 21 s

6"28'
1 set
Morawska Alicja0
Paliwoda Paweł3
6"11'
1 set
Morawska Alicja0
Morawska Agnieszka3
5"01'
2 set
Morawska Alicja0
Morawska Agnieszka3
4"38'
1 set
Stanglewicz Marcelina3
Morawska Agnieszka0
4"03'
3 set
Morawska Alicja0
Paliwoda Paweł3
4"02'
2 set
Stanglewicz Marcelina3
Morawska Agnieszka0
3"50'
2 set
Paliwoda Paweł3
Stanglewicz Marcelina0
3"21'
3 set
Paliwoda Paweł3
Stanglewicz Marcelina0
3"16'
3 set
Stanglewicz Marcelina3
Morawska Agnieszka0
3"08'
1 set
Paliwoda Paweł3
Morawska Agnieszka0

86 min 34 s

6"34'
2 set
Lewański Daniel1
Witkowski Tomasz3
6"16'
4 set
Czucha Michał2
Lewański Daniel3
5"10'
2 set
Czucha Michał2
Lewański Daniel3
5"09'
4 set
Lewański Daniel1
Makowski Maksymilian3
5"02'
1 set
Lewański Daniel1
Witkowski Tomasz3
4"59'
1 set
Czucha Michał2
Lewański Daniel3
4"47'
2 set
Lewański Daniel1
Makowski Maksymilian3
4"45'
5 set
Czucha Michał2
Lewański Daniel3
4"43'
3 set
Czucha Michał0
Witkowski Tomasz3
4"37'
2 set
Czucha Michał0
Witkowski Tomasz3

Małych punktów: 3369

OPEN 25.11.2017 10:00DAMSKA 25.11.2017 9:00JUNIORSKA OU13 24.11.2017 18:00JUNIORSKA OU15 24.11.2017 18:00

2124

Łuczak Radosław149
Wawrzonkowski Nikodem145
Sobisz Adrian119
Stachurski Jakub117
Kłobucki Artur116
Mateusiak Bartosz114
Greczka Dariusz112
Nowak Radosław111
Sobiecki Mateusz105
Kocoń Paweł99

587

Rogaczewska Paulina124
Waszkiewicz Magdalena118
Łukasik Małgorzata94
Szymańska Magdalena91
Kucharska Sara85
Szumska Aleksandra75

263

Paliwoda Paweł99
Stanglewicz Marcelina76
Morawska Agnieszka55
Morawska Alicja33

395

Makowski Maksymilian114
Lewański Daniel111
Witkowski Tomasz96
Czucha Michał74

Wszystkich rozegranych setów: 194

OPEN 25.11.2017 10:00DAMSKA 25.11.2017 9:00JUNIORSKA OU13 24.11.2017 18:00JUNIORSKA OU15 24.11.2017 18:00

118

35

18

23


Wszystkich rozegranych meczów: 75

OPEN 25.11.2017 10:00DAMSKA 25.11.2017 9:00JUNIORSKA OU13 24.11.2017 18:00JUNIORSKA OU15 24.11.2017 18:00

48

15

6

6


Szybkość zdobycia punktów

OPEN 25.11.2017 10:00DAMSKA 25.11.2017 9:00JUNIORSKA OU13 24.11.2017 18:00JUNIORSKA OU15 24.11.2017 18:00
0.64'
2 set
Kargol Łukasz2
Wietecha Kamil0
0.73'
1 set
Greczka Dariusz2
Kucharska Sara0
0.73'
1 set
Kargol Łukasz2
Wietecha Kamil0
1.27'
2 set
Greczka Dariusz2
Kucharska Sara0
13.91'
2 set
Kucharska Sara1
Jagiełka Robert2
14.91'
1 set
Sobiecki Mateusz2
Mateusiak Bartosz1
17.82'
2 set
Sobiecki Mateusz0
Stachurski Jakub2
18.27'
2 set
Greczka Dariusz2
Serniak Wojciech1
19.64'
3 set
Greczka Dariusz1
Makowski Paweł2
20.18'
2 set
Sobiecki Mateusz2
Mateusiak Bartosz1
0.45'
1 set
Waszkiewicz Magdalena2
Łukasik Małgorzata0
1.00'
2 set
Kozikowska Paulina2
Łukasik Małgorzata1
15.55'
2 set
Waszkiewicz Magdalena2
Kucharska Sara0
16.27'
1 set
Szymańska Magdalena0
Waszkiewicz Magdalena2
18.00'
2 set
Szymańska Magdalena0
Waszkiewicz Magdalena2
18.55'
2 set
Waszkiewicz Magdalena2
Szumska Aleksandra0
19.73'
1 set
Waszkiewicz Magdalena2
Kucharska Sara0
19.91'
1 set
Waszkiewicz Magdalena2
Szumska Aleksandra0
20.45'
1 set
Kozikowska Paulina2
Szumska Aleksandra1
20.55'
3 set
Kozikowska Paulina2
Szumska Aleksandra1
14.27'
2 set
Morawska Alicja0
Paliwoda Paweł3
14.82'
2 set
Morawska Alicja0
Stanglewicz Marcelina3
15.82'
3 set
Paliwoda Paweł3
Morawska Agnieszka0
15.91'
1 set
Morawska Alicja0
Stanglewicz Marcelina3
16.27'
2 set
Paliwoda Paweł3
Morawska Agnieszka0
16.73'
1 set
Paliwoda Paweł3
Stanglewicz Marcelina0
16.82'
3 set
Morawska Alicja0
Morawska Agnieszka3
16.91'
3 set
Morawska Alicja0
Stanglewicz Marcelina3
17.09'
1 set
Paliwoda Paweł3
Morawska Agnieszka0
17.82'
3 set
Stanglewicz Marcelina3
Morawska Agnieszka0
0.82'
4 set
Witkowski Tomasz1
Makowski Maksymilian3
1.09'
1 set
Witkowski Tomasz1
Makowski Maksymilian3
1.18'
2 set
Witkowski Tomasz1
Makowski Maksymilian3
1.45'
3 set
Witkowski Tomasz1
Makowski Maksymilian3
14.55'
1 set
Czucha Michał0
Makowski Maksymilian3
17.00'
2 set
Czucha Michał0
Makowski Maksymilian3
17.27'
1 set
Czucha Michał0
Witkowski Tomasz3
19.45'
3 set
Czucha Michał0
Makowski Maksymilian3
20.18'
1 set
Lewański Daniel1
Makowski Maksymilian3
21.82'
4 set
Lewański Daniel1
Witkowski Tomasz3

Decyzji sędziowskich: 2 (0.1%)

Stroke 1
50%
Let 1
50%
Nolet 0
0%

DAMSKA 25.11.2017 9:00
1 1.9%
0-1-0
Szymańska Magdalena2
Łukasik Małgorzata1
1 2%
1-0-0
Łukasik Małgorzata2
Szumska Aleksandra1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0