ZASADY "Turnieju Independence Day - Święto Niepodległości oraz "Mistrzostwa Południowej Wielkopolski '17 / '18 vol. 3" Kat C

Turniej rozgrywany systemem pucharowym z grą o każde miejsce. System rozgrywania uzależniony będzie od liczby zgłoszeń. 
Powyżej 16 osób drabinka + grupa eliminacyjna, poniżej 16 osób grupy lub drabinka.

Rundy: 1-4 Best of Three, Runda finałowa o 1,2,3 msc - Best of Five
Turniej odbywa się w oparciu o reguły gry w squash'a opublikowane na stronie www.pfs.com.pl

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia na turniej kat. C przyjmowane są do piątku 10.11.2017 r. do godz. 10:00
Zgłoszenia:

- uczestnicy posiadający licencję PFS online na stronie http://bo5.pl/squashoaza/ ,  w recepcji klubu lub telefonicznie: 601 55 83 84

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: Imię i Nazwisko; Miasto; Numer kontaktowy GSM; Numer licencji PFS.

 

- uczestnicy nie posiadający licencji PFS zobligowani są do jej wyrobienia. Wyrobienie licencji jest bezpłatne – wystarczy wysłać dane emailem. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html.  WNIOSEK O WYDANIE LICENCJI ZAWODNICZEJ PFS (POBIERZ WNIOSEK).

Istnieje także możliwość wzięcia udziału w turnieju bez licencji PFS pod warunkiem wypełnienia wniosku o wydanie licencji najpóźniej w dniu turnieju.

NAGRODY

Dla zwycięzców w turnieju drużynowym: puchar przechodni za msc 1. 2. 3. 
Dla zwycięzców w turnieju indywidualnym - puchary i nagrody rzeczowe...

Chcesz zostać sponsorem - zadzwoń 510 077 766

HARMONOGRAM TURNIEJU

Piątek 10.11.2017 r.

10:00 - zamknięcie listy zgłoszeń;

do 12:00 - losowanie drabinki i publikacja wyników losowania;

14:00 - publikacja harmonogramu rozgrywek;

Sobota 11.11.2017 r.

10:00 - start turnieju

 WPISOWE:

Kat: Open   = 60 zł (w tym opłaty na PFS). Karta Benefit - 15 zł zniżki!
Kat: Kobiety = 40 zł (w tym opłaty na PFS). Karta Benefit - 15 zł zniżki!
Kat: Juniorzy = 30 zł (w tym opłaty na PFS). Karta Benefit - 15 zł zniżki!

Wpłaty przez zamiejscowych można dokonać najpóźniej w dniu 10-11-2017 do godz. 14:00 - przelewem na konto: BPH 12 1060 0076 0000 3260 0046 8407

Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres: squash@aktywnewakacje.pl lub okazanie go w formie drukowanej. Wycofanie się z turnieju po zamknięciu zapisów lub nie stawienie się na turnieju powoduje, że opłata nie może być zwrócona.

Dla miejscowych i klientów Squash Oaza wpłaty można dokonać najpóźniej w dniu turnieju gotówką, kartą płatniczą w recepcji klubu - (dotyczy osób które brały już udział w turniejach w Squash Oaza) lub są stałym klientem Squash Oaza. Wycofanie się z turnieju po zamknięciu zapisów lub nie stawienie się na turnieju powoduje, że opłata nie może być zwrócona. 

 PAKIET STARTOWY: Dla każdego zawodnika organizator zapewnia pakiet startowy (napój + drobne upominki). W trakcie turnieju zapewniamy zupę, lekkie przekąski, owoce, kawę, herbatę.

Każdy zawodnik bierze udział w turnieju na własną odpowiedzialność. Organizator rozgrywek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszczerbku na zdrowiu i mieniu osób uczestniczących w rozgrywkach.  Zaleca się wszystkim zawodnikom rozgrywanie meczów w okularach ochronnych. Grę bez okularów podejmują na własne ryzyko.

Przystąpienie do rozgrywek jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz regulaminu klubu Squash Oaza Kalisz.

 

SPOSORZY:  Komputronik Kalisz, Zielny Dworek, GR7, Gabinet Zdrowia, Intersport Kalisz, Karakal- e-rakiety.pl,  Wypożyczalnia i Serwis Narciarski Okoń-SKI, OSHEE, i inni...