Najdłuższy mecz

OPENDamskiOU11OU13OU15
48"37'Teichert Michał2
Ratigowski Marcin3
45"03'Karwowski Marcin3
Nowisz Wojciech1
44"29'Wawszczyk Tomasz1
Gogłuska Robert3
42"07'Ratigowski Marcin3
Kondratowicz Łukasz2
36"23'Karwowski Marcin3
Stachowski Łukasz1
35"45'Gnitecki Przemysław3
Gorzelak Piotr0
35"01'Słowiński Maciej2
Kurek Michał3
34"21'Ratigowski Marcin3
Gogłuska Robert1
34"00'Kowalik Maciej1
Gnitecki Przemysław2
33"22'Nowisz Wojciech3
Pieńkowski Krzysztof1
19"38'Kala Magdalena2
Budrewicz Monika1
19"31'Budrewicz Monika1
Miler Aleksandra2
19"12'Kala Magdalena2
Miler Aleksandra1
16"41'Krajewska Marta1
Jędrzejczak Kamila2
10"58'Jędrzejczak Kamila0
Miler Aleksandra2
10"12'Krajewska Marta0
Miler Aleksandra2
9"56'Budrewicz Monika2
Kowalik Katarzyna1
8"51'Kala Magdalena2
Kowalik Katarzyna0
8"16'Jędrzejczak Kamila0
Budrewicz Monika2
7"37'Krajewska Marta0
Kala Magdalena2
26"37'Sienkiewicz Michał2
Binasik Antoni3
25"21'Kuc Krzysztof3
Kopeć Maciej1
24"29'Kopeć Maciej2
Binasik Antoni3
23"54'Kuc Krzysztof1
Zimecki Jakub3
22"18'Nagalski Jakub1
Sienkiewicz Michał3
15"11'Nagalski Jakub0
Kuc Krzysztof3
13"43'Nagalski Jakub3
Zimecka Weronika0
11"20'Binasik Antoni0
Zimecki Jakub3
8"12'Kopeć Maciej3
Zimecka Weronika0
'Sienkiewicz Michał3
Kazanowski NikodemW
31"58'Puzio Kuba3
Zimecki Jakub2
15"59'Dąbrowski Michał0
Puzio Kuba3
15"10'Dąbrowski Michał0
Zimecki Jakub3
10"17'Kaczmarek Michalina0
Zimecki Jakub3
8"29'Kaczmarek Michalina0
Dąbrowski Michał3
7"53'Kaczmarek Michalina0
Puzio Kuba3
28"37'Fordoński Aleksander1
Fordoński Jakub3
23"13'Fordoński Aleksander1
Janus Kacper3
20"12'Fordoński Jakub3
Kanton Aleksander1
17"33'Ostrowski Jakub0
Janasiewicz Robert3
16"52'Fordoński Jakub0
Hrycaj Marcin3
15"40'Kanton Aleksander3
Janus Kacper0
15"05'Ostrowski Jakub3
Sienkiewicz Piotr0
13"08'Janasiewicz Robert0
Hrycaj Marcin3
12"54'Kanton Aleksander3
Janasiewicz Robert0
11"14'Fordoński Aleksander3
Sienkiewicz Piotr0

Najdłużej na korcie

OPENDamskiOU11OU13OU15
Gnitecki Przemysław120"54'
Gogłuska Robert111"21'
Ratigowski Marcin107"48'
Krzywicka Paulina104"57'
Karwowski Marcin104"48'
Pieńkowski Krzysztof98"39'
Teichert Michał98"33'
Nowisz Wojciech97"01'
Kowalik Maciej95"09'
Popko Łukasz94"39'
Budrewicz Monika53"26'
Kala Magdalena51"42'
Miler Aleksandra50"04'
Jędrzejczak Kamila35"40'
Krajewska Marta35"39'
Kowalik Katarzyna16"49'
Kuc Krzysztof49"14'
Binasik Antoni48"05'
Kopeć Maciej45"56'
Nagalski Jakub38"23'
Sienkiewicz Michał35"14'
Zimecki Jakub28"58'
Zimecka Weronika18"34'
Zimecki Jakub50"26'
Puzio Kuba49"17'
Dąbrowski Michał35"59'
Kaczmarek Michalina22"36'
Fordoński Jakub54"18'
Fordoński Aleksander53"44'
Kanton Aleksander38"41'
Janasiewicz Robert33"12'
Janus Kacper32"04'
Hrycaj Marcin31"29'
Sienkiewicz Piotr30"10'
Ostrowski Jakub25"50'

Czas setów: 32 godz. 51 min 8 s

OPENDamskiOU11OU13OU15

1488 min 23 s

15"17'
3 set
Karwowski Marcin3
Nowisz Wojciech1
14"38'
3 set
Gnitecki Przemysław3
Gorzelak Piotr0
12"42'
2 set
Kowalik Maciej1
Gnitecki Przemysław2
12"06'
3 set
Kowalik Maciej1
Gnitecki Przemysław2
11"41'
3 set
Wawszczyk Tomasz1
Gogłuska Robert3
11"05'
3 set
Teichert Michał2
Ratigowski Marcin3
10"50'
3 set
Popko Łukasz2
Pieńkowski Krzysztof1
10"30'
3 set
Karwowski Marcin3
Stachowski Łukasz1
10"29'
3 set
Gnitecki Przemysław1
Kondratowicz Łukasz2
10"26'
2 set
Gnitecki Przemysław3
Gorzelak Piotr0

121 min 40 s

6"20'
3 set
Budrewicz Monika1
Miler Aleksandra2
5"45'
3 set
Kala Magdalena2
Miler Aleksandra1
5"30'
2 set
Kala Magdalena2
Miler Aleksandra1
5"29'
2 set
Kala Magdalena2
Budrewicz Monika1
5"26'
2 set
Krajewska Marta0
Miler Aleksandra2
5"22'
3 set
Kala Magdalena2
Budrewicz Monika1
5"09'
2 set
Budrewicz Monika1
Miler Aleksandra2
5"03'
1 set
Krajewska Marta1
Jędrzejczak Kamila2
4"54'
2 set
Jędrzejczak Kamila0
Miler Aleksandra2
4"53'
1 set
Kala Magdalena2
Budrewicz Monika1

132 min 12 s

6"47'
2 set
Kuc Krzysztof3
Kopeć Maciej1
5"19'
2 set
Kuc Krzysztof1
Zimecki Jakub3
5"14'
3 set
Kuc Krzysztof3
Kopeć Maciej1
5"11'
3 set
Nagalski Jakub3
Zimecka Weronika0
5"09'
3 set
Nagalski Jakub1
Sienkiewicz Michał3
5"06'
1 set
Kuc Krzysztof1
Zimecki Jakub3
4"48'
2 set
Sienkiewicz Michał2
Binasik Antoni3
4"29'
3 set
Kuc Krzysztof1
Zimecki Jakub3
4"17'
3 set
Sienkiewicz Michał2
Binasik Antoni3
4"14'
3 set
Kopeć Maciej2
Binasik Antoni3

79 min 9 s

7"47'
4 set
Puzio Kuba3
Zimecki Jakub2
6"41'
1 set
Dąbrowski Michał0
Puzio Kuba3
5"37'
3 set
Dąbrowski Michał0
Zimecki Jakub3
5"30'
5 set
Puzio Kuba3
Zimecki Jakub2
5"08'
2 set
Dąbrowski Michał0
Puzio Kuba3
4"44'
3 set
Puzio Kuba3
Zimecki Jakub2
4"38'
2 set
Dąbrowski Michał0
Zimecki Jakub3
4"30'
1 set
Dąbrowski Michał0
Zimecki Jakub3
4"13'
2 set
Puzio Kuba3
Zimecki Jakub2
4"03'
1 set
Puzio Kuba3
Zimecki Jakub2

149 min 44 s

7"34'
2 set
Fordoński Aleksander1
Fordoński Jakub3
6"27'
3 set
Fordoński Aleksander1
Fordoński Jakub3
6"25'
2 set
Fordoński Aleksander1
Janus Kacper3
5"53'
1 set
Fordoński Jakub0
Hrycaj Marcin3
5"27'
4 set
Fordoński Aleksander1
Fordoński Jakub3
5"17'
2 set
Fordoński Jakub3
Kanton Aleksander1
5"13'
1 set
Ostrowski Jakub0
Janasiewicz Robert3
5"10'
1 set
Fordoński Aleksander1
Janus Kacper3
5"08'
1 set
Ostrowski Jakub3
Sienkiewicz Piotr0
4"37'
3 set
Fordoński Jakub0
Hrycaj Marcin3

Małych punktów: 6674

OPENDamskiOU11OU13OU15

4645

Karwowski Marcin186
Słowiński Maciej165
Krzywicka Paulina165
Pieńkowski Krzysztof162
Kurek Michał157
Nowisz Wojciech147
Gnitecki Przemysław146
Teichert Michał144
Gogłuska Robert144
Popko Łukasz143

545

Budrewicz Monika128
Kala Magdalena124
Miler Aleksandra119
Jędrzejczak Kamila78
Krajewska Marta67
Kowalik Katarzyna29

555

Kopeć Maciej109
Kuc Krzysztof108
Binasik Antoni105
Zimecki Jakub76
Nagalski Jakub75
Sienkiewicz Michał71
Zimecka Weronika11

333

Puzio Kuba116
Zimecki Jakub115
Dąbrowski Michał76
Kaczmarek Michalina26

596

Hrycaj Marcin99
Fordoński Aleksander99
Kanton Aleksander98
Fordoński Jakub94
Janasiewicz Robert62
Janus Kacper56
Ostrowski Jakub54
Sienkiewicz Piotr34

Wszystkich rozegranych setów: 386

OPENDamskiOU11OU13OU15

261

35

34

20

36


Wszystkich rozegranych meczów: 133

OPENDamskiOU11OU13OU15

95

12

9

6

11


Szybkość zdobycia punktów

OPENDamskiOU11OU13OU15
12.27'
2 set
Zdanowicz Jarosław1
Kowalik Maciej3
12.55'
1 set
Iwan Andrzej2
Kramp Cezary0
12.64'
2 set
Teichert Michał2
Wierzbicki Paweł0
12.73'
1 set
Popko Łukasz0
Karwowski Marcin3
13.27'
3 set
Glina Patryk1
Wierzba Aleksander2
13.36'
2 set
Popko Łukasz0
Karwowski Marcin3
14.36'
1 set
Staszkiewicz Jakub2
Nitka Jacek0
14.64'
3 set
Karwowski Marcin3
Kulik Tomasz0
14.73'
2 set
Stachowski Łukasz3
Kurek Michał0
14.82'
2 set
Teichert Michał2
Kozłowski Przemysław1
0.36'
3 set
Budrewicz Monika2
Kowalik Katarzyna1
13.09'
2 set
Jędrzejczak Kamila0
Budrewicz Monika2
14.36'
1 set
Kala Magdalena2
Jędrzejczak Kamila0
16.64'
1 set
Krajewska Marta0
Kala Magdalena2
16.64'
1 set
Krajewska Marta0
Budrewicz Monika2
17.45'
2 set
Kala Magdalena2
Jędrzejczak Kamila0
18.73'
2 set
Krajewska Marta0
Kala Magdalena2
19.36'
2 set
Krajewska Marta0
Budrewicz Monika2
19.45'
1 set
Krajewska Marta0
Miler Aleksandra2
20.55'
3 set
Krajewska Marta1
Jędrzejczak Kamila2
11.27'
2 set
Kopeć Maciej3
Zimecka Weronika0
12.45'
5 set
Sienkiewicz Michał2
Binasik Antoni3
12.55'
1 set
Kopeć Maciej3
Zimecka Weronika0
14.18'
3 set
Kopeć Maciej3
Zimecka Weronika0
16.27'
3 set
Binasik Antoni0
Zimecki Jakub3
17.36'
1 set
Nagalski Jakub3
Zimecka Weronika0
17.64'
2 set
Nagalski Jakub3
Zimecka Weronika0
17.73'
4 set
Nagalski Jakub1
Sienkiewicz Michał3
17.82'
1 set
Nagalski Jakub0
Kuc Krzysztof3
17.91'
2 set
Binasik Antoni0
Zimecki Jakub3
10.18'
1 set
Kaczmarek Michalina0
Puzio Kuba3
11.64'
2 set
Kaczmarek Michalina0
Puzio Kuba3
13.00'
2 set
Kaczmarek Michalina0
Dąbrowski Michał3
14.45'
1 set
Kaczmarek Michalina0
Zimecki Jakub3
16.18'
2 set
Kaczmarek Michalina0
Zimecki Jakub3
18.18'
1 set
Kaczmarek Michalina0
Dąbrowski Michał3
19.00'
3 set
Kaczmarek Michalina0
Puzio Kuba3
20.18'
3 set
Dąbrowski Michał0
Puzio Kuba3
20.64'
3 set
Kaczmarek Michalina0
Zimecki Jakub3
22.09'
1 set
Puzio Kuba3
Zimecki Jakub2
12.09'
2 set
Hrycaj Marcin3
Sienkiewicz Piotr0
12.18'
1 set
Hrycaj Marcin3
Sienkiewicz Piotr0
15.82'
4 set
Fordoński Jakub3
Kanton Aleksander1
16.45'
3 set
Hrycaj Marcin3
Sienkiewicz Piotr0
16.73'
3 set
Kanton Aleksander3
Janasiewicz Robert0
16.73'
2 set
Janasiewicz Robert0
Hrycaj Marcin3
16.82'
3 set
Fordoński Aleksander3
Sienkiewicz Piotr0
17.18'
1 set
Janasiewicz Robert0
Hrycaj Marcin3
17.27'
1 set
Kanton Aleksander3
Janasiewicz Robert0
17.82'
3 set
Ostrowski Jakub3
Sienkiewicz Piotr0

Decyzji sędziowskich: 130 (1.9%)

Stroke 28
21.5%
Let 101
77.7%
Nolet 1
0.8%

OPENDamskiOU11OU13OU15
16 23.5%
2-14-0
Gnitecki Przemysław1
Kondratowicz Łukasz2
13 14.8%
3-10-0
Wawszczyk Tomasz1
Gogłuska Robert3
12 17.9%
1-10-1
Krzywicka Paulina1
Iwan Andrzej2
12 22.6%
2-10-0
Słowiński Maciej3
Iwan Andrzej0
8 11.8%
0-8-0
Gnitecki Przemysław3
Gorzelak Piotr0
6 10%
0-6-0
Krzywicka Paulina1
Gorzelak Piotr2
6 9%
0-6-0
Kowalik Maciej1
Gnitecki Przemysław2
6 10.5%
4-2-0
Kowalik Maciej0
Popko Łukasz3
5 8.9%
1-4-0
Kowalik Maciej2
Kulik Tomasz1
4 8%
1-3-0
Krzywicka Paulina2
Staszkiewicz Jakub1
2 5.1%
1-1-0
Jędrzejczak Kamila0
Miler Aleksandra2
1 1.8%
0-1-0
Kala Magdalena2
Budrewicz Monika1
1 2.7%
1-0-0
Kopeć Maciej3
Zimecka Weronika0
1 2.2%
0-1-0
Binasik Antoni0
Zimecki Jakub3
1 1%
0-1-0
Puzio Kuba3
Zimecki Jakub2
1 2%
0-1-0
Fordoński Aleksander3
Sienkiewicz Piotr0
1 1.8%
0-1-0
Ostrowski Jakub0
Janasiewicz Robert3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0