Najdłuższy mecz

OU9OU9 - FinałyOU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
15"51'Lis Jakub2
Stasiński Kazimierz1
11"13'Lis Jakub0
Lohmann Mateusz2
10"16'Szyja Paweł2
Wilk Ivo0
8"59'Szyja Paweł0
Cziba Karol2
8"26'Wilk Ivo0
Cziba Karol2
6"35'Stasiński Kazimierz0
Lohmann Mateusz2
5"27'Cziba Karol0
Ptaszek Mateusz2
5"26'Wilk Ivo0
Ptaszek Mateusz2
5"01'Szyja Paweł0
Ptaszek Mateusz2
25"42'Lohmann Mateusz0
Ptaszek Mateusz3
17"33'Stasiński Kazimierz1
Szyja Paweł3
9"41'Lis Jakub0
Cziba Karol3
26"12'Stawarski Michał3
Lohmann Mateusz1
24"59'Solawa Jakub1
Ptaszek Mateusz3
24"40'Stawarski Michał0
Ptaszek Mateusz3
16"39'Bujak Maciej0
Bińczak Adam3
16"20'Lohmann Mateusz0
Solawa Jakub3
12"46'Stawarski Michał3
Bujak Maciej0
12"04'Bińczak Adam0
Ptaszek Mateusz3
10"26'Cziba Karol0
Lohmann Mateusz3
10"16'Bujak Maciej3
Cziba Karol0
'Solawa Jakub3
Kawalec OliwierW
30"36'Dzido Tymoteusz2
Jakubiec Antek3
26"33'Szymański Mikołaj3
Dzido Tymoteusz1
25"58'Dzido Tymoteusz3
Stawarski Michał1
25"23'Hyżyk Mikołaj1
Winter Alex3
25"05'Solawa Jakub0
Szymański Mikołaj3
24"44'Binasik Antoni1
Jakubiec Antek3
21"42'Krysiak Karol3
Szymański Mikołaj0
21"25'Krysiak Leon3
Zimecki Jakub0
20"38'Kazanowski Nikodem3
Ramza Seweryn0
18"18'Zimecki Jakub3
Stawarski Michał0
47"17'Brzozowski Maciej0
Kozik Aleksander3
42"29'Woziwodzki Jakub2
Fordoński Aleksander3
28"19'Szymaczek Piotr3
Marcinkowski Mateusz1
27"15'Moncznik Mikołaj2
Krysiak Leon3
26"29'Krawczyk Tobiasz3
Moncznik Mikołaj1
25"18'Moncznik Mikołaj3
Figarski Jan1
25"17'Brzozowski Maciej1
Kampschoer Igor3
25"12'Celm Maksymilian3
Sieradzan Wojciech1
24"56'Zimecki Jakub1
Krysiak Leon3
23"59'Krysiak Karol3
Celm Maksymilian1
33"53'Krawczyk Tobiasz3
Durkalec Michał1
32"51'Sikorski Marcin3
Szymaczek Piotr1
28"45'Pierwoch Jakub1
Juszkiewicz Karol3
28"30'Kampschoer Igor1
Pol Kamil3
28"22'Marcinkowski Mateusz3
Dyczkowski Jakub0
26"37'Marcinkowski Mateusz1
Sikorski Marcin3
25"59'Sikorski Marcin0
Nowak Piotr3
24"05'Marcinkowski Mateusz3
Krawczyk Tobiasz1
24"04'Krawczyk Tobiasz3
Pol Kamil1
23"41'Trojanowicz Jakub0
Nowak Piotr3
41"01'Sikorski Marcin2
Hrycaj Marcin3
23"31'Stępień Adam1
Makowski Maksymilian3
20"49'Sokołowski Marek3
Makowski Maksymilian1
17"32'Sikorski Marcin3
Stępień Adam0
15"13'Sikorski Marcin3
Sokołowski Marek0
15"11'Sokołowski Marek3
Stępień Adam1
14"59'Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
13"31'Sokołowski Marek0
Hrycaj Marcin3
12"56'Hrycaj Marcin3
Makowski Maksymilian0
10"59'Hrycaj Marcin3
Stępień Adam0
33"12'Zimecka Weronika3
Wilk Alicja0
19"20'Zimecka Weronika3
Ożóg Aleksandra0
13"55'Ożóg Aleksandra0
Góra Zuzanna3
13"31'Ożóg Aleksandra0
Wilk Alicja3
11"00'Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
9"44'Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
32"31'Parafiniuk Zofia2
Gałwa Aleksandra3
27"32'Zimecka Weronika1
Gałwa Aleksandra3
20"53'Ziąbska Melania1
Trojanowicz Aleksandra3
19"06'Ziąbska Melania0
Wilk Joanna3
15"21'Wilk Joanna0
Parafiniuk Zofia3
15"07'Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda0
13"50'Zimecka Weronika0
Tomczyk Aleksandra3
13"49'Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
12"32'Gałwa Aleksandra0
Góra Jagoda3
12"22'Parafiniuk Zofia3
Trojanowicz Aleksandra0
25"10'Gałwa Aleksandra3
Parafiniuk Zofia2
20"59'Tomczyk Aleksandra1
Góra Jagoda3
20"50'Gałwa Aleksandra1
Góra Jagoda3
17"31'Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra0
15"46'Wilk Joanna0
Góra Jagoda3
14"25'Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
14"18'Tomczyk Aleksandra3
Parafiniuk Zofia0
12"26'Tomczyk Aleksandra3
Wilk Joanna0
12"19'Parafiniuk Zofia0
Góra Jagoda3
12"09'Gałwa Aleksandra3
Wilk Joanna0
20"30'Burak Julia2
Dakowska Martyna1
20"09'Sęk Wiktoria1
Polacka Magdalena2
19"59'Burak Julia1
Patałąg Julia2
19"27'Burak Julia1
Burak Aleksandra2
17"38'Burak Aleksandra2
Dakowska Martyna0
16"14'Burak Julia2
Górecka Aleksandra0
15"58'Burak Aleksandra0
Patałąg Julia2
15"24'Dakowska Martyna1
Patałąg Julia2
15"16'Patałąg Julia2
Górecka Aleksandra0
14"44'Dakowska Martyna2
Górecka Aleksandra0

Najdłużej na korcie

OU9OU9 - FinałyOU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
Szyja Paweł21"22'
Wilk Ivo21"11'
Lis Jakub20"53'
Cziba Karol20"40'
Stasiński Kazimierz19"21'
Ptaszek Mateusz13"49'
Lohmann Mateusz12"54'
Stasiński Kazimierz14"46'
Szyja Paweł14"46'
Cziba Karol8"03'
Lis Jakub8"03'
Ptaszek Mateusz6"12'
Lohmann Mateusz6"12'
Stawarski Michał51"21'
Ptaszek Mateusz50"24'
Lohmann Mateusz43"09'
Solawa Jakub35"08'
Bujak Maciej30"34'
Bińczak Adam22"25'
Cziba Karol15"13'
Dzido Tymoteusz75"35'
Szymański Mikołaj73"52'
Jakubiec Antek72"41'
Zimecki Jakub58"06'
Winter Alex57"33'
Krysiak Karol55"45'
Krysiak Leon53"12'
Solawa Jakub51"23'
Anisiewicz Igor48"52'
Stawarski Michał48"39'
Brzozowski Maciej105"23'
Kozik Aleksander91"23'
Moncznik Mikołaj80"37'
Fordoński Aleksander78"42'
Krysiak Karol74"07'
Krawczyk Tobiasz73"44'
Marcinkowski Mateusz71"23'
Krysiak Leon68"30'
Woziwodzki Jakub68"04'
Figarski Jan64"15'
Sikorski Marcin91"35'
Marcinkowski Mateusz87"51'
Krawczyk Tobiasz87"48'
Pol Kamil72"54'
Durkalec Michał66"32'
Nowak Piotr66"17'
Ostrowski Jakub65"56'
Dyczkowski Jakub63"00'
Pierwoch Jakub62"58'
Kampschoer Igor62"16'
Sikorski Marcin75"01'
Hrycaj Marcin66"14'
Makowski Maksymilian59"38'
Stępień Adam58"19'
Sokołowski Marek56"52'
Zimecka Weronika55"52'
Wilk Alicja47"55'
Ożóg Aleksandra37"53'
Góra Zuzanna27"54'
Gałwa Aleksandra58"45'
Parafiniuk Zofia50"07'
Zimecka Weronika45"29'
Ziąbska Melania44"15'
Wilk Joanna36"45'
Trojanowicz Aleksandra36"13'
Góra Jagoda31"10'
Tomczyk Aleksandra31"00'
Gałwa Aleksandra62"09'
Góra Jagoda58"21'
Parafiniuk Zofia54"42'
Tomczyk Aleksandra51"23'
Wilk Joanna45"59'
Burak Julia76"15'
Patałąg Julia70"11'
Burak Aleksandra67"26'
Górecka Aleksandra66"51'
Dakowska Martyna65"55'
Polacka Magdalena49"33'
Sęk Wiktoria42"45'

Czas setów: 41 godz 19 min 57 s

OU9OU9 - FinałyOU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

65 min 5 s

5"47'
1 set
Lis Jakub2
Stasiński Kazimierz1
5"22'
1 set
Szyja Paweł2
Wilk Ivo0
4"43'
2 set
Lis Jakub0
Lohmann Mateusz2
4"11'
2 set
Szyja Paweł0
Cziba Karol2
4"04'
3 set
Lis Jakub2
Stasiński Kazimierz1
3"55'
2 set
Szyja Paweł2
Wilk Ivo0
3"52'
1 set
Wilk Ivo0
Cziba Karol2
3"49'
2 set
Lis Jakub2
Stasiński Kazimierz1
3"45'
2 set
Wilk Ivo0
Cziba Karol2
3"37'
1 set
Szyja Paweł0
Cziba Karol2

29 min 1 s

6"45'
2 set
Stasiński Kazimierz1
Szyja Paweł3
4"46'
2 set
Lis Jakub0
Cziba Karol3
4"02'
1 set
Stasiński Kazimierz1
Szyja Paweł3
3"54'
3 set
Stasiński Kazimierz1
Szyja Paweł3
3"20'
2 set
Lohmann Mateusz0
Ptaszek Mateusz3
3"10'
1 set
Lis Jakub0
Cziba Karol3
2"49'
1 set
Lohmann Mateusz0
Ptaszek Mateusz3
7'
3 set
Lis Jakub0
Cziba Karol3
5'
4 set
Stasiński Kazimierz1
Szyja Paweł3
3'
3 set
Lohmann Mateusz0
Ptaszek Mateusz3

124 min 7 s

8"30'
2 set
Stawarski Michał0
Ptaszek Mateusz3
7"41'
1 set
Solawa Jakub1
Ptaszek Mateusz3
6"36'
4 set
Stawarski Michał3
Lohmann Mateusz1
6"20'
3 set
Stawarski Michał3
Lohmann Mateusz1
6"20'
2 set
Lohmann Mateusz0
Solawa Jakub3
6"18'
1 set
Stawarski Michał0
Ptaszek Mateusz3
5"45'
4 set
Solawa Jakub1
Ptaszek Mateusz3
5"12'
3 set
Stawarski Michał0
Ptaszek Mateusz3
5"11'
2 set
Stawarski Michał3
Lohmann Mateusz1
4"56'
2 set
Solawa Jakub1
Ptaszek Mateusz3

386 min 42 s

11"23'
1 set
Solawa Jakub0
Szymański Mikołaj3
10"07'
1 set
Hyżyk Mikołaj1
Winter Alex3
8"56'
1 set
Krysiak Leon3
Binasik Antoni0
8"55'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Ramza Seweryn0
8"20'
3 set
Krysiak Leon3
Zimecki Jakub0
7"29'
2 set
Krysiak Karol3
Szymański Mikołaj0
6"55'
2 set
Szymański Mikołaj3
Dzido Tymoteusz1
6"50'
4 set
Dzido Tymoteusz3
Stawarski Michał1
6"45'
2 set
Dzido Tymoteusz3
Stawarski Michał1
6"33'
1 set
Jakubiec Antek0
Zimecki Jakub3

589 min 37 s

35"02'
1 set
Brzozowski Maciej0
Kozik Aleksander3
11"27'
4 set
Woziwodzki Jakub2
Fordoński Aleksander3
8"22'
1 set
Krawczyk Tobiasz3
Kozik Aleksander0
8"00'
1 set
Marcinkowski Mateusz3
Kozik Aleksander0
7"22'
1 set
Dzido Tymoteusz0
Krysiak Karol3
7"13'
3 set
Woziwodzki Jakub2
Fordoński Aleksander3
6"54'
3 set
Krawczyk Tobiasz0
Woziwodzki Jakub3
6"51'
4 set
Krawczyk Tobiasz3
Moncznik Mikołaj1
6"50'
2 set
Marcinkowski Łukasz2
Marcinkowski Mateusz3
6"45'
4 set
Szymaczek Piotr3
Marcinkowski Mateusz1

519 min 59 s

9"57'
2 set
Sikorski Marcin0
Nowak Piotr3
9"20'
2 set
Sikorski Marcin3
Szymaczek Piotr1
9"18'
4 set
Krawczyk Tobiasz3
Durkalec Michał1
9"00'
2 set
Marcinkowski Mateusz3
Dyczkowski Jakub0
8"15'
4 set
Krawczyk Tobiasz3
Pol Kamil1
7"51'
3 set
Pierwoch Jakub1
Juszkiewicz Karol3
7"39'
1 set
Pierwoch Jakub1
Juszkiewicz Karol3
7"28'
1 set
Marcinkowski Mateusz3
Dyczkowski Jakub0
7"21'
2 set
Krawczyk Tobiasz3
Durkalec Michał1
7"21'
3 set
Krawczyk Tobiasz3
Durkalec Michał1

158 min 2 s

8"17'
5 set
Sikorski Marcin2
Hrycaj Marcin3
7"24'
1 set
Sikorski Marcin2
Hrycaj Marcin3
7"19'
3 set
Sikorski Marcin2
Hrycaj Marcin3
6"45'
3 set
Sikorski Marcin3
Stępień Adam0
6"27'
3 set
Sokołowski Marek3
Stępień Adam1
6"16'
4 set
Sikorski Marcin2
Hrycaj Marcin3
5"45'
3 set
Sikorski Marcin3
Sokołowski Marek0
5"33'
4 set
Sokołowski Marek3
Makowski Maksymilian1
5"21'
3 set
Stępień Adam1
Makowski Maksymilian3
5"06'
2 set
Stępień Adam1
Makowski Maksymilian3

84 min 47 s

23"54'
1 set
Zimecka Weronika3
Wilk Alicja0
6"08'
2 set
Zimecka Weronika3
Ożóg Aleksandra0
5"09'
1 set
Zimecka Weronika3
Ożóg Aleksandra0
4"57'
3 set
Zimecka Weronika3
Ożóg Aleksandra0
4"54'
2 set
Ożóg Aleksandra0
Góra Zuzanna3
4"05'
1 set
Ożóg Aleksandra0
Wilk Alicja3
3"37'
3 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
3"24'
3 set
Zimecka Weronika3
Wilk Alicja0
3"17'
3 set
Ożóg Aleksandra0
Góra Zuzanna3
3"15'
1 set
Ożóg Aleksandra0
Góra Zuzanna3

166 min 52 s

6"45'
5 set
Parafiniuk Zofia2
Gałwa Aleksandra3
6"31'
3 set
Ziąbska Melania0
Wilk Joanna3
6"29'
2 set
Zimecka Weronika1
Gałwa Aleksandra3
6"05'
3 set
Parafiniuk Zofia2
Gałwa Aleksandra3
5"54'
1 set
Wilk Joanna0
Parafiniuk Zofia3
5"35'
1 set
Zimecka Weronika1
Gałwa Aleksandra3
5"16'
2 set
Ziąbska Melania0
Wilk Joanna3
5"13'
3 set
Zimecka Weronika1
Gałwa Aleksandra3
5"06'
4 set
Zimecka Weronika1
Gałwa Aleksandra3
5"05'
3 set
Ziąbska Melania1
Trojanowicz Aleksandra3

136 min 17 s

5"47'
4 set
Tomczyk Aleksandra1
Góra Jagoda3
5"31'
4 set
Gałwa Aleksandra3
Parafiniuk Zofia2
5"17'
4 set
Gałwa Aleksandra1
Góra Jagoda3
5"14'
2 set
Wilk Joanna0
Góra Jagoda3
5"00'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra0
5"00'
5 set
Gałwa Aleksandra3
Parafiniuk Zofia2
4"47'
3 set
Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
4"47'
2 set
Gałwa Aleksandra1
Góra Jagoda3
4"47'
1 set
Wilk Joanna0
Góra Jagoda3
4"36'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Wilk Joanna0

219 min 28 s

11"26'
1 set
Burak Aleksandra2
Dakowska Martyna0
9"18'
1 set
Burak Aleksandra0
Patałąg Julia2
8"13'
2 set
Burak Julia1
Burak Aleksandra2
8"07'
2 set
Patałąg Julia2
Górecka Aleksandra0
7"41'
1 set
Burak Julia2
Górecka Aleksandra0
7"39'
2 set
Sęk Wiktoria1
Polacka Magdalena2
7"03'
1 set
Dakowska Martyna2
Górecka Aleksandra0
6"21'
1 set
Burak Julia2
Dakowska Martyna1
6"17'
3 set
Burak Julia1
Patałąg Julia2
6"17'
2 set
Burak Julia2
Górecka Aleksandra0

Małych punktów: 9063

OU9OU9 - FinałyOU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

285

Ptaszek Mateusz66
Cziba Karol49
Lohmann Mateusz44
Szyja Paweł38
Stasiński Kazimierz31
Lis Jakub30
Wilk Ivo27

174

Szyja Paweł50
Stasiński Kazimierz37
Cziba Karol35
Ptaszek Mateusz33
Lis Jakub16
Lohmann Mateusz3

473

Ptaszek Mateusz112
Stawarski Michał97
Lohmann Mateusz81
Solawa Jakub66
Bujak Maciej64
Bińczak Adam40
Cziba Karol13

1451

Dzido Tymoteusz147
Jakubiec Antek137
Krysiak Leon133
Szymański Mikołaj127
Zimecki Jakub114
Krysiak Karol111
Binasik Antoni102
Anisiewicz Igor100
Kazanowski Nikodem95
Winter Alex92

2008

Szymaczek Piotr146
Moncznik Mikołaj144
Marcinkowski Mateusz143
Brzozowski Maciej138
Fordoński Aleksander136
Krysiak Leon136
Marcinkowski Łukasz131
Krysiak Karol126
Krawczyk Tobiasz117
Figarski Jan112

1817

Marcinkowski Mateusz164
Krawczyk Tobiasz138
Sikorski Marcin137
Ostrowski Jakub133
Nowak Piotr132
Pol Kamil126
Trojanowicz Jakub125
Kampschoer Igor105
Durkalec Michał105
Dyczkowski Jakub102

588

Sikorski Marcin146
Hrycaj Marcin144
Sokołowski Marek118
Makowski Maksymilian91
Stępień Adam89

259

Zimecka Weronika99
Góra Zuzanna75
Wilk Alicja48
Ożóg Aleksandra37

703

Parafiniuk Zofia115
Gałwa Aleksandra108
Tomczyk Aleksandra99
Ziąbska Melania87
Zimecka Weronika82
Góra Jagoda82
Trojanowicz Aleksandra67
Wilk Joanna63

548

Góra Jagoda141
Tomczyk Aleksandra126
Gałwa Aleksandra119
Parafiniuk Zofia103
Wilk Joanna59

757

Burak Julia155
Patałąg Julia151
Burak Aleksandra137
Dakowska Martyna99
Górecka Aleksandra97
Sęk Wiktoria62
Polacka Magdalena56

Wszystkich rozegranych setów: 545

OU9OU9 - FinałyOU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

19

10

29

90

117

107

35

18

40

34

46


Wszystkich rozegranych meczów: 173

OU9OU9 - FinałyOU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

9

3

9

28

34

32

10

6

12

10

20


Szybkość zdobycia punktów

OU9OU9 - FinałyOU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
11.36'
1 set
Wilk Ivo0
Ptaszek Mateusz2
11.55'
2 set
Szyja Paweł0
Ptaszek Mateusz2
11.55'
1 set
Cziba Karol0
Ptaszek Mateusz2
11.82'
1 set
Szyja Paweł0
Ptaszek Mateusz2
12.00'
2 set
Wilk Ivo0
Ptaszek Mateusz2
13.64'
1 set
Lis Jakub0
Lohmann Mateusz2
14.82'
2 set
Stasiński Kazimierz0
Lohmann Mateusz2
16.18'
1 set
Stasiński Kazimierz0
Lohmann Mateusz2
17.09'
2 set
Cziba Karol0
Ptaszek Mateusz2
19.73'
1 set
Szyja Paweł0
Cziba Karol2
0.27'
3 set
Lohmann Mateusz0
Ptaszek Mateusz3
0.45'
4 set
Stasiński Kazimierz1
Szyja Paweł3
0.64'
3 set
Lis Jakub0
Cziba Karol3
15.36'
1 set
Lohmann Mateusz0
Ptaszek Mateusz3
17.27'
1 set
Lis Jakub0
Cziba Karol3
18.18'
2 set
Lohmann Mateusz0
Ptaszek Mateusz3
21.27'
3 set
Stasiński Kazimierz1
Szyja Paweł3
21.32'
2 set
Stasiński Kazimierz1
Szyja Paweł3
22.00'
1 set
Stasiński Kazimierz1
Szyja Paweł3
22.00'
2 set
Lis Jakub0
Cziba Karol3
9.91'
3 set
Bujak Maciej3
Cziba Karol0
12.64'
1 set
Bińczak Adam0
Ptaszek Mateusz3
13.55'
2 set
Cziba Karol0
Lohmann Mateusz3
14.18'
1 set
Bujak Maciej3
Cziba Karol0
14.27'
1 set
Cziba Karol0
Lohmann Mateusz3
15.27'
3 set
Cziba Karol0
Lohmann Mateusz3
15.82'
2 set
Bujak Maciej3
Cziba Karol0
16.00'
3 set
Bińczak Adam0
Ptaszek Mateusz3
16.64'
3 set
Stawarski Michał3
Bujak Maciej0
17.09'
3 set
Solawa Jakub1
Ptaszek Mateusz3
0.27'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Kozicki Michał0
0.27'
2 set
Binasik Antoni3
Hyżyk Mikołaj0
0.27'
3 set
Binasik Antoni3
Hyżyk Mikołaj0
0.36'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Kozicki Michał0
0.36'
1 set
Binasik Antoni3
Hyżyk Mikołaj0
0.36'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Kozicki Michał0
3.09'
3 set
Krysiak Karol3
Kazanowski Nikodem0
10.18'
3 set
Krysiak Leon3
Binasik Antoni0
11.91'
2 set
Solawa Jakub0
Krysiak Leon3
12.64'
2 set
Krysiak Leon3
Binasik Antoni0
0.55'
4 set
Szymaczek Piotr3
Hernas Nataniel1
0.64'
4 set
Marcinkowski Łukasz2
Marcinkowski Mateusz3
0.91'
3 set
Marcinkowski Łukasz2
Marcinkowski Mateusz3
12.82'
3 set
Szymaczek Piotr3
Hernas Nataniel1
15.09'
3 set
Krysiak Karol0
Marcinkowski Łukasz3
15.73'
2 set
Kozik Aleksander0
Hernas Nataniel3
16.00'
1 set
Marcinkowski Łukasz0
Fordoński Aleksander3
16.64'
3 set
Brzozowski Maciej0
Figarski Jan3
16.91'
1 set
Moncznik Mikołaj2
Krysiak Leon3
17.09'
3 set
Dzido Tymoteusz0
Brzozowski Maciej3
10.82'
3 set
Trojanowicz Jakub3
Celm Maksymilian0
11.73'
2 set
Trojanowicz Jakub3
Celm Maksymilian0
12.45'
1 set
Marcinkowski Mateusz3
Pol Jakub0
13.64'
2 set
Kampschoer Igor1
Ostrowski Jakub3
13.73'
3 set
Szymaczek Piotr3
Kampschoer Igor0
14.00'
2 set
Durkalec Michał3
Juszkiewicz Karol0
14.36'
3 set
Pol Jakub3
Pierwoch Jakub0
16.82'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Szymaczek Piotr3
16.82'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Celm Maksymilian3
17.45'
1 set
Nowak Piotr3
Durkalec Michał0
0.82'
1 set
Sokołowski Marek3
Stępień Adam1
16.36'
2 set
Sokołowski Marek3
Makowski Maksymilian1
16.36'
3 set
Hrycaj Marcin3
Makowski Maksymilian0
17.36'
2 set
Hrycaj Marcin3
Stępień Adam0
17.45'
3 set
Hrycaj Marcin3
Stępień Adam0
18.09'
1 set
Hrycaj Marcin3
Stępień Adam0
18.27'
3 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
18.73'
3 set
Sokołowski Marek0
Hrycaj Marcin3
19.00'
1 set
Sokołowski Marek0
Hrycaj Marcin3
19.09'
2 set
Hrycaj Marcin3
Makowski Maksymilian0
12.45'
1 set
Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
13.00'
3 set
Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
13.09'
1 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
14.18'
2 set
Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
15.82'
3 set
Ożóg Aleksandra0
Wilk Alicja3
17.09'
2 set
Zimecka Weronika3
Wilk Alicja0
17.36'
2 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
17.64'
2 set
Ożóg Aleksandra0
Wilk Alicja3
17.73'
1 set
Ożóg Aleksandra0
Góra Zuzanna3
17.91'
3 set
Ożóg Aleksandra0
Góra Zuzanna3
13.55'
2 set
Wilk Joanna0
Tomczyk Aleksandra3
14.27'
3 set
Wilk Joanna0
Tomczyk Aleksandra3
14.45'
1 set
Wilk Joanna0
Tomczyk Aleksandra3
15.45'
1 set
Góra Jagoda3
Trojanowicz Aleksandra0
16.18'
3 set
Góra Jagoda3
Trojanowicz Aleksandra0
16.73'
2 set
Góra Jagoda3
Trojanowicz Aleksandra0
17.00'
1 set
Gałwa Aleksandra0
Góra Jagoda3
17.82'
3 set
Parafiniuk Zofia3
Trojanowicz Aleksandra0
18.00'
3 set
Gałwa Aleksandra0
Góra Jagoda3
18.36'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda0
12.27'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Wilk Joanna0
14.64'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Wilk Joanna0
16.82'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Wilk Joanna0
16.91'
1 set
Gałwa Aleksandra1
Góra Jagoda3
17.36'
2 set
Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
17.36'
2 set
Tomczyk Aleksandra1
Góra Jagoda3
17.73'
2 set
Gałwa Aleksandra3
Parafiniuk Zofia2
18.00'
2 set
Parafiniuk Zofia0
Góra Jagoda3
18.00'
2 set
Gałwa Aleksandra3
Wilk Joanna0
18.55'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Parafiniuk Zofia2
10.73'
2 set
Burak Aleksandra2
Polacka Magdalena0
13.64'
2 set
Burak Julia2
Polacka Magdalena0
14.00'
1 set
Patałąg Julia2
Polacka Magdalena0
14.00'
1 set
Burak Julia2
Sęk Wiktoria0
14.36'
2 set
Burak Julia2
Sęk Wiktoria0
14.36'
1 set
Burak Aleksandra2
Polacka Magdalena0
15.55'
1 set
Burak Aleksandra2
Sęk Wiktoria0
16.27'
2 set
Patałąg Julia2
Polacka Magdalena0
17.18'
2 set
Burak Aleksandra2
Sęk Wiktoria0
17.27'
2 set
Dakowska Martyna1
Patałąg Julia2

Decyzji sędziowskich: 164 (1.8%)

Stroke 5
3%
Let 159
97%
Nolet 0
0%

OU13OU15OU17OU19GU13GU17
1 1.3%
0-1-0
Dzido Tymoteusz3
Stawarski Michał1
1 2.9%
0-1-0
Solawa Jakub0
Krysiak Leon3
1 1.9%
1-0-0
Jakubiec Antek3
Kazanowski Nikodem0
4 4%
1-3-0
Woziwodzki Jakub2
Fordoński Aleksander3
3 6.5%
0-3-0
Woziwodzki Jakub3
Figarski Jan0
1 1.3%
0-1-0
Brzozowski Maciej1
Kampschoer Igor3
127 72.2%
0-127-0
Marcinkowski Łukasz3
Juszkiewicz Karol0
7 8.9%
1-6-0
Krawczyk Tobiasz3
Durkalec Michał1
1 1.4%
1-0-0
Dyczkowski Jakub3
Pierwoch Jakub1
1 1.2%
0-1-0
Kampschoer Igor1
Pol Kamil3
1 2.4%
1-0-0
Nowak Piotr3
Durkalec Michał0
2 5%
0-2-0
Hrycaj Marcin3
Makowski Maksymilian0
1 2.3%
0-1-0
Hrycaj Marcin3
Stępień Adam0
1 1.2%
0-1-0
Zimecka Weronika1
Gałwa Aleksandra3
12 29.3%
0-12-0
Burak Aleksandra2
Sęk Wiktoria0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0