HOT_elarnia&SPA_larnia DAY SPA Cup - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Spoljar DomagojBrak informacji Chorwacja 4 1
2 Dominiak KamilBrak informacji Warszawa 7 2
3 Pyda AndrzejBrak informacji Poznań 19 3
4 Filipowski DariuszBrak informacji Poznań 20 4
7 Przytuła MichałBrak informacji Poznań 35 5
5 Andrzejczak KarolBrak informacji Poznań 28 6
8 Peukert TomaszBrak informacji Poznań 54 7
6 Kowalski DominikBrak informacji Trójmiasto 33 8
11 Kaźmierczak RafałBrak informacji Trzcianka 93 9
12 Michańków AdamBrak informacji Poznań 113 10
14 Oliveira PedroBrak informacji Poznań 122 11
24 Wasiela JacekBrak informacji Poznań 253 12
15 Smuniewski MarcinBrak informacji Szczecin 127 13
13 Oleksy JarosławBrak informacji Poznań 119 14
10 Skrzypczak ŁukaszBrak informacji Jarocin 88 15
36 Szabelski MateuszBrak informacji Poznań 680 16
9 Śmiałek MaciejBrak informacji Poznań 80 17
20 Przyłuski PawełBrak informacji Poznań 216 18
18 Chocholski PiotrBrak informacji Poznań 206 19
19 Mikołajczak PiotrBrak informacji Poznań 210 20
44 Szenfeld ArturBrak informacji Luboń 1186 21
26 Drążkowiak SebastianBrak informacji Poznań 372 22
16 Kieruzal PiotrBrak informacji Poznań 134 23
22 Kramer PiotrBrak informacji Poznań 237 24
42 Mikołajczak MateuszBrak informacji Poznań 835 25
29 Gumplowicz JacekBrak informacji Szczecin 431 26
32 Jastrzębski JakubBrak informacji Inowrocław 538 27
21 Schubert BartoszBrak informacji Poznań? 229 28
23 Bujny SzymonBrak informacji Poznań 246 29
28 Sokołowski ŁukaszBrak informacji Przeźmierowo 411 30
27 Ripa AdamBrak informacji Świebodzin 390 31
17 Holz MaciejBrak informacji Jarocin 141 32
30 Dominiak ZuzannaBrak informacji Poznań 457 33
48 Jankowiak MakaryBrak informacji Poznań 2236 34
31 Bartkowiak DamianBrak informacji Poznań? 524 35
35 Kałmuczak MonikaBrak informacji Poznań 637 36
38 Baranowski MariuszBrak informacji Poznań 768 37
43 Wojtania MichałBrak informacji Ujście 891 38
45 Jakubiak JacekBrak informacji Poznań 1217 39
52 Kłobucki ArturBrak informacji Poznań 40
41 Kozłowski RomanBrak informacji Wrocław 810 41
34 Jurkiewicz MarekBrak informacji Poznań 609 42
39 Kłobuchowski DominikBrak informacji Koronowo 772 43
37 Jabłoński AndrzejBrak informacji Poznań 747 44
50 Bartkowiak MariuszBrak informacji 45
47 Nowak DamianBrak informacji Poznań 2016 46
25 Adamczak JakubBrak informacji Wilkanowo 352 47
46 Brzeski MaciejBrak informacji Palędzie 1267 49
33 Kwaśniewska KarolinaBrak informacji Poznań 582 50
40 Bibel MichałBrak informacji Poznań 800 51
49 Jankowiak JuliuszBrak informacji Poznań 2288 52
51 Kubiak MichałBrak informacji 53


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 29-09-2014


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Spoljar Domagoj
Bye
Bartkowiak Mariusz
W
WALKOVER
Chocholski Piotr
2
Sokołowski Łukasz
2
  11:6  5:11  11:8
Kłobucki Artur
1
Bye
Oleksy Jarosław
Oliveira Pedro
2
  11:6  11:8
Kozłowski Roman
0
Brzeski Maciej
0
  5:11  8:11
Schubert Bartosz
2
Dominiak Zuzanna
1
  8:11  11:8  8:11
Szenfeld Artur
2
Bye
Przytuła Michał
Peukert Tomasz
Bye
Mikołajczak Mateusz
2
WALKOVER
Adamczak Jakub
W
Bartkowiak Damian
0
  3:11  7:11
Szabelski Mateusz
2
Bye
Kieruzal Piotr
Kaźmierczak Rafał
2
  11:5  11:3
Baranowski Mariusz
0
Bibel Michał
0
  0:11  3:11
Przyłuski Paweł
2
Ripa Adam
2
  14:12  8:11  12:10
Kłobuchowski Dominik
1
Bye
Filipowski Dariusz
Pyda Andrzej
Bye
Bye
Bujny Szymon
Wasiela Jacek
2
WALKOVER
Kubiak Michał
W
Jakubiak Jacek
0
  6:11  3:11
Śmiałek Maciej
2
Skrzypczak Łukasz
2
  11:9  11:0
Kwaśniewska Karolina
0
Jurkiewicz Marek
0
  1:11  5:11
Gumplowicz Jacek
2
Drążkowiak Sebastian
2
  11:3  11:9
Jankowiak Makary
0
Bye
Andrzejczak Karol
Kowalski Dominik
Bye
Nowak Damian
W
WALKOVER
Holz Maciej
2
Kramer Piotr
2
  11:1  11:2
Jankowiak Juliusz
0
Wojtania Michał
0
  4:11  2:11
Michańków Adam
2
Smuniewski Marcin
Bye
Kałmuczak Monika
0
  4:11  8:11
Jastrzębski Jakub
2
Mikołajczak Piotr
2
  11:3  11:8
Jabłoński Andrzej
0
Bye
Dominiak Kamil
Spoljar Domagoj
2
  11:9  11:7
Chocholski Piotr
0
Sokołowski Łukasz
0
  11:13  10:12
Oleksy Jarosław
2
Oliveira Pedro
2
  11:7  11:8
Schubert Bartosz
0
Szenfeld Artur
1
  10:12  11:3  2:11
Przytuła Michał
2
Peukert Tomasz
2
  11:7  5:11  12:10
Mikołajczak Mateusz
1
Szabelski Mateusz
2
  11:9  11:7
Kieruzal Piotr
0
Kaźmierczak Rafał
2
  11:4  9:11  12:10
Przyłuski Paweł
1
Ripa Adam
0
  2:11  2:11
Filipowski Dariusz
2
Pyda Andrzej
2
  8:11  11:3  11:5
Bujny Szymon
1
Wasiela Jacek
2
  11:9  11:3
Śmiałek Maciej
0
Skrzypczak Łukasz
2
  11:8  11:6
Gumplowicz Jacek
0
Drążkowiak Sebastian
0
  6:11  3:11
Andrzejczak Karol
2
Kowalski Dominik
2
  11:6  11:6
Holz Maciej
0
Kramer Piotr
0
  9:11  2:11
Michańków Adam
2
Smuniewski Marcin
2
  11:4  11:5
Jastrzębski Jakub
0
Mikołajczak Piotr
0
  7:11  5:11
Dominiak Kamil
2
Spoljar Domagoj
2
  11:5  11:3
Oleksy Jarosław
0
Oliveira Pedro
0
  6:11  8:11
Przytuła Michał
2
Peukert Tomasz
2
  11:6  11:8
Szabelski Mateusz
0
Kaźmierczak Rafał
0
  8:11  9:11
Filipowski Dariusz
2
Pyda Andrzej
2
  11:7  5:11  11:8
Wasiela Jacek
1
Skrzypczak Łukasz
0
  8:11  6:11
Andrzejczak Karol
2
Kowalski Dominik
2
  11:7  11:6
Michańków Adam
0
Smuniewski Marcin
0
  5:11  9:11
Dominiak Kamil
2
Spoljar Domagoj
2
  11:1  13:11
Przytuła Michał
0
Peukert Tomasz
0
  9:11  4:11
Filipowski Dariusz
2
Pyda Andrzej
2
  11:6  10:12  11:9
Andrzejczak Karol
1
Kowalski Dominik
0
  5:11  8:11
Dominiak Kamil
2
Spoljar Domagoj
3
  11:3  11:5  13:11
Filipowski Dariusz
0
Pyda Andrzej
0
  6:11  4:11  5:11
Dominiak Kamil
3
Spoljar Domagoj
3
  11:6  14:12  11:9
Dominiak Kamil
0
Spoljar Domagoj
Miejsca 3 - 4
Filipowski Dariusz
1
  12:10  7:11  7:11
Pyda Andrzej
2
Pyda Andrzej
Miejsca 5 - 8
Przytuła Michał
2
  11:5  11:8
Peukert Tomasz
0
Andrzejczak Karol
2
  11:6  11:5
Kowalski Dominik
0
Przytuła Michał
2
  11:6  11:9
Andrzejczak Karol
0
Przytuła Michał
Miejsca 7 - 8
Peukert Tomasz
2
  4:11  11:9  11:4
Kowalski Dominik
1
Peukert Tomasz
Miejsca 9 - 16
Oleksy Jarosław
0
  10:12  7:11
Oliveira Pedro
2
Szabelski Mateusz
0
  2:11  6:11
Kaźmierczak Rafał
2
Wasiela Jacek
2
  15:13  11:3
Skrzypczak Łukasz
0
Michańków Adam
2
  11:6  8:11  11:9
Smuniewski Marcin
1
Oliveira Pedro
1
  4:11  11:1  9:11
Kaźmierczak Rafał
2
Wasiela Jacek
1
  11:6  9:11  6:11
Michańków Adam
2
Kaźmierczak Rafał
2
  9:11  11:3  11:3
Michańków Adam
1
Kaźmierczak Rafał
Miejsca 11 - 12
Oliveira Pedro
2
  11:6  11:5
Wasiela Jacek
0
Oliveira Pedro
Miejsca 13 - 16
Oleksy Jarosław
2
  11:6  11:7
Szabelski Mateusz
0
Skrzypczak Łukasz
0
  7:11  8:11
Smuniewski Marcin
2
Oleksy Jarosław
1
  5:11  11:9  7:11
Smuniewski Marcin
2
Smuniewski Marcin
Miejsca 15 - 16
Szabelski Mateusz
1
  11:7  3:11  7:11
Skrzypczak Łukasz
2
Skrzypczak Łukasz
Miejsca 17 - 32
Chocholski Piotr
2
  11:4  11:4
Sokołowski Łukasz
0
Schubert Bartosz
0
  1:11  7:11
Szenfeld Artur
2
Mikołajczak Mateusz
0
  7:11  5:11
Kieruzal Piotr
2
Przyłuski Paweł
2
  11:4  11:5
Ripa Adam
0
Bujny Szymon
1
  8:11  14:12  8:11
Śmiałek Maciej
2
Gumplowicz Jacek
0
  2:11  5:11
Drążkowiak Sebastian
2
Holz Maciej
0
  7:11  8:11
Kramer Piotr
2
Jastrzębski Jakub
1
  2:11  11:8  8:11
Mikołajczak Piotr
2
Chocholski Piotr
2
  11:5  11:8
Szenfeld Artur
0
Kieruzal Piotr
0
  5:11  8:11
Przyłuski Paweł
2
Śmiałek Maciej
2
  10:12  11:7  11:9
Drążkowiak Sebastian
1
Kramer Piotr
0
  6:11  6:11
Mikołajczak Piotr
2
Chocholski Piotr
1
  8:11  11:7  8:11
Przyłuski Paweł
2
Śmiałek Maciej
2
  11:5  11:13  11:6
Mikołajczak Piotr
1
Przyłuski Paweł
W
WALKOVER
Śmiałek Maciej
2
Śmiałek Maciej
Miejsca 19 - 20
Chocholski Piotr
2
  11:5  11:7
Mikołajczak Piotr
0
Chocholski Piotr
Miejsca 21 - 24
Szenfeld Artur
2
  11:7  11:5
Kieruzal Piotr
0
Drążkowiak Sebastian
2
WALKOVER
Kramer Piotr
W
Szenfeld Artur
2
  11:9  11:5
Drążkowiak Sebastian
0
Szenfeld Artur
Miejsca 23 - 24
Kieruzal Piotr
2
WALKOVER
Kramer Piotr
W
Kieruzal Piotr
Miejsca 25 - 32
Sokołowski Łukasz
0
  1:11  9:11
Schubert Bartosz
2
Mikołajczak Mateusz
2
  11:7  11:5
Ripa Adam
0
Bujny Szymon
1
  12:10  6:11  6:11
Gumplowicz Jacek
2
Holz Maciej
W
WALKOVER
Jastrzębski Jakub
2
Schubert Bartosz
0
  9:11  7:11
Mikołajczak Mateusz
2
Gumplowicz Jacek
2
  14:12  12:10
Jastrzębski Jakub
0
Mikołajczak Mateusz
2
  6:11  11:6  11:7
Gumplowicz Jacek
1
Mikołajczak Mateusz
Miejsca 27 - 28
Schubert Bartosz
1
  11:9  5:11  10:12
Jastrzębski Jakub
2
Jastrzębski Jakub
Miejsca 29 - 32
Sokołowski Łukasz
2
WALKOVER
Ripa Adam
W
Bujny Szymon
2
WALKOVER
Holz Maciej
W
Sokołowski Łukasz
W
WALKOVER
Bujny Szymon
2
Bujny Szymon
Miejsca 31 - 32
Ripa Adam
2
WALKOVER
Holz Maciej
W
Ripa Adam
Miejsca 33 - 64
Bye
Bartkowiak Mariusz
Kłobucki Artur
Bye
Kozłowski Roman
2
  8:11  11:7  16:14
Brzeski Maciej
1
Dominiak Zuzanna
Bye
Bye
Adamczak Jakub
Bartkowiak Damian
Bye
Baranowski Mariusz
2
  11:7  11:2
Bibel Michał
0
Kłobuchowski Dominik
Bye
Bye
Bye
Kubiak Michał
W
WALKOVER
Jakubiak Jacek
2
Kwaśniewska Karolina
0
  10:12  8:11
Jurkiewicz Marek
2
Jankowiak Makary
Bye
Bye
Nowak Damian
Jankowiak Juliusz
0
  2:11  3:11
Wojtania Michał
2
Bye
Kałmuczak Monika
Jabłoński Andrzej
Bye
Bartkowiak Mariusz
W
WALKOVER
Kłobucki Artur
2
Kozłowski Roman
1
  9:11  11:6  5:11
Dominiak Zuzanna
2
Adamczak Jakub
W
WALKOVER
Bartkowiak Damian
2
Baranowski Mariusz
2
  11:4  11:6
Kłobuchowski Dominik
0
Bye
Jakubiak Jacek
Jurkiewicz Marek
0
  9:11  5:11
Jankowiak Makary
2
Nowak Damian
W
WALKOVER
Wojtania Michał
2
Kałmuczak Monika
2
  11:6  11:4
Jabłoński Andrzej
0
Kłobucki Artur
W
WALKOVER
Dominiak Zuzanna
2
Bartkowiak Damian
2
  11:9  11:5
Baranowski Mariusz
0
Jakubiak Jacek
0
  2:11  4:11
Jankowiak Makary
2
Wojtania Michał
1
  6:11  11:5  10:12
Kałmuczak Monika
2
Dominiak Zuzanna
2
  11:4  11:9
Bartkowiak Damian
0
Jankowiak Makary
2
  11:8  11:2
Kałmuczak Monika
0
Dominiak Zuzanna
2
  11:7  11:4
Jankowiak Makary
0
Dominiak Zuzanna
Miejsca 35 - 36
Bartkowiak Damian
2
WALKOVER
Kałmuczak Monika
W
Bartkowiak Damian
Miejsca 37 - 40
Kłobucki Artur
W
WALKOVER
Baranowski Mariusz
2
Jakubiak Jacek
0
  2:11  8:11
Wojtania Michał
2
Baranowski Mariusz
2
  7:11  11:8  11:6
Wojtania Michał
1
Baranowski Mariusz
Miejsca 39 - 40
Kłobucki Artur
W
WALKOVER
Jakubiak Jacek
2
Jakubiak Jacek
Miejsca 41 - 48
Bartkowiak Mariusz
W
WALKOVER
Kozłowski Roman
2
Adamczak Jakub
W
WALKOVER
Kłobuchowski Dominik
2
Bye
Jurkiewicz Marek
Nowak Damian
W
WALKOVER
Jabłoński Andrzej
2
Kozłowski Roman
2
  11:4  11:5
Kłobuchowski Dominik
0
Jurkiewicz Marek
2
  11:7  11:9
Jabłoński Andrzej
0
Kozłowski Roman
2
  8:11  11:6  13:11
Jurkiewicz Marek
1
Kozłowski Roman
Miejsca 43 - 44
Kłobuchowski Dominik
2
  11:5  11:3
Jabłoński Andrzej
0
Kłobuchowski Dominik
Miejsca 45 - 48
Bartkowiak Mariusz
2
WALKOVER
Adamczak Jakub
W
Bye
Nowak Damian
Bartkowiak Mariusz
2
WALKOVER
Nowak Damian
W
Bartkowiak Mariusz
Miejsca 47 - 48
Adamczak Jakub
Bye
Adamczak Jakub
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Brzeski Maciej
Bye
Bye
Bye
Bibel Michał
Bye
Bye
Kubiak Michał
Kwaśniewska Karolina
Bye
Bye
Jankowiak Juliusz
Bye
Bye
Bye
Brzeski Maciej
Bye
Bibel Michał
Kubiak Michał
W
WALKOVER
Kwaśniewska Karolina
2
Jankowiak Juliusz
Bye
Brzeski Maciej
2
  11:8  3:11  11:8
Bibel Michał
1
Kwaśniewska Karolina
2
  11:3  11:2
Jankowiak Juliusz
0
Brzeski Maciej
2
  11:6  11:4
Kwaśniewska Karolina
0
Brzeski Maciej
Miejsca 51 - 52
Bibel Michał
2
  11:4  11:5
Jankowiak Juliusz
0
Bibel Michał
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Kubiak Michał
Bye
Bye
Kubiak Michał
Kubiak Michał
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 02:15:14 25-02-2018