Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
49"02'Khan Kaleemullah3
Przybitkowski Kamil2
29"09'Florczyk Paweł1
Kapuściński Bartosz3
28"55'Chalimoniuk Łukasz1
Janiszewski Michał2
28"07'Janiszewski Michał2
Cirocki Marcin1
25"12'Łuczak Radosław2
Meckien Bartosz1
24"42'Khan Kaleemullah3
Florczyk Paweł1
22"50'Michalak Paweł2
Firfas Rafał0
22"43'Wawrzonkowski Nikodem2
Michalak Paweł1
22"34'Ladziński Michał2
Cirocki Marcin1
22"31'Sapierzyński Robert1
Łuczak Radosław2
25"33'Skarbińska Agnieszka1
Owczarek Małgorzata3
19"47'Mohamed Nazia3
Skarbińska Agnieszka0
19"08'Sawicka Anna2
Szymańska Magdalena1
17"17'Sopińska Patrycja2
Wilińska Joanna1
17"12'Sopińska Patrycja2
Michnowska Katarzyna1
14"36'Witkowska Dominika3
Owczarek Małgorzata0
14"20'Piekutowska Aneta2
Zielińska Joanna1
12"51'Michnowska Katarzyna2
Sawicka Anna0
11"48'Sopińska Patrycja0
Mohamed Nazia2
11"09'Szymańska Magdalena0
Wilińska Joanna2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Khan Kaleemullah95"04'
Przybitkowski Kamil93"09'
Janiszewski Michał85"20'
Sapierzyński Robert79"08'
Kapuściński Bartosz78"17'
Chalimoniuk Łukasz76"36'
Cirocki Marcin76"00'
Florczyk Paweł75"49'
Łuczak Radosław75"32'
Michalak Paweł69"40'
Sopińska Patrycja47"50'
Skarbińska Agnieszka45"16'
Wilińska Joanna41"50'
Owczarek Małgorzata40"54'
Michnowska Katarzyna40"50'
Sawicka Anna36"53'
Szymańska Magdalena34"38'
Szulc Dominika31"28'
Piekutowska Aneta30"11'
Zielińska Joanna26"54'

Czas setów: 18 godz 24 min 49 s

OPENDAMSKA

893 min 3 s

12"54'
2 set
Janiszewski Michał0
Khan Kaleemullah2
12"35'
2 set
Michalak Paweł2
Firfas Rafał0
10"43'
5 set
Khan Kaleemullah3
Przybitkowski Kamil2
10"11'
2 set
Sobków Szymon0
Ladziński Michał2
9"35'
1 set
Kapuściński Bartosz2
Mohamed Nazia0
9"28'
2 set
Janiszewski Michał2
Cirocki Marcin1
9"07'
2 set
Wawrzonkowski Nikodem0
Khan Kaleemullah2
9"07'
4 set
Khan Kaleemullah3
Przybitkowski Kamil2
8"50'
3 set
Khan Kaleemullah3
Przybitkowski Kamil2
8"35'
3 set
Wawrzonkowski Nikodem2
Michalak Paweł1

211 min 46 s

7"54'
3 set
Sawicka Anna2
Szymańska Magdalena1
7"13'
3 set
Skarbińska Agnieszka1
Owczarek Małgorzata3
6"12'
1 set
Szymańska Magdalena0
Wilińska Joanna2
5"47'
1 set
Michnowska Katarzyna2
Sawicka Anna0
5"45'
3 set
Mohamed Nazia3
Skarbińska Agnieszka0
5"45'
2 set
Skarbińska Agnieszka1
Owczarek Małgorzata3
5"33'
3 set
Piekutowska Aneta2
Zielińska Joanna1
5"32'
1 set
Sopińska Patrycja2
Michnowska Katarzyna1
5"30'
2 set
Mohamed Nazia3
Skarbińska Agnieszka0
5"28'
2 set
Michnowska Katarzyna2
Sawicka Anna0

Małych punktów: 3653

OPENDAMSKA

2852

Przybitkowski Kamil142
Khan Kaleemullah139
Kapuściński Bartosz139
Chalimoniuk Łukasz125
Wawrzonkowski Nikodem124
Florczyk Paweł123
Sapierzyński Robert120
Cirocki Marcin118
Ladziński Michał117
Gajos Jakub117

801

Sopińska Patrycja104
Owczarek Małgorzata83
Wilińska Joanna80
Skarbińska Agnieszka77
Michnowska Katarzyna76
Sawicka Anna65
Witkowska Dominika56
Mohamed Nazia55
Szulc Dominika54
Szymańska Magdalena53

Wszystkich rozegranych setów: 209

OPENDAMSKA

163

46


Wszystkich rozegranych meczów: 87

OPENDAMSKA

68

19


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
13.36'
2 set
Figurski Mariusz2
Firfas Damian0
13.45'
1 set
Ladziński Michał2
Przyborski Oskar0
13.55'
2 set
Sokołowski Andrzej0
Meckien Bartosz2
13.91'
1 set
Lipiński Tomasz1
Firfas Damian2
14.00'
2 set
Lipiński Tomasz0
Sokołowski Andrzej2
14.09'
1 set
Mohamed Nazia2
Firfas Damian0
15.82'
2 set
Figurski Mariusz0
Przybitkowski Kamil2
16.55'
1 set
Michalak Paweł2
Kita Marcin0
16.55'
1 set
Kempa Maciej2
Figurski Mariusz1
17.09'
2 set
Kapuściński Bartosz2
Niklas Jakub0
14.55'
2 set
Zielińska Joanna0
Szulc Dominika2
14.73'
2 set
Michnowska Katarzyna0
Skarbińska Agnieszka2
16.55'
1 set
Szulc Dominika0
Owczarek Małgorzata2
16.55'
2 set
Piekutowska Aneta2
Zielińska Joanna1
17.09'
1 set
Piekutowska Aneta2
Zielińska Joanna1
17.64'
2 set
Szulc Dominika0
Owczarek Małgorzata2
17.82'
2 set
Szymańska Magdalena0
Wilińska Joanna2
18.55'
2 set
Wilińska Joanna0
Witkowska Dominika2
18.91'
2 set
Witkowska Dominika3
Owczarek Małgorzata0
19.73'
1 set
Zielińska Joanna0
Szulc Dominika2

Decyzji sędziowskich: 3 (0.1%)

Stroke 2
66.7%
Let 1
33.3%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
1 3.1%
1-0-0
Firfas Rafał2
Niklas Jakub0
1 2.1%
1-0-0
Gajos Jakub1
Wawrzonkowski Nikodem2
1 2.5%
0-1-0
Michnowska Katarzyna2
Sawicka Anna0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0