Najdłuższy mecz

OPEN
25"46'Gotówko Damian2
Wojciechowski Grzegorz1
19"00'Wysoczański Marcin1
Gajewski Marek2
16"54'Antkowiak Marcin1
Krawczyk Krzysztof2
14"22'Blinstrub Michał2
Pałac Maciej1
13"47'Pałac Maciej2
Gaborski Krzysztof0
12"50'Nowak Mirella1
Olbryk Marcin2
12"26'Blinstrub Michał2
Wysoczański Marcin0
12"01'Blinstrub Michał0
Franuszkiewicz Mariusz2
11"44'Gajewski Marek0
Wojciechowski Grzegorz2
11"29'Wojciechowski Grzegorz2
Olbryk Marcin0

Najdłużej na korcie

OPEN
Wojciechowski Grzegorz53"23'
Gotówko Damian46"11'
Pałac Maciej45"51'
Wysoczański Marcin43"10'
Blinstrub Michał42"53'
Olbryk Marcin39"31'
Jabłońska Sylwia38"39'
Gajewski Marek38"07'
Sztajnic Artur37"17'
Franuszkiewicz Mariusz36"38'

Czas setów: 4 godz. 59 min 50 s

OPEN

299 min 50 s

8"41'
1 set
Gotówko Damian2
Wojciechowski Grzegorz1
8"14'
2 set
Pałac Maciej2
Gaborski Krzysztof0
8"13'
1 set
Wojciechowski Grzegorz2
Olbryk Marcin0
7"27'
3 set
Antkowiak Marcin1
Krawczyk Krzysztof2
7"21'
2 set
Gotówko Damian2
Wojciechowski Grzegorz1
7"14'
2 set
Wysoczański Marcin2
Gaborski Krzysztof0
6"37'
3 set
Gotówko Damian2
Wojciechowski Grzegorz1
6"36'
2 set
Jabłońska Sylwia0
Sztajnic Artur2
6"17'
2 set
Blinstrub Michał2
Wysoczański Marcin0
6"06'
1 set
Gajewski Marek0
Wojciechowski Grzegorz2

Małych punktów: 1251

OPEN

1251

Gotówko Damian100
Wojciechowski Grzegorz94
Surówka Radosław91
Pałac Maciej88
Wysoczański Marcin87
Antkowiak Marcin84
Blinstrub Michał82
Gajewski Marek82
Sztajnic Artur78
Franuszkiewicz Mariusz75

Wszystkich rozegranych setów: 71

OPEN

71


Wszystkich rozegranych meczów: 33

OPEN

33


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
14.09'
1 set
Nowak Mirella1
Olbryk Marcin2
14.27'
1 set
Wysoczański Marcin2
Antkowiak Marcin0
14.55'
1 set
Gajewski Marek2
Krawczyk Krzysztof0
15.45'
2 set
Gajewski Marek2
Krawczyk Krzysztof0
17.18'
1 set
Wysoczański Marcin2
Gaborski Krzysztof0
17.27'
2 set
Wojciechowski Grzegorz2
Olbryk Marcin0
17.64'
1 set
Krawczyk Krzysztof2
Płocińska Patrycja0
17.91'
2 set
Surówka Radosław0
Antkowiak Marcin2
18.18'
2 set
Antkowiak Marcin0
Gotówko Damian2
18.36'
2 set
Olbryk Marcin0
Sztajnic Artur2

Decyzji sędziowskich: 6 (0,5%)

Stroke 2
33,3%
Let 4
66,7%
Nolet 0
0%

OPEN
2 3,6%
1-1-0
Wysoczański Marcin1
Gajewski Marek2
2 4,9%
0-2-0
Surówka Radosław0
Jabłońska Sylwia2
1 3%
1-0-0
Olbryk Marcin0
Sztajnic Artur2
1 2,7%
0-1-0
Surówka Radosław0
Antkowiak Marcin2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0