SoSquash Open #26, (PFS kat.B+) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 14 1
2 Wilas DawidPotwierdzony Bolesławiec 59 2
3 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań 62 3
4 Włodarczyk PawełPotwierdzony Czerwonak 97 4
5 Szkuta ŁukaszPotwierdzony Lubin 106 5
8 Choma DamianPotwierdzony Wrocław 152 6
7 Mikołajczak PiotrPotwierdzony Poznań 143 7
6 Janiszewski MichałPotwierdzony Łódź 137 8
11 Chalimoniuk ŁukaszPotwierdzony Piła 330 9
17 Gajewski MarekPotwierdzony Poznań 549 10
29 Maliński MichałPotwierdzony Poznań 1268 11
27 Banasiak TomaszPotwierdzony Warszawa 1198 12
9 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 173 13
10 Brzeski MaciejPotwierdzony Palędzie 282 14
15 Rusiłowski RomanPotwierdzony Poznań 505 15
13 Piwecki MaciejPotwierdzony 463 16
12 Chalimoniuk MariuszPotwierdzony Piła 428 17
28 Wojtania MichałPotwierdzony Ujście 1233 18
14 Buczkowska EwaPotwierdzony Poznań 469 19
16 Drzazga RobertPotwierdzony Miloradzice 529 20
20 Bielawski KrzysztofPotwierdzony Piła 710 21
19 Markiewicz PatrykPotwierdzony Poznań 689 22
30 Sztelle WaldemarPotwierdzony Kaźmierz 1518 23
34 Abramczuk MaciejPotwierdzony Piła 1849 24
22 Bruk AnnaPotwierdzony Poznań 903 25
33 Ciałkowski SylwinPotwierdzony Gowarzewo 1801 26
21 Figurski MariuszPotwierdzony Kaczory 825 27
35 Błaszczyk JanuszPotwierdzony 1881 28
32 Cygan MarekPotwierdzony Monheim Am Rhein 1761 29
38 Czurko TomaszPotwierdzony 3000 30
37 Pogorzelczyk IgaPotwierdzony Poznań 2933 31
25 Huber EwaPotwierdzony Poznań 1052 32
24 Małyszczak Paweł Potwierdzony Kiekrz 985 33
31 Żukowski SebastianPotwierdzony Piła 1720 34
18 Piergies KrzysztofPotwierdzony Bolesławiec 559 35
23 Jabłoński AndrzejPotwierdzony Poznań 945 36
26 Gadecki RafałPotwierdzony Rokietnica 1070 37
36 Swiatkowski JakubPotwierdzony Przeźmierowo 2460 38
39 Ślósarz RafałPotwierdzony Grzebienisko 39


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 22-01-2018


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Spoljar Domagoj
Bye
Bye
Czurko Tomasz
Małyszczak Paweł
0
  6:11  6:11
Banasiak Tomasz
2
Bye
Buczkowska Ewa
Piwecki Maciej
Bye
Bye
Sztelle Waldemar
Ciałkowski Sylwin
2
  11:5  11:8
Swiatkowski Jakub
0
Bye
Szkuta Łukasz
Mikołajczak Piotr
Bye
Bye
Huber Ewa
Wojtania Michał
2
  11:2  11:9
Piergies Krzysztof
0
Bye
Brzeski Maciej
Chalimoniuk Łukasz
Bye
Bye
Figurski Mariusz
Bielawski Krzysztof
2
  11:9  11:4
Ślósarz Rafał
0
Bye
Kabaciński Maciej
Włodarczyk Paweł
Bye
Bye
Błaszczyk Janusz
Abramczuk Maciej
Bye
Bye
Rusiłowski Roman
Drzazga Robert
Bye
Jabłoński Andrzej
0
  2:11  8:11
Gajewski Marek
2
Pogorzelczyk Iga
Bye
Bye
Janiszewski Michał
Choma Damian
Bye
Bruk Anna
2
  11:5  11:6
Żukowski Sebastian
0
Markiewicz Patryk
Bye
Bye
Cendal Szymon
Chalimoniuk Mariusz
Bye
Gadecki Rafał
0
  3:11  4:11
Maliński Michał
2
Cygan Marek
Bye
Bye
Wilas Dawid
Spoljar Domagoj
2
  11:1  11:2
Czurko Tomasz
0
Banasiak Tomasz
2
  5:11  14:12  11:7
Buczkowska Ewa
1
Piwecki Maciej
2
  11:5  11:9
Sztelle Waldemar
0
Ciałkowski Sylwin
0
  5:11  2:11
Szkuta Łukasz
2
Mikołajczak Piotr
2
WALKOVER
Huber Ewa
W
Wojtania Michał
0
  7:11  10:12
Brzeski Maciej
2
Chalimoniuk Łukasz
2
  12:10  13:11
Figurski Mariusz
0
Bielawski Krzysztof
0
  9:11  8:11
Kabaciński Maciej
2
Włodarczyk Paweł
2
  11:5  11:6
Błaszczyk Janusz
0
Abramczuk Maciej
0
  7:11  10:12
Rusiłowski Roman
2
Drzazga Robert
0
  7:11  1:11
Gajewski Marek
2
Pogorzelczyk Iga
W
WALKOVER
Janiszewski Michał
2
Choma Damian
2
  11:5  11:7
Bruk Anna
0
Markiewicz Patryk
0
  5:11  8:11
Cendal Szymon
2
Chalimoniuk Mariusz
0
  5:11  7:11
Maliński Michał
2
Cygan Marek
0
  5:11  7:11  6:11
Wilas Dawid
3
Spoljar Domagoj
2
  11:6  11:7
Banasiak Tomasz
0
Piwecki Maciej
0
  4:11  3:11
Szkuta Łukasz
2
Mikołajczak Piotr
2
  11:4  11:3
Brzeski Maciej
0
Chalimoniuk Łukasz
1
  5:11  11:8  3:11
Kabaciński Maciej
2
Włodarczyk Paweł
2
  11:4  11:5
Rusiłowski Roman
0
Gajewski Marek
1
  11:8  7:11  6:11
Janiszewski Michał
2
Choma Damian
2
  12:10  11:8
Cendal Szymon
0
Maliński Michał
1
  6:11  11:7  3:11
Wilas Dawid
2
Spoljar Domagoj
2
  11:6  12:10
Szkuta Łukasz
0
Mikołajczak Piotr
0
  9:11  7:11
Kabaciński Maciej
2
Włodarczyk Paweł
2
  11:9  12:14  11:8
Janiszewski Michał
1
Choma Damian
1
  11:9  6:11  10:12
Wilas Dawid
2
Spoljar Domagoj
3
  11:7  9:11  11:8  11:5
Kabaciński Maciej
1
Włodarczyk Paweł
2
  8:11  18:16  5:11  11:5  8:11
Wilas Dawid
3
Spoljar Domagoj
3
  11:6  12:10  11:5
Wilas Dawid
0
Spoljar Domagoj
Miejsca 3 - 4
Kabaciński Maciej
3
  11:8  8:11  2:11  12:10  11:4
Włodarczyk Paweł
2
Kabaciński Maciej
Miejsca 5 - 8
Szkuta Łukasz
2
  11:6  7:11  11:8
Mikołajczak Piotr
1
Janiszewski Michał
0
  7:11  9:11
Choma Damian
2
Szkuta Łukasz
2
  11:7  11:7
Choma Damian
0
Szkuta Łukasz
Miejsca 7 - 8
Mikołajczak Piotr
2
  11:6  7:11  11:5
Janiszewski Michał
1
Mikołajczak Piotr
Miejsca 9 - 16
Banasiak Tomasz
2
  11:7  11:4
Piwecki Maciej
0
Brzeski Maciej
0
  2:11  7:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Rusiłowski Roman
1
  3:11  12:10  6:11
Gajewski Marek
2
Cendal Szymon
0
  6:11  7:11
Maliński Michał
2
Banasiak Tomasz
1
  11:5  8:11  4:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Gajewski Marek
2
  11:2  11:8
Maliński Michał
0
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:9  11:9
Gajewski Marek
0
Chalimoniuk Łukasz
Miejsca 11 - 12
Banasiak Tomasz
1
  11:8  2:11  5:11
Maliński Michał
2
Maliński Michał
Miejsca 13 - 16
Piwecki Maciej
0
  10:12  7:11
Brzeski Maciej
2
Rusiłowski Roman
0
  14:16  4:11
Cendal Szymon
2
Brzeski Maciej
0
  3:11  11:13
Cendal Szymon
2
Cendal Szymon
Miejsca 15 - 16
Piwecki Maciej
0
  7:11  8:11
Rusiłowski Roman
2
Rusiłowski Roman
Miejsca 17 - 32
Czurko Tomasz
W
WALKOVER
Buczkowska Ewa
2
Sztelle Waldemar
2
  12:10  7:11  11:9
Ciałkowski Sylwin
1
Huber Ewa
W
WALKOVER
Wojtania Michał
2
Figurski Mariusz
0
  13:15  8:11
Bielawski Krzysztof
2
Błaszczyk Janusz
0
  12:14  4:11
Abramczuk Maciej
2
Drzazga Robert
2
WALKOVER
Pogorzelczyk Iga
W
Bruk Anna
0
  8:11  2:11
Markiewicz Patryk
2
Chalimoniuk Mariusz
2
  11:5  11:5
Cygan Marek
0
Buczkowska Ewa
2
  11:6  11:4
Sztelle Waldemar
0
Wojtania Michał
2
  11:5  11:5
Bielawski Krzysztof
0
Abramczuk Maciej
0
  10:12  3:11
Drzazga Robert
2
Markiewicz Patryk
0
  8:11  7:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Buczkowska Ewa
1
  6:11  12:10  8:11
Wojtania Michał
2
Drzazga Robert
0
  2:11  4:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Wojtania Michał
0
  8:11  6:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Chalimoniuk Mariusz
Miejsca 19 - 20
Buczkowska Ewa
2
WALKOVER
Drzazga Robert
W
Buczkowska Ewa
Miejsca 21 - 24
Sztelle Waldemar
0
  6:11  5:11
Bielawski Krzysztof
2
Abramczuk Maciej
0
  5:11  4:11
Markiewicz Patryk
2
Bielawski Krzysztof
2
  11:8  7:11  11:9
Markiewicz Patryk
1
Bielawski Krzysztof
Miejsca 23 - 24
Sztelle Waldemar
2
  7:11  12:10  15:13
Abramczuk Maciej
1
Sztelle Waldemar
Miejsca 25 - 32
Czurko Tomasz
W
WALKOVER
Ciałkowski Sylwin
2
Huber Ewa
W
WALKOVER
Figurski Mariusz
2
Błaszczyk Janusz
2
WALKOVER
Pogorzelczyk Iga
W
Bruk Anna
2
  11:3  11:3
Cygan Marek
0
Ciałkowski Sylwin
2
  11:8  5:11  11:2
Figurski Mariusz
1
Błaszczyk Janusz
0
  5:11  6:11
Bruk Anna
2
Ciałkowski Sylwin
0
  2:11  7:11
Bruk Anna
2
Bruk Anna
Miejsca 27 - 28
Figurski Mariusz
2
WALKOVER
Błaszczyk Janusz
W
Figurski Mariusz
Miejsca 29 - 32
Czurko Tomasz
2
WALKOVER
Huber Ewa
W
Pogorzelczyk Iga
W
WALKOVER
Cygan Marek
2
Czurko Tomasz
W
WALKOVER
Cygan Marek
2
Cygan Marek
Miejsca 31 - 32
Huber Ewa
W
WALKOVER
Pogorzelczyk Iga
2
Pogorzelczyk Iga
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Małyszczak Paweł
Bye
Bye
Bye
Swiatkowski Jakub
Bye
Bye
Bye
Piergies Krzysztof
Bye
Bye
Bye
Ślósarz Rafał
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Jabłoński Andrzej
Bye
Bye
Bye
Żukowski Sebastian
Bye
Bye
Bye
Gadecki Rafał
Bye
Bye
Bye
Małyszczak Paweł
Bye
Swiatkowski Jakub
Bye
Piergies Krzysztof
Bye
Ślósarz Rafał
Bye
Bye
Jabłoński Andrzej
Bye
Żukowski Sebastian
Bye
Gadecki Rafał
Bye
Małyszczak Paweł
2
  11:8  7:11  11:6
Swiatkowski Jakub
1
Piergies Krzysztof
2
  11:4  11:4
Ślósarz Rafał
0
Bye
Jabłoński Andrzej
Żukowski Sebastian
2
  11:5  12:10
Gadecki Rafał
0
Małyszczak Paweł
2
  11:6  7:11  11:8
Piergies Krzysztof
1
Jabłoński Andrzej
0
  10:12  6:11
Żukowski Sebastian
2
Małyszczak Paweł
2
  11:5  11:8
Żukowski Sebastian
0
Małyszczak Paweł
Miejsca 35 - 36
Piergies Krzysztof
2
  11:5  11:7
Jabłoński Andrzej
0
Piergies Krzysztof
Miejsca 37 - 40
Swiatkowski Jakub
2
  11:7  11:8
Ślósarz Rafał
0
Bye
Gadecki Rafał
Swiatkowski Jakub
0
  6:11  9:11
Gadecki Rafał
2
Gadecki Rafał
Miejsca 39 - 40
Ślósarz Rafał
Bye
Ślósarz Rafał
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 00:32:16 25-02-2018