Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
44"21'Przybysz Grzegorz3
Sowa Grzegorz Tiger2
43"12'Grabowski Marcin3
Świąder Michał2
41"49'Głębocki Jakub3
Szczęsny Szymon2
39"01'Ganczarski Marcin2
Przybysz Grzegorz3
32"43'Dziewanowski Marek1
Wasilewski Jan3
31"49'Mróz Jacek3
Misiński Maciej1
31"01'Kazimierczak Bartosz2
Rohleder Paweł1
27"46'Boothroyd David3
Wojnarski Marek1
27"34'Dziewanowski Marek1
Kliś Maciej3
27"33'Terek Fabrice2
Rogalski Mikołaj1
39"57'Jacobs Retha3
Ślipczyńska Alicja2
26"31'Stasik-Makowska Ewelina2
Rydzyńska Maja3
24"00'Bryś Ewelina1
Sawicka Agnieszka3
23"55'Ślipczyńska Alicja3
Sielska Paulina1
22"07'Rydzyńska Maja1
Bryś Ewelina3
21"45'Witkowska Dominika0
Kamińska Magda3
21"38'Sielska Paulina1
Kaczmarczyk Magdalena3
21"03'Jacobs Retha1
Witkowska Dominika3
19"12'Klementowska Dorota3
Rutkiewicz Sylwia1
18"56'Stasik-Makowska Ewelina3
Rutkiewicz Sylwia0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Przybysz Grzegorz117"37'
Boothroyd David105"18'
Fulneczek Adrian102"42'
Dziewanowski Marek100"01'
Grabowski Marcin95"30'
Terek Fabrice94"35'
Lisiewicz Łukasz94"03'
Plinta Kamil90"32'
Maciejewski Adam89"42'
Świąder Michał87"30'
Ślipczyńska Alicja76"14'
Jacobs Retha71"46'
Rydzyńska Maja62"41'
Stasik-Makowska Ewelina61"43'
Sielska Paulina59"39'
Bryś Ewelina59"07'
Rutkiewicz Sylwia58"47'
Klementowska Dorota55"37'
Witkowska Dominika53"49'
Kaczmarczyk Magdalena53"42'

Czas setów: 36 godz. 46 min 3 s

OPENDAMSKI

1758 min 31 s

33"12'
1 set
Dziewanowski Marek1
Wasilewski Jan3
11"11'
2 set
Terek Fabrice2
Rogalski Mikołaj1
11"02'
5 set
Ganczarski Marcin2
Przybysz Grzegorz3
10"26'
1 set
Kazimierczak Bartosz2
Rohleder Paweł1
10"09'
1 set
Nabzdyk Tomasz2
Skubis Radosław0
10"07'
1 set
Fulneczek Adrian0
Nabzdyk Tomasz2
10"05'
1 set
Grabowski Marcin3
Świąder Michał2
10"02'
3 set
Lisiewicz Łukasz2
Plinta Kamil1
9"47'
2 set
Rohleder Paweł2
Majkut Daniel0
9"30'
4 set
Przybysz Grzegorz3
Sowa Grzegorz Tiger2

447 min 32 s

8"37'
5 set
Jacobs Retha3
Ślipczyńska Alicja2
7"26'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Rutkiewicz Sylwia0
7"22'
2 set
Jacobs Retha3
Ślipczyńska Alicja2
7"08'
1 set
Witkowska Dominika0
Kamińska Magda3
7"02'
4 set
Klementowska Dorota3
Rutkiewicz Sylwia1
6"46'
4 set
Jacobs Retha3
Ślipczyńska Alicja2
6"43'
2 set
Witkowska Dominika0
Kamińska Magda3
6"32'
2 set
Ślipczyńska Alicja3
Rutkiewicz Sylwia0
5"59'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Rutkiewicz Sylwia0
5"38'
3 set
Jacobs Retha3
Ślipczyńska Alicja2

Małych punktów: 7547

OPENDAMSKI

5734

Boothroyd David191
Przybysz Grzegorz184
Ganczarski Marcin170
Poleshchuk Daniel165
Grabowski Marcin163
Spoljar Domagoj155
Maciejewski Adam153
Fulneczek Adrian152
Terek Fabrice146
Rogalski Mikołaj143

1813

Ślipczyńska Alicja153
Jacobs Retha151
Kamińska Magda135
Witkowska Dominika132
Bryś Ewelina120
Obuchowska Anna118
Kaczmarczyk Magdalena116
Żabska Anna106
Stasik-Makowska Ewelina105
Zaręba Anita104

Wszystkich rozegranych setów: 440

OPENDAMSKI

333

107


Wszystkich rozegranych meczów: 152

OPENDAMSKI

120

32


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
11.64'
3 set
Rykowski Rafał3
Mróz Jacek0
13.18'
1 set
Nabzdyk Tomasz0
Poleshchuk Daniel3
13.55'
2 set
Orczykowski Tomasz1
Plinta Kamil2
13.64'
1 set
Darul Grzegorz2
Pudlarz Dawid0
13.73'
4 set
Dziewanowski Marek1
Wasilewski Jan3
14.09'
1 set
Terek Fabrice3
Mazur Michał0
14.27'
2 set
Król Kacper2
Darul Grzegorz1
14.45'
3 set
Boothroyd David3
Zieliński Jakub0
14.55'
1 set
Ganczarski Marcin2
Gurdak Łukasz0
15.09'
2 set
Przybysz Grzegorz0
Rykowski Rafał2
11.18'
3 set
Rydzyńska Maja0
Kamińska Magda3
12.55'
3 set
Żabska Anna0
Zarówna Klaudyna3
12.91'
2 set
Zaręba Anita0
Obuchowska Anna3
13.27'
2 set
Witkowska Dominika3
Sielska Paulina0
13.45'
1 set
Witkowska Dominika3
Bryś Ewelina0
13.55'
1 set
Obuchowska Anna3
Sawicka Agnieszka0
13.55'
2 set
Witkowska Dominika3
Bryś Ewelina0
13.82'
2 set
Rydzyńska Maja0
Kamińska Magda3
13.91'
3 set
Kaczmarczyk Magdalena0
Kamińska Magda3
14.27'
3 set
Klementowska Dorota3
Rutkiewicz Sylwia1

Decyzji sędziowskich: 56 (0.7%)

Stroke 12
21.4%
Let 43
76.8%
Nolet 1
1.8%

OPENDAMSKI
8 9%
3-5-0
Ganczarski Marcin2
Przybysz Grzegorz3
8 8.3%
0-8-0
Przybysz Grzegorz3
Sowa Grzegorz Tiger2
5 8.9%
3-2-0
Lisiewicz Łukasz1
Ganczarski Marcin2
4 6.9%
0-4-0
Mróz Jacek3
Skubis Radosław0
4 7.8%
0-4-0
Kliś Maciej0
Świąder Michał3
4 7.1%
0-4-0
Lisiewicz Łukasz2
Plinta Kamil1
3 7.9%
2-1-0
Gurdak Łukasz2
Wysoczański Marcin0
2 4.1%
1-1-0
Maciejewski Adam0
Skubis Radosław2
2 3%
0-2-0
Kazimierczak Bartosz2
Rohleder Paweł1
2 5%
0-2-0
Wasilewski Jan0
Majkut Daniel2
1 1.4%
0-1-0
Sielska Paulina1
Kaczmarczyk Magdalena3
1 2%
0-1-0
Kaczmarczyk Magdalena3
Stasik-Makowska Ewelina0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0