Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKIOU 17OU 17 - FinałyDAMSKA-GRUPA
45"45'Pełczyński Adam2
Dominiak Kamil1
38"27'Kotkowiak Mateusz1
Bulczyński Rafał2
37"53'Hemmerling Piotr3
Pyda Andrzej1
37"12'Filipowski Dariusz2
Spoljar Domagoj1
36"04'Hemmerling Piotr1
Shinnie Chris3
34"06'Pyda Andrzej1
Tyma Konrad3
31"16'Shinnie Chris3
Tyma Konrad0
28"54'Fulneczek Adrian2
Szymanowski Marek1
26"53'Hemmerling Piotr2
Przybitkowski Kamil1
26"31'Andrzejczak Karol2
Skrzypczak Łukasz1
'Skarbińska Agnieszka0
Szymaniak Kinga3
'Huber Ewa0
Owczarek Małgorzata3
'Skarbińska Agnieszka2
Bogdanowicz Katarzyna3
'Czerwińska Iwona2
Skarbińska Agnieszka3
'Owczarek Małgorzata2
Szymaniak Kinga3
'Dominiak Zuzanna3
Huber Ewa0
'Huber Ewa3
Kornowska MałgorzataW
'Czerwińska Iwona1
Owczarek Małgorzata3
'Bogdanowicz Katarzyna0
Dominiak Zuzanna3
'Filipczak Aneta0
Huber Ewa3
16"29'Dyczkowski Jakub3
Świątkowski Jakub0
15"22'Stolecki Leon3
Stolecki Filip0
8"51'Stefaniak Michał2
Stefaniak Igor0
14"40'Stefaniak Igor2
Wochna Oskar1
12"17'Dyczkowski Jakub2
Stolecki Filip0
11"56'Stefaniak Igor1
Stolecki Filip2
11"32'Dyczkowski Jakub2
Rykowski Mateusz0
11"26'Wochna Oskar0
Rykowski Mateusz2
10"23'Stefaniak Igor0
Rykowski Mateusz2
9"59'Wochna Oskar0
Stolecki Filip2
9"15'Stefaniak Michał0
Gilewicz Kacper2
8"54'Gilewicz Kacper2
Skąpska Kornelia0
8"53'Stefaniak Michał0
Gilewicz Adam2
32"47'Świątkowski Jakub3
Stolecki Filip2
26"56'Stolecki Leon3
Dyczkowski Jakub1
11"27'Gilewicz Adam0
Wochna Oskar2
8"35'Skąpska Kornelia2
Stefaniak Igor0
'Gilewicz Kacper2
Rykowski Mateusz0
'Rak Sonia3
Zielińska Joanna0
'Rak Sonia3
Filipczak Aneta0
'Filipczak Aneta0
Zielińska Joanna3

Najdłużej na korcie

OPENJUNIORSKIOU 17OU 17 - Finały
Hemmerling Piotr107"23'
Shinnie Chris101"13'
Dominiak Kamil98"44'
Pełczyński Adam92"39'
Kotkowiak Mateusz90"46'
Tyma Konrad90"05'
Filipowski Dariusz86"05'
Bulczyński Rafał85"34'
Pyda Andrzej80"49'
Skrzypczak Łukasz70"45'
Stolecki Filip12"22'
Stolecki Leon12"22'
Dyczkowski Jakub12"08'
Świątkowski Jakub12"08'
Stefaniak Igor8"24'
Stefaniak Michał8"24'
Stefaniak Igor41"59'
Wochna Oskar40"56'
Stefaniak Michał40"04'
Stolecki Filip37"58'
Dyczkowski Jakub36"51'
Rykowski Mateusz36"40'
Gilewicz Kacper35"55'
Skąpska Kornelia31"40'
Świątkowski Jakub30"00'
Stolecki Leon29"03'
Stolecki Filip28"16'
Świątkowski Jakub28"16'
Dyczkowski Jakub22"00'
Stolecki Leon22"00'
Gilewicz Adam11"05'
Wochna Oskar11"05'
Rykowski Mateusz10"31'
Gilewicz Kacper10"31'
Skąpska Kornelia8"30'
Stefaniak Igor8"30'

Czas setów: 22 godz. 43 min 58 s

OPENJUNIORSKIOU 17OU 17 - Finały

1056 min 12 s

22"42'
3 set
Kotkowiak Mateusz1
Bulczyński Rafał2
21"51'
3 set
Pełczyński Adam2
Dominiak Kamil1
15"16'
1 set
Shinnie Chris3
Tyma Konrad0
13"55'
2 set
Pełczyński Adam2
Dominiak Kamil1
12"25'
4 set
Hemmerling Piotr3
Pyda Andrzej1
12"15'
2 set
Filipowski Dariusz2
Spoljar Domagoj1
11"57'
1 set
Filipowski Dariusz2
Spoljar Domagoj1
11"16'
2 set
Fulneczek Adrian0
Gałecki Tomasz2
10"55'
1 set
Dominiak Kamil2
Szymanowski Marek0
10"54'
2 set
Hemmerling Piotr2
Pełczyński Adam0

32 min 54 s

4"37'
2 set
Dyczkowski Jakub3
Świątkowski Jakub0
4"36'
1 set
Stolecki Leon3
Stolecki Filip0
4"34'
2 set
Stolecki Leon3
Stolecki Filip0
4"25'
1 set
Stefaniak Michał2
Stefaniak Igor0
4"24'
3 set
Dyczkowski Jakub3
Świątkowski Jakub0
3"59'
2 set
Stefaniak Michał2
Stefaniak Igor0
3"12'
3 set
Stolecki Leon3
Stolecki Filip0
3"07'
1 set
Dyczkowski Jakub3
Świątkowski Jakub0

194 min 30 s

6"23'
2 set
Dyczkowski Jakub2
Stolecki Filip0
6"13'
1 set
Wochna Oskar0
Stolecki Filip2
5"51'
1 set
Stefaniak Igor2
Wochna Oskar1
5"50'
2 set
Dyczkowski Jakub2
Rykowski Mateusz0
5"14'
1 set
Wochna Oskar0
Rykowski Mateusz2
4"58'
2 set
Wochna Oskar0
Rykowski Mateusz2
4"54'
1 set
Dyczkowski Jakub2
Rykowski Mateusz0
4"53'
1 set
Stefaniak Michał0
Gilewicz Kacper2
4"52'
2 set
Gilewicz Kacper2
Skąpska Kornelia0
4"40'
1 set
Stefaniak Michał0
Gilewicz Adam2

80 min 22 s

7"54'
4 set
Świątkowski Jakub3
Stolecki Filip2
6"32'
3 set
Stolecki Leon3
Dyczkowski Jakub1
6"31'
1 set
Gilewicz Adam0
Wochna Oskar2
6"20'
4 set
Stolecki Leon3
Dyczkowski Jakub1
6"08'
3 set
Świątkowski Jakub3
Stolecki Filip2
5"27'
1 set
Świątkowski Jakub3
Stolecki Filip2
5"25'
2 set
Gilewicz Kacper2
Rykowski Mateusz0
5"06'
1 set
Gilewicz Kacper2
Rykowski Mateusz0
4"49'
2 set
Stolecki Leon3
Dyczkowski Jakub1
4"48'
5 set
Świątkowski Jakub3
Stolecki Filip2

Małych punktów: 5452

OPENDAMSKAJUNIORSKIOU 17OU 17 - FinałyDAMSKA-GRUPA

3302

Shinnie Chris149
Hemmerling Piotr148
Pyda Andrzej133
Tyma Konrad127
Dominiak Kamil125
Gałecki Tomasz122
Dolata Szymon117
Filipowski Dariusz114
Kotkowiak Mateusz114
Skrzypczak Łukasz109

742

Szymaniak Kinga114
Czerwińska Iwona110
Owczarek Małgorzata107
Bogdanowicz Katarzyna101
Dominiak Zuzanna96
Skarbińska Agnieszka95
Huber Ewa65
Zielińska Joanna23
Rak Sonia21
Filipczak Aneta10

137

Stolecki Leon33
Dyczkowski Jakub33
Stefaniak Michał22
Świątkowski Jakub19
Stefaniak Igor16
Stolecki Filip14

828

Stolecki Leon110
Świątkowski Jakub93
Dyczkowski Jakub89
Stolecki Filip85
Gilewicz Kacper85
Stefaniak Igor76
Rykowski Mateusz71
Skąpska Kornelia70
Wochna Oskar62
Stefaniak Michał54

303

Świątkowski Jakub54
Stolecki Filip48
Stolecki Leon44
Dyczkowski Jakub36
Wochna Oskar25
Gilewicz Kacper24
Skąpska Kornelia22
Rykowski Mateusz20
Gilewicz Adam17
Stefaniak Igor13

140

Rak Sonia66
Zielińska Joanna50
Filipczak Aneta24

Wszystkich rozegranych setów: 318

OPENDAMSKAJUNIORSKIOU 17OU 17 - FinałyDAMSKA-GRUPA

189

44

8

52

16

9


Wszystkich rozegranych meczów: 130

OPENDAMSKAJUNIORSKIOU 17OU 17 - FinałyDAMSKA-GRUPA

82

12

3

25

5

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENJUNIORSKIOU 17OU 17 - Finały
12.64'
2 set
Dolata Szymon2
Osiałkowski Piotr0
13.91'
2 set
Dominiak Zuzanna2
Gościniak Łukasz0
14.00'
1 set
Dominiak Zuzanna2
Gościniak Łukasz0
14.18'
2 set
Dobrzyński Wojciech2
Gościniak Łukasz0
14.36'
1 set
Osiałkowski Piotr0
Pyda Andrzej2
14.82'
2 set
Kotkowiak Mateusz2
Szymkowiak Mateusz1
15.09'
1 set
Skąpski Bartłomiej1
Bibel Michał2
15.18'
1 set
Dolata Szymon2
Osiałkowski Piotr0
15.27'
2 set
Krymarys Marcin2
Schaedel Paulina0
15.36'
1 set
Filipowski Dariusz0
Pyda Andrzej2
17.00'
1 set
Dyczkowski Jakub3
Świątkowski Jakub0
17.45'
3 set
Stolecki Leon3
Stolecki Filip0
21.73'
2 set
Stefaniak Michał2
Stefaniak Igor0
24.00'
3 set
Dyczkowski Jakub3
Świątkowski Jakub0
24.09'
1 set
Stefaniak Michał2
Stefaniak Igor0
24.91'
2 set
Stolecki Leon3
Stolecki Filip0
25.09'
1 set
Stolecki Leon3
Stolecki Filip0
25.18'
2 set
Dyczkowski Jakub3
Świątkowski Jakub0
11.00'
2 set
Świątkowski Jakub2
Gilewicz Adam0
11.64'
1 set
Świątkowski Jakub2
Gilewicz Adam0
11.82'
2 set
Stolecki Leon2
Skąpska Kornelia0
11.91'
1 set
Stolecki Leon2
Gilewicz Adam0
12.18'
2 set
Gilewicz Adam0
Skąpska Kornelia2
12.64'
1 set
Świątkowski Jakub0
Stolecki Leon2
13.00'
1 set
Stolecki Leon2
Skąpska Kornelia0
13.00'
1 set
Stolecki Filip2
Rykowski Mateusz0
14.00'
1 set
Gilewicz Adam0
Gilewicz Kacper2
14.36'
2 set
Stolecki Leon2
Gilewicz Adam0
21.09'
2 set
Skąpska Kornelia2
Stefaniak Igor0
21.58'
1 set
Stolecki Leon3
Dyczkowski Jakub1
21.73'
2 set
Świątkowski Jakub3
Stolecki Filip2
24.91'
2 set
Gilewicz Adam0
Wochna Oskar2
25.27'
1 set
Skąpska Kornelia2
Stefaniak Igor0
25.50'
1 set
Gilewicz Kacper2
Rykowski Mateusz0
26.18'
5 set
Świątkowski Jakub3
Stolecki Filip2
26.27'
2 set
Stolecki Leon3
Dyczkowski Jakub1
27.08'
2 set
Gilewicz Kacper2
Rykowski Mateusz0
27.25'
1 set
Świątkowski Jakub3
Stolecki Filip2

Decyzji sędziowskich: 14 (0.3%)

Stroke 11
78.6%
Let 3
21.4%
Nolet 0
0%

OPENOU 17 - Finały
7 10.3%
5-2-0
Filipowski Dariusz2
Spoljar Domagoj1
1 1.4%
0-1-0
Pełczyński Adam2
Dominiak Kamil1
1 2.8%
1-0-0
Felbór Tytus0
Fulneczek Adrian2
1 2.6%
1-0-0
Jagiełowicz Sylwester0
Brzeski Maciej2
1 2.7%
1-0-0
Skrzypczak Łukasz2
Leitgeber Artur0
1 1.6%
1-0-0
Gałecki Tomasz2
Włodarczyk Paweł1
1 3.2%
1-0-0
Bulczyński Rafał0
Kwiatkowski Grzegorz2
1 1%
1-0-0
Świątkowski Jakub3
Stolecki Filip2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0