Tecnifibre&Stacja Squash Cup vol.5 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
14 Maliński MichałPotwierdzony Poznań 1275 1
24 Wasiela JacekPotwierdzony Poznań 2
9 Kroll WojciechPotwierdzony Poznań 1045 3
15 Kałmuczak MonikaPotwierdzony Poznań 1312 4
4 Bogacz KrzysztofPotwierdzony Poznań 462 5
3 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 387 6
2 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 288 7
1 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 222 8
21 Cieśliński PiotrPotwierdzony Poznań 9
11 Dyczkowski JakubPotwierdzony Poznań 1074 10
6 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 518 11
7 Kwaśniewska KarolinaPotwierdzony Poznań 748 12
5 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 464 13
18 Matus MichałPotwierdzony Trzcianka 1744 14
20 Górecka AleksandraPotwierdzony Poznań 2171 15
16 Zawalski BartoszPotwierdzony Poznań 1420 16
25 Jesionek RobertPotwierdzony Poznań 17
17 Kanas MarcinPotwierdzony Potasze 1647 18
8 Malinowski JakubPotwierdzony Trzcianka 1026 19
22 Sadowski MichałPotwierdzony Poznań 20
12 Sierżant AdrianPotwierdzony Poznań 1093 21
10 Huber EwaPotwierdzony Poznań 1063 22
19 Górecki ArnoldPotwierdzony Poznań 2013 23
23 Illmer JakubPotwierdzony Trzcianka 24
13 Mrozik TomaszPotwierdzony Trzcianka 1147 25
26 Krawczyk PiotrPotwierdzony Poznań 26


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 15-01-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Firfas Rafał
Bye
Zawalski Bartosz
2
  6:11  11:3  12:10
Illmer Jakub
1
Kroll Wojciech
2
  11:6  16:18  11:8
Jesionek Robert
1
Bye
Kwaśniewska Karolina
Skąpski Bartłomiej
2
  11:9  11:6
Krawczyk Piotr
0
Sadowski Michał
0
  5:11  3:11
Wasiela Jacek
2
Cieśliński Piotr
2
  11:6  11:2
Sierżant Adrian
0
Bye
Bogacz Krzysztof
Zarwański Piotr
Bye
Huber Ewa
0
  3:11  5:11
Dyczkowski Jakub
2
Mrozik Tomasz
1
  11:9  8:11  4:11
Górecka Aleksandra
2
Kałmuczak Monika
2
  11:7  10:12  11:5
Malinowski Jakub
1
Sikorski Grzegorz
Bye
Maliński Michał
2
  11:3  11:0
Kanas Marcin
0
Matus Michał
2
  11:9  11:5
Górecki Arnold
0
Bye
Grishin Sergei
Firfas Rafał
2
  11:8  11:6
Zawalski Bartosz
0
Kroll Wojciech
2
  11:8  11:8
Kwaśniewska Karolina
0
Skąpski Bartłomiej
0
  6:11  5:11
Wasiela Jacek
2
Cieśliński Piotr
0
  4:11  6:11
Bogacz Krzysztof
2
Zarwański Piotr
2
  11:5  7:11  11:6
Dyczkowski Jakub
1
Górecka Aleksandra
0
  6:11  10:12
Kałmuczak Monika
2
Sikorski Grzegorz
0
  5:11  7:11
Maliński Michał
2
Matus Michał
1
  10:12  11:8  12:14
Grishin Sergei
2
Firfas Rafał
0
  8:11  8:11
Kroll Wojciech
2
Wasiela Jacek
2
  14:12  11:4
Bogacz Krzysztof
0
Zarwański Piotr
1
  9:11  11:7  10:12
Kałmuczak Monika
2
Maliński Michał
2
  11:8  11:4
Grishin Sergei
0
Kroll Wojciech
1
  2:11  11:8  6:11  2:11
Wasiela Jacek
3
Kałmuczak Monika
0
  5:11  5:11  9:11
Maliński Michał
3
Wasiela Jacek
0
  8:11  5:11  4:11
Maliński Michał
3
Maliński Michał
Miejsca 3 - 4
Kroll Wojciech
3
  11:8  11:4  11:9
Kałmuczak Monika
0
Kroll Wojciech
Miejsca 5 - 8
Firfas Rafał
0
  4:11  6:11
Bogacz Krzysztof
2
Zarwański Piotr
2
  11:1  11:9
Grishin Sergei
0
Bogacz Krzysztof
2
  11:7  11:4
Zarwański Piotr
0
Bogacz Krzysztof
Miejsca 7 - 8
Firfas Rafał
1
  12:10  5:11  9:11
Grishin Sergei
2
Grishin Sergei
Miejsca 9 - 16
Zawalski Bartosz
1
  12:10  8:11  7:11
Kwaśniewska Karolina
2
Skąpski Bartłomiej
1
  6:11  11:9  5:11
Cieśliński Piotr
2
Dyczkowski Jakub
2
  11:4  11:5
Górecka Aleksandra
0
Sikorski Grzegorz
2
  8:11  11:7  11:5
Matus Michał
1
Kwaśniewska Karolina
0
  2:11  4:11
Cieśliński Piotr
2
Dyczkowski Jakub
2
  11:9  9:11  11:9
Sikorski Grzegorz
1
Cieśliński Piotr
2
  11:8  7:11  11:6
Dyczkowski Jakub
1
Cieśliński Piotr
Miejsca 11 - 12
Kwaśniewska Karolina
0
  8:11  5:11
Sikorski Grzegorz
2
Sikorski Grzegorz
Miejsca 13 - 16
Zawalski Bartosz
0
  4:11  2:11
Skąpski Bartłomiej
2
Górecka Aleksandra
0
  8:11  5:11
Matus Michał
2
Skąpski Bartłomiej
2
  11:5  11:6
Matus Michał
0
Skąpski Bartłomiej
Miejsca 15 - 16
Zawalski Bartosz
0
  7:11  5:11
Górecka Aleksandra
2
Górecka Aleksandra
Miejsca 17 - 32
Bye
Illmer Jakub
Jesionek Robert
Bye
Krawczyk Piotr
0
  6:11  5:11
Sadowski Michał
2
Sierżant Adrian
Bye
Bye
Huber Ewa
Mrozik Tomasz
0
  9:11  7:11
Malinowski Jakub
2
Bye
Kanas Marcin
Górecki Arnold
Bye
Illmer Jakub
0
  9:11  4:11
Jesionek Robert
2
Sadowski Michał
2
  11:5  12:10
Sierżant Adrian
0
Huber Ewa
1
  12:10  7:11  7:11
Malinowski Jakub
2
Kanas Marcin
2
  11:4  8:11  11:5
Górecki Arnold
1
Jesionek Robert
2
  11:6  11:7
Sadowski Michał
0
Malinowski Jakub
0
  6:11  10:12
Kanas Marcin
2
Jesionek Robert
2
  11:8  9:11  11:5
Kanas Marcin
1
Jesionek Robert
Miejsca 19 - 20
Sadowski Michał
1
  12:14  11:7  8:11
Malinowski Jakub
2
Malinowski Jakub
Miejsca 21 - 24
Illmer Jakub
1
  11:7  8:11  7:11
Sierżant Adrian
2
Huber Ewa
2
  20:18  12:10
Górecki Arnold
0
Sierżant Adrian
2
  7:11  11:7  12:10
Huber Ewa
1
Sierżant Adrian
Miejsca 23 - 24
Illmer Jakub
0
  0:11  0:11
Górecki Arnold
2
Górecki Arnold
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Krawczyk Piotr
Bye
Bye
Mrozik Tomasz
Bye
Bye
Bye
Krawczyk Piotr
Mrozik Tomasz
Bye
Krawczyk Piotr
0
  4:11  7:11
Mrozik Tomasz
2
Mrozik Tomasz
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 17:08:07 24-04-2018