Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKAOU 15
42"37'Misiewicz Paweł3
Andrzejczyk Adrian2
37"24'Leżuch Grzegorz3
Rochecki Jan2
37"23'Pawelczyk Krzysztof2
Wójcik Michał3
34"40'Misiewicz Paweł1
Kowal Michał3
34"02'Wójcik Michał2
Jelonek Grzegorz3
33"56'Zaśko Grzegorz2
Misiewicz Paweł3
33"34'Kowal Michał3
Leżuch Grzegorz0
32"27'Andrzejczyk Adrian3
Korzeniowski Tomasz1
31"56'Korzeniowski Tomasz2
Rochecki Jan3
30"19'Misiewicz Paweł3
Jelonek Grzegorz1
62"50'Skarbińska Agnieszka3
Wilińska Joanna1
29"40'Socha Małgorzata3
Sieradzan Elżbieta2
28"32'Michnowska Katarzyna2
Wilińska Joanna3
27"24'Owczarek Małgorzata3
Sopińska Patrycja1
25"54'Wilińska Joanna1
Sopińska Patrycja3
22"47'Osóbka Magdalena1
Sopińska Patrycja3
22"17'Bargenda Iwona1
Michnowska Katarzyna3
20"13'Sieradzan Elżbieta1
Piekutowska Aneta3
17"49'Kieres Monika0
Osóbka Magdalena3
17"24'Bargenda Iwona0
Skarbińska Agnieszka3
'Wróbel Martyna3
Kozłowski Piotr0
'Walczyszyn Michał0
Dziopa Wojciech3
'Bazak Alicja0
Bilski Piotr3
'Wróbel Martyna0
Spadło Milan3
'Bazak Alicja3
Walczyszyn Michał1
'Bilski Piotr0
Dziopa Wojciech3
'Dziopa Wojciech0
Spadło Milan3
'Bilski Piotr0
Wróbel Martyna3
'Bazak Alicja0
Kozłowski Piotr3
21"48'Marczewski Wojciech1
Dziopa Wojciech3
17"54'Marczewski Wojciech1
Spadło Milan3
14"20'Dziopa Wojciech0
Spadło Milan3
'Dziopa Wojciech3
Olesiński Stanisław2
'Spadło Milan3
Olesiński Stanisław0
'Marczewski Wojciech3
Olesiński Stanisław1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU 15
Misiewicz Paweł117"33'
Andrzejczyk Adrian103"49'
Wójcik Michał96"25'
Obara Adam91"27'
Leżuch Grzegorz90"45'
Kowal Michał87"59'
Rochecki Jan82"24'
Zaśko Grzegorz77"36'
Korzeniowski Tomasz73"01'
Jelonek Grzegorz72"19'
Wilińska Joanna99"42'
Skarbińska Agnieszka82"15'
Sopińska Patrycja64"05'
Michnowska Katarzyna62"47'
Socha Małgorzata54"56'
Sieradzan Elżbieta47"29'
Owczarek Małgorzata46"24'
Bargenda Iwona44"24'
Osóbka Magdalena41"13'
Piekutowska Aneta38"52'
Marczewski Wojciech33"32'
Dziopa Wojcicech31"40'
Spadło Milan30"00'

Czas setów: 16 godz. 46 min 28 s

OPENDAMSKAOU 15

637 min 59 s

10"55'
1 set
Kowal Michał3
Leżuch Grzegorz0
10"24'
2 set
Kowal Michał3
Leżuch Grzegorz0
8"47'
2 set
Leżuch Grzegorz3
Rochecki Jan2
8"43'
2 set
Andrzejczyk Adrian1
Leżuch Grzegorz3
8"38'
3 set
Misiewicz Paweł3
Andrzejczyk Adrian2
8"33'
2 set
Misiewicz Paweł3
Andrzejczyk Adrian2
8"17'
2 set
Obara Adam3
Ciesielski Maciej1
8"13'
3 set
Kowal Michał3
Leżuch Grzegorz0
7"55'
3 set
Andrzejczyk Adrian3
Korzeniowski Tomasz1
7"52'
4 set
Zaśko Grzegorz2
Misiewicz Paweł3

320 min 53 s

30"55'
1 set
Skarbińska Agnieszka3
Wilińska Joanna1
12"17'
2 set
Owczarek Małgorzata3
Sopińska Patrycja1
9"25'
5 set
Skarbińska Agnieszka3
Wilińska Joanna1
6"19'
1 set
Kieres Monika0
Osóbka Magdalena3
6"19'
3 set
Skarbińska Agnieszka3
Wilińska Joanna1
6"05'
1 set
Osóbka Magdalena1
Sopińska Patrycja3
6"01'
1 set
Wilińska Joanna1
Sopińska Patrycja3
5"58'
4 set
Bargenda Iwona1
Michnowska Katarzyna3
5"33'
3 set
Michnowska Katarzyna2
Wilińska Joanna3
5"27'
2 set
Sieradzan Elżbieta1
Piekutowska Aneta3

47 min 36 s

5"29'
4 set
Marczewski Wojciech1
Spadło Milan3
5"26'
2 set
Marczewski Wojciech1
Dziopa Wojciech3
5"00'
3 set
Dziopa Wojciech0
Spadło Milan3
4"58'
2 set
Dziopa Wojciech0
Spadło Milan3
4"57'
4 set
Marczewski Wojciech1
Dziopa Wojciech3
4"14'
3 set
Marczewski Wojciech1
Spadło Milan3
4"06'
1 set
Dziopa Wojciech0
Spadło Milan3
3"48'
3 set
Marczewski Wojciech1
Dziopa Wojciech3
3"29'
2 set
Marczewski Wojciech1
Spadło Milan3
3"25'
1 set
Marczewski Wojciech1
Dziopa Wojciech3

Małych punktów: 4441

OPENDAMSKAJUNIORSKAOU 15

2384

Misiewicz Paweł185
Obara Adam183
Rochecki Jan157
Wójcik Michał155
Leżuch Grzegorz153
Andrzejczyk Adrian151
Jelonek Grzegorz146
Korzeniowski Tomasz146
Kowal Michał144
Zaśko Grzegorz136

1201

Michnowska Katarzyna149
Wilińska Joanna126
Sopińska Patrycja124
Bargenda Iwona117
Socha Małgorzata110
Owczarek Małgorzata108
Sieradzan Elżbieta100
Osóbka Magdalena95
Skarbińska Agnieszka93
Piekutowska Aneta81

466

Wróbel Martyna85
Dziopa Wojcicech78
Bazak Alicja76
Spadło Milan66
Bilski Piotr65
Walczyszyn Michał49
Kozłowski Piotr47

390

Spadło Milan105
Olesiński Stanisław96
Marczewski Wojciech96
Dziopa Wojcicech93

Wszystkich rozegranych setów: 256

OPENDAMSKAJUNIORSKAOU 15

134

71

28

23


Wszystkich rozegranych meczów: 71

OPENDAMSKAJUNIORSKAOU 15

36

20

9

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU 15
0.91'
3 set
Karpeta Sebastian1
Korzeniowski Tomasz3
0.91'
2 set
Karpeta Sebastian1
Korzeniowski Tomasz3
1.27'
1 set
Karpeta Sebastian1
Korzeniowski Tomasz3
1.45'
4 set
Karpeta Sebastian1
Korzeniowski Tomasz3
16.55'
3 set
Wróbel Adam0
Leżuch Grzegorz3
16.73'
2 set
Sieradzan Elżbieta3
Dziewa Ernest0
17.00'
1 set
Karpeta Sebastian3
Trybulak Paweł0
17.00'
2 set
Zaśko Grzegorz3
Karpeta Sebastian1
17.27'
3 set
Kołodziej Marcin0
Rochecki Jan3
17.27'
1 set
Wróbel Adam0
Leżuch Grzegorz3
12.36'
3 set
Socha Małgorzata0
Owczarek Małgorzata3
12.45'
3 set
Kieres Monika0
Świetlik Martyna3
13.82'
2 set
Michnowska Katarzyna3
Świetlik Martyna0
14.09'
3 set
Michnowska Katarzyna3
Świetlik Martyna0
15.27'
3 set
Sieradzan Elżbieta3
Kieres Monika0
15.36'
2 set
Bargenda Iwona1
Michnowska Katarzyna3
15.45'
1 set
Socha Małgorzata3
Osóbka Magdalena0
15.64'
1 set
Sieradzan Elżbieta3
Kieres Monika0
15.91'
2 set
Sieradzan Elżbieta3
Kieres Monika0
16.18'
3 set
Socha Małgorzata3
Osóbka Magdalena0
14.91'
1 set
Marczewski Wojciech1
Spadło Milan3
18.64'
1 set
Marczewski Wojciech1
Dziopa Wojciech3
19.00'
2 set
Marczewski Wojciech1
Spadło Milan3
20.73'
3 set
Marczewski Wojciech1
Dziopa Wojciech3
22.36'
1 set
Dziopa Wojciech0
Spadło Milan3
23.09'
3 set
Marczewski Wojciech1
Spadło Milan3
27.00'
4 set
Marczewski Wojciech1
Dziopa Wojciech3
27.09'
2 set
Dziopa Wojciech0
Spadło Milan3
27.27'
3 set
Dziopa Wojciech0
Spadło Milan3
29.64'
2 set
Marczewski Wojciech1
Dziopa Wojciech3

Decyzji sędziowskich: 18 (0,5%)

Stroke 7
38,9%
Let 11
61,1%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
4 4,1%
4-0-0
Misiewicz Paweł3
Andrzejczyk Adrian2
3 4,1%
0-3-0
Obara Adam3
Ciesielski Maciej1
3 4,5%
2-1-0
Wróbel Adam1
Wójcik Michał3
3 3,4%
0-3-0
Wójcik Michał2
Jelonek Grzegorz3
1 2,2%
0-1-0
Kołodziej Marcin0
Obara Adam3
1 1,4%
0-1-0
Wójcik Michał1
Zaśko Grzegorz3
1 1,5%
0-1-0
Kowal Michał3
Leżuch Grzegorz0
1 1,4%
1-0-0
Bargenda Iwona1
Michnowska Katarzyna3
1 2,3%
0-1-0
Sieradzan Elżbieta3
Kieres Monika0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0