Najdłuższy mecz

M 35+M 40+M 45+M 50+M 55+
41"50'Wojtunik Bartłomiej3
Owczarczyk Łukasz2
38"24'Owczarczyk Łukasz3
Pajestka Adam1
33"35'Urbański Krzysztof1
Wilk Artur3
33"33'Wróbel Waldemar3
Pajestka Adam1
25"31'Urbański Krzysztof3
Kołodziej Marcin1
24"34'Wróbel Waldemar1
Wojtunik Bartłomiej3
20"05'Wróbel Waldemar3
Urbański Krzysztof0
17"18'Wilk Artur0
Owczarczyk Łukasz3
14"48'Pajestka Adam3
Kołodziej Marcin0
14"09'Wilk Artur0
Wirowski Jakub3
56"06'Wilk Artur2
Wróbel Waldemar3
32"45'Wróbel Waldemar3
Wrzosek Bartłomiej1
29"30'Cichocki Marek1
Wilk Artur3
28"57'Wilk Artur3
Leśniak Grzegorz1
25"52'Pazdaj Cezary3
Urbański Krzysztof1
25"32'Cichocki Marek1
Wrzosek Bartłomiej3
24"27'Wilk Artur0
Pajestka Adam3
22"49'Pawlik Marcin3
Kołodziej Marcin1
22"06'Pazdaj Cezary3
Buszkiewicz Tomasz1
21"54'Leśniak Grzegorz3
Irach Marcin0
131"01'Firfas Rafał0
Banasiak Tomasz3
35"41'Bernat Sławomir3
Furman Wojciech2
35"24'Banasiak Tomasz2
Wójcicki Marcin3
24"58'Firfas Rafał0
Dutka Dariusz3
24"47'Kowalski Piotr3
Pawlik Marcin1
21"09'Hajnrych Jacek0
Banasiak Tomasz3
20"52'Furman Wojciech0
Pawlik Marcin3
20"36'Kowalski Piotr3
Pazdaj Cezary1
18"13'Kowalski Piotr0
Dutka Dariusz3
16"44'Pawlik Marcin3
Habrajski Artur0
34"56'Żyła Zbigniew2
Bochniarz Władysław3
34"41'Dutka Dariusz2
Szymkowiak Mariusz3
31"54'Grishin Sergei1
Bochniarz Władysław3
25"43'Grishin Sergei1
Biernat Piotr3
24"47'Kowalski Piotr1
Dutka Dariusz3
24"08'Grishin Sergei3
Sienkiewicz Leszek0
23"58'Bystrzejewski Andrzej0
Błażyca Ireneusz3
23"35'Biernat Piotr0
Błażyca Ireneusz3
21"36'Smaga Marek1
Dutka Dariusz3
20"44'Żyła Zbigniew0
Szymkowiak Mariusz3
36"25'Karwowski Wojciech3
Kobus Waldek2
31"39'Carlsberg Bou2
Szymkowiak Mariusz3
30"41'Szymkowiak Mariusz3
Kobus Waldek1
27"51'Kobus Waldek3
Żyła Zbigniew0
23"40'Szymkowiak Mariusz3
Karwowski Wojciech0
23"21'Kobus Waldek3
Nitka Jacek1
20"18'Szymkowiak Mariusz3
Żyła Zbigniew0
19"52'Karwowski Wojciech3
Żyła Zbigniew0
18"29'Karwowski Wojciech3
Nitka Jacek0
17"48'Carlsberg Bou0
Kobus Waldek3

Najdłużej na korcie

M 35+M 40+M 45+M 50+M 55+
Owczarczyk Łukasz83"08'
Pajestka Adam70"44'
Urbański Krzysztof69"04'
Wróbel Waldemar63"43'
Wojtunik Bartłomiej59"26'
Wilk Artur57"00'
Kołodziej Marcin44"16'
Wirowski Jakub27"35'
Cichocki Marek207"40'
Pazdaj Cezary167"28'
Wilk Artur119"27'
Wróbel Waldemar110"43'
Leśniak Grzegorz70"59'
Pajestka Adam69"06'
Pawlik Marcin68"01'
Wrzosek Bartłomiej65"39'
Urbański Krzysztof52"15'
Wójcicki Marcin51"13'
Banasiak Tomasz50395"48'
Firfas Rafał50385"35'
Bernat Sławomir66"40'
Kowalski Piotr61"13'
Wójcicki Marcin60"56'
Pawlik Marcin50"38'
Dutka Dariusz48"32'
Furman Wojciech46"39'
Hajnrych Jacek31"25'
Pazdaj Cezary26"06'
Bochniarz Władysław87"11'
Grishin Sergei67"39'
Dutka Dariusz64"15'
Żyła Zbigniew63"19'
Bystrzejewski Andrzej53"58'
Smaga Marek51"39'
Błażyca Ireneusz51"05'
Kowalski Piotr45"59'
Szymkowiak Mariusz44"34'
Biernat Piotr39"46'
Kobus Waldek107"37'
Szymkowiak Mariusz95"13'
Karwowski Wojciech91"53'
Żyła Zbigniew79"49'
Carlsberg Bou75"38'
Nitka Jacek62"20'

Czas setów: 421541 godz. 50 min 25 s

M 35+M 40+M 45+M 50+M 55+

237 min 28 s

16"42'
1 set
Owczarczyk Łukasz3
Pajestka Adam1
12"12'
1 set
Urbański Krzysztof1
Wilk Artur3
10"28'
2 set
Wojtunik Bartłomiej3
Owczarczyk Łukasz2
8"14'
2 set
Urbański Krzysztof1
Wilk Artur3
7"56'
2 set
Wróbel Waldemar3
Pajestka Adam1
7"32'
1 set
Wróbel Waldemar3
Urbański Krzysztof0
7"26'
1 set
Wojtunik Bartłomiej3
Owczarczyk Łukasz2
6"27'
5 set
Wojtunik Bartłomiej3
Owczarczyk Łukasz2
6"22'
4 set
Wróbel Waldemar3
Pajestka Adam1
6"13'
1 set
Wróbel Waldemar3
Pajestka Adam1

625 min 6 s

110"09'
3 set
Pazdaj Cezary1
Cichocki Marek4
13"25'
5 set
Wilk Artur2
Wróbel Waldemar3
11"51'
2 set
Wilk Artur2
Wróbel Waldemar3
9"17'
3 set
Wilk Artur2
Wróbel Waldemar3
9"00'
2 set
Wróbel Waldemar3
Wrzosek Bartłomiej1
8"52'
4 set
Wilk Artur2
Wróbel Waldemar3
7"55'
1 set
Wilk Artur0
Pajestka Adam3
7"52'
3 set
Pawlik Marcin0
Pajestka Adam3
7"44'
4 set
Wilk Artur3
Leśniak Grzegorz1
7"42'
2 set
Leśniak Grzegorz3
Irach Marcin0

25291096 min 16 s

25290837"01'
3 set
Firfas Rafał0
Banasiak Tomasz3
9"39'
4 set
Bernat Sławomir3
Furman Wojciech2
8"53'
1 set
Firfas Rafał0
Dutka Dariusz3
7"55'
3 set
Furman Wojciech0
Pawlik Marcin3
7"03'
4 set
Banasiak Tomasz2
Wójcicki Marcin3
6"28'
3 set
Hajnrych Jacek0
Banasiak Tomasz3
6"27'
2 set
Firfas Rafał0
Dutka Dariusz3
6"22'
2 set
Firfas Rafał0
Banasiak Tomasz3
6"02'
3 set
Firfas Rafał0
Dutka Dariusz3
5"52'
3 set
Banasiak Tomasz2
Wójcicki Marcin3

295 min 20 s

10"20'
1 set
Biernat Piotr0
Błażyca Ireneusz3
10"17'
3 set
Grishin Sergei3
Sienkiewicz Leszek0
9"03'
5 set
Żyła Zbigniew2
Bochniarz Władysław3
9"03'
2 set
Grishin Sergei1
Bochniarz Władysław3
7"22'
3 set
Bystrzejewski Andrzej0
Błażyca Ireneusz3
7"21'
5 set
Dutka Dariusz2
Szymkowiak Mariusz3
7"07'
2 set
Bystrzejewski Andrzej0
Błażyca Ireneusz3
6"51'
3 set
Żyła Zbigniew0
Szymkowiak Mariusz3
6"48'
1 set
Bystrzejewski Andrzej3
Żyła Zbigniew0
6"45'
1 set
Grishin Sergei1
Bochniarz Władysław3

256 min 15 s

9"59'
1 set
Kobus Waldek3
Żyła Zbigniew0
8"40'
1 set
Karwowski Wojciech3
Nitka Jacek0
8"09'
3 set
Kobus Waldek3
Żyła Zbigniew0
7"40'
4 set
Szymkowiak Mariusz3
Kobus Waldek1
7"33'
1 set
Szymkowiak Mariusz3
Żyła Zbigniew0
7"22'
5 set
Karwowski Wojciech3
Kobus Waldek2
7"18'
3 set
Szymkowiak Mariusz3
Kobus Waldek1
7"12'
1 set
Carlsberg Bou2
Szymkowiak Mariusz3
6"51'
2 set
Szymkowiak Mariusz3
Karwowski Wojciech0
6"42'
1 set
Szymkowiak Mariusz3
Karwowski Wojciech0

Małych punktów: 5953

M 35+M 40+M 45+M 50+M 55+

738

Owczarczyk Łukasz118
Urbański Krzysztof104
Wirowski Jakub99
Wróbel Waldemar99
Pajestka Adam90
Wojtunik Bartłomiej89
Wilk Artur82
Kołodziej Marcin57

2164

Wróbel Waldemar184
Cichocki Marek170
Wilk Artur160
Banasiak Tomasz158
Wójcicki Marcin141
Wrzosek Bartłomiej138
Leśniak Grzegorz128
Pajestka Adam122
Pawlik Marcin119
Pazdaj Cezary115

995

Wójcicki Marcin148
Kowalski Piotr136
Bernat Sławomir116
Banasiak Tomasz109
Pawlik Marcin104
Dutka Dariusz81
Furman Wojciech78
Firfas Rafał72
Pazdaj Cezary69
Hajnrych Jacek52

1187

Bochniarz Władysław138
Bystrzejewski Andrzej126
Szymkowiak Mariusz120
Dutka Dariusz120
Smaga Marek112
Żyła Zbigniew108
Biernat Piotr104
Błażyca Ireneusz97
Grishin Sergei97
Kowalski Piotr93

869

Szymkowiak Mariusz191
Kobus Waldek187
Karwowski Wojciech169
Carlsberg Bou132
Żyła Zbigniew123
Nitka Jacek67

Wszystkich rozegranych setów: 341

M 35+M 40+M 45+M 50+M 55+

43

124

57

66

51


Wszystkich rozegranych meczów: 99

M 35+M 40+M 45+M 50+M 55+

12

36

17

19

15


Szybkość zdobycia punktów

M 35+M 40+M 45+M 50+M 55+
0.45'
3 set
Wirowski Jakub3
Wojtunik Bartłomiej0
0.91'
2 set
Wirowski Jakub3
Wojtunik Bartłomiej0
17.09'
1 set
Wirowski Jakub3
Kołodziej Marcin0
17.27'
1 set
Pajestka Adam3
Kołodziej Marcin0
18.55'
2 set
Wróbel Waldemar1
Wojtunik Bartłomiej3
19.91'
2 set
Wilk Artur0
Wirowski Jakub3
20.45'
3 set
Wirowski Jakub3
Kołodziej Marcin0
21.36'
1 set
Wirowski Jakub3
Wojtunik Bartłomiej0
22.18'
2 set
Pajestka Adam3
Kołodziej Marcin0
22.18'
1 set
Wilk Artur0
Wirowski Jakub3
0.27'
4 set
Kała Sebastian1
Irach Marcin3
0.33'
1 set
Kała Sebastian1
Irach Marcin3
0.45'
3 set
Kała Sebastian1
Irach Marcin3
0.64'
2 set
Kała Sebastian1
Irach Marcin3
16.36'
2 set
Wróbel Waldemar1
Wójcicki Marcin3
17.00'
1 set
Leśniak Grzegorz3
Firfas Rafał0
17.45'
4 set
Pazdaj Cezary3
Buszkiewicz Tomasz1
18.09'
3 set
Pawlik Marcin3
Kołodziej Marcin1
18.91'
2 set
Cichocki Marek0
Pawlik Marcin3
19.00'
1 set
Wrzosek Bartłomiej3
Waryszak Sławomir1
0.45'
1 set
Hajnrych Jacek0
Pazdaj Cezary3
0.45'
2 set
Hajnrych Jacek0
Pazdaj Cezary3
13.45'
2 set
Wójcicki Marcin3
Pazdaj Cezary0
17.36'
2 set
Bernat Sławomir0
Kowalski Piotr3
18.00'
1 set
Wójcicki Marcin3
Pazdaj Cezary0
18.18'
1 set
Wójcicki Marcin3
Habrajski Artur0
18.91'
2 set
Dutka Dariusz0
Wójcicki Marcin3
19.18'
3 set
Bernat Sławomir0
Kowalski Piotr3
19.82'
1 set
Kowalski Piotr3
Pazdaj Cezary1
20.00'
1 set
Bernat Sławomir0
Kowalski Piotr3
16.55'
3 set
Smaga Marek1
Dutka Dariusz3
19.64'
2 set
Kowalski Piotr3
Błażyca Ireneusz0
19.91'
4 set
Smaga Marek1
Dutka Dariusz3
20.91'
2 set
Bochniarz Władysław0
Kowalski Piotr3
21.27'
3 set
Bochniarz Władysław1
Smaga Marek3
21.36'
1 set
Dutka Dariusz2
Szymkowiak Mariusz3
21.36'
1 set
Kowalski Piotr3
Błażyca Ireneusz0
21.82'
3 set
Kowalski Piotr3
Błażyca Ireneusz0
21.82'
1 set
Kowalski Piotr1
Dutka Dariusz3
22.00'
2 set
Bystrzejewski Andrzej3
Żyła Zbigniew0
12.82'
1 set
Carlsberg Bou0
Karwowski Wojciech3
14.18'
2 set
Carlsberg Bou3
Nitka Jacek0
14.45'
2 set
Karwowski Wojciech3
Nitka Jacek0
14.73'
3 set
Kobus Waldek3
Nitka Jacek1
15.09'
2 set
Nitka Jacek0
Żyła Zbigniew3
15.82'
1 set
Nitka Jacek0
Żyła Zbigniew3
16.73'
2 set
Kobus Waldek3
Nitka Jacek1
17.00'
3 set
Szymkowiak Mariusz3
Nitka Jacek0
17.18'
4 set
Kobus Waldek3
Nitka Jacek1
17.27'
2 set
Szymkowiak Mariusz3
Nitka Jacek0

Decyzji sędziowskich: 178 (3,3%)

Stroke 73
41%
Let 94
52,8%
Nolet 11
6,2%

M 35+M 55+
5 5,2%
0-5-0
Wojtunik Bartłomiej3
Owczarczyk Łukasz2
1 1,8%
0-1-0
Wróbel Waldemar3
Urbański Krzysztof0
126 89,4%
30-85-11
Szymkowiak Mariusz3
Karwowski Wojciech0
24 27,3%
24-0-0
Carlsberg Bou2
Szymkowiak Mariusz3
19 51,4%
19-0-0
Karwowski Wojciech3
Nitka Jacek0
3 5,6%
0-3-0
Karwowski Wojciech3
Żyła Zbigniew0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0