Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15
53"48'Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
43"18'Popko Łukasz3
Królewski Edward1
38"22'Busłowski Leszek3
Purta Maciej2
38"17'Kułak Paweł3
Wojtecki Piotr2
37"48'Kulikowski Sebastian3
Wójcik Michał2
37"09'Purzewski Mateusz2
Busłowski Leszek3
36"55'Królewska Elżbieta3
Nawrocki Irwin2
34"39'Wojtecki Piotr3
Opęchowski Tomasz1
34"02'Kulikowski Sebastian3
Grochocki Tomasz2
33"05'Kułak Paweł3
Purta Dariusz2
14"06'Królewska Elżbieta1
Popko Aleksandra2
13"57'Gawryluk Monika1
Królewska Elżbieta2
10"31'Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Królewska Elżbieta0
10"05'Popko Aleksandra2
Popko Kinga0
9"59'Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Popko Aleksandra0
8"51'Gawryluk Monika0
Popko Aleksandra2
8"50'Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Popko Kinga0
8"41'Królewska Elżbieta2
Popko Kinga0
8"38'Gawryluk Monika2
Popko Kinga0
6"19'Gawryluk Monika0
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
34"33'Jeleniewski Bartosz3
Kaca Bartosz2
33"18'Jackowski Franciszek2
Popko Aleksandra3
18"39'Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek3
16"39'Tomczyk Konrad3
Popko Aleksandra1
13"01'Tomczyk Konrad3
Jackowski Franciszek0
10"47'Kaca Bartosz0
Popko Aleksandra3
9"57'Jackowski Franciszek3
Kaca Bartosz0
9"49'Tomczyk Konrad3
Kaca Bartosz0
7"33'Tomczyk Konrad3
Jeleniewski Bartosz0
21'Rudziński Adrian0
Tomczyk Konrad3
23"55'Wawiernia Filip3
Kragiel Cyprian Błażej2
19"29'Jeleniewski Bartosz3
Popko Aleksandra0
14"14'Jackowski Franciszek3
Kragiel Cyprian Błażej0
11"32'Wawiernia Filip0
Jackowski Franciszek3
11"15'Wawiernia Filip0
Jeleniewski Bartosz3
11"06'Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra3
10"59'Jeleniewski Bartosz3
Kragiel Cyprian Błażej0
10"55'Wawiernia Filip0
Popko Aleksandra3
28'Rauba Mateusz0
Kragiel Cyprian Błażej3
22'Rauba Mateusz0
Jeleniewski Bartosz3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15
Kułak Paweł123"12'
Soszka Stefan117"59'
Daniluk Rafał113"26'
Busłowski Leszek108"36'
Aksiucik Paweł108"08'
Kulikowski Sebastian102"43'
Purzewski Mateusz99"46'
Nawrocki Irwin95"43'
Kraszewski Bartosz94"22'
Popko Łukasz91"48'
Królewska Elżbieta40"27'
Popko Aleksandra36"30'
Popko Kinga32"48'
Gawryluk Monika30"50'
Nideraus-Martyniak Katarzyna30"37'
Jackowski Franciszek65"06'
Kaca Bartosz58"56'
Jeleniewski Bartosz53"16'
Popko Aleksandra53"07'
Tomczyk Konrad43"15'
Rudziński Adrian20'
Kragiel Cyprian Błażej58"04'
Wawiernia Filip55"20'
Popko Aleksandra37"17'
Jeleniewski Bartosz37"11'
Jackowski Franciszek25"39'
Rauba Mateusz1"21'

Czas setów: 22 godz. 54 min 48 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15

1044 min 46 s

19"31'
5 set
Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
14"32'
4 set
Popko Łukasz3
Królewski Edward1
13"05'
5 set
Królewska Elżbieta3
Nawrocki Irwin2
10"43'
3 set
Banasiak Tomasz3
Grochocki Tomasz0
10"27'
3 set
Banasiak Tomasz1
Daniluk Rafał3
9"43'
2 set
Kułak Paweł1
Ostaszewski Adam3
9"20'
1 set
Wojtecki Piotr3
Opęchowski Tomasz1
9"20'
1 set
Janowicz Marek3
Kulikowski Sebastian0
8"50'
2 set
Busłowski Leszek0
Soszka Stefan3
8"47'
5 set
Kulikowski Sebastian3
Grochocki Tomasz2

85 min 36 s

5"05'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Królewska Elżbieta0
5"05'
2 set
Królewska Elżbieta2
Popko Kinga0
4"42'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Popko Aleksandra0
4"35'
1 set
Popko Aleksandra2
Popko Kinga0
4"27'
2 set
Gawryluk Monika0
Popko Aleksandra2
4"25'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Popko Kinga0
4"23'
3 set
Królewska Elżbieta1
Popko Aleksandra2
4"13'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Popko Kinga0
4"10'
2 set
Gawryluk Monika1
Królewska Elżbieta2
3"56'
2 set
Popko Aleksandra2
Popko Kinga0

137 min

8"00'
4 set
Jackowski Franciszek2
Popko Aleksandra3
6"52'
1 set
Jeleniewski Bartosz3
Kaca Bartosz2
6"52'
5 set
Jeleniewski Bartosz3
Kaca Bartosz2
6"14'
4 set
Jeleniewski Bartosz3
Kaca Bartosz2
5"45'
3 set
Jackowski Franciszek2
Popko Aleksandra3
5"25'
1 set
Jackowski Franciszek2
Popko Aleksandra3
5"05'
3 set
Jeleniewski Bartosz3
Kaca Bartosz2
5"02'
1 set
Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek3
4"51'
4 set
Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek3
4"51'
2 set
Jackowski Franciszek2
Popko Aleksandra3

107 min 26 s

7"05'
1 set
Wawiernia Filip3
Kragiel Cyprian Błażej2
6"32'
3 set
Jackowski Franciszek3
Kragiel Cyprian Błażej0
5"16'
3 set
Jeleniewski Bartosz3
Popko Aleksandra0
5"05'
2 set
Jeleniewski Bartosz3
Popko Aleksandra0
4"58'
1 set
Jeleniewski Bartosz3
Popko Aleksandra0
4"38'
3 set
Jeleniewski Bartosz3
Kragiel Cyprian Błażej0
4"28'
2 set
Wawiernia Filip0
Jeleniewski Bartosz3
4"25'
3 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra3
4"14'
3 set
Wawiernia Filip3
Kragiel Cyprian Błażej2
4"12'
2 set
Wawiernia Filip0
Popko Aleksandra3

Małych punktów: 5454

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15

3590

Busłowski Leszek201
Purzewski Mateusz182
Kułak Paweł180
Kulikowski Sebastian178
Aksiucik Paweł170
Soszka Stefan164
Nawrocki Irwin161
Kraszewski Bartosz155
Banasiak Tomasz150
Purta Maciej149

365

Nideraus-Martyniak Katarzyna88
Królewska Elżbieta85
Popko Aleksandra83
Gawryluk Monika64
Popko Kinga45

649

Tomczyk Konrad170
Popko Aleksandra134
Jackowski Franciszek130
Jeleniewski Bartosz113
Kaca Bartosz90
Rudziński Adrian12

850

Jackowski Franciszek194
Popko Aleksandra177
Jeleniewski Bartosz162
Kragiel Cyprian Błażej125
Wawiernia Filip125
Rauba Mateusz67

Wszystkich rozegranych setów: 311

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15

200

22

39

50


Wszystkich rozegranych meczów: 90

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15

54

10

11

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15
1.17'
2 set
Janowicz Marek3
Królewska Elżbieta0
1.75'
1 set
Janowicz Marek3
Królewska Elżbieta0
12.00'
1 set
Tomczyk Konrad3
Wójcik Michał0
13.55'
2 set
Purta Maciej3
Suchowierski Tomasz0
14.09'
1 set
Purta Dariusz0
Opęchowski Tomasz3
14.18'
3 set
Purzewski Mateusz3
Gołębiewski Sławomir1
14.27'
1 set
Purta Maciej3
Suchowierski Tomasz0
15.18'
2 set
Grochocki Tomasz3
Purta Dariusz1
15.45'
1 set
Królewska Elżbieta3
Nawrocki Irwin2
15.64'
3 set
Janowicz Marek3
Kulikowski Sebastian0
12.91'
2 set
Gawryluk Monika0
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
14.45'
1 set
Gawryluk Monika0
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
17.27'
1 set
Gawryluk Monika0
Popko Aleksandra2
17.73'
2 set
Gawryluk Monika2
Popko Kinga0
17.82'
3 set
Gawryluk Monika1
Królewska Elżbieta2
19.18'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Królewska Elżbieta0
19.45'
1 set
Królewska Elżbieta2
Popko Kinga0
20.00'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Popko Aleksandra0
20.36'
1 set
Królewska Elżbieta1
Popko Aleksandra2
20.45'
1 set
Gawryluk Monika2
Popko Kinga0
0.45'
2 set
Rudziński Adrian0
Tomczyk Konrad3
0.64'
1 set
Rudziński Adrian0
Tomczyk Konrad3
0.73'
3 set
Rudziński Adrian0
Tomczyk Konrad3
11.00'
2 set
Tomczyk Konrad3
Jeleniewski Bartosz0
12.64'
1 set
Tomczyk Konrad3
Jeleniewski Bartosz0
13.55'
1 set
Tomczyk Konrad3
Kaca Bartosz0
13.64'
2 set
Tomczyk Konrad3
Kaca Bartosz0
14.09'
3 set
Kaca Bartosz0
Popko Aleksandra3
14.73'
2 set
Jackowski Franciszek3
Kaca Bartosz0
15.82'
1 set
Tomczyk Konrad3
Popko Aleksandra1
0.27'
2 set
Rauba Mateusz0
Popko Aleksandra3
0.27'
1 set
Rauba Mateusz0
Popko Aleksandra3
0.36'
3 set
Rauba Mateusz0
Popko Aleksandra3
0.36'
3 set
Rauba Mateusz0
Jeleniewski Bartosz3
0.36'
2 set
Rauba Mateusz0
Jackowski Franciszek3
0.36'
2 set
Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip3
0.36'
1 set
Rauba Mateusz0
Jackowski Franciszek3
0.36'
1 set
Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip3
0.55'
1 set
Rauba Mateusz0
Jeleniewski Bartosz3
0.55'
1 set
Rauba Mateusz0
Kragiel Cyprian Błażej3

Decyzji sędziowskich: 21 (0,4%)

Stroke 6
28,6%
Let 14
66,7%
Nolet 1
4,8%

OPENJUNIORSKA OU15
8 10,8%
2-6-0
Popko Łukasz3
Królewski Edward1
6 6,4%
0-5-1
Purzewski Mateusz3
Aksiucik Paweł2
2 2,4%
2-0-0
Wojtecki Piotr3
Opęchowski Tomasz1
2 3,6%
2-0-0
Popko Łukasz3
Aksiucik Paweł0
1 1,4%
0-1-0
Kraszewski Bartosz3
Popko Kinga1
1 1,1%
0-1-0
Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
1 1,1%
0-1-0
Wawiernia Filip3
Kragiel Cyprian Błażej2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0