Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
74"41'Spoljar Domagoj3
Hemmerling Piotr1
36"45'Filipowski Dariusz2
Włodarczyk Paweł3
34"00'Spoljar Domagoj0
Włodarczyk Paweł3
33"19'Kornowska Małgorzata1
Rydz Romuald2
30"25'Szymanowski Marek1
Filipowski Dariusz2
28"53'Jabłoński Paweł1
Bałdyga Artur2
27"11'Przybylski Bartosz1
Mikołajczak Piotr2
26"50'Szymanowski Marek2
Gnitecki Przemysław1
25"35'Szymanowski Marek1
Dominiak Kamil2
24"49'Buczkowska Ewa2
Grishin Sergei1
19"18'Buczkowska Ewa2
Kvasnickova Tyna1
17"24'Buczkowska Ewa2
Bogdanowicz Katarzyna0
13"28'Buczkowska Ewa0
Surdziel Aleksandra2
12"21'Surdziel Aleksandra2
Kvasnickova Tyna0
11"27'Bogdanowicz Katarzyna0
Kvasnickova Tyna2
10"37'Bogdanowicz Katarzyna0
Surdziel Aleksandra2
9"48'Buczkowska Ewa2
Grzechowiak Danuta0
9"33'Grzechowiak Danuta0
Surdziel Aleksandra2
8"17'Bogdanowicz Katarzyna2
Kwaśniewska Karolina0
8"10'Grzechowiak Danuta0
Kvasnickova Tyna2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Spoljar Domagoj128"21'
Hemmerling Piotr119"23'
Kornowska Małgorzata100"21'
Filipowski Dariusz99"51'
Szymanowski Marek99"29'
Włodarczyk Paweł96"19'
Bałdyga Artur90"25'
Peukert Tomasz84"56'
Dominiak Kamil84"44'
Grzelczak Włodzimierz78"51'
Buczkowska Ewa56"06'
Kvasnickova Tyna48"15'
Surdziel Aleksandra46"59'
Bogdanowicz Katarzyna46"47'
Grzechowiak Danuta28"23'
Kwaśniewska Karolina23"34'

Czas setów: 21 godz. 50 min 39 s

OPENDAMSKA

1185 min 37 s

21"23'
4 set
Spoljar Domagoj3
Hemmerling Piotr1
20"13'
3 set
Spoljar Domagoj3
Hemmerling Piotr1
16"44'
2 set
Spoljar Domagoj3
Hemmerling Piotr1
16"21'
2 set
Spoljar Domagoj0
Włodarczyk Paweł3
12"59'
3 set
Szymanowski Marek1
Filipowski Dariusz2
12"34'
1 set
Peukert Tomasz2
Mikołajczak Piotr0
12"22'
1 set
Krymarys Marcin0
Balikowski Przemysław2
11"37'
3 set
Kornowska Małgorzata1
Rydz Romuald2
11"09'
2 set
Spoljar Domagoj2
Dominiak Kamil0
10"28'
2 set
Szymanowski Marek2
Kabaciński Maciej0

125 min 2 s

8"41'
2 set
Buczkowska Ewa2
Bogdanowicz Katarzyna0
7"49'
1 set
Surdziel Aleksandra2
Kvasnickova Tyna0
6"47'
1 set
Buczkowska Ewa2
Bogdanowicz Katarzyna0
6"40'
1 set
Buczkowska Ewa2
Kvasnickova Tyna1
6"39'
1 set
Buczkowska Ewa0
Surdziel Aleksandra2
5"50'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna0
Kvasnickova Tyna2
5"15'
2 set
Buczkowska Ewa0
Surdziel Aleksandra2
4"55'
2 set
Buczkowska Ewa2
Kvasnickova Tyna1
4"46'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna0
Surdziel Aleksandra2
4"27'
3 set
Buczkowska Ewa2
Kvasnickova Tyna1

Małych punktów: 4038

OPENDAMSKA

3543

Hemmerling Piotr158
Włodarczyk Paweł154
Filipowski Dariusz153
Kornowska Małgorzata152
Grzelczak Włodzimierz136
Bałdyga Artur134
Forreiter Maciej130
Dominiak Kamil128
Spoljar Domagoj127
Szymanowski Marek119

495

Surdziel Aleksandra111
Buczkowska Ewa110
Kvasnickova Tyna99
Bogdanowicz Katarzyna83
Kwaśniewska Karolina50
Grzechowiak Danuta42

Wszystkich rozegranych setów: 231

OPENDAMSKA

200

31


Wszystkich rozegranych meczów: 99

OPENDAMSKA

84

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
1 set
Hemmerling Piotr3
Filipowski Dariusz2
0.45'
2 set
Hemmerling Piotr3
Filipowski Dariusz2
12.73'
3 set
Jabłoński Paweł2
Kołacki Mikołaj1
14.64'
2 set
Drożyński Artur0
Cendal Szymon2
15.00'
1 set
Stachurski Jakub2
Zarwański Piotr0
15.00'
1 set
Leitgeber Artur2
Kołacki Mikołaj0
15.73'
1 set
Jabłoński Paweł2
Jankowiak Marcin0
15.73'
1 set
Dominiak Kamil2
Sobków Szymon0
16.09'
3 set
Grishin Sergei1
Skąpski Bartłomiej2
16.64'
1 set
Mikołajczak Piotr2
Krymarys Marcin0
1.09'
2 set
Grzechowiak Danuta0
Kwaśniewska Karolina2
1.27'
1 set
Grzechowiak Danuta0
Kwaśniewska Karolina2
11.64'
1 set
Kwaśniewska Karolina0
Kvasnickova Tyna2
13.09'
2 set
Buczkowska Ewa2
Kwaśniewska Karolina0
13.55'
1 set
Buczkowska Ewa2
Kwaśniewska Karolina0
13.64'
1 set
Grzechowiak Danuta0
Bogdanowicz Katarzyna2
15.09'
1 set
Surdziel Aleksandra2
Kwaśniewska Karolina0
15.09'
2 set
Grzechowiak Danuta0
Kvasnickova Tyna2
15.55'
2 set
Kwaśniewska Karolina0
Kvasnickova Tyna2
17.55'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Kwaśniewska Karolina0

Decyzji sędziowskich: 5 (0.1%)

Stroke 1
20%
Let 4
80%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
1 1.2%
0-1-0
Spoljar Domagoj3
Hemmerling Piotr1
1 4%
0-1-0
Drożyński Artur0
Cendal Szymon2
1 3.6%
0-1-0
Rydz Romuald0
Kabaciński Maciej2
1 2.6%
0-1-0
Spoljar Domagoj2
Dominiak Kamil0
1 2.9%
1-0-0
Bogdanowicz Katarzyna0
Kvasnickova Tyna2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0