Turniej Squasha Kat. C - TRANSMISJA LIVE - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
5 Parpura MichałPotwierdzony Bolesławiec 546 1
2 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 361 2
3 Piergies KrzysztofPotwierdzony Bolesławiec 431 3
11 Rutyna JarosławPotwierdzony Bolesławiec 1531 4
7 Raburski MironPotwierdzony 707 5
13 Obuchowicz TomaszPotwierdzony Głogów 2278 6
8 Mazur MaciekPotwierdzony Boleslawiec 1166 7
12 Tłuszcz Jacek Potwierdzony Głogów 1751 8
1 Bulczyński RafałPotwierdzony Zielone Góra 179 9
4 Rozestwiński JacekPotwierdzony Zielona Góra 475 10
6 Buszkiewicz Tomasz Potwierdzony Kościan 673 11
9 Sołtysiak MaciejPotwierdzony Kościan 1253 12
10 Czaczyk MarekPotwierdzony Głogów 1286 13
16 Brzózka PawełPotwierdzony Głogów 14
14 Krężel MateuszPotwierdzony Głogów 2448 15
15 Chodań MirosławPotwierdzony Głogów 2739 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 12-02-2018


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Bulczyński Rafał
1
  8:11  11:9  9:11
Parpura Michał
2
Raburski Miron
2
  11:9  11:7
Czaczyk Marek
0
Buszkiewicz Tomasz
1
  12:10  7:11  11:13
Mazur Maciek
2
Krężel Mateusz
0
  6:11  7:11
Piergies Krzysztof
2
Rozestwiński Jacek
1
  10:12  11:8  2:11
Rutyna Jarosław
2
Brzózka Paweł
0
  4:11  2:11
Tłuszcz Jacek
2
Obuchowicz Tomasz
2
  11:9  11:6
Chodań Mirosław
0
Sołtysiak Maciej
0
  5:11  4:11
Zarwański Piotr
2
Parpura Michał
2
  11:5  11:4
Raburski Miron
0
Mazur Maciek
1
  11:6  6:11  9:11
Piergies Krzysztof
2
Rutyna Jarosław
2
  11:6  11:4
Tłuszcz Jacek
0
Obuchowicz Tomasz
0
  6:11  2:11
Zarwański Piotr
2
Parpura Michał
3
  11:7  11:8  11:6
Piergies Krzysztof
0
Rutyna Jarosław
0
  6:11  6:11  9:11
Zarwański Piotr
3
Parpura Michał
3
  11:9  4:11  11:9  5:11  11:6
Zarwański Piotr
2
Parpura Michał
Miejsca 3 - 4
Piergies Krzysztof
3
  11:9  8:11  11:4  11:7
Rutyna Jarosław
1
Piergies Krzysztof
Miejsca 5 - 8
Raburski Miron
2
  3:11  11:6  11:5
Mazur Maciek
1
Tłuszcz Jacek
1
  13:11  8:11  5:11
Obuchowicz Tomasz
2
Raburski Miron
2
  11:7  11:7
Obuchowicz Tomasz
0
Raburski Miron
Miejsca 7 - 8
Mazur Maciek
2
  11:8  11:9
Tłuszcz Jacek
0
Mazur Maciek
Miejsca 9 - 16
Bulczyński Rafał
2
  11:7  11:9
Czaczyk Marek
0
Buszkiewicz Tomasz
2
  11:7  11:6
Krężel Mateusz
0
Rozestwiński Jacek
2
  12:10  7:11  11:8
Brzózka Paweł
1
Chodań Mirosław
0
  1:11  2:11
Sołtysiak Maciej
2
Bulczyński Rafał
2
  11:9  17:19  11:8
Buszkiewicz Tomasz
1
Rozestwiński Jacek
2
  11:8  7:11  11:8
Sołtysiak Maciej
1
Bulczyński Rafał
2
  11:13  12:10  11:5
Rozestwiński Jacek
1
Bulczyński Rafał
Miejsca 11 - 12
Buszkiewicz Tomasz
2
  8:11  11:6  11:6
Sołtysiak Maciej
1
Buszkiewicz Tomasz
Miejsca 13 - 16
Czaczyk Marek
2
  11:8  11:8
Krężel Mateusz
0
Brzózka Paweł
2
  11:6  11:7
Chodań Mirosław
0
Czaczyk Marek
2
  11:4  8:11  11:6
Brzózka Paweł
1
Czaczyk Marek
Miejsca 15 - 16
Krężel Mateusz
2
WALKOVER
Chodań Mirosław
W
Krężel Mateusz
Stan na: 14:04:51 24-02-2018