Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17
51"39'Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
33"35'Soszka Stefan3
Królewski Edward1
28"46'Daniluk Rafał3
Filipek Karol1
26"14'Aksiucik Paweł1
Purzewski Mateusz2
22"57'Ginter Jakub1
Aksiucik Paweł2
22"44'Wojszel Paweł1
Czaban Igor2
21"48'Purta Maciej2
Janowicz Marek1
21"18'Gołębiewski Sławomir1
Gudan Robert2
21"02'Purta Maciej1
Purzewski Mateusz2
21"01'Janowicz Marek2
Kraszewski Bartosz1
20"55'Nideraus-Martyniak Katarzyna1
Wilińska Joanna2
20"05'Popko Aleksandra1
Wilińska Joanna2
18"57'Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Sopińska Patrycja1
17"04'Sopińska Patrycja1
Wilińska Joanna2
14"23'Gawryluk Monika1
Popko Aleksandra2
12"50'Gawryluk Monika0
Sopińska Patrycja2
11"54'Gawryluk Monika2
Popko Kinga0
10"27'Popko Kinga0
Wilińska Joanna2
9"46'Popko Aleksandra0
Sopińska Patrycja2
9"32'Gawryluk Monika0
Wilińska Joanna2
'Wawiernia Filip2
Kragiel Cyprian Błażej0
'Rauba Mateusz2
Wawiernia Filip0
'Rauba Mateusz0
Kragiel Cyprian Błażej2
'Rauba Mateusz2
Kosiorek Jakub0
'Kosiorek Jakub2
Wawiernia Filip0
'Kosiorek Jakub1
Kragiel Cyprian Błażej2
'Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra2
'Wawiernia Filip0
Jackowski Franciszek2
'Wawiernia Filip0
Jeleniewski Bartosz2
'Wawiernia Filip0
Kragiel Cyprian Błażej2
'Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
'Kosiorek Jakub0
Popko Aleksandra2
'Kosiorek Jakub0
Jackowski Franciszek2
'Kosiorek Jakub0
Jeleniewski Bartosz2
'Kosiorek Jakub1
Wawiernia Filip2
'Wawiernia Filip0
Popko Aleksandra2
'Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra2
'Wawiernia Filip0
Jackowski Franciszek2
'Wawiernia Filip0
Popko Aleksandra2
'Rauba Mateusz2
Wawiernia Filip0
'Rauba Mateusz0
Nos Julia2
'Rauba Mateusz0
Jackowski Franciszek2
'Rauba Mateusz0
Popko Aleksandra2
'Nos Julia0
Popko Aleksandra2
'Jackowski Franciszek0
Nos Julia2
'Wawiernia Filip0
Nos Julia2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Soszka Stefan97"49'
Daniluk Rafał96"02'
Janowicz Marek74"30'
Purzewski Mateusz73"08'
Purta Maciej70"32'
Aksiucik Paweł69"47'
Królewski Edward68"46'
Ginter Jakub68"12'
Filipek Karol67"49'
Łukaszewicz Adam64"47'
Wilińska Joanna66"56'
Sopińska Patrycja57"15'
Nideraus-Martyniak Katarzyna53"41'
Popko Aleksandra50"44'
Gawryluk Monika47"20'
Popko Kinga40"32'

Czas setów: 16 godz. 32 min 51 s

OPENDAMSKA

834 min 37 s

11"05'
4 set
Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
10"38'
3 set
Soszka Stefan3
Królewski Edward1
10"32'
2 set
Wojszel Paweł1
Czaban Igor2
9"22'
2 set
Gołębiewski Sławomir1
Gudan Robert2
8"59'
1 set
Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
8"59'
3 set
Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
8"59'
3 set
Aksiucik Paweł1
Purzewski Mateusz2
8"57'
4 set
Soszka Stefan3
Królewski Edward1
8"37'
3 set
Purta Maciej2
Janowicz Marek1
8"36'
5 set
Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2

158 min 14 s

7"20'
1 set
Gawryluk Monika0
Sopińska Patrycja2
6"19'
3 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna1
Wilińska Joanna2
6"15'
2 set
Popko Aleksandra1
Wilińska Joanna2
6"02'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Sopińska Patrycja1
6"01'
1 set
Popko Aleksandra1
Wilińska Joanna2
5"48'
1 set
Gawryluk Monika2
Popko Kinga0
5"48'
2 set
Popko Kinga0
Wilińska Joanna2
5"44'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna1
Wilińska Joanna2
5"35'
3 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Sopińska Patrycja1
5"21'
3 set
Sopińska Patrycja1
Wilińska Joanna2

Małych punktów: 4790

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17

2880

Daniluk Rafał167
Janowicz Marek134
Soszka Stefan129
Purzewski Mateusz127
Grochocki Tomasz126
Królewski Edward125
Ginter Jakub125
Purta Maciej123
Filipek Karol120
Kukiełka Łukasz116

600

Wilińska Joanna133
Nideraus-Martyniak Katarzyna126
Sopińska Patrycja118
Popko Aleksandra89
Gawryluk Monika86
Popko Kinga48

259

Kosiorek Jakub73
Kragiel Cyprian Błażej72
Rauba Mateusz60
Wawiernia Filip54

733

Popko Aleksandra132
Jackowski Franciszek118
Jeleniewski Bartosz113
Kosiorek Jakub102
Rauba Mateusz92
Wawiernia Filip91
Kragiel Cyprian Błażej85

318

Popko Aleksandra88
Nos Julia75
Jackowski Franciszek65
Rauba Mateusz49
Wawiernia Filip41

Wszystkich rozegranych setów: 277

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17

165

35

13

44

20


Wszystkich rozegranych meczów: 119

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17

67

15

6

21

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
12.45'
1 set
Ginter Jakub2
Purta Dariusz0
13.00'
2 set
Janowicz Kamil0
Kukiełka Łukasz2
13.18'
2 set
Ginter Jakub2
Purta Dariusz0
13.91'
1 set
Janowicz Kamil0
Kukiełka Łukasz2
15.09'
1 set
Kulikowski Sebastian0
Czaban Łukasz2
15.09'
1 set
Czaban Łukasz2
Nideraus-Martyniak Katarzyna0
15.27'
1 set
Piekarski Michał0
Tomczyk Konrad2
15.36'
2 set
Gudan Robert2
Purta Dariusz0
15.73'
1 set
Daniluk Rafał2
Gołębiewski Sławomir0
16.18'
2 set
Daniluk Rafał2
Gołębiewski Sławomir0
15.18'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Popko Aleksandra0
16.00'
2 set
Gawryluk Monika0
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
16.36'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Popko Kinga0
16.45'
2 set
Popko Aleksandra0
Sopińska Patrycja2
16.64'
2 set
Popko Aleksandra2
Popko Kinga0
18.45'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Popko Kinga0
19.00'
1 set
Popko Kinga0
Sopińska Patrycja2
19.36'
1 set
Gawryluk Monika0
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
19.55'
1 set
Popko Aleksandra2
Popko Kinga0
19.73'
1 set
Gawryluk Monika1
Popko Aleksandra2

Decyzji sędziowskich: 6 (0,2%)

Stroke 1
16,7%
Let 5
83,3%
Nolet 0
0%

OPEN
1 1,7%
0-1-0
Ostaszewski Adam1
Łukaszewicz Adam2
1 2,9%
0-1-0
Gawryluk Olaf2
Czaban Łukasz0
1 3,1%
0-1-0
Papiński Marcin2
Janowicz Kamil0
1 2,6%
0-1-0
Kraszewski Bartosz2
Suchowierski Tomasz0
1 1,6%
0-1-0
Purta Maciej2
Janowicz Marek1
1 2,3%
1-0-0
Gudan Robert0
Łukaszewicz Adam2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0