Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
73"35'Atras Przemysław3
Rykowski Rafał2
61"10'Marszał Adrian3
Khan Faizan2
57"48'Atras Przemysław3
Hemmerling Piotr1
51"37'Kondratowicz Łukasz3
Pyda Andrzej1
47"54'Marszał Adrian2
Hemmerling Piotr3
45"41'Matejski Tomasz3
Kondratowicz Łukasz2
44"46'Szymanowski Marek2
Przybitkowski Kamil3
44"38'Hemmerling Piotr3
Kondratowicz Łukasz2
44"31'Przytuła Michał3
Laszuk Marcin2
42"52'Pilch Michał1
Hełminiak Piotr3
51"52'Wawrzonkowski Nikodem2
Stasiak Wojciech3
48"27'Cirocki Marcin2
Ladziński Michał3
46"41'Hełminiak Piotr3
Stachurski Jakub2
44"24'Sikorski Marcin2
Laszuk Marcin3
43"57'Hełminiak Piotr3
Żak Marcin2
43"01'Wawrzonkowski Nikodem2
Wilas Dawid3
42"08'Stachurski Jakub3
Kieruzal Piotr2
38"31'Stasiak Wojciech1
Kapuściński Bartosz3
35"09'Firfas Rafał2
Cirocki Marcin3
34"57'Żak Marcin3
Kieruzal Piotr2
50"36'Mohamed Nazia2
Kornowska Małgorzata3
50"22'Bogdanowicz Katarzyna2
Wilińska Joanna3
49"36'Bruk Anna2
Bogdanowicz Katarzyna3
41"33'Kamińska Magda3
Ryfa Natalia2
37"09'Kornowska Małgorzata3
Zawartka Anna2
36"30'Witkowska Dominika2
Krzywicka Paulina3
35"34'Kornowska Małgorzata2
Witkowska Dominika3
31"57'Buczkowska Ewa1
Mohamed Nazia3
29"16'Wilińska Joanna3
Sopińska Patrycja1
26"48'Krzywicka Paulina1
Ryfa Natalia3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Rykowski Rafał177"18'
Atras Przemysław168"13'
Kondratowicz Łukasz168"05'
Marszał Adrian167"18'
Hemmerling Piotr166"40'
Hełminiak Piotr151"20'
Przybitkowski Kamil143"25'
Gnitecki Przemysław128"49'
Matejski Tomasz127"01'
Spoljar Domagoj124"28'
Stasiak Wojciech118"51'
Wawrzonkowski Nikodem109"07'
Cirocki Marcin89"08'
Grochowski Patryk87"55'
Ladziński Michał82"49'
Hełminiak Piotr76"35'
Sikorski Marcin76"04'
Stachurski Jakub73"29'
Żak Marcin66"20'
Kieruzal Piotr63"14'
Kornowska Małgorzata115"38'
Wilińska Joanna100"44'
Bogdanowicz Katarzyna97"39'
Mohamed Nazia86"44'
Witkowska Dominika86"01'
Ryfa Natalia84"53'
Buczkowska Ewa82"00'
Bruk Anna81"32'
Krzywicka Paulina76"27'
Sopińska Patrycja74"55'

Czas setów: 50 godz 45 min 24 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1646 min 5 s

17"55'
5 set
Atras Przemysław3
Rykowski Rafał2
17"13'
4 set
Atras Przemysław3
Hemmerling Piotr1
17"00'
1 set
Marszał Adrian3
Khan Faizan2
16"37'
4 set
Kondratowicz Łukasz3
Pyda Andrzej1
16"37'
3 set
Atras Przemysław3
Rykowski Rafał2
16"05'
5 set
Matejski Tomasz3
Kondratowicz Łukasz2
14"34'
4 set
Pilch Michał1
Hełminiak Piotr3
13"59'
2 set
Marszał Adrian2
Hemmerling Piotr3
13"54'
1 set
Atras Przemysław3
Hemmerling Piotr1
13"54'
4 set
Hemmerling Piotr3
Kondratowicz Łukasz2

721 min 41 s

13"54'
4 set
Cirocki Marcin2
Ladziński Michał3
12"00'
4 set
Stasiak Wojciech1
Kapuściński Bartosz3
11"56'
3 set
Hełminiak Piotr3
Żak Marcin2
11"33'
2 set
Muszer Tomasz0
Stasiak Wojciech3
11"31'
5 set
Sikorski Marcin2
Laszuk Marcin3
10"41'
5 set
Wawrzonkowski Nikodem2
Stasiak Wojciech3
10"07'
3 set
Ladziński Michał0
Stasiak Wojciech3
10"03'
2 set
Hełminiak Piotr3
Stachurski Jakub2
9"34'
2 set
Wawrzonkowski Nikodem2
Stasiak Wojciech3
9"26'
4 set
Hełminiak Piotr3
Stachurski Jakub2

677 min 38 s

13"43'
5 set
Mohamed Nazia2
Kornowska Małgorzata3
10"33'
5 set
Kamińska Magda3
Ryfa Natalia2
9"40'
2 set
Buczkowska Ewa1
Mohamed Nazia3
9"40'
5 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Wilińska Joanna3
9"32'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Wilińska Joanna3
9"12'
3 set
Bruk Anna2
Bogdanowicz Katarzyna3
9"07'
5 set
Bruk Anna2
Bogdanowicz Katarzyna3
8"59'
2 set
Bruk Anna2
Bogdanowicz Katarzyna3
8"40'
1 set
Krzywicka Paulina1
Ryfa Natalia3
8"33'
4 set
Witkowska Dominika2
Krzywicka Paulina3

Małych punktów: 8532

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

4177

Marszał Adrian211
Kondratowicz Łukasz202
Rykowski Rafał195
Matejski Tomasz189
Hemmerling Piotr189
Spoljar Domagoj186
Hełminiak Piotr185
Przybitkowski Kamil182
Atras Przemysław172
Gnitecki Przemysław171

2072

Stasiak Wojciech168
Grochowski Patryk160
Wawrzonkowski Nikodem159
Cirocki Marcin117
Hełminiak Piotr104
Sikorski Marcin102
Ladziński Michał101
Stachurski Jakub95
Michalak Paweł93
Firfas Rafał90

2283

Kornowska Małgorzata176
Sopińska Patrycja159
Ryfa Natalia155
Buczkowska Ewa148
Honkisz Agnieszka148
Kamińska Magda147
Bruk Anna143
Krzywicka Paulina143
Wilińska Joanna140
Witkowska Dominika137

Wszystkich rozegranych setów: 486

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

229

121

136


Wszystkich rozegranych meczów: 133

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

62

32

39


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
9.73'
3 set
Kondratowicz Łukasz3
Kurek Michał0
15.45'
2 set
Kapuściński Bartosz3
Peukert Tomasz0
15.91'
3 set
Pyda Andrzej0
Nowisz Wojciech3
16.36'
2 set
Kondratowicz Łukasz3
Kurek Michał0
18.36'
3 set
Wyskiel Maciej0
Pełczyński Adam3
18.45'
1 set
Matejski Tomasz1
Marszał Adrian3
19.36'
4 set
Andrzejczak Karol1
Matejski Tomasz3
19.91'
3 set
Peukert Tomasz0
Tyma Konrad3
20.00'
3 set
Spoljar Domagoj3
Kurek Michał0
20.27'
2 set
Spoljar Domagoj3
Kurek Michał0
0.73'
1 set
Ladziński Michał0
Stasiak Wojciech3
1.36'
1 set
Muszer Tomasz3
Furman Wojciech0
12.91'
1 set
Grochowski Patryk3
Ladziński Michał0
17.45'
1 set
Majewski Kamil1
Grochowski Patryk3
17.45'
1 set
Kocoń Paweł3
Furman Wojciech0
18.45'
1 set
Ladziński Michał0
Rubczyński Szczepan3
18.64'
2 set
Michalak Paweł0
Sikorski Marcin3
18.82'
1 set
Furman Wojciech0
Kapuściński Bartosz3
19.18'
2 set
Muszer Tomasz3
Furman Wojciech0
19.45'
2 set
Grochowski Patryk3
Ladziński Michał0
9.55'
1 set
Matowicka Magdalena0
Kamińska Magda3
9.73'
2 set
Matowicka Magdalena3
Drabowska Karolina0
10.91'
1 set
Bruk Anna3
Stępniewska Sylwia0
11.27'
2 set
Honkisz Agnieszka3
Stępniewska Sylwia0
11.55'
1 set
Owczarek Małgorzata3
Drabowska Karolina0
12.73'
3 set
Matowicka Magdalena0
Kamińska Magda3
12.73'
3 set
Błaszkiewicz Marta0
Matowicka Magdalena3
13.09'
3 set
Owczarek Małgorzata3
Drabowska Karolina0
13.27'
1 set
Ryfa Natalia3
Drabowska Karolina0
13.55'
2 set
Sawicka Anna0
Honkisz Agnieszka3

Decyzji sędziowskich: 34 (0.4%)

Stroke 14
41.2%
Let 12
35.3%
Nolet 8
23.5%

OPENDAMSKA
11 13.1%
4-6-1
Kondratowicz Łukasz1
Rykowski Rafał3
5 5.3%
2-1-2
Khan Kaleemullah2
Andrzejczak Karol3
3 5.5%
2-1-0
Kowalski Dominik3
Khan Kaleemullah0
3 5.4%
2-0-1
Kapuściński Bartosz3
Sobiecki Mateusz0
1 1.9%
1-0-0
Rogalski Mikołaj3
Hełminiak Piotr0
1 1.3%
0-1-0
Szymczak Marcin1
Rubczyński Szczepan3
9 9.9%
3-3-3
Kornowska Małgorzata2
Witkowska Dominika3
1 1.1%
0-0-1
Kornowska Małgorzata3
Zawartka Anna2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0