Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU13
44"5'Rogalski Mikołaj1
Spoljar Domagoj3
31"44'Rohun Peter2
Choma Damian1
30"59'Fulneczek Adrian1
Przybysz Grzegorz2
30"56'Lenkov Andrej2
Mierzejewski Michał1
27"18'Świąder Michał0
Przybysz Grzegorz3
27"5'Żak Marcin0
Chlebowicz Piotr2
26"48'Świąder Michał2
Kamińska Magda1
25"56'Chlebowicz Piotr2
Wasilewski Jan1
25"30'Szkuta Łukasz2
Zalewski Jakub1
24"52'Rowba Sergiusz1
Pietrzak Aleksander2
32"40'Buczkowska Ewa1
Sielska Paulina3
25"20'Wilanowska Barbara3
Rohleder Katarzyna1
23"17'Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina0
19"20'Wilanowska Barbara0
Sielska Paulina3
17"29'Bruk Anna3
Wilanowska Barbara0
17"9'Tomaszewska Sylwia0
Buczkowska Ewa3
16"24'Rohleder Katarzyna0
Tomaszewska Sylwia3
15"51'Owcarz Katarzyna3
Sawicka Agnieszka0
15"33'Sawicka Agnieszka3
Rohleder Katarzyna0
14"34'Owcarz Katarzyna3
Tomaszewska Sylwia0
42"40'Szymański Mikołaj2
Mierzejewska Natalia3
16"38'Gnatowski Pascal2
Nuckowska Maja1
16"17'Pietrzak Maja1
Kawulok Stanisław2
14"25'Babijczuk Krzysztof1
Iwan Wojciech2
13"6'Ramza Seweryn0
Szymański Mikołaj3
12"49'Ramza Seweryn3
Iwan Wojciech0
11"38'Kawulok Stanisław2
Zapiór Natalia0
11"28'Iwan Wojciech0
Mierzejewska Natalia3
9"46'Jednoróg Michał0
Gnatowski Pascal2
9"23'Pietrzak Maja2
Pasierbiewicz Julia0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13
Chlebowicz Piotr95"23'
Przybysz Grzegorz93"1'
Fulneczek Adrian91"26'
Spoljar Domagoj89"38'
Lenkov Andrej89"15'
Zalewski Jakub87"8'
Kawalec Ireneusz84"7'
Świąder Michał79"52'
Szkuta Łukasz78"41'
Rogalski Mikołaj78"41'
Sielska Paulina60"18'
Buczkowska Ewa55"22'
Wilanowska Barbara49"20'
Rohleder Katarzyna45"53'
Owcarz Katarzyna44"53'
Bruk Anna41"40'
Tomaszewska Sylwia39"18'
Sawicka Agnieszka36"4'
Szymański Mikołaj56"19'
Mierzejewska Natalia54"7'
Kawulok Stanisław36"35'
Ramza Seweryn35"6'
Iwan Wojciech32"46'
Babijczuk Krzysztof30"23'
Pietrzak Maja29"8'
Gnatowski Pascal26"54'
Lisowski Mateusz25"51'
Nuckowska Maja25"44'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAGU11OU13

1834 min
38 s



30 h 34 min 38 s

1438 min 13 s

13"13'
2 set
Rohun Peter2
Choma Damian1
13"11'
1 set
Żak Marcin0
Chlebowicz Piotr2
13"0'
1 set
Rogalski Mikołaj1
Spoljar Domagoj3
12"21'
3 set
Fulneczek Adrian1
Przybysz Grzegorz2
11"50'
2 set
Żak Marcin0
Chlebowicz Piotr2
10"52'
1 set
Kondel Tomasz0
Rewaj Radosław2
10"37'
2 set
Florczyk Paweł0
Świąder Michał2
10"31'
1 set
Świąder Michał0
Przybysz Grzegorz3
10"4'
1 set
Sajak Paweł0
Fulneczek Adrian2
9"52'
3 set
Chlebowicz Piotr1
Szkuta Łukasz2

186 min 24 s

9"31'
2 set
Buczkowska Ewa1
Sielska Paulina3
8"41'
3 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina0
7"2'
1 set
Wilanowska Barbara3
Rohleder Katarzyna1
6"36'
2 set
Rohleder Katarzyna0
Tomaszewska Sylwia3
6"21'
3 set
Buczkowska Ewa3
Bruk Anna0
6"20'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina0
6"5'
1 set
Tomaszewska Sylwia0
Buczkowska Ewa3
5"50'
3 set
Buczkowska Ewa1
Sielska Paulina3
5"49'
1 set
Bruk Anna3
Wilanowska Barbara0
5"43'
2 set
Buczkowska Ewa3
Bruk Anna0

210 min 1 s

10"10'
1 set
Szymański Mikołaj2
Mierzejewska Natalia3
8"7'
3 set
Szymański Mikołaj2
Mierzejewska Natalia3
7"16'
4 set
Szymański Mikołaj2
Mierzejewska Natalia3
7"6'
2 set
Kawulok Stanisław2
Zapiór Natalia0
6"23'
5 set
Szymański Mikołaj2
Mierzejewska Natalia3
6"4'
1 set
Gnatowski Pascal2
Nuckowska Maja1
4"56'
2 set
Pietrzak Maja1
Kawulok Stanisław2
4"52'
1 set
Zapiór Natalia0
Szymański Mikołaj2
4"52'
3 set
Pietrzak Maja1
Kawulok Stanisław2
4"47'
2 set
Szymański Mikołaj2
Mierzejewska Natalia3

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAGU11OU13

6344

4596

Więcław Bartłomiej149
Spoljar Domagoj146
Fulneczek Adrian144
Przybysz Grzegorz130
Zalewski Jakub128
Chlebowicz Piotr127
Lenkov Andrej126
Kamińska Magda125
Szkuta Łukasz125
Kawalec Ireneusz122

656

Owcarz Katarzyna99
Buczkowska Ewa97
Bruk Anna93
Sielska Paulina87
Wilanowska Barbara85
Rohleder Katarzyna70
Tomaszewska Sylwia67
Sawicka Agnieszka58

205

Mierzejewska Natalia66
Pietrzak Maja59
Jaworska Urszula54
Borkowska Julia26

887

Mierzejewska Natalia127
Szymański Mikołaj106
Babijczuk Krzysztof100
Ramza Seweryn89
Gnatowski Pascal76
Kawulok Stanisław67
Pietrzak Maja63
Lisowski Mateusz59
Iwan Wojciech58
Nuckowska Maja49

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAGU11OU13

154

114

12

6

22

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAGU11OU13

370

265

38

13

54

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13
0.45'
1 set
Chlebowicz Piotr1
Szkuta Łukasz2
0.91'
1 set
Gabuza Anatolii2
Krynicki Jarosław0
11.64'
1 set
Kurowski Przemysław0
Wąsowski Paweł2
12.55'
2 set
Franuszkiewicz Mariusz0
Spoljar Domagoj2
14.09'
1 set
Chlebowicz Piotr2
Karliński Grzegorz0
14.18'
2 set
Chlebowicz Piotr2
Karliński Grzegorz0
15.36'
2 set
Borowski Maciej2
Sprycha Arkadiusz0
16.55'
1 set
Świąder Michał2
Pałac Maciej0
16.64'
2 set
Kurowski Przemysław0
Wąsowski Paweł2
16.73'
3 set
Kleczyński Marcin2
Mazur Maciej1
14.55'
1 set
Bruk Anna3
Sawicka Agnieszka0
17.91'
1 set
Rohleder Katarzyna0
Tomaszewska Sylwia3
19.18'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Rohleder Katarzyna0
20.00'
3 set
Rohleder Katarzyna0
Tomaszewska Sylwia3
20.09'
2 set
Owcarz Katarzyna3
Sawicka Agnieszka0
20.09'
3 set
Wilanowska Barbara3
Rohleder Katarzyna1
20.27'
3 set
Bruk Anna3
Wilanowska Barbara0
20.45'
3 set
Tomaszewska Sylwia0
Buczkowska Ewa3
20.73'
2 set
Tomaszewska Sylwia0
Buczkowska Ewa3
21.00'
4 set
Wilanowska Barbara3
Rohleder Katarzyna1
1.00'
2 set
Gnatowski Pascal1
Babijczuk Krzysztof2
1.29'
1 set
Gnatowski Pascal1
Babijczuk Krzysztof2
1.50'
1 set
Gnatowski Pascal1
Babijczuk Krzysztof2
9.18'
2 set
Nuckowska Maja0
Ramza Seweryn2
11.18'
1 set
Mierzejewska Natalia2
Jednoróg Michał0
11.55'
2 set
Mierzejewska Natalia2
Jednoróg Michał0
11.64'
2 set
Iwan Wojciech0
Mierzejewska Natalia3
12.09'
1 set
Mierzejewska Natalia2
Lisowski Mateusz0
12.09'
2 set
Zapiór Natalia0
Szymański Mikołaj2
12.45'
2 set
Mierzejewska Natalia2
Lisowski Mateusz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0