Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
51"44'Galant Wojciech1
Matejski Tomasz2
41"18'Matejski Tomasz2
Osojca Mateusz3
35"22'Link Karol2
Maj Remigiusz0
30"09'Ripa Adam2
Mozolewski Artur1
29"51'Kowalewski Jacek2
Somoza-Suarez Ruben1
29"14'Krawczyk Jan1
Fulneczek Adrian2
29"07'Gotówko Damian2
Dybioch Leon1
28"42'Gotówko Damian1
Somoza-Suarez Ruben2
27"52'Kowalewski Konrad2
Klimowicz Dawid1
27"23'Smuniewski Marcin2
Fulneczek Adrian1
25"01'Rak Sonia0
Czarzasta Agnieszka3
23"18'Maciocha Barbara2
Czerwińska Iwona1
21"44'Buczkowska Ewa1
Witkowska Dominika3
19"03'Błaszkiewicz Marta1
Zielińska Joanna2
18"36'Bruk Anna0
Maciocha Barbara2
18"28'Bruk Anna0
Rak Sonia2
17"47'Urbanowska Agata2
Sala Monika1
17"43'Starosta Monika0
Czarzasta Agnieszka2
17"40'Płodowska Katarzyna2
Czerwińska Iwona1
17"37'Czarzasta Agnieszka0
Witkowska Dominika3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Matejski Tomasz121"19'
Galant Wojciech113"15'
Gotówko Damian109"35'
Ślązak Marcin102"35'
Kowalewski Konrad94"18'
Szostak Daniel93"08'
Kraczkowski Przemysław91"51'
Kowalewski Jacek91"12'
Osojca Mateusz88"10'
Wysocki Marcin88"08'
Rak Sonia74"05'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka69"36'
Maciocha Barbara65"28'
Czerwińska Iwona51"52'
Komakowska Daria51"45'
Zielińska Joanna51"13'
Chomicka Magda50"41'
Witkowska Dominika50"28'
Starosta Monika49"47'
Kmita-Kurcin Aleksandra49"04'

Czas setów: 43 godz. 52 min 49 s

OPENDAMSKA

2016 min 41 s

30"36'
1 set
Link Karol2
Maj Remigiusz0
29"45'
1 set
Galant Wojciech1
Matejski Tomasz2
17"06'
1 set
Kraczkowski Przemysław0
Galant Wojciech1
14"20'
3 set
Kowalewski Konrad2
Klimowicz Dawid1
13"16'
1 set
Dybioch Leon0
Osojca Mateusz2
13"14'
1 set
Przyłuski Dariusz0
Khan Faizan2
12"52'
1 set
Gotówko Damian2
Dybioch Leon1
12"03'
1 set
Gotówko Damian1
Somoza-Suarez Ruben2
11"55'
3 set
Kowalewski Jacek2
Somoza-Suarez Ruben1
11"33'
2 set
Ripa Adam2
Mozolewski Artur1

616 min 8 s

12"09'
1 set
Rak Sonia0
Czarzasta Agnieszka3
11"10'
1 set
Bruk Anna0
Rak Sonia2
10"12'
1 set
Brzozowa Natalia0
Kmita-Kurcin Aleksandra2
9"23'
1 set
Chomicka Magda0
Czarzasta Agnieszka2
8"56'
1 set
Starosta Monika0
Czarzasta Agnieszka2
8"45'
1 set
Bruk Anna0
Maciocha Barbara2
8"35'
1 set
Komakowska Daria0
Rak Sonia2
8"30'
2 set
Bruk Anna0
Maciocha Barbara2
7"12'
2 set
Starosta Monika0
Czarzasta Agnieszka2
7"01'
3 set
Maciocha Barbara2
Czerwińska Iwona1

Małych punktów: 8665

OPENDAMSKA

6498

Ślązak Marcin156
Osojca Mateusz155
Matejski Tomasz154
Gotówko Damian152
Kowalewski Konrad150
Wysocki Marcin143
Kowalewski Jacek142
Suchowolak Jacek140
Kowalski Mateusz138
Dybioch Leon136

2167

Witkowska Dominika121
Rak Sonia115
Maciocha Barbara114
Błaszkiewicz Marta106
Zielińska Joanna103
Płodowska Katarzyna101
Czarzasta-Gotówko Agnieszka99
Czerwińska Iwona96
Buczkowska Ewa96
Starosta Monika94

Wszystkich rozegranych setów: 503

OPENDAMSKA

371

132


Wszystkich rozegranych meczów: 222

OPENDAMSKA

162

60


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
1 set
Wójtowicz Marcin2
Piszczek Sebastian0
0.55'
2 set
Sienkiewicz Maciej0
Wójtowicz Marcin2
0.55'
2 set
Wójtowicz Marcin2
Piszczek Sebastian0
0.64'
2 set
Gajewski Grzegorz0
Murawski Piotr2
0.73'
1 set
Stasiak Maciej0
Piszczek Sebastian2
0.75'
2 set
Stasiak Maciej0
Piszczek Sebastian2
0.82'
2 set
Osojca Mateusz2
Sienkiewicz Adam0
0.82'
2 set
Dybioch Leon0
Osojca Mateusz2
0.91'
1 set
Gajewski Grzegorz0
Murawski Piotr2
1.08'
2 set
Galant Wojciech2
Birkenfeld Bartosz0
10.55'
2 set
Tarnowska Karolina0
Płodowska Katarzyna2
14.00'
2 set
Link Izabela0
Prucnal Kamila2
14.09'
2 set
Grochowska Anna0
Rak Sonia2
14.09'
1 set
Kmita-Kurcin Aleksandra0
Płodowska Katarzyna2
14.27'
2 set
Maciocha Barbara2
Nachaczewska Paulina0
14.36'
2 set
Link Izabela2
Grabowska Agata0
14.73'
2 set
Filipczak Aneta0
Starosta Monika2
14.91'
2 set
Buczkowska Ewa1
Witkowska Dominika3
15.36'
2 set
Urbanowska Agata0
Błaszkiewicz Marta2
15.36'
1 set
Komakowska Daria2
Sala Monika0

Decyzji sędziowskich: 50 (0.6%)

Stroke 22
44%
Let 27
54%
Nolet 1
2%

OPENDAMSKA
4 10.8%
4-0-0
Sobków Szymon2
Korytkowski Przemysław0
4 6.5%
4-0-0
Ślązak Marcin2
Lechmański Lech1
2 5.3%
1-1-0
Kowalewski Jacek2
Bulczyński Rafał0
2 3.1%
0-2-0
Wysocki Marcin2
Sikorski Grzegorz1
2 4.8%
1-1-0
Wysocki Marcin0
Krawczyk Jan2
2 4.8%
0-2-0
Smuniewski Marcin2
Sapierzyński Robert0
2 5%
1-1-0
Kowalewski Konrad2
Kowalewski Jacek0
1 1.9%
1-0-0
Kowalewski Jacek1
Krawczyk Tobiasz2
1 2.6%
1-0-0
Sikorski Grzegorz0
Zajdel Krzysztof2
1 2.5%
1-0-0
Gotówko Damian2
Wójtowicz Marcin0
7 17.5%
0-7-0
Chomicka Magda0
Maciocha Barbara2
4 7%
3-1-0
Buczkowska Ewa3
Rak Sonia0
2 6.9%
1-1-0
Filipczak Aneta0
Kmita-Kurcin Aleksandra2
2 5.3%
1-1-0
Starosta Monika0
Płodowska Katarzyna2
2 6.3%
0-2-0
Grochowska Anna0
Grodzka Eliza2
2 7.1%
0-2-0
Zielińska Joanna0
Chomicka Magda2
1 2.9%
1-0-0
Brzozowa Natalia2
Nachaczewska Paulina0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0