Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17
40"24'Daniluk Rafał2
Rubczyński Szczepan3
39"50'Rubczyński Szczepan2
Kurek Michał3
35"36'Soszka Stefan3
Popko Łukasz1
31"55'Szymczak Marcin0
Rubczyński Szczepan3
29"45'Soszka Stefan1
Kurek Michał3
29"41'Królewski Edward0
Kurek Michał3
27"50'Zieliński Marcin2
Wojszel Paweł1
25"58'Soszka Stefan3
Daniluk Rafał0
25"29'Aksiucik Paweł1
Filipek Karol2
25"28'Daniluk Rafał3
Mikuła Grzegorz0
16"00'Królewska Elżbieta1
Popko Aleksandra2
10"01'Gawryluk Monika0
Królewska Elżbieta2
9"08'Królewska Elżbieta2
Popko Kinga0
8"57'Popko Aleksandra2
Popko Kinga0
8"26'Gawryluk Monika2
Popko Kinga0
8"18'Gawryluk Monika0
Popko Aleksandra2
'Gawryluk Monika2
Nideraus-Martyniak KatarzynaW
'Nideraus-Martyniak KatarzynaW
Popko Aleksandra2
'Nideraus-Martyniak KatarzynaW
Popko Kinga2
'Nideraus-Martyniak KatarzynaW
Królewska Elżbieta2
'Jackowski Franciszek1
Popko Aleksandra2
'Matwiejuk Mateusz0
Jackowski Franciszek2
'Matwiejuk Mateusz2
Rauba Mateusz0
'Matwiejuk Mateusz2
Filipik Gabriela0
'Matwiejuk Mateusz2
Kragiel Cyprian Błażej0
'Matwiejuk Mateusz2
Wawiernia Filip0
'Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
'Wawiernia Filip0
Popko Aleksandra2
'Wawiernia Filip0
Jackowski Franciszek2
'Matwiejuk Mateusz0
Popko Aleksandra2
'Nos Julia0
Popko Aleksandra2
'Matwiejuk Mateusz2
Filipik Gabriela0
'Matwiejuk Mateusz2
Rauba Mateusz0
'Matwiejuk Mateusz2
Kaca BartoszW
'Rauba Mateusz0
Popko Aleksandra2
'Rauba Mateusz0
Nos Julia2
'Rauba Mateusz0
Jackowski Franciszek2
'Rauba Mateusz2
Kaca BartoszW
'Kaca BartoszW
Popko Aleksandra2
'Matwiejuk Mateusz0
Jackowski Franciszek2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Rubczyński Szczepan116"04'
Soszka Stefan104"14'
Daniluk Rafał103"18'
Kurek Michał95"30'
Zieliński Marcin87"01'
Szymczak Marcin78"06'
Wojszel Paweł71"21'
Czaban Łukasz65"33'
Wojtecki Piotr64"35'
Filipek Karol64"33'
Królewska Elżbieta30"44'
Popko Aleksandra27"49'
Popko Kinga23"11'
Gawryluk Monika22"30'

Czas setów: 18 godz. 19 min 25 s

OPENDAMSKA

1047 min 18 s

14"09'
2 set
Szymczak Marcin0
Rubczyński Szczepan3
14"02'
2 set
Królewski Edward0
Kurek Michał3
11"42'
4 set
Rubczyński Szczepan2
Kurek Michał3
11"24'
1 set
Busłowski Leszek0
Soszka Stefan2
10"38'
2 set
Daniluk Rafał3
Mikuła Grzegorz0
10"13'
2 set
Zieliński Marcin2
Czaban Łukasz1
10"12'
1 set
Zieliński Marcin2
Wojszel Paweł1
10"09'
3 set
Soszka Stefan3
Daniluk Rafał0
9"51'
1 set
Redo Michał0
Tomczyk Konrad2
9"38'
4 set
Soszka Stefan3
Popko Łukasz1

52 min 7 s

5"40'
1 set
Królewska Elżbieta2
Popko Kinga0
5"09'
3 set
Królewska Elżbieta1
Popko Aleksandra2
4"29'
1 set
Gawryluk Monika0
Królewska Elżbieta2
4"13'
2 set
Królewska Elżbieta1
Popko Aleksandra2
4"12'
2 set
Popko Aleksandra2
Popko Kinga0
4"04'
2 set
Gawryluk Monika0
Królewska Elżbieta2
3"57'
1 set
Królewska Elżbieta1
Popko Aleksandra2
3"54'
1 set
Gawryluk Monika2
Popko Kinga0
3"48'
2 set
Gawryluk Monika0
Popko Aleksandra2
3"16'
1 set
Gawryluk Monika0
Popko Aleksandra2

Małych punktów: 5031

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17

3626

Rubczyński Szczepan192
Kurek Michał178
Soszka Stefan159
Zieliński Marcin150
Daniluk Rafał145
Czaban Łukasz123
Busłowski Leszek118
Szymczak Marcin111
Wojszel Paweł110
Grochocki Tomasz109

218

Popko Aleksandra74
Królewska Elżbieta71
Gawryluk Monika44
Popko Kinga29

670

Popko Aleksandra140
Jackowski Franciszek136
Matwiejuk Mateusz108
Rauba Mateusz92
Kragiel Cyprian Błażej77
Wawiernia Filip70
Filipik Gabriela47

517

Popko Aleksandra127
Jackowski Franciszek118
Nos Julia96
Matwiejuk Mateusz90
Rauba Mateusz57
Filipik Gabriela29

Wszystkich rozegranych setów: 294

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17

206

13

43

32


Wszystkich rozegranych meczów: 130

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17

88

6

21

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.73'
3 set
Purta Maciej2
Kułak Paweł1
0.82'
2 set
Purta Maciej2
Kułak Paweł1
0.82'
1 set
Purta Maciej2
Kułak Paweł1
1.18'
3 set
Wojszel Paweł2
Sudak Robert1
9.55'
2 set
Redo Michał0
Tomczyk Konrad2
13.27'
1 set
Kułak Paweł0
Rubczyński Szczepan2
13.91'
2 set
Szczerbetka Łukasz0
Szymański Karol2
14.45'
1 set
Purzewski Mateusz2
Purta Maciej0
14.55'
1 set
Soszka Aleksandra0
Gołębiewski Sławomir2
15.64'
1 set
Popko Aleksandra2
Królewska Elżbieta0
16.27'
2 set
Gawryluk Monika2
Popko Kinga0
17.45'
2 set
Królewska Elżbieta2
Popko Kinga0
17.64'
1 set
Popko Aleksandra2
Popko Kinga0
17.82'
1 set
Gawryluk Monika0
Popko Aleksandra2
20.73'
2 set
Gawryluk Monika0
Popko Aleksandra2
21.27'
1 set
Gawryluk Monika2
Popko Kinga0
21.55'
1 set
Królewska Elżbieta1
Popko Aleksandra2
22.18'
2 set
Gawryluk Monika0
Królewska Elżbieta2
22.91'
2 set
Popko Aleksandra2
Popko Kinga0
23.00'
2 set
Królewska Elżbieta1
Popko Aleksandra2

Decyzji sędziowskich: 5 (0,1%)

Stroke 2
40%
Let 3
60%
Nolet 0
0%

OPEN
3 4,6%
2-1-0
Szymczak Marcin0
Rubczyński Szczepan3
1 1%
0-1-0
Rubczyński Szczepan2
Kurek Michał3
1 2,7%
0-1-0
Tomczyk Konrad2
Purta Maciej0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0