Najdłuższy mecz

OPENJUNIORSKA
52"06'Ber Artur3
Parpura Jacek2
37"46'Ber Artur3
Parpura Michał1
28"15'Kwieciński Rafał1
Śledziński Rajmund3
27"42'Wilas Kamila1
Mastalski Marcin3
26"14'Drzazga Robert1
Parpura Michał3
25"09'Przytomski Marcin2
Kruk Mateusz3
22"39'Ber Artur3
Mazur Maciej0
20"14'Kwieciński Rafał3
Parpura Michał0
19"31'Szymański Mikołaj1
Kruk Mateusz2
18"47'Szymański Mikołaj0
Piergies Krzysztof3
20"27'Rudzik Wiktoria1
Śliwa Jakub3
17"06'Watrach Inga0
Gnat Kornel3
14"00'Babijczuk Krzysztof3
Śliwa Jakub0
11"33'Basiek Wiktoria0
Babijczuk Krzysztof3
10"49'Walczewski Kuba0
Kęłpiński Cyprian3
10"08'Watrach Inga0
Walczewski Kuba2
10"06'Basiek Wiktoria0
Rudzik Wiktoria2
9"25'Orszulak Oliwer0
Basiek Wiktoria3
9"05'Orszulak Oliwer0
Fułek Wojciech2
6"27'Magera Eryk0
Babijczuk Krzysztof3

Najdłużej na korcie

OPENJUNIORSKA
Ber Artur121"35'
Parpura Michał81"47'
Kwieciński Rafał80"14'
Parpura Jacek72"33'
Kruk Mateusz64"51'
Śledziński Rajmund63"02'
Drzazga Robert59"52'
Szymański Mikołaj56"34'
Darul Grzegorz52"45'
Mastalski Marcin51"34'
Babijczuk Krzysztof37"04'
Rudzik Wiktoria32"15'
Śliwa Jakub31"44'
Basiek Wiktoria27"38'
Watrach Inga24"29'
Kęłpiński Cyprian23"29'
Walczewski Kuba20"32'
Magera Eryk19"13'
Orszulak Oliwer16"36'
Fulek Wojciech14"49'

Czas setów: 11 godz. 29 min 35 s

OPENJUNIORSKA

555 min 33 s

11"03'
3 set
Ber Artur3
Parpura Jacek2
10"49'
1 set
Ber Artur3
Parpura Jacek2
9"21'
2 set
Radłowski Tomasz0
Szymański Mikołaj2
9"16'
5 set
Ber Artur3
Parpura Jacek2
9"16'
4 set
Ber Artur3
Parpura Michał1
8"35'
1 set
Darul Grzegorz2
Drzazga Robert1
8"23'
2 set
Kwieciński Rafał3
Parpura Michał0
8"21'
2 set
Szymański Mikołaj0
Piergies Krzysztof3
8"00'
2 set
Ber Artur3
Parpura Michał1
7"45'
2 set
Kruk Mateusz2
Wilas Kamila0

134 min 2 s

7"18'
2 set
Kęłpiński CyprianW
Magera Eryk3
7"09'
1 set
Watrach Inga0
Walczewski Kuba2
5"56'
2 set
Babijczuk Krzysztof3
Śliwa Jakub0
5"45'
4 set
Rudzik Wiktoria1
Śliwa Jakub3
5"39'
1 set
Kęłpiński CyprianW
Magera Eryk3
5"34'
3 set
Watrach Inga0
Gnat Kornel3
5"13'
1 set
Orszulak Oliwer0
Fułek Wojciech2
5"05'
3 set
Rudzik Wiktoria1
Śliwa Jakub3
4"55'
1 set
Basiek Wiktoria0
Rudzik Wiktoria2
4"44'
2 set
Watrach Inga0
Gnat Kornel3

Małych punktów: 2628

OPENJUNIORSKA

2016

Ber Artur183
Kwieciński Rafał172
Kruk Mateusz135
Parpura Michał130
Śledziński Rajmund126
Parpura Jacek126
Darul Grzegorz122
Drzazga Robert119
Rutyna Jarosław113
Hołod Marcin103

612

Babijczuk Krzysztof132
Rudzik Wiktoria84
Śliwa Jakub54
Basiek Wiktoria53
Kęłpiński Cyprian52
Gnat Kornel43
Magera Eryk41
Watrach Błażej33
Walczewski Kuba31
Watrach Inga30

Wszystkich rozegranych setów: 155

OPENJUNIORSKA

115

40


Wszystkich rozegranych meczów: 52

OPENJUNIORSKA

40

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENJUNIORSKA
11.82'
1 set
Rutyna Jarosław2
Majewski Łukasz0
12.27'
1 set
Dubiel Adam0
Hołod Marcin3
13.09'
2 set
Mazur Maciej2
Kruk Mateusz0
13.09'
3 set
Dubiel Adam0
Hołod Marcin3
13.18'
2 set
Rutyna Jarosław1
Darul Grzegorz3
13.55'
3 set
Śledziński Rajmund3
Mastalski Marcin0
13.91'
2 set
Parpura Jacek2
Dubiel Adam0
14.36'
3 set
Przytomski Marcin2
Kruk Mateusz3
14.55'
1 set
Kwieciński Rafał3
Radłowski Tomasz0
14.73'
1 set
Parpura Jacek2
Dubiel Adam0
0.27'
2 set
Gnat KornelW
Watrach Błażej3
0.55'
1 set
Gnat KornelW
Watrach Błażej3
0.73'
1 set
Rudzik Wiktoria3
Brachowski Sebastian0
3.55'
1 set
Orszulak Oliwer0
Basiek Wiktoria3
3.64'
1 set
Babijczuk Krzysztof3
Fułek Wojciech0
8.27'
2 set
Babijczuk Krzysztof3
Fułek Wojciech0
10.00'
2 set
Magera Eryk0
Babijczuk Krzysztof3
11.27'
3 set
Magera Eryk0
Babijczuk Krzysztof3
12.91'
1 set
Magera Eryk0
Babijczuk Krzysztof3
13.18'
2 set
Rudzik Wiktoria3
Brachowski Sebastian0

Decyzji sędziowskich: 3 (0,1%)

Stroke 2
66,7%
Let 0
0%
Nolet 1
33,3%

OPENJUNIORSKA
1 2,1%
1-0-0
Śledziński Rajmund3
Mastalski Marcin0
1 1,5%
1-0-0
Rutyna Jarosław1
Darul Grzegorz3
1 3,3%
0-0-1
Orszulak Oliwer0
Fułek Wojciech2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0