Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKI
81"44'Nowisz Wojciech2
Spoljar Domagoj3
62"06'Tannen Nadav2
Spoljar Domagoj3
57"00'Jaworski Jakub3
Filipowski Dariusz2
53"55'Gajewski Grzegorz2
Kasperek Michał3
49"54'Kotra Mateusz3
Kozik Marcin1
49"17'Atras Przemysław3
Kozik Marcin1
47"18'Pełczyński Adam3
Przytuła Michał2
46"33'Szymanowski Marek2
Pyda Andrzej3
46"25'Ratigowski Marcin2
Matejski Tomasz3
45"49'Dominiak Kamil1
Karwowski Marcin3
48"17'Jerzykowski Krzysztof3
Kieruzal Piotr2
43"20'Michańków Adam2
Wierzba Andrzej3
40"32'Kieruzal Piotr1
Hauska Grzegorz3
38"14'Wierzba Andrzej3
Machno Artur2
37"24'Kleszcz Piotr3
Szumowski Jan1
36"39'Hauska Grzegorz3
Michalczuk Paweł1
35"43'Kondratowicz Łukasz3
Zjawin Jakub1
35"30'Gnitecki Przemysław3
Szumowski Jan1
34"44'Łuczak Radosław2
Smoczyk Michał3
34"35'Stein Bartosz3
Forreiter Maciej1
42"09'Waszkiewicz Magdalena2
Kałmuczak Monika3
35"00'Kaniewska Emilia3
Miler-Podgajna Aleksandra2
33"36'Kalas Karolina3
Grzechowiak Danuta2
33"08'Kornowska Małgorzata3
Kvasnickova Tyna1
32"59'Grzechowiak Dorota2
Szymaniak Kinga3
32"01'Cielecka Justyna2
Szymaniak Kinga3
30"34'Lubińska Dominika2
Kaniewska Emilia3
29"20'Surdziel Aleksandra3
Mohamed Nazia1
29"19'Szymaniak Kinga3
Buczkowska Ewa0
28"35'Krzywicka Paulina3
Ryfa Natalia1

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKI
Spoljar Domagoj215"37'
Gajewski Grzegorz182"26'
Nowisz Wojciech160"53'
Szymanowski Marek151"02'
Kozik Marcin136"00'
Atras Przemysław134"02'
Hemmerling Piotr127"47'
Matejski Tomasz126"51'
Kasperek Michał119"06'
Karwowski Marcin116"48'
Wierzba Andrzej107"43'
Gnitecki Przemysław105"59'
Machno Artur101"50'
Szumowski Jan100"52'
Zjawin Jakub100"28'
Kieruzal Piotr95"20'
Jerzykowski Krzysztof94"55'
Fulneczek Adrian94"54'
Hauska Grzegorz93"46'
Karp Adam92"44'
Szymaniak Kinga95"51'
Ryfa Natalia88"51'
Kvasnickova Tyna88"49'
Kaniewska Emilia88"32'
Waszkiewicz Magdalena88"16'
Kałmuczak Monika85"52'
Surdziel Aleksandra85"32'
Grzechowiak Dorota85"32'
Mohamed Nazia80"15'
Kornowska Małgorzata77"35'

Czas setów: 60 godz. 31 min 22 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKI

1676 min

23"23'
2 set
Nowisz Wojciech2
Spoljar Domagoj3
20"45'
5 set
Nowisz Wojciech2
Spoljar Domagoj3
18"57'
5 set
Tannen Nadav2
Spoljar Domagoj3
18"29'
4 set
Kondratowicz Łukasz1
Peukert Tomasz3
16"00'
5 set
Jaworski Jakub3
Filipowski Dariusz2
14"20'
5 set
Pełczyński Adam3
Przytuła Michał2
14"02'
4 set
Kotra Mateusz3
Kozik Marcin1
13"44'
2 set
Kotra Mateusz3
Kozik Marcin1
13"37'
4 set
Atras Przemysław3
Kozik Marcin1
13"11'
5 set
Gajewski Grzegorz3
Szymanowski Marek2

995 min 15 s

12"32'
1 set
Kieruzal Piotr1
Hauska Grzegorz3
11"35'
1 set
Przytuła Michał3
Kleszcz Piotr0
10"45'
3 set
Kleszcz Piotr3
Szumowski Jan1
10"39'
5 set
Jerzykowski Krzysztof3
Kieruzal Piotr2
10"37'
2 set
Jerzykowski Krzysztof0
Fulneczek Adrian3
9"57'
4 set
Jerzykowski Krzysztof3
Kieruzal Piotr2
9"43'
2 set
Smoczyk Michał0
Peukert Tomasz3
9"43'
3 set
Hauska Grzegorz3
Michalczuk Paweł1
9"33'
2 set
Fulneczek Adrian0
Forreiter Maciej3
9"25'
1 set
Stein Bartosz3
Forreiter Maciej1

960 min 7 s

9"04'
1 set
Szymaniak Kinga3
Buczkowska Ewa0
8"49'
3 set
Buczkowska Ewa0
Ryfa Natalia3
8"45'
2 set
Grzechowiak Dorota0
Kornowska Małgorzata3
8"38'
5 set
Waszkiewicz Magdalena2
Kałmuczak Monika3
8"38'
2 set
Szymaniak Kinga3
Buczkowska Ewa0
8"29'
1 set
Gromanowska Agnieszka3
Grzechowiak Danuta0
8"10'
4 set
Kornowska Małgorzata3
Kvasnickova Tyna1
8"06'
3 set
Krzywicka Paulina3
Ryfa Natalia1
7"57'
2 set
Kornowska Małgorzata3
Kvasnickova Tyna1
7"45'
2 set
Waszkiewicz Magdalena2
Kałmuczak Monika3

Małych punktów: 10565

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKI

4098

Gajewski Grzegorz206
Szymanowski Marek203
Spoljar Domagoj193
Hemmerling Piotr179
Lezaud Joan176
Nowisz Wojciech174
Atras Przemysław173
Olejnik Damian162
Shinnie Chris149
Kozik Marcin148

3050

Wierzba Andrzej182
Karp Adam174
Machno Artur172
Gnitecki Przemysław167
Zjawin Jakub147
Maliński Damian138
Szumowski Jan137
Smoczyk Michał133
Fulneczek Adrian132
Hauska Grzegorz128

3417

Ryfa Natalia176
Kvasnickova Tyna175
Krzywicka Paulina172
Grzechowiak Dorota166
Teinert Katarzyna165
Szymaniak Kinga161
Waszkiewicz Magdalena156
Surdziel Aleksandra156
Małyszka Joanna154
Kaniewska Emilia154

Wszystkich rozegranych setów: 602

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKI

229

172

201


Wszystkich rozegranych meczów: 166

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKI

61

47

58


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKI
13.45'
2 set
Lezaud Joan3
Kozłowski Rafał0
15.27'
1 set
Filipowski Dariusz2
Przytuła Michał3
15.73'
3 set
Jaworski Jakub0
Lezaud Joan3
17.00'
3 set
Karwowski Marcin3
Peukert Tomasz0
17.91'
3 set
Jaworski Jakub0
Pyda Andrzej3
18.64'
2 set
Ratigowski Marcin0
Kotra Mateusz3
19.36'
2 set
Andrzejczak Karol0
Dominiak Kamil3
19.91'
1 set
Kozłowski Rafał0
Szymanowski Marek3
20.55'
2 set
Atras Przemysław3
Khan Kaleemullah0
20.55'
2 set
Jaworski Jakub0
Lezaud Joan3
12.45'
2 set
Morawski Filip1
Grzechowiak Jarosław3
12.64'
1 set
Jerzykowski Krzysztof0
Khan Zeeshan3
14.55'
2 set
Kwiatkowski Grzegorz3
Morawski Filip0
15.18'
3 set
Przytuła Michał3
Michalczuk Paweł1
15.82'
1 set
Kwiatkowski Grzegorz3
Morawski Filip0
16.00'
1 set
Smoczyk Michał0
Peukert Tomasz3
16.64'
3 set
Machno Artur3
Smoczyk Michał0
18.27'
3 set
Kwiatkowski Grzegorz3
Morawski Filip0
19.45'
1 set
Fulneczek Adrian0
Forreiter Maciej3
19.55'
2 set
Zjawin Jakub3
Dyrtkowski Dariusz0
10.73'
3 set
Dolińska Hanna0
Kałmuczak Monika3
12.18'
1 set
Kalas Karolina0
Cerlich Małgorzata3
12.82'
1 set
Grzechowiak Danuta0
Małyszka Joanna3
12.91'
2 set
Dolińska Hanna0
Kałmuczak Monika3
13.55'
3 set
Kalas Karolina0
Cerlich Małgorzata3
13.73'
2 set
Dolińska Hanna0
Kalas Karolina3
14.27'
2 set
Kalas Karolina0
Cerlich Małgorzata3
14.45'
2 set
Kalas Karolina0
Teinert Katarzyna3
14.55'
1 set
Kalas Karolina0
Teinert Katarzyna3
14.82'
1 set
Dolińska Hanna0
Kałmuczak Monika3

Decyzji sędziowskich: 112 (1,1%)

Stroke 35
31,3%
Let 70
62,5%
Nolet 7
6,3%

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKI
17 25,8%
6-11-0
Khan Kaleemullah3
Kondratowicz Łukasz0
16 19,8%
3-11-2
Przytuła Michał1
Andrzejczak Karol3
13 18,8%
2-11-0
Andrzejczak Karol0
Hemmerling Piotr3
9 12%
2-7-0
Gajewski Grzegorz3
Olejnik Damian1
9 15,5%
5-4-0
Tannen Nadav3
Hemmerling Piotr0
9 14,8%
4-4-1
Olejnik Damian3
Przytuła Michał0
3 3,8%
1-2-0
Atras Przemysław3
Kozik Marcin1
3 3,4%
2-1-0
Gajewski Grzegorz2
Kowalski Dominik3
1 0,9%
0-1-0
Jaworski Jakub3
Filipowski Dariusz2
1 1,6%
0-1-0
Pyda Andrzej0
Karwowski Marcin3
6 11,3%
3-3-0
Smoczyk Michał0
Peukert Tomasz3
3 4,5%
2-1-0
Zjawin Jakub3
Kleszcz Piotr1
3 4,2%
0-3-0
Michalczuk Paweł1
Szumowski Jan3
2 3,5%
2-0-0
Wasik Adam0
Matejski Tomasz3
1 1,3%
0-1-0
Morawski Filip1
Grzechowiak Jarosław3
1 2%
1-0-0
Wierzba Andrzej0
Krzyżaniak Tomasz3
1 1,8%
0-1-0
Karp Adam3
Zjawin Jakub0
1 2%
0-1-0
Kwiatkowski Grzegorz0
Olejnik Damian3
3 5,7%
0-2-1
Kornowska Małgorzata0
Krzywicka Paulina3
2 2,8%
0-0-2
Lubińska Dominika3
Linke Natalia1
1 1,9%
1-0-0
Adamczak Karolina0
Kvasnickova Tyna3
1 1,2%
1-0-0
Kornowska Małgorzata3
Kvasnickova Tyna1
1 1,9%
0-1-0
Waszkiewicz Magdalena3
Linke Natalia0
1 1,1%
0-0-1
Cielecka Justyna2
Szymaniak Kinga3
1 1,6%
0-1-0
Surdziel Aleksandra0
Kornowska Małgorzata3
1 1,4%
0-1-0
Kvasnickova Tyna3
Szymaniak Kinga1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0