Wiosenny Turniej Squash - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Figarski JanPotwierdzony Skarżysko-Kamienna 493 1
1 Sanz Blanco EnriquePotwierdzony Radom/Gran Canaria 330 2
2 Zając RafałPotwierdzony Warszawa 355 3
15 Prokop PiotrPotwierdzony Radom 4
9 Krysiak LeonPotwierdzony Masłów 2087 5
7 Krysiak GrzegorzPotwierdzony Masłów 953 6
6 Kołodziejczyk MarcinPotwierdzony Warszawa 552 7
20 Wieczorek ArturPotwierdzony Radom 8
5 Skonieczny MateuszPotwierdzony Warszawa 498 9
10 Cierzuch BartoszPotwierdzony Radom 2376 10
22 Nowak MichałPotwierdzony Radom 11
3 Kobus WaldekPotwierdzony Warszawa 476 12
24 Wlazło KarolPotwierdzony Przytyk 13
26 Guziński MaciejPotwierdzony Radom 14
21 Pawłowski ŁukaszPotwierdzony Bliżyn 15
11 Gajda MichałPotwierdzony Suchedniów 2548 16
23 Zięba RafałPotwierdzony Radom 17
18 Ćwiklinski RobertPotwierdzony Radom 18
13 Grzegorzewski JacekPotwierdzony Radom 19
27 Sosnowiec AdamPotwierdzony Grójec 20
25 Rudnicki PawełPotwierdzony Skarżysko-Kamienna 21
19 Fliszkiewicz SebastianPotwierdzony Radom 22
14 Tatarek RafałPotwierdzony Radom 23
12 Rogala KarolPotwierdzony Kowala 24
28 Siwierski PiotrPotwierdzony Radom 25
8 Wiślicki KonradWalkover Radom 1934 26
16 Wierzbicki MichałWalkover Radom 27
17 Wnukowski MariuszWalkover Radom 28


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 16-04-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Sanz Blanco Enrique
Bye
Rudnicki Paweł
0
  5:11  4:11
Cierzuch Bartosz
2
Guziński Maciej
2
  11:0  11:1
Rogala Karol
0
Zięba Rafał
1
  11:4  4:11  9:11
Krysiak Grzegorz
2
Wiślicki Konrad
0
  0:11  0:11
Prokop Piotr
2
Wierzbicki Michał
2
WALKOVER
Wnukowski Mariusz
W
Wieczorek Artur
2
  9:11  11:2  11:6
Grzegorzewski Jacek
1
Bye
Kobus Waldek
Figarski Jan
Bye
Sosnowiec Adam
0
  1:11  5:11
Nowak Michał
2
Pawłowski Łukasz
2
  11:9  11:7
Tatarek Rafał
0
Gajda Michał
0
  8:11  10:12
Kołodziejczyk Marcin
2
Skonieczny Mateusz
2
  11:3  11:6
Siwierski Piotr
0
Ćwiklinski Robert
0
  4:11  8:11
Krysiak Leon
2
Fliszkiewicz Sebastian
0
  2:11  1:11
Wlazło Karol
2
Bye
Zając Rafał
Sanz Blanco Enrique
2
  11:2  15:13
Cierzuch Bartosz
0
Guziński Maciej
0
  3:11  1:11
Krysiak Grzegorz
2
Prokop Piotr
2
WALKOVER
Wierzbicki Michał
W
Wieczorek Artur
2
WALKOVER
Kobus Waldek
W
Figarski Jan
2
  11:6  11:4
Nowak Michał
0
Pawłowski Łukasz
0
  3:11  0:11
Kołodziejczyk Marcin
2
Skonieczny Mateusz
0
  5:11  5:11
Krysiak Leon
2
Wlazło Karol
0
  4:11  3:11
Zając Rafał
2
Sanz Blanco Enrique
2
  11:7  11:4
Krysiak Grzegorz
0
Prokop Piotr
2
  11:7  11:4
Wieczorek Artur
0
Figarski Jan
2
  11:5  11:6
Kołodziejczyk Marcin
0
Krysiak Leon
0
  9:11  4:11
Zając Rafał
2
Sanz Blanco Enrique
2
  11:4  11:2
Prokop Piotr
0
Figarski Jan
2
  11:8  11:6
Zając Rafał
0
Sanz Blanco Enrique
0
  7:11  3:11  7:11
Figarski Jan
3
Figarski Jan
Miejsca 3 - 4
Prokop Piotr
0
  4:11  2:11
Zając Rafał
2
Zając Rafał
Miejsca 5 - 8
Krysiak Grzegorz
2
  11:6  11:4
Wieczorek Artur
0
Kołodziejczyk Marcin
0
  4:11  9:11
Krysiak Leon
2
Krysiak Grzegorz
1
  9:11  11:4  4:11
Krysiak Leon
2
Krysiak Leon
Miejsca 7 - 8
Wieczorek Artur
0
  4:11  3:11
Kołodziejczyk Marcin
2
Kołodziejczyk Marcin
Miejsca 9 - 16
Cierzuch Bartosz
2
  11:2  11:9
Guziński Maciej
0
Bye
Kobus Waldek
Nowak Michał
2
  11:3  11:6
Pawłowski Łukasz
0
Skonieczny Mateusz
2
  12:10  11:3
Wlazło Karol
0
Cierzuch Bartosz
2
  11:0  6:11  11:5
Kobus Waldek
1
Nowak Michał
0
  8:11  9:11
Skonieczny Mateusz
2
Cierzuch Bartosz
0
  7:11  10:12
Skonieczny Mateusz
2
Skonieczny Mateusz
Miejsca 11 - 12
Kobus Waldek
1
  9:11  11:5  7:11
Nowak Michał
2
Nowak Michał
Miejsca 13 - 16
Guziński Maciej
Bye
Pawłowski Łukasz
0
  3:11  6:11
Wlazło Karol
2
Guziński Maciej
0
  5:11  9:11
Wlazło Karol
2
Wlazło Karol
Miejsca 15 - 16
Bye
Pawłowski Łukasz
Pawłowski Łukasz
Miejsca 17 - 32
Bye
Rudnicki Paweł
Rogala Karol
0
  6:11  3:11
Zięba Rafał
2
Wiślicki Konrad
Bye
Grzegorzewski Jacek
Bye
Bye
Sosnowiec Adam
Tatarek Rafał
0
  7:11  7:11
Gajda Michał
2
Siwierski Piotr
0
  10:12  3:11
Ćwiklinski Robert
2
Fliszkiewicz Sebastian
Bye
Rudnicki Paweł
0
  6:11  3:11
Zięba Rafał
2
Wiślicki Konrad
W
WALKOVER
Grzegorzewski Jacek
2
Sosnowiec Adam
0
  1:11  3:11
Gajda Michał
2
Ćwiklinski Robert
2
  11:4  11:5
Fliszkiewicz Sebastian
0
Zięba Rafał
2
  11:1  11:5
Grzegorzewski Jacek
0
Gajda Michał
2
  11:13  11:8  11:7
Ćwiklinski Robert
1
Zięba Rafał
0
  7:11  4:11
Gajda Michał
2
Gajda Michał
Miejsca 19 - 20
Grzegorzewski Jacek
0
  8:11  7:11
Ćwiklinski Robert
2
Ćwiklinski Robert
Miejsca 21 - 24
Rudnicki Paweł
Bye
Sosnowiec Adam
2
  17:15  11:4
Fliszkiewicz Sebastian
0
Rudnicki Paweł
1
  9:11  11:7  10:12
Sosnowiec Adam
2
Sosnowiec Adam
Miejsca 23 - 24
Bye
Fliszkiewicz Sebastian
Fliszkiewicz Sebastian
Miejsca 25 - 32
Bye
Rogala Karol
Bye
Bye
Bye
Tatarek Rafał
Siwierski Piotr
Bye
Rogala Karol
Bye
Tatarek Rafał
2
  11:7  5:11  11:5
Siwierski Piotr
1
Rogala Karol
0
  5:11  5:11
Tatarek Rafał
2
Tatarek Rafał
Miejsca 27 - 28
Bye
Siwierski Piotr
Siwierski Piotr
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:14:41 23-04-2018