HEAD Silesia Cup vol 18 (kat C+ 300+) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Prokopiak TomaszPotwierdzony 243 1
2 Piasecki ŁukaszPotwierdzony Bytom 317 2
5 Kossowski KrzysztofPotwierdzony Bytom 553 3
3 Kowalewski TomaszPotwierdzony Bytom 439 4
15 Lupa PiotrPotwierdzony Gliwice 2062 5
10 Bekus RadosławWalkover Dąbrowa Górnicza 1007 6
11 Hałupka PawełPotwierdzony 1037 7
14 Pawłowski MirosławPotwierdzony Pyskowice 2055 8
4 Krasucki WojciechPotwierdzony Rybnik 464 9
6 Sołtys JarosławPotwierdzony Bytom 556 10
8 Jędrzejczyk WojciechPotwierdzony Chorzów 811 11
12 Marchelek MarcinPotwierdzony Zabrze 1261 12
7 Ratka ŁukaszPotwierdzony Zabrze 662 13
16 Kuchta DonardPotwierdzony Zabrze 3011 14
9 Koźlik MichałPotwierdzony Bytom 957 15
13 Chachołek AndrzejWalkover Bytom 1807 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 16-04-2018


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Prokopiak Tomasz
3
  11:1  11:6  11:6
Jędrzejczyk Wojciech
0
Kuchta Donard
1
  11:7  1:11  6:11  5:11
Pawłowski Mirosław
3
Bekus Radosław
3
WALKOVER
Chachołek Andrzej
W
Kossowski Krzysztof
3
  8:11  11:2  15:17  11:5  11:6
Krasucki Wojciech
2
Kowalewski Tomasz
3
  11:3  9:11  11:6  11:6
Ratka Łukasz
1
Marchelek Marcin
0
  5:11  4:11  1:11
Lupa Piotr
3
Hałupka Paweł
3
  11:7  11:13  11:1  11:6
Koźlik Michał
1
Sołtys Jarosław
0
  9:11  9:11  8:11
Piasecki Łukasz
3
Prokopiak Tomasz
3
  11:9  11:8  11:2
Pawłowski Mirosław
0
Bekus Radosław
1
  10:12  6:11  11:9  1:11
Kossowski Krzysztof
3
Kowalewski Tomasz
3
  11:3  11:7  11:5
Lupa Piotr
0
Hałupka Paweł
0
  7:11  4:11  4:11
Piasecki Łukasz
3
Prokopiak Tomasz
3
  11:8  4:11  4:11  11:6  11:5
Kossowski Krzysztof
2
Kowalewski Tomasz
2
  8:11  16:14  9:11  11:5  3:11
Piasecki Łukasz
3
Prokopiak Tomasz
3
  11:4  11:8  11:1
Piasecki Łukasz
0
Prokopiak Tomasz
Miejsca 3 - 4
Kossowski Krzysztof
3
  11:5  11:6  12:10
Kowalewski Tomasz
0
Kossowski Krzysztof
Miejsca 5 - 8
Pawłowski Mirosław
2
  8:11  11:9  11:5  6:11  3:11
Bekus Radosław
3
Lupa Piotr
3
  11:3  11:6  7:11  12:10
Hałupka Paweł
1
Bekus Radosław
W
WALKOVER
Lupa Piotr
3
Lupa Piotr
Miejsca 7 - 8
Pawłowski Mirosław
0
  5:11  3:11  7:11
Hałupka Paweł
3
Hałupka Paweł
Miejsca 9 - 16
Jędrzejczyk Wojciech
3
  11:4  11:5  11:5
Kuchta Donard
0
Bye
Krasucki Wojciech
Ratka Łukasz
2
  7:11  11:5  11:3  9:11  9:11
Marchelek Marcin
3
Koźlik Michał
0
  10:12  10:12  6:11
Sołtys Jarosław
3
Jędrzejczyk Wojciech
0
  3:11  10:12  4:11
Krasucki Wojciech
3
Marchelek Marcin
0
  4:11  7:11  5:11
Sołtys Jarosław
3
Krasucki Wojciech
3
  11:5  11:5  11:6
Sołtys Jarosław
0
Krasucki Wojciech
Miejsca 11 - 12
Jędrzejczyk Wojciech
3
  11:13  12:10  11:5  11:6
Marchelek Marcin
1
Jędrzejczyk Wojciech
Miejsca 13 - 16
Kuchta Donard
Bye
Ratka Łukasz
3
  11:9  11:4  8:11  11:7
Koźlik Michał
1
Kuchta Donard
0
  7:11  6:11  8:11
Ratka Łukasz
3
Ratka Łukasz
Miejsca 15 - 16
Bye
Koźlik Michał
Koźlik Michał
Stan na: 15:17:40 23-04-2018