BUSINESS CUP - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Wawrzonkowski NikodemPotwierdzony Gdańsk 128 1
1 Sikorski MarcinPotwierdzony Gdańsk 101 2
4 Wójcik ArturPotwierdzony Gdańsk 440 3
3 Wilski MarcinPotwierdzony Gdańsk 384 4
11 Owczarz JakubPotwierdzony Gdańsk 1120 5
7 Makowski MaksymilianPotwierdzony 581 6
12 Nakielski SławomirPotwierdzony Suchy Dąb 1402 7
6 Kaczyński JakubPotwierdzony Gdynia 535 8
8 Połom RobertPotwierdzony Sopot 605 9
9 Makowski PawełPotwierdzony 728 10
13 Bukowski MichałPotwierdzony Nowe Miasto Lubawskie 2234 11
14 Witke MateuszPotwierdzony Gdańsk 2549 12
5 Grunt JarosławPotwierdzony Kwidzyn 531 13
18 Lazarowicz WojciechPotwierdzony 14
15 Hallmann MarcinWalkover 16
17 Michalewski MaciejWalkover 16
10 Boczula MarekPotwierdzony Piła 919 17
16 Kozłowski KamilWalkover 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 16-04-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Sikorski Marcin
Bye
Bye
Hallmann Marcin
Boczula Marek
0
  4:11  3:11
Owczarz Jakub
2
Bye
Połom Robert
Kaczyński Jakub
Bye
Bye
Witke Mateusz
Lazarowicz Wojciech
Bye
Bye
Wójcik Artur
Wilski Marcin
Bye
Bye
Bukowski Michał
Nakielski Sławomir
Bye
Bye
Grunt Jarosław
Makowski Maksymilian
Bye
Michalewski Maciej
W
WALKOVER
Kozłowski Kamil
W
Makowski Paweł
Bye
Bye
Wawrzonkowski Nikodem
Sikorski Marcin
2
WALKOVER
Hallmann Marcin
W
Owczarz Jakub
2
  11:5  11:2
Połom Robert
0
Kaczyński Jakub
2
  11:6  11:2
Witke Mateusz
0
Lazarowicz Wojciech
0
  0:11  2:11
Wójcik Artur
2
Wilski Marcin
2
  11:2  11:3
Bukowski Michał
0
Nakielski Sławomir
2
  11:9  11:9
Grunt Jarosław
0
Makowski Maksymilian
2
WALKOVER
Michalewski Maciej
W
Makowski Paweł
0
  7:11  4:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Sikorski Marcin
2
  11:9  11:9
Owczarz Jakub
0
Kaczyński Jakub
1
  8:11  11:6  3:11
Wójcik Artur
2
Wilski Marcin
2
  11:2  11:7
Nakielski Sławomir
0
Makowski Maksymilian
0
  6:11  3:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Sikorski Marcin
3
  11:5  11:3  11:4
Wójcik Artur
0
Wilski Marcin
0
  2:11  5:11  4:11
Wawrzonkowski Nikodem
3
Sikorski Marcin
1
  11:8  10:12  12:14  8:11
Wawrzonkowski Nikodem
3
Wawrzonkowski Nikodem
Miejsca 3 - 4
Wójcik Artur
3
  7:11  11:5  11:7  8:11  11:8
Wilski Marcin
2
Wójcik Artur
Miejsca 5 - 8
Owczarz Jakub
2
  11:9  11:7
Kaczyński Jakub
0
Nakielski Sławomir
0
  7:11  8:11
Makowski Maksymilian
2
Owczarz Jakub
2
  11:6  4:11  11:5
Makowski Maksymilian
1
Owczarz Jakub
Miejsca 7 - 8
Kaczyński Jakub
1
  5:11  11:6  8:11
Nakielski Sławomir
2
Nakielski Sławomir
Miejsca 9 - 16
Bye
Połom Robert
Witke Mateusz
2
  11:2  11:5
Lazarowicz Wojciech
0
Bukowski Michał
2
  5:11  11:5  11:4
Grunt Jarosław
1
Bye
Makowski Paweł
Połom Robert
2
  11:7  11:4
Witke Mateusz
0
Bukowski Michał
0
  8:11  11:13
Makowski Paweł
2
Połom Robert
2
  9:11  11:5  11:5
Makowski Paweł
1
Połom Robert
Miejsca 11 - 12
Witke Mateusz
1
  5:11  11:6  11:13
Bukowski Michał
2
Bukowski Michał
Miejsca 13 - 16
Bye
Lazarowicz Wojciech
Grunt Jarosław
Bye
Lazarowicz Wojciech
0
  9:11  6:11
Grunt Jarosław
2
Grunt Jarosław
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Boczula Marek
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Boczula Marek
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Boczula Marek
Bye
Bye
Bye
Boczula Marek
Bye
Boczula Marek
Miejsca 19 - 20
Bye
Bye
Bye
Miejsca 21 - 24
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 15:11:37 23-04-2018