Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
27"44'Gajewski Grzegorz2
Ruzik Jan1
25"29'Fischmann Jens1
Gajewski Grzegorz2
24"24'Żukowski Paweł1
Gumplowicz Jacek2
24"02'Lechmański Lech1
Cieśluk Radosław2
23"07'Korsak Mikołaj2
Majkut Daniel1
22"35'Krzywiec Kacper1
Osojca Mateusz2
22"33'Chomicki Piotr2
Ziemer Andreas1
21"08'Osojca Mateusz1
Ziemer Andreas2
20"33'Cieśluk Radosław1
Mozolewski Artur2
20"10'Romański Krzysztof0
Ruzik Jan2
26"36'Makowska Beata3
Kmieć Monika1
10"18'Pyszkowska Monika0
Wolszczak Sylwia2
10"14'Kmieć Monika2
Zaborowska Aneta0
8"45'Glinka Ewa0
Makowska Beata2
8"44'Glinka Ewa0
Pyszkowska Monika2
8"31'Ardan Patrycja0
Zaborowska Aneta2
8"18'Ardan Patrycja0
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
7"49'Wolszczak Sylwia2
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
7"42'Makowska Beata2
Wolszczak Sylwia0
7"27'Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
Kmieć Monika2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Gajewski Grzegorz90"19'
Osojca Mateusz85"04'
Ruzik Jan84"47'
Żukowski Paweł81"45'
Ziemer Andreas81"17'
Gumplowicz Jacek73"44'
Korsak Mikołaj71"46'
Pyszkowska Monika71"05'
Jaworski Maciej70"50'
Chomicki Piotr68"01'
Kmieć Monika36"27'
Makowska Beata35"55'
Wolszczak Sylwia23"17'
Ardan Patrycja23"12'
Glinka Ewa23"06'
Bilewicz-Morcinek Katarzyna21"57'
Pyszkowska Monika17"48'
Zaborowska Aneta16"56'

Czas setów: 19 godz. 53 min 9 s

OPENDAMSKI

1093 min 50 s

13"08'
1 set
Romański Krzysztof0
Ruzik Jan2
12"18'
1 set
Gumplowicz Jacek0
Leviel Romain2
11"53'
1 set
Ziemer Andreas0
Ramon Jose2
11"05'
1 set
Żukowski Paweł1
Gumplowicz Jacek2
11"05'
2 set
Osojca Mateusz0
Korsak Mikołaj2
10"42'
2 set
Gajewski Grzegorz2
Ruzik Jan1
10"29'
1 set
Ramon Jose2
Mozolewski Artur0
9"28'
3 set
Fischmann Jens1
Gajewski Grzegorz2
9"24'
2 set
Chomicki Piotr2
Ziemer Andreas1
9"24'
3 set
Lechmański Lech1
Cieśluk Radosław2

99 min 19 s

9"37'
1 set
Makowska Beata3
Kmieć Monika1
5"08'
1 set
Ardan Patrycja0
Zaborowska Aneta2
4"56'
2 set
Pyszkowska Monika0
Wolszczak Sylwia2
4"52'
1 set
Kmieć Monika2
Zaborowska Aneta0
4"44'
2 set
Ardan Patrycja0
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
4"42'
1 set
Glinka Ewa0
Pyszkowska Monika2
4"28'
2 set
Glinka Ewa0
Makowska Beata2
4"22'
1 set
Pyszkowska Monika0
Wolszczak Sylwia2
4"19'
2 set
Makowska Beata3
Kmieć Monika1
3"50'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
Kmieć Monika2

Małych punktów: 4113

OPENDAMSKI

3722

Osojca Mateusz144
Ikonomu Grigoris140
Żukowski Paweł138
Pyszkowska Monika138
Gajewski Grzegorz137
Jaworski Maciej133
Gumplowicz Jacek133
Ziemer Andreas128
Gebhardt Thilo128
Ruzik Jan126

391

Makowska Beata82
Kmieć Monika73
Wolszczak Sylwia54
Bilewicz-Morcinek Katarzyna41
Pyszkowska Monika41
Ardan Patrycja41
Zaborowska Aneta35
Glinka Ewa24

Wszystkich rozegranych setów: 233

OPENDAMSKI

209

24


Wszystkich rozegranych meczów: 104

OPENDAMSKI

90

14


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
11.27'
1 set
Timm Jesper2
Robb Peter0
13.36'
1 set
Romański Krzysztof2
Olejnik Damian1
13.91'
2 set
Timm Jesper2
Dworakowski Robert0
14.91'
3 set
Jaworski Maciej1
Żukowski Paweł2
15.09'
1 set
Chomicki Piotr2
Krzywiec Kacper1
15.09'
2 set
Mierzicki Remi1
Romański Krzysztof2
15.45'
2 set
Cieśluk Patryk0
Gumplowicz Jacek2
15.82'
2 set
Romański Krzysztof0
Timm Jesper2
15.91'
1 set
Ruzik Jan2
Mozolewski Artur0
16.09'
1 set
Lato Grzegorz2
Ledziński Filip0
15.64'
2 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
Kmieć Monika2
16.73'
2 set
Glinka Ewa0
Ardan Patrycja2
17.27'
1 set
Makowska Beata2
Wolszczak Sylwia0
17.55'
2 set
Ardan Patrycja0
Zaborowska Aneta2
18.36'
2 set
Wolszczak Sylwia2
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
18.55'
1 set
Ardan Patrycja0
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
18.64'
1 set
Glinka Ewa0
Makowska Beata2
19.64'
3 set
Makowska Beata3
Kmieć Monika1
19.82'
4 set
Makowska Beata3
Kmieć Monika1
19.91'
1 set
Glinka Ewa0
Ardan Patrycja2

Decyzji sędziowskich: 48 (1,2%)

Stroke 11
22,9%
Let 34
70,8%
Nolet 3
6,3%

OPENDAMSKI
5 12,2%
0-5-0
Grobler Christian2
Lechmański Lech0
4 7,3%
3-1-0
Cieśluk Radosław1
Mozolewski Artur2
4 10%
1-3-0
Piszczek Sebastian2
Gebhardt Thilo0
4 6,5%
0-4-0
Lechmański Lech1
Cieśluk Radosław2
3 8,1%
2-1-0
Ziemer Andreas2
Lato Grzegorz0
3 9,1%
1-2-0
Leviel Romain2
Dworakowski Łukasz0
3 5,4%
0-3-0
Jaworski Maciej1
Żukowski Paweł2
3 7,5%
0-3-0
Birkenfeld Bartosz2
Stasiak Maciej0
2 5,1%
0-2-0
Ikonomu Grigoris0
Gumplowicz Jacek2
2 3,9%
0-2-0
Krzywiec Kacper1
Osojca Mateusz2
2 7,1%
2-0-0
Glinka Ewa0
Makowska Beata2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0