Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
56"00'Stachowski Łukasz3
Kotra Michał2
54"02'Maciantowicz Maciej1
Kotra Michał3
51"35'Atras Przemysław2
Kischel Julian3
50"14'Khan Kaleemullah3
Maciantowicz Maciej2
49"40'Karwowski Marcin3
Nowisz Wojciech2
49"31'Kaleta Grzegorz3
Pietras Krzysztof2
48"28'Karwowski Marcin3
Atras Przemysław2
48"14'Rusek Stanisław2
Wojnarski Marek3
46"02'Kondratowicz Łukasz2
Kapral Dawid3
45"53'Nowisz Wojciech3
Stachowski Łukasz2
49"56'Dróżdż Przemysław3
Gil Bartosz2
49"28'Popko Łukasz2
Zawadzki Kordian3
44"45'Popko Łukasz2
Dróżdż Przemysław3
44"10'Cieślik Rafał3
Fulneczek Adrian2
42"50'Dróżdż Przemysław3
Wojtunik Bartłomiej2
42"39'Ganczarski Marcin2
Wilczyński Tomasz3
41"58'Suchocki Dominik2
Stachowiak Jarosław3
39"14'Gil Bartosz1
Przybysz Grzegorz3
38"30'Bellinger Mark3
Wojtala Bartłomiej2
38"21'Popko Łukasz3
Krzanik Jakub1
47"49'Ryfa Natalia3
Krzywicka Paulina2
36"05'Buczkowska Ewa3
Kotra Sylwia1
33"05'Zarówna Klaudyna3
Ślipczyńska Alicja2
32"48'Bartolewska Agata2
Albigowska-Sodo Katarzyna3
32"19'Brzeska Malwina3
Miler-Podgajna Aleksandra2
32"05'Cielecka Justyna3
Kotra Sylwia2
28"31'Albigowska-Sodo Katarzyna1
Miler-Podgajna Aleksandra3
28"30'Kotra Sylwia3
Brzeska Malwina1
27"46'Stasik-Makowska Ewelina3
Skarbińska Agnieszka2
26"05'Grzechowiak Dorota3
Sielska Paulina1

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Kotra Michał165"18'
Stachowski Łukasz158"28'
Kischel Julian155"38'
Atras Przemysław152"17'
Karwowski Marcin143"18'
Maciantowicz Maciej141"26'
Juzwa Łukasz133"48'
Wojnarski Marek133"44'
Nowisz Wojciech132"01'
Spoljar Domagoj130"43'
Popko Łukasz171"13'
Dróżdż Przemysław156"56'
Gil Bartosz122"02'
Bellinger Mark116"58'
Stachowiak Jarosław113"23'
Suchocki Dominik107"41'
Cieślik Rafał102"00'
Fulneczek Adrian99"59'
Politański Maciej96"11'
Zawadzki Kordian96"00'
Cielecka Justyna98"16'
Albigowska-Sodo Katarzyna95"51'
Ryfa Natalia93"53'
Kotra Sylwia93"17'
Brzeska Malwina85"39'
Huseynova Anna78"26'
Miler Aleksandra75"22'
Bartolewska Agata73"14'
Zarówna Klaudyna70"45'
Bellinger Karolina69"13'

Czas setów: 63 godz. 21 min 52 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1638 min 52 s

18"16'
2 set
Spoljar Domagoj3
Stachowski Łukasz0
15"07'
1 set
Maciantowicz Maciej1
Kotra Michał3
13"45'
3 set
Maciantowicz Maciej1
Kotra Michał3
13"36'
5 set
Stachowski Łukasz3
Kotra Michał2
13"09'
1 set
Kasperek Michał0
Kaleta Grzegorz3
13"06'
4 set
Stachowski Łukasz3
Kotra Michał2
13"02'
4 set
Kasperek Michał3
Juzwa Łukasz1
12"59'
3 set
Karwowski Marcin0
Spoljar Domagoj3
12"52'
5 set
Karwowski Marcin3
Nowisz Wojciech2
12"43'
2 set
Kasperek Michał3
Juzwa Łukasz1

1231 min 39 s

16"06'
4 set
Popko Łukasz3
Krzanik Jakub1
13"38'
4 set
Woda Sebastian3
Smoleń Artur1
11"53'
5 set
Popko Łukasz2
Zawadzki Kordian3
11"11'
5 set
Suchocki Dominik2
Stachowiak Jarosław3
10"51'
4 set
Gil Bartosz1
Przybysz Grzegorz3
10"44'
5 set
Dróżdż Przemysław3
Gil Bartosz2
10"02'
5 set
Dróżdż Przemysław3
Wojtunik Bartłomiej2
9"59'
3 set
Popko Łukasz2
Zawadzki Kordian3
9"48'
1 set
Machno Artur3
Dróżdż Przemysław1
9"41'
2 set
Wojtala Bartłomiej1
Żukrowski Jakub3

931 min 21 s

12"22'
4 set
Ryfa Natalia3
Krzywicka Paulina2
9"26'
2 set
Ryfa Natalia3
Krzywicka Paulina2
9"02'
4 set
Buczkowska Ewa3
Kotra Sylwia1
9"01'
3 set
Buczkowska Ewa3
Kotra Sylwia1
8"38'
2 set
Kamińska Magda3
Ryfa Natalia0
8"23'
3 set
Cielecka Justyna0
Bellinger Karolina3
8"17'
3 set
Witkowska Dominika0
Kamińska Magda3
8"16'
2 set
Brzeska Malwina3
Miler-Podgajna Aleksandra2
8"14'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Bellinger Karolina3
8"12'
1 set
Cielecka Justyna0
Bellinger Karolina3

Małych punktów: 10924

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

4152

Atras Przemysław195
Nowisz Wojciech189
Rusek Stanisław189
Stachowski Łukasz187
Kischel Julian187
Kotra Michał183
Karwowski Marcin179
Maciantowicz Maciej178
Spoljar Domagoj178
Wojnarski Marek176

3443

Popko Łukasz215
Dróżdż Przemysław215
Bellinger Mark179
Stachowiak Jarosław174
Suchocki Dominik160
Gil Bartosz147
Politański Maciej146
Cieślik Rafał140
Chmielowski Jakub140
Ganczarski Marcin139

3329

Brzeska Malwina178
Ryfa Natalia170
Huseynova Anna167
Zarówna Klaudyna160
Cielecka Justyna158
Kotra Sylwia147
Albigowska-Sodo Katarzyna145
Kamińska Magda136
Skarbińska Agnieszka131
Bartolewska Agata126

Wszystkich rozegranych setów: 622

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

236

189

197


Wszystkich rozegranych meczów: 170

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

65

48

57


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
14.18'
2 set
Kotra Mateusz3
Pietras Krzysztof0
15.18'
1 set
Juzwa Łukasz3
Dziurzyński Paweł0
17.36'
2 set
Spoljar Domagoj3
Dziurzyński Paweł0
17.55'
2 set
Marszał Adrian3
Wilczyński Tomasz0
17.91'
2 set
Khan Kaleemullah0
Karwowski Marcin3
18.36'
3 set
Kaleta Grzegorz3
Pietras Krzysztof2
18.55'
2 set
Khan Kaleemullah3
Przybysz Grzegorz0
19.18'
2 set
Woda Sebastian0
Nowisz Wojciech3
19.27'
3 set
Wilczyński Tomasz3
Kapral Dawid1
19.36'
1 set
Marszał Adrian3
Wilczyński Tomasz0
14.82'
1 set
Wojtunik Bartłomiej3
Zawadzki Kordian2
16.91'
2 set
Stępnik Marcin0
Bellinger Mark3
17.09'
1 set
Stypa Maciej0
Juzwa Łukasz3
18.27'
3 set
Stypa Maciej0
Juzwa Łukasz3
19.36'
1 set
Żukrowski Jakub3
Politański Maciej2
19.82'
3 set
Suchocki Dominik3
Chmielowski Jakub1
20.36'
4 set
Żukrowski Jakub3
Politański Maciej2
20.36'
3 set
Stępnik Marcin0
Bellinger Mark3
20.55'
2 set
Stypa Maciej0
Juzwa Łukasz3
20.64'
1 set
Politański Maciej3
Cieślik Rafał2
11.00'
3 set
Bellinger Karolina0
Łukasik Sylwia3
13.09'
1 set
Tarkowska Julia0
Ryfa Natalia3
13.64'
2 set
Juzwa Magdalena0
Zarówna Klaudyna3
13.82'
3 set
Kamińska Magda3
Zarówna Klaudyna0
13.91'
1 set
Sonik Julia0
Sielska Paulina3
14.00'
2 set
Bartolewska Agata3
Sonik Julia1
14.18'
2 set
Huseynova Anna3
Albigowska-Sodo Katarzyna0
14.27'
3 set
Grzechowiak Dorota3
Skarbińska Agnieszka0
14.64'
3 set
Brzeska Malwina3
Miler-Podgajna Aleksandra2
14.64'
2 set
Tarkowska Julia0
Ryfa Natalia3

Decyzji sędziowskich: 287 (2.6%)

Stroke 92
32.1%
Let 189
65.9%
Nolet 6
2.1%

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
27 25.7%
9-15-3
Atras Przemysław2
Kischel Julian3
14 18.2%
1-13-0
Spoljar Domagoj3
Stachowski Łukasz0
14 13%
5-9-0
Rusek Stanisław2
Wojnarski Marek3
13 16.5%
4-8-1
Kasperek Michał3
Juzwa Łukasz1
11 19.6%
0-11-0
Kischel Julian3
Kotra Mateusz0
11 15.1%
4-7-0
Kischel Julian3
Kotra Michał0
11 17.2%
5-5-1
Przybysz Grzegorz3
Mazurkiewicz Filip0
7 8.2%
3-4-0
Maciantowicz Maciej1
Kotra Michał3
7 7.6%
3-4-0
Karwowski Marcin3
Nowisz Wojciech2
6 6.3%
2-4-0
Kondratowicz Łukasz2
Kapral Dawid3
12 14.3%
2-10-0
Gil Bartosz1
Przybysz Grzegorz3
11 12.5%
2-9-0
Dziurzyński Paweł3
Wojtunik Bartłomiej1
10 15.6%
2-8-0
Wilczyński Tomasz3
Popko Łukasz0
8 9.2%
1-7-0
Wojtunik Bartłomiej3
Zawadzki Kordian2
8 7.5%
2-6-0
Suchocki Dominik2
Stachowiak Jarosław3
5 6%
3-2-0
Popko Łukasz3
Stachowiak Jarosław1
5 6.6%
1-4-0
Gil Bartosz3
Suchocki Dominik1
4 4.3%
0-4-0
Ganczarski Marcin2
Wilczyński Tomasz3
4 5.9%
4-0-0
Machno Artur3
Stępnik Marcin1
3 5.3%
0-3-0
Korostyński Damian3
Żukrowski Jakub0
10 15.2%
2-7-1
Bellinger Karolina0
Ślipczyńska Alicja3
7 10.9%
0-7-0
Witkowska Dominika0
Kamińska Magda3
4 7.4%
0-4-0
Szymaniak Kinga3
Ślipczyńska Alicja0
4 4.9%
4-0-0
Brzeska Malwina3
Miler-Podgajna Aleksandra2
3 4.1%
3-0-0
Grzechowiak Dorota3
Sielska Paulina1
2 3.1%
0-2-0
Bartolewska Agata3
Sonik Julia1
1 2.3%
0-1-0
Albigowska-Sodo Katarzyna0
Cielecka Justyna3
1 2.4%
1-0-0
Łukasik Sylwia3
Miler-Podgajna Aleksandra0
1 1.3%
0-1-0
Huseynova Anna1
Juzwa Magdalena3
1 1.1%
1-0-0
Bartolewska Agata2
Albigowska-Sodo Katarzyna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0