Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
36"27'Kamiński Dariusz2
Furman Wojciech3
33"03'Kapuściński Bartosz3
Kroll Adam2
31"21'Kamiński Dariusz2
Tokarczyk Andrzej3
29"01'Furman Wojciech1
Urbański Robert3
27"16'Urbański Robert3
Tokarczyk Andrzej1
25"29'Furman Wojciech3
Tokarczyk Andrzej1
22"15'Kamiński Dariusz0
Kroll Adam3
19"26'Kroll Adam3
Tokarczyk Andrzej0
17"47'Urbański Robert0
Kroll Adam3
16"13'Kamiński Dariusz0
Urbański Robert3
30"36'Więcławska Maria2
Papierz Rozalia3
26"01'Więcławska Maria3
Rybak Magdalena1
24"26'Papierz Rozalia3
Rybak Magdalena1
21"04'Więcławska Maria1
Borowska Monika3
17"41'Borowska Monika0
Papierz Rozalia3
13"36'Borowska Monika3
Rybak Magdalena0
13"19'Kasińska Agata0
Borowska Monika3
12"45'Więcławska Maria3
Kasińska Agata0
11"24'Kasińska Agata0
Papierz Rozalia3
11"22'Kasińska Agata0
Rybak Magdalena3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Furman Wojciech108"35'
Kamiński Dariusz106"39'
Tokarczyk Andrzej106"06'
Kroll Adam102"23'
Urbański Robert95"39'
Kapuściński Bartosz82"03'
Kasiński Waldemar64"13'
Urbańska Agnieszka1"16'
Więcławska Maria73"26'
Papierz Rozalia67"55'
Rybak Magdalena63"36'
Borowska Monika55"35'
Kasińska Agata45"30'

Czas setów: 8 godz. 6 min 28 s

OPENDAMSKA

333 min 27 s

9"03'
3 set
Kamiński Dariusz0
Kroll Adam3
8"03'
3 set
Furman Wojciech1
Urbański Robert3
7"55'
1 set
Kamiński Dariusz2
Furman Wojciech3
7"31'
1 set
Kroll Adam3
Tokarczyk Andrzej0
6"56'
3 set
Furman Wojciech3
Tokarczyk Andrzej1
6"53'
2 set
Kamiński Dariusz0
Kroll Adam3
6"52'
2 set
Kapuściński Bartosz3
Kroll Adam2
6"35'
2 set
Kamiński Dariusz2
Furman Wojciech3
6"30'
1 set
Urbański Robert3
Tokarczyk Andrzej1
6"16'
2 set
Kamiński Dariusz2
Tokarczyk Andrzej3

153 min 1 s

7"06'
2 set
Więcławska Maria3
Rybak Magdalena1
6"26'
3 set
Więcławska Maria2
Papierz Rozalia3
6"13'
1 set
Więcławska Maria1
Borowska Monika3
5"46'
2 set
Papierz Rozalia3
Rybak Magdalena1
5"33'
3 set
Borowska Monika0
Papierz Rozalia3
5"33'
4 set
Więcławska Maria2
Papierz Rozalia3
5"30'
3 set
Więcławska Maria3
Rybak Magdalena1
5"27'
3 set
Papierz Rozalia3
Rybak Magdalena1
4"55'
2 set
Więcławska Maria3
Kasińska Agata0
4"49'
1 set
Borowska Monika0
Papierz Rozalia3

Małych punktów: 2129

OPENDAMSKA

1541

Kapuściński Bartosz249
Kroll Adam235
Furman Wojciech235
Urbański Robert223
Tokarczyk Andrzej212
Kamiński Dariusz190
Urbańska Agnieszka103
Kasiński Waldemar94

588

Papierz Rozalia158
Borowska Monika134
Więcławska Maria134
Rybak Magdalena115
Kasińska Agata47

Wszystkich rozegranych setów: 128

OPENDAMSKA

93

35


Wszystkich rozegranych meczów: 38

OPENDAMSKA

28

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.36'
1 set
Urbańska Agnieszka0
Furman Wojciech3
0.45'
3 set
Urbańska Agnieszka0
Furman Wojciech3
0.45'
2 set
Urbańska Agnieszka0
Tokarczyk Andrzej3
0.55'
1 set
Urbańska Agnieszka0
Tokarczyk Andrzej3
0.55'
3 set
Urbańska Agnieszka0
Kroll Adam3
0.55'
3 set
Urbańska Agnieszka0
Tokarczyk Andrzej3
0.55'
2 set
Urbańska Agnieszka0
Kroll Adam3
0.55'
2 set
Urbańska Agnieszka0
Kasiński Waldemar3
0.55'
2 set
Urbańska Agnieszka0
Furman Wojciech3
0.64'
3 set
Urbańska Agnieszka0
Kasiński Waldemar3
15.82'
1 set
Więcławska Maria3
Kasińska Agata0
16.82'
2 set
Kasińska Agata0
Papierz Rozalia3
17.09'
3 set
Więcławska Maria1
Borowska Monika3
17.27'
1 set
Papierz Rozalia3
Rybak Magdalena1
17.45'
2 set
Kasińska Agata0
Borowska Monika3
17.73'
5 set
Więcławska Maria2
Papierz Rozalia3
18.27'
1 set
Kasińska Agata0
Papierz Rozalia3
18.55'
2 set
Kasińska Agata0
Rybak Magdalena3
19.27'
1 set
Kasińska Agata0
Rybak Magdalena3
20.36'
2 set
Więcławska Maria1
Borowska Monika3

Decyzji sędziowskich: 1 (0.1%)

Stroke 0
0%
Let 1
100%
Nolet 0
0%

OPEN
1 1.2%
0-1-0
Kapuściński Bartosz3
Kroll Adam2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0