Najdłuższy mecz

OPENOPEN EliminacjeDAMSKA
75"45'Karwowski Marcin2
Stachowski Łukasz3
73"54'Stachowski Łukasz3
Kotra Mateusz2
63"30'Kotra Michał2
Atras Przemysław3
61"59'Khan Kaleemullah1
Stachowski Łukasz3
61"14'Kotra Michał3
Gajewski Grzegorz2
56"55'Karolczak Rafał1
Rusek Stanisław3
54"31'Hemmerling Piotr3
Karolczak Rafał2
52"52'Karolczak Rafał3
Gajewski Grzegorz2
52"29'Khan Kaleemullah3
Kozik Marcin2
49"00'Spoljar Domagoj3
Tannen Nadav1
42"40'Banasiak Tomasz2
Bellinger Mark3
42"05'Mazur Piotr3
Szymkowiak Mariusz2
37"59'Michalski Piotr1
Drążkowiak Sebastian3
34"25'Szymkowiak Mariusz3
Zioło Artur2
32"02'Szymkowiak Mariusz1
Michalski Piotr3
32"02'Banasiak Tomasz3
Sokołowski Łukasz1
32"02'Banasiak Tomasz0
Karolczak Rafał3
29"37'Kapral Dawid3
Wysocki Tymoteusz1
29"22'Michalski Piotr3
Łuczak Radosław2
28"53'Łuczak Radosław1
Michańków Adam3
36"27'Krzywicka Paulina3
Jacobs Retha2
34"34'Albigowska-Sodo Katarzyna3
Kwaśniewska Karolina2
31"13'Dominiak Zuzanna3
Szymaniak Kinga1
30"21'Zaręba Anita3
Ciarkowska Anna1
26"49'Witkowska Dominika3
Ryfa Natalia1
25"54'Lubińska Dominika3
Albigowska-Sodo Katarzyna1
25"41'Dominiak Zuzanna3
Grzechowiak Dorota1
25"36'Dominiak Zuzanna0
Kamińska Magda3
24"57'Surdziel Aleksandra3
Kaniewska Emilia1
24"43'Jacobs Retha3
Szymaniak Kinga1

Najdłużej na korcie

OPENOPEN EliminacjeDAMSKA
Stachowski Łukasz247"21'
Kotra Michał195"52'
Atras Przemysław187"51'
Spoljar Domagoj176"47'
Gajewski Grzegorz175"51'
Karolczak Rafał173"39'
Khan Kaleemullah168"30'
Kotra Mateusz160"26'
Rusek Stanisław159"53'
Kozik Marcin158"11'
Szymkowiak Mariusz112"04'
Banasiak Tomasz108"49'
Bellinger Mark107"23'
Michalski Piotr99"46'
Łuczak Radosław87"00'
Mazur Piotr72"43'
Kieruzal Piotr50"23'
Sokołowski Łukasz48"14'
Karolczak Rafał45"00'
Zioło Artur36"27'
Dominiak Zuzanna94"13'
Jacobs Retha87"00'
Albigowska-Sodo Katarzyna86"40'
Witkowska Dominika85"02'
Cielecka Justyna82"52'
Kamińska Magda82"48'
Krzywicka Paulina82"32'
Wszołek Karolina69"54'
Ryfa Natalia66"46'
Pawlak Iwona66"28'

Czas setów: 53 godz. 47 min 42 s

OPENOPEN EliminacjeDAMSKA

1917 min 17 s

24"13'
3 set
Karwowski Marcin2
Stachowski Łukasz3
21"59'
3 set
Khan Kaleemullah1
Stachowski Łukasz3
20"11'
4 set
Karolczak Rafał1
Rusek Stanisław3
18"43'
5 set
Stachowski Łukasz3
Kotra Mateusz2
18"16'
2 set
Atras Przemysław3
Spoljar Domagoj0
16"52'
5 set
Kotra Michał3
Gajewski Grzegorz2
16"46'
4 set
Stachowski Łukasz3
Kotra Mateusz2
16"28'
2 set
Khan Kaleemullah1
Stachowski Łukasz3
15"35'
3 set
Karolczak Rafał1
Rusek Stanisław3
15"10'
4 set
Kotra Michał2
Atras Przemysław3

496 min 26 s

17"04'
1 set
Banasiak Tomasz0
Karolczak Rafał3
11"05'
4 set
Michalski Piotr1
Drążkowiak Sebastian3
10"18'
3 set
Mazur Piotr3
Szymkowiak Mariusz2
9"15'
5 set
Mazur Piotr3
Szymkowiak Mariusz2
8"52'
3 set
Michalski Piotr1
Drążkowiak Sebastian3
8"48'
2 set
Banasiak Tomasz2
Bellinger Mark3
8"43'
4 set
Banasiak Tomasz3
Sokołowski Łukasz1
8"31'
2 set
Kapral Dawid3
Wysocki Tymoteusz1
8"14'
3 set
Łuczak Radosław1
Michańków Adam3
8"05'
4 set
Szymkowiak Mariusz1
Michalski Piotr3

813 min 59 s

10"59'
1 set
Albigowska-Sodo Katarzyna3
Kwaśniewska Karolina2
10"22'
2 set
Dominiak Zuzanna0
Kamińska Magda3
9"41'
1 set
Dominiak Zuzanna3
Szymaniak Kinga1
8"22'
3 set
Krzywicka Paulina3
Kornowska Małgorzata0
8"06'
2 set
Bellinger Karolina3
Pawlak Iwona0
7"56'
1 set
Wszołek Karolina3
Bellinger Karolina0
7"53'
4 set
Lubińska Dominika3
Albigowska-Sodo Katarzyna1
7"42'
3 set
Krzywicka Paulina3
Jacobs Retha2
7"22'
3 set
Cielecka Justyna0
Buczkowska Ewa3
6"55'
4 set
Dominiak Zuzanna3
Grzechowiak Dorota1

Małych punktów: 8924

OPENOPEN EliminacjeDAMSKA

4484

Stachowski Łukasz228
Karwowski Marcin205
Gajewski Grzegorz204
Khan Kaleemullah204
Kotra Michał193
Kotra Mateusz190
Kozik Marcin189
Atras Przemysław188
Spoljar Domagoj185
Hemmerling Piotr182

1511

Bellinger Mark200
Szymkowiak Mariusz173
Michalski Piotr157
Łuczak Radosław152
Banasiak Tomasz130
Mazur Piotr109
Kieruzal Piotr82
Skorek Mateusz66
Karolczak Rafał66
Sokołowski Łukasz56

2929

Kamińska Magda174
Jacobs Retha167
Witkowska Dominika166
Ryfa Natalia164
Dominiak Zuzanna159
Cielecka Justyna148
Krzywicka Paulina140
Kaniewska Emilia136
Surdziel Aleksandra135
Wszołek Karolina132

Wszystkich rozegranych setów: 508

OPENOPEN EliminacjeDAMSKA

245

86

177


Wszystkich rozegranych meczów: 142

OPENOPEN EliminacjeDAMSKA

66

23

53


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN EliminacjeDAMSKA
0.55'
3 set
Khan Tahir0
Khan Kaleemullah3
13.09'
2 set
Drążkowiak Sebastian0
Kozik Marcin3
15.64'
3 set
Drążkowiak Sebastian0
Kozik Marcin3
16.82'
2 set
Pełczyński Adam3
Wojnarski Marek1
17.64'
3 set
Kotra Michał3
Gajewski Grzegorz2
17.73'
3 set
Drążkowiak Sebastian0
Kleszcz Piotr3
18.64'
2 set
Przybysz Grzegorz0
Karwowski Marcin3
19.00'
2 set
Wojnarski Marek0
Gałecki Tomasz3
19.55'
1 set
Gałecki Tomasz3
Kozik Marcin2
20.36'
3 set
Kotra Michał3
Rusek Stanisław0
13.45'
1 set
Bellinger Mark3
Grzechowiak Mariusz0
13.45'
3 set
Skorek Mateusz3
Schubert Bartosz0
15.09'
2 set
Bellinger Mark3
Grzechowiak Mariusz0
15.45'
2 set
Skorek Mateusz3
Schubert Bartosz0
15.64'
1 set
Zioło Artur0
Skorek Mateusz3
15.91'
2 set
Zioło Artur0
Skorek Mateusz3
16.64'
3 set
Bellinger Mark3
Grzechowiak Mariusz0
17.45'
3 set
Zioło Artur0
Skorek Mateusz3
18.82'
2 set
Bellinger Mark1
Zjawin Jakub3
20.00'
1 set
Kieruzal Piotr3
Szajder Przemysław0
11.55'
1 set
Kaniewska Emilia3
Grzechowiak Danuta0
11.91'
2 set
Kamińska Magda3
Skarbińska Agnieszka0
12.27'
2 set
Kaniewska Emilia3
Stasik-Makowska Ewelina0
12.73'
1 set
Ryfa Natalia3
Grzechowiak Danuta0
13.45'
1 set
Kala Magdalena3
Zaręba Anita0
13.55'
1 set
Małyszka Joanna3
Skarbińska Agnieszka0
13.73'
1 set
Szymaniak Kinga3
Pawlak Iwona0
13.91'
3 set
Szymaniak Kinga3
Zaręba Anita0
13.91'
3 set
Albigowska-Sodo Katarzyna0
Ryfa Natalia3
14.18'
2 set
Ciarkowska Anna0
Jacobs Retha3

Decyzji sędziowskich: 180 (2%)

Stroke 54
30%
Let 124
68,9%
Nolet 2
1,1%

OPENOPEN EliminacjeDAMSKA
28 26,9%
15-13-0
Kotra Michał3
Gajewski Grzegorz2
21 22,6%
6-14-1
Spoljar Domagoj3
Tannen Nadav1
18 18%
7-11-0
Nowisz Wojciech2
Khan Tahir3
18 19,1%
1-17-0
Karolczak Rafał1
Rusek Stanisław3
17 13,8%
5-11-1
Karwowski Marcin2
Stachowski Łukasz3
12 19,4%
4-8-0
Rusek Stanisław0
Dominiak Kamil3
10 15,6%
0-10-0
Atras Przemysław3
Dominiak Kamil0
10 10,2%
0-10-0
Khan Kaleemullah1
Stachowski Łukasz3
6 9,5%
0-6-0
Khan Tahir3
Gałecki Tomasz0
5 8,6%
5-0-0
Pyda Andrzej0
Kotra Mateusz3
4 6,2%
0-4-0
Szymkowiak Mariusz3
Sokołowski Łukasz1
1 1,4%
1-0-0
Banasiak Tomasz3
Sokołowski Łukasz1
5 9,3%
2-3-0
Buczkowska Ewa0
Ryfa Natalia3
4 5,5%
1-3-0
Lubińska Dominika1
Pawlak Iwona3
2 4,2%
2-0-0
Albigowska-Sodo Katarzyna0
Grzechowiak Dorota3
1 2,1%
0-1-0
Wszołek Karolina0
Krzywicka Paulina3
1 1,8%
0-1-0
Krzywicka Paulina3
Kornowska Małgorzata0
1 2,1%
0-1-0
Kala Magdalena3
Stasik-Makowska Ewelina0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0