Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
38"06'Dobosz Mariusz1
Nowak Mariusz3
31"54'Makowski Marcin2
Dobosz Mariusz3
28"31'Goździkowski Marcin2
Haś Marcin3
27"03'Dobosz Mariusz3
Lewandowski Szymon1
25"33'Woch Paulina2
Sosnowicz Mariusz3
25"05'Kowalski Tomasz0
Nowak Mariusz3
18"09'Masica Ariel3
Ciesielski Grzegorz0
17"02'Filipczak Aneta1
Goździkowski Marcin3
16"27'Haś Marcin3
Kubiak Bartłomiej0
15"02'Skalski Piotr3
Woch Paulina0
15"12'Pettersson Filip0
Dubielski Robert3
10"16'Haś Marcin2
Dubielski Robert0
9"57'Kubiak Bartłomiej2
Pettersson Filip0
23"30'Powroźnik Izabela3
Skórniewska Renata1
19"09'Filipczak Aneta0
Woch Paulina3
15"33'Sosnowicz Nina0
Skórniewska Renata3
14"36'Powroźnik Izabela0
Woch Paulina3
14"35'Sosnowicz Nina0
Filipczak Aneta3
14"14'Sosnowicz Nina0
Powroźnik Izabela3
13"59'Skórniewska Renata0
Filipczak Aneta3
13"15'Powroźnik Izabela0
Filipczak Aneta3
11"02'Sosnowicz Nina0
Woch Paulina3
7"59'Skórniewska Renata0
Woch Paulina3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Dobosz Mariusz84"31'
Nowak Mariusz70"46'
Makowski Marcin52"41'
Haś Marcin51"27'
Kowalski Tomasz51"23'
Woch Paulina50"00'
Lewandowski Szymon47"48'
Goździkowski Marcin41"37'
Sosnowicz Mariusz41"22'
Skalski Piotr34"10'
Pettersson Filip20"04'
Dubielski Robert19"48'
Kubiak Bartłomiej7"48'
Haś Marcin7"32'
Powroźnik Izabela52"55'
Skórniewska Renata50"31'
Filipczak Aneta48"51'
Woch Paulina46"39'
Sosnowicz Nina44"12'

Czas setów: 7 godz 46 min 55 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

317 min 45 s

9"15'
4 set
Dobosz Mariusz1
Nowak Mariusz3
8"33'
2 set
Dobosz Mariusz1
Nowak Mariusz3
8"28'
3 set
Kowalski Tomasz0
Nowak Mariusz3
8"13'
3 set
Dobosz Mariusz1
Nowak Mariusz3
7"52'
1 set
Masica Ariel3
Ciesielski Grzegorz0
7"42'
2 set
Kowalski Tomasz0
Nowak Mariusz3
6"20'
3 set
Makowski Marcin2
Dobosz Mariusz3
6"17'
1 set
Dobosz Mariusz1
Nowak Mariusz3
6"15'
2 set
Kubiak Bartłomiej2
Ciesielski Grzegorz0
6"06'
4 set
Dobosz Mariusz3
Lewandowski Szymon1

27 min 36 s

5"10'
2 set
Pettersson Filip0
Dubielski Robert3
4"07'
2 set
Kubiak Bartłomiej2
Pettersson Filip0
3"47'
2 set
Haś Marcin2
Dubielski Robert0
3"45'
1 set
Haś Marcin2
Dubielski Robert0
3"41'
3 set
Pettersson Filip0
Dubielski Robert3
3"41'
1 set
Kubiak Bartłomiej2
Pettersson Filip0
3"25'
1 set
Pettersson Filip0
Dubielski Robert3

121 min 34 s

8"20'
1 set
Powroźnik Izabela3
Skórniewska Renata1
8"09'
3 set
Filipczak Aneta0
Woch Paulina3
5"32'
1 set
Powroźnik Izabela0
Woch Paulina3
5"00'
3 set
Sosnowicz Nina0
Skórniewska Renata3
4"36'
2 set
Powroźnik Izabela0
Woch Paulina3
4"19'
1 set
Sosnowicz Nina0
Skórniewska Renata3
4"14'
2 set
Sosnowicz Nina0
Filipczak Aneta3
4"11'
3 set
Sosnowicz Nina0
Powroźnik Izabela3
4"11'
2 set
Filipczak Aneta0
Woch Paulina3
4"04'
1 set
Filipczak Aneta0
Woch Paulina3

Małych punktów: 2097

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1480

Dobosz Mariusz150
Nowak Mariusz131
Lewandowski Szymon123
Goździkowski Marcin116
Kowalski Tomasz112
Makowski Marcin110
Haś Marcin109
Woch Paulina101
Sosnowicz Mariusz99
Filipczak Aneta92

119

Dubielski Robert45
Pettersson Filip30
Haś Marcin22
Kubiak Bartłomiej22

498

Woch Paulina137
Filipczak Aneta129
Powroźnik Izabela96
Skórniewska Renata87
Sosnowicz Nina49

Wszystkich rozegranych setów: 128

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

90

7

31


Wszystkich rozegranych meczów: 45

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

32

3

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
0.82'
2 set
Skalski Piotr2
Bąkowicz Seweryn0
0.82'
1 set
Ciesielski Grzegorz0
Sosnowicz Mariusz2
1.00'
2 set
Ciesielski Grzegorz0
Sosnowicz Mariusz2
1.55'
1 set
Skalski Piotr2
Bąkowicz Seweryn0
11.91'
1 set
Nowak Mariusz2
Kubiak Bartłomiej0
14.09'
2 set
Makowski Marcin3
Woch Paulina0
14.55'
4 set
Goździkowski Marcin2
Haś Marcin3
14.55'
1 set
Lewandowski Szymon3
Sosnowicz Mariusz0
14.73'
1 set
Skalski Piotr0
Lewandowski Szymon3
14.73'
2 set
Lewandowski Szymon2
Masica Ariel0
18.64'
1 set
Pettersson Filip0
Dubielski Robert3
20.09'
3 set
Pettersson Filip0
Dubielski Robert3
20.09'
1 set
Kubiak Bartłomiej2
Pettersson Filip0
20.45'
1 set
Haś Marcin2
Dubielski Robert0
20.64'
2 set
Haś Marcin2
Dubielski Robert0
22.45'
2 set
Kubiak Bartłomiej2
Pettersson Filip0
28.18'
2 set
Pettersson Filip0
Dubielski Robert3
12.55'
1 set
Skórniewska Renata0
Woch Paulina3
14.64'
2 set
Skórniewska Renata0
Woch Paulina3
14.64'
1 set
Sosnowicz Nina0
Woch Paulina3
15.27'
2 set
Sosnowicz Nina0
Powroźnik Izabela3
15.36'
3 set
Powroźnik Izabela0
Woch Paulina3
15.45'
3 set
Skórniewska Renata0
Woch Paulina3
16.18'
1 set
Powroźnik Izabela0
Filipczak Aneta3
17.09'
2 set
Sosnowicz Nina0
Skórniewska Renata3
17.91'
3 set
Powroźnik Izabela3
Skórniewska Renata1
18.09'
2 set
Sosnowicz Nina0
Woch Paulina3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0