Najdłuższy mecz

M 35+M 40+M 45+M 50+M 55+K 35+
44"36'Paczesny Bartosz2
Khan Kaleemullah3
35"51'Stasiak Wojciech1
Michalak Paweł3
35"0'Mierzicki Remi1
Kozłowski Łukasz3
32"50'Mierzicki Remi1
Chudzicki Bartosz3
27"33'Chudzicki Bartosz1
Lasota Andrzej3
26"57'Kozłowski Łukasz0
Owczarczyk Łukasz3
25"33'Górka Grzegorz3
Michalak Paweł0
21"49'Lasota Andrzej3
Stasiak Wojciech0
21"39'Paczesny Bartosz3
Owczarczyk Łukasz0
21"38'Chudzicki Bartosz0
Paczesny Bartosz3
45"27'Wójtowicz Marcin3
Mysior Dawid1
40"56'Grunt Jarosław3
Ornowski Marcin2
37"7'Żukowski Sebastian3
Ornowski Marcin2
35"47'Wrzosek Bartłomiej2
Górski Norbert3
35"7'Szostak Daniel2
Grunt Jarosław3
35"4'Górski Norbert3
Szostak Daniel2
34"56'Żukowski Sebastian3
Furman Wojciech1
32"43'Rygielski Rafał3
Pajestka Adam2
31"45'Chudzicki Bartosz3
Wójtowicz Marcin1
31"3'Grunt Jarosław3
Gołuchowski Tomasz1
40"19'Jamroszczak Jarosław2
Dworakowski Robert3
28"11'Firfas Rafał1
Grudziński Sławomir3
23"29'Habrajski Artur1
Furman Wojciech3
23"14'Tyma Krzysztof1
Burak Michał3
22"11'Dworakowski Robert1
Tyma Krzysztof3
21"12'Grudziński Sławomir3
Burak Michał0
18"55'Habrajski Artur0
Burak Michał3
17"41'Romański Krzysztof0
Grudziński Sławomir3
17"0'Tyma Krzysztof0
Romański Krzysztof3
16"1'Furman Wojciech0
Firfas Rafał3
43"49'Krysicki Tomasz2
Bobkowski Przemysław3
40"35'Romański Krzysztof3
Szymkowiak Mariusz2
36"50'Grishin Sergei2
Sienkiewicz Leszek3
34"22'Bystrzejewski Andrzej3
Sienkiewicz Leszek1
33"59'Biernat Piotr3
Bobkowski Przemysław2
33"46'Biernat Piotr2
Hyams Martin3
31"5'Hyams Martin3
Szymkowiak Mariusz1
30"42'Dutka Dariusz2
Hyams Martin3
29"28'Sienkiewicz Leszek1
Szymkowiak Mariusz3
28"18'Bystrzejewski Andrzej3
Bobkowski Przemysław0
129"7'Szymkowiak Mariusz3
Dworakowski Robert0
47"6'Karwowski Wojciech2
Dworakowski Robert3
42"12'Karwowski Wojciech1
Kobus Waldek3
38"51'Bystrzejewski Andrzej3
Dworakowski Robert2
35"18'Szymkowiak Mariusz3
Kobus Waldek2
31"49'Bystrzejewski Andrzej3
Karwowski Wojciech1
28"57'Kobus Waldek3
Czyżak Piotr0
27"52'Kobus Waldek3
Dworakowski Robert1
27"30'Dworakowski Robert3
Czyżak Piotr0
25"37'Karwowski Wojciech3
Walczak Janusz0
23"14'Lewandowska Aleksandra1
Zielińska Joanna3
17"39'Urbańska Agnieszka0
Zielińska Joanna3
16"20'Lewandowska Aleksandra0
Wilińska Joanna3
15"52'Urbańska Agnieszka0
Wilińska Joanna3
14"52'Zielińska Joanna0
Wilińska Joanna3
12"54'Lewandowska Aleksandra0
Urbańska Agnieszka3

Najdłużej na korcie

M 35+M 40+M 45+M 50+M 55+K 35+
Paczesny Bartosz86"57'
Lasota Andrzej75"46'
Khan Kaleemullah73"41'
Chudzicki Bartosz68"14'
Michalak Paweł67"16'
Mierzicki Remi67"1'
Kozłowski Łukasz64"0'
Górka Grzegorz54"51'
Stasiak Wojciech47"55'
Owczarczyk Łukasz40"41'
Górski Norbert122"36'
Wójtowicz Marcin116"14'
Żukowski Sebastian102"26'
Grunt Jarosław101"50'
Chudzicki Bartosz97"36'
Rygielski Rafał87"7'
Ornowski Marcin79"43'
Szostak Daniel78"1'
Furman Wojciech75"51'
Mysior Dawid72"51'
Tyma Krzysztof61"31'
Grudziński Sławomir56"4'
Habrajski Artur55"48'
Burak Michał53"34'
Dworakowski Robert52"30'
Firfas Rafał48"42'
Jamroszczak Jarosław43"28'
Furman Wojciech41"53'
Romański Krzysztof38"30'
Wiśniewski Sławomir30"38'
Bystrzejewski Andrzej91"23'
Hyams Martin91"6'
Bobkowski Przemysław88"45'
Szymkowiak Mariusz83"2'
Sienkiewicz Leszek82"50'
Romański Krzysztof79"36'
Grishin Sergei71"42'
Biernat Piotr69"33'
Krysicki Tomasz66"6'
Dworakowski Robert65"54'
Szymkowiak Mariusz276"15'
Dworakowski Robert267"32'
Karwowski Wojciech140"33'
Kobus Waldek120"15'
Bystrzejewski Andrzej105"33'
Walczak Janusz100"19'
Czyżak Piotr77"17'
Zielińska Joanna44"30'
Lewandowska Aleksandra37"31'
Wilińska Joanna35"52'
Urbańska Agnieszka34"49'

Czas setów

WSZYSTKIEM 35+M 40+M 45+M 50+M 55+K 35+

2450 min
46 s



40 h 50 min 46 s

336 min 38 s

12"10'
4 set
Paczesny Bartosz2
Khan Kaleemullah3
9"45'
4 set
Stasiak Wojciech1
Michalak Paweł3
9"43'
1 set
Stasiak Wojciech1
Michalak Paweł3
8"46'
1 set
Górka Grzegorz3
Michalak Paweł0
8"43'
2 set
Kozłowski Łukasz0
Owczarczyk Łukasz3
8"32'
2 set
Lasota Andrzej3
Stasiak Wojciech0
7"43'
2 set
Paczesny Bartosz2
Khan Kaleemullah3
7"40'
4 set
Mierzicki Remi1
Chudzicki Bartosz3
7"34'
3 set
Mierzicki Remi1
Kozłowski Łukasz3
7"15'
1 set
Chudzicki Bartosz0
Paczesny Bartosz3

786 min 33 s

12"21'
1 set
Żukowski Sebastian3
Furman Wojciech1
11"52'
1 set
Rygielski Rafał3
Wójtowicz Marcin0
10"33'
2 set
Wójtowicz Marcin3
Mysior Dawid1
10"32'
3 set
Chudzicki Bartosz3
Wójtowicz Marcin1
10"25'
1 set
Wójtowicz Marcin3
Mysior Dawid1
9"50'
4 set
Wójtowicz Marcin3
Mysior Dawid1
9"14'
3 set
Chudzicki Bartosz1
Cichocki Jakub3
8"42'
4 set
Szostak Daniel2
Grunt Jarosław3
8"42'
4 set
Furman Wojciech1
Bielawski Krzysztof3
8"34'
3 set
Wójtowicz Marcin3
Mysior Dawid1

241 min 19 s

8"15'
4 set
Jamroszczak Jarosław2
Dworakowski Robert3
8"11'
1 set
Firfas Rafał1
Grudziński Sławomir3
7"56'
2 set
Grudziński Sławomir3
Burak Michał0
6"46'
3 set
Habrajski Artur1
Furman Wojciech3
6"36'
1 set
Jamroszczak Jarosław2
Dworakowski Robert3
6"34'
5 set
Jamroszczak Jarosław2
Dworakowski Robert3
5"58'
4 set
Dworakowski Robert1
Tyma Krzysztof3
5"56'
4 set
Tyma Krzysztof1
Burak Michał3
5"51'
3 set
Habrajski Artur0
Burak Michał3
5"42'
3 set
Firfas Rafał1
Grudziński Sławomir3

466 min 3 s

11"37'
1 set
Bystrzejewski Andrzej3
Bobkowski Przemysław0
10"35'
4 set
Krysicki Tomasz2
Bobkowski Przemysław3
9"43'
4 set
Bystrzejewski Andrzej3
Sienkiewicz Leszek1
9"8'
1 set
Sienkiewicz Leszek1
Szymkowiak Mariusz3
8"30'
2 set
Grishin Sergei2
Sienkiewicz Leszek3
8"16'
5 set
Krysicki Tomasz2
Bobkowski Przemysław3
8"13'
3 set
Krysicki Tomasz2
Bobkowski Przemysław3
7"55'
1 set
Bystrzejewski Andrzej3
Sienkiewicz Leszek1
7"24'
2 set
Romański Krzysztof3
Szymkowiak Mariusz2
7"18'
5 set
Grishin Sergei2
Sienkiewicz Leszek3

543 min 52 s

140"2'
1 set
Szymkowiak Mariusz3
Dworakowski Robert0
43"11'
1 set
Szymkowiak Mariusz3
Walczak Janusz0
10"43'
1 set
Karwowski Wojciech1
Kobus Waldek3
9"32'
2 set
Karwowski Wojciech1
Kobus Waldek3
9"24'
4 set
Karwowski Wojciech1
Kobus Waldek3
8"58'
1 set
Karwowski Wojciech2
Dworakowski Robert3
8"48'
2 set
Karwowski Wojciech2
Dworakowski Robert3
8"33'
4 set
Bystrzejewski Andrzej3
Dworakowski Robert2
7"48'
3 set
Bystrzejewski Andrzej3
Karwowski Wojciech1
7"35'
5 set
Bystrzejewski Andrzej3
Dworakowski Robert2

76 min 21 s

5"46'
2 set
Urbańska Agnieszka0
Zielińska Joanna3
5"11'
3 set
Urbańska Agnieszka0
Zielińska Joanna3
4"59'
1 set
Lewandowska Aleksandra1
Zielińska Joanna3
4"45'
1 set
Zielińska Joanna0
Wilińska Joanna3
4"44'
3 set
Urbańska Agnieszka0
Wilińska Joanna3
4"30'
3 set
Lewandowska Aleksandra0
Wilińska Joanna3
4"27'
3 set
Lewandowska Aleksandra1
Zielińska Joanna3
4"15'
2 set
Zielińska Joanna0
Wilińska Joanna3
4"13'
4 set
Lewandowska Aleksandra1
Zielińska Joanna3
4"4'
3 set
Zielińska Joanna0
Wilińska Joanna3

małych punktów

WSZYSTKIEM 35+M 40+M 45+M 50+M 55+K 35+

7515

994

Paczesny Bartosz138
Lasota Andrzej133
Khan Kaleemullah122
Mierzicki Remi103
Chudzicki Bartosz100
Górka Grzegorz88
Kozłowski Łukasz87
Michalak Paweł83
Stasiak Wojciech54
Owczarczyk Łukasz52

2548

Górski Norbert196
Chudzicki Bartosz174
Wójtowicz Marcin168
Grunt Jarosław157
Szostak Daniel151
Pajestka Adam142
Żukowski Sebastian139
Cichocki Jakub139
Mierzicki Remi133
Wrzosek Bartłomiej131

863

Tyma Krzysztof125
Habrajski Artur114
Grudziński Sławomir107
Burak Michał96
Firfas Rafał93
Dworakowski Robert83
Romański Krzysztof78
Furman Wojciech70
Jamroszczak Jarosław58
Wiśniewski Sławomir39

1530

Hyams Martin173
Romański Krzysztof140
Bystrzejewski Andrzej133
Bobkowski Przemysław131
Biernat Piotr131
Dworakowski Robert128
Szymkowiak Mariusz126
Grishin Sergei113
Dutka Dariusz108
Sienkiewicz Leszek106

1246

Dworakowski Robert224
Szymkowiak Mariusz218
Kobus Waldek210
Bystrzejewski Andrzej206
Karwowski Wojciech204
Czyżak Piotr127
Walczak Janusz57

334

Wilińska Joanna100
Zielińska Joanna99
Urbańska Agnieszka78
Lewandowska Aleksandra57

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEM 35+M 40+M 45+M 50+M 55+K 35+

121

16

41

15

22

21

6

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEM 35+M 40+M 45+M 50+M 55+K 35+

428

54

147

51

85

72

19

Szybkość zdobycia punktów

M 35+M 40+M 45+M 50+M 55+K 35+
18.45'
1 set
Paczesny Bartosz3
Wrzosek Bartłomiej0
20.36'
1 set
Lasota Andrzej3
Stasiak Wojciech0
22.09'
2 set
Paczesny Bartosz3
Wrzosek Bartłomiej0
23.82'
3 set
Paczesny Bartosz3
Wrzosek Bartłomiej0
24.00'
2 set
Mierzicki Remi3
Michalak Paweł0
24.09'
2 set
Mierzicki Remi1
Kozłowski Łukasz3
24.27'
2 set
Górka Grzegorz3
Wrzosek Bartłomiej0
25.27'
3 set
Górka Grzegorz3
Wrzosek Bartłomiej0
25.91'
1 set
Mierzicki Remi1
Kozłowski Łukasz3
25.91'
1 set
Lasota Andrzej0
Khan Kaleemullah3
10.55'
4 set
Mierzicki Remi1
Pajestka Adam3
13.73'
2 set
Szostak Daniel3
Tokarczyk Andrzej0
14.55'
3 set
Cichocki Jakub3
Bielawski Krzysztof0
14.73'
1 set
Waryszak Sławomir0
Wrzosek Bartłomiej3
15.00'
3 set
Szostak Daniel3
Tokarczyk Andrzej0
15.73'
1 set
Szostak Daniel3
Bucholc Marcin0
15.73'
2 set
Urbański Robert0
Pajestka Adam3
16.64'
2 set
Żukowski Sebastian0
Mysior Dawid3
16.73'
3 set
Szostak Daniel3
Bucholc Marcin0
17.00'
1 set
Żukowski Sebastian0
Cichocki Jakub3
13.27'
2 set
Wiśniewski Sławomir0
Tyma Krzysztof3
14.09'
1 set
Wiśniewski Sławomir0
Tyma Krzysztof3
14.64'
3 set
Jamroszczak Jarosław0
Habrajski Artur3
15.18'
1 set
Habrajski Artur1
Furman Wojciech3
15.73'
2 set
Furman Wojciech0
Romański Krzysztof3
16.27'
3 set
Wiśniewski Sławomir0
Tyma Krzysztof3
17.18'
3 set
Habrajski Artur3
Wiśniewski Sławomir0
17.55'
2 set
Habrajski Artur3
Wiśniewski Sławomir0
17.73'
2 set
Furman Wojciech0
Firfas Rafał3
19.55'
1 set
Firfas Rafał3
Wiśniewski Sławomir0
16.64'
4 set
Czyżak Piotr1
Biernat Piotr3
17.45'
4 set
Dutka Dariusz2
Hyams Martin3
17.82'
1 set
Grishin Sergei1
Hyams Martin3
18.27'
1 set
Grishin Sergei3
Czyżak Piotr0
18.73'
1 set
Łuniewski Robert0
Krysicki Tomasz3
19.00'
4 set
Grishin Sergei1
Hyams Martin3
19.36'
3 set
Czyżak Piotr0
Łuniewski Robert3
19.73'
1 set
Grishin Sergei2
Sienkiewicz Leszek3
20.00'
2 set
Czyżak Piotr1
Biernat Piotr3
20.18'
2 set
Dworakowski Robert0
Romański Krzysztof3
9.55'
1 set
Kobus Waldek3
Walczak Janusz0
10.36'
2 set
Walczak Janusz0
Czyżak Piotr3
11.09'
2 set
Kobus Waldek3
Walczak Janusz0
14.73'
3 set
Walczak Janusz0
Czyżak Piotr3
15.00'
1 set
Bystrzejewski Andrzej3
Walczak Janusz0
15.09'
3 set
Bystrzejewski Andrzej3
Walczak Janusz0
15.64'
2 set
Karwowski Wojciech3
Walczak Janusz0
16.18'
2 set
Bystrzejewski Andrzej3
Walczak Janusz0
16.82'
2 set
Bystrzejewski Andrzej3
Kobus Waldek0
17.09'
2 set
Szymkowiak Mariusz3
Walczak Janusz0
14.18'
2 set
Lewandowska Aleksandra0
Urbańska Agnieszka3
15.55'
1 set
Urbańska Agnieszka0
Zielińska Joanna3
15.91'
1 set
Lewandowska Aleksandra0
Wilińska Joanna3
16.55'
3 set
Lewandowska Aleksandra0
Urbańska Agnieszka3
18.64'
2 set
Lewandowska Aleksandra0
Wilińska Joanna3
18.64'
1 set
Lewandowska Aleksandra0
Urbańska Agnieszka3
18.91'
2 set
Urbańska Agnieszka0
Wilińska Joanna3
20.55'
1 set
Urbańska Agnieszka0
Wilińska Joanna3
21.73'
2 set
Lewandowska Aleksandra1
Zielińska Joanna3
22.18'
3 set
Zielińska Joanna0
Wilińska Joanna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0