Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
42"21'Popko Łukasz3
Soszka Stefan1
40"39'Popko Łukasz3
Kurek Michał2
37"52'Popko Łukasz3
Daniluk Rafał1
32"11'Kurek Michał2
Gnitecki Przemysław3
29"33'Busłowski Leszek1
Gnitecki Przemysław3
29"14'Daniluk Rafał3
Królewski Edward0
24"28'Gnitecki Przemysław0
Daniluk Rafał3
24"22'Wojtecki Piotr1
Tomczyk Konrad2
24"04'Wojtecki Piotr2
Purta Maciej1
22"39'Piekarski Michał1
Wójcik Michał2
32"22'Popko Aleksandra3
Sopińska Patrycja2
26"31'Wilińska Joanna3
Królewska Elżbieta1
26"30'Popko Aleksandra3
Wilińska Joanna1
18"25'Popko Aleksandra3
Gawryluk Monika0
15"49'Michnowska Katarzyna0
Wilińska Joanna3
13"32'Michnowska Katarzyna2
Stępniewska Sylwia1
13"25'Gawryluk Monika1
Michnowska Katarzyna2
13"23'Sopińska Patrycja3
Królewska Elżbieta0
43'Sopińska Patrycja3
Stępniewska Sylwia1
'Królewska Elżbieta3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0
6"49'Soszka Aleksandra0
Stępniewska Sylwia2
6"08'Popko Kinga0
Królewska Elżbieta2
'Popko Kinga2
Soszka Aleksandra0
'Rauba Mateusz0
Kragiel Cyprian Błażej2
'Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip2
'Rauba Mateusz0
Kosiorek Jakub2
'Wawiernia Filip2
Kragiel Cyprian Błażej0
'Kosiorek Jakub2
Kragiel Cyprian Błażej0
'Kosiorek Jakub0
Wawiernia Filip2
'Filipik Gabriela0
Popko Aleksandra2
'Filipik Gabriela2
Kaca Bartosz0
'Filipik Gabriela0
Tomczyk Konrad2
'Kaca Bartosz0
Popko Aleksandra2
'Tomczyk Konrad2
Popko Aleksandra0
'Tomczyk Konrad2
Kaca Bartosz0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
Popko Łukasz124"23'
Daniluk Rafał102"31'
Busłowski Leszek90"38'
Kurek Michał88"27'
Gnitecki Przemysław85"08'
Soszka Stefan78"07'
Wojtecki Piotr76"22'
Królewski Edward72"47'
Łukaszewicz Adam70"48'
Kułak Paweł64"49'
Popko Aleksandra60"25'
Wilińska Joanna55"22'
Sopińska Patrycja36"49'
Michnowska Katarzyna34"53'
Królewska Elżbieta33"15'
Gawryluk Monika24"59'
Stępniewska Sylwia12"47'
Soszka Aleksandra6"48'
Stępniewska Sylwia6"48'
Popko Kinga6"04'
Królewska Elżbieta6"04'

Czas setów: 19 godz. 21 min 27 s

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

1019 min 20 s

13"00'
2 set
Łukaszewicz Adam2
Papiński Marcin0
12"20'
2 set
Piskórz Tomasz0
Busłowski Leszek2
12"18'
2 set
Daniluk Rafał3
Królewski Edward0
11"29'
2 set
Popko Łukasz3
Daniluk Rafał1
9"31'
2 set
Filipek Karol2
Kołodziński Michał0
9"27'
3 set
Popko Łukasz3
Soszka Stefan1
9"23'
1 set
Popko Łukasz3
Soszka Stefan1
9"23'
4 set
Popko Łukasz3
Daniluk Rafał1
9"22'
2 set
Popko Łukasz3
Soszka Stefan1
9"17'
1 set
Popko Łukasz3
Kurek Michał2

129 min 15 s

7"45'
3 set
Wilińska Joanna3
Królewska Elżbieta1
6"25'
3 set
Popko Aleksandra3
Wilińska Joanna1
6"16'
2 set
Popko Aleksandra3
Wilińska Joanna1
6"15'
4 set
Wilińska Joanna3
Królewska Elżbieta1
5"52'
3 set
Popko Aleksandra3
Sopińska Patrycja2
5"36'
5 set
Popko Aleksandra3
Sopińska Patrycja2
5"32'
1 set
Popko Aleksandra3
Sopińska Patrycja2
5"25'
1 set
Popko Aleksandra3
Gawryluk Monika0
5"05'
2 set
Popko Aleksandra3
Gawryluk Monika0
4"48'
2 set
Michnowska Katarzyna0
Wilińska Joanna3

12 min 52 s

6"45'
1 set
Soszka Aleksandra0
Stępniewska Sylwia2
3"05'
1 set
Popko Kinga0
Królewska Elżbieta2
2"59'
2 set
Popko Kinga0
Królewska Elżbieta2
3'
2 set
Soszka Aleksandra0
Stępniewska Sylwia2

Małych punktów: 4488

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

3314

Kurek Michał168
Popko Łukasz164
Gnitecki Przemysław143
Daniluk Rafał142
Łukaszewicz Adam130
Kułak Paweł126
Soszka Stefan119
Busłowski Leszek118
Wojtecki Piotr111
Purta Maciej104

653

Sopińska Patrycja131
Popko Aleksandra120
Wilińska Joanna102
Królewska Elżbieta88
Michnowska Katarzyna77
Stępniewska Sylwia66
Gawryluk Monika41
Nideraus-Martyniak Katarzyna28

88

Popko Kinga31
Stępniewska Sylwia22
Królewska Elżbieta22
Soszka Aleksandra13

224

Wawiernia Filip68
Rauba Mateusz55
Kosiorek Jakub54
Kragiel Cyprian Błażej47

209

Tomczyk Konrad66
Popko Aleksandra62
Kaca Bartosz42
Filipik Gabriela39

Wszystkich rozegranych setów: 253

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

188

35

6

12

12


Wszystkich rozegranych meczów: 103

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

78

10

3

6

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
6.45'
1 set
Skibowski Piotr0
Królewska Elżbieta2
11.45'
2 set
Gudan Robert2
Lemański Piotr0
13.18'
1 set
Purta Dariusz0
Filipek Karol2
14.00'
2 set
Purta Dariusz0
Filipek Karol2
14.55'
2 set
Papiński Marcin2
Lemański Piotr0
14.82'
1 set
Piekarski Michał0
Kurek Michał2
15.09'
1 set
Łukaszewicz Adam2
Wilińska Joanna0
15.36'
1 set
Kułak Paweł2
Purta Maciej1
15.45'
1 set
Papiński Marcin0
Soszka Stefan2
15.45'
1 set
Kurek Michał3
Piskórz Tomasz0
0.45'
3 set
Sopińska Patrycja3
Stępniewska Sylwia1
0.69'
1 set
Sopińska Patrycja3
Stępniewska Sylwia1
0.73'
4 set
Sopińska Patrycja3
Stępniewska Sylwia1
0.79'
1 set
Sopińska Patrycja3
Stępniewska Sylwia1
1.20'
2 set
Sopińska Patrycja3
Stępniewska Sylwia1
1.38'
2 set
Sopińska Patrycja3
Stępniewska Sylwia1
16.00'
3 set
Gawryluk Monika1
Michnowska Katarzyna2
17.64'
1 set
Sopińska Patrycja3
Królewska Elżbieta0
17.73'
1 set
Gawryluk Monika1
Michnowska Katarzyna2
17.91'
1 set
Michnowska Katarzyna2
Stępniewska Sylwia1
0.27'
2 set
Soszka Aleksandra0
Stępniewska Sylwia2
16.27'
2 set
Popko Kinga0
Królewska Elżbieta2
16.82'
1 set
Popko Kinga0
Królewska Elżbieta2
36.82'
1 set
Soszka Aleksandra0
Stępniewska Sylwia2

Decyzji sędziowskich: 20 (0,5%)

Stroke 3
15%
Let 17
85%
Nolet 0
0%

OPEN
11 13,8%
0-11-0
Kraszewski Bartosz2
Michnowska Katarzyna1
3 4,7%
0-3-0
Gawryluk Monika1
Purta Dariusz2
2 6,9%
0-2-0
Grochocki Tomasz0
Gawryluk Olaf2
2 5,6%
2-0-0
Filipek Karol2
Tomczyk Konrad0
1 2,8%
0-1-0
Purta Dariusz0
Papiński Marcin2
1 3%
1-0-0
Filipek Karol2
Kołodziński Michał0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0