Najdłuższy mecz

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI
82"58'Kotra Mateusz3
Spoljar Domagoj2
76"53'Khan Kaleemullah3
Kozik Marcin2
64"32'Khan Tahir3
Wasilewski Jakub2
62"00'Nowisz Wojciech1
Atras Przemysław3
61"02'Sikora Grzegorz2
Pietras Krzysztof3
59"05'Sikora Grzegorz2
Przybysz Grzegorz3
56"45'Kotra Mateusz3
Pełczyński Adam2
52"38'Jankowski Marek2
Hemmerling Piotr3
48"16'Szczęsny Szymon2
Kozłowski Rafał3
47"44'Kondratowicz Łukasz3
Pełczyński Adam2
61"04'Peukert Tomasz3
Dziurzyński Paweł2
55"58'Kapral Dawid2
Szewczyk Filip3
50"31'Michalczuk Paweł3
Kalinowski Kamil2
50"14'Łuniewski Robert3
Jerzykowski Krzysztof1
47"45'Michalczuk Paweł2
Gigoń Grzegorz3
44"30'Machno Artur2
Przybysz Grzegorz3
43"26'Chomicki Piotr2
Kapral Dawid3
41"55'Szczęsny Szymon3
Krzyżaniak Tomasz2
41"35'Smoleń Artur2
Korostyński Damian3
41"26'Kondratowicz Łukasz3
Juzwa Łukasz1
45"53'Jacobs Retha2
Krzywicka Paulina3
43"05'Budrewicz Monika2
Miler-Podgajna Aleksandra3
40"57'Brzeska Malwina3
Waszkiewicz Magdalena2
40"25'Grzechowiak Dorota2
Buczkowska Ewa3
38"17'Kornowska Małgorzata1
Szymaniak Kinga3
36"22'Mohamed Nazia2
Huseynova Anna3
35"15'Sielska Paulina2
Honkisz Agnieszka3
34"12'Budrewicz Monika2
Cerlich Małgorzata3
34"03'Zawartka Anna2
Huseynova Anna3
31"11'Albigowska-Sodo Katarzyna1
Juzwa Magdalena3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI
Kotra Mateusz209"49'
Khan Kaleemullah184"55'
Pełczyński Adam178"37'
Khan Tahir161"54'
Kozik Marcin160"55'
Atras Przemysław156"40'
Nowisz Wojciech153"07'
Kondratowicz Łukasz147"35'
Hemmerling Piotr135"52'
Kozłowski Rafał134"40'
Michalczuk Paweł129"01'
Łuniewski Robert126"37'
Krzyżaniak Tomasz121"45'
Musialik Mariusz99"18'
Bartolewski Marcin94"33'
Jerzykowski Krzysztof89"12'
Teichert Michał88"23'
Kapral Dawid84"18'
Juzwa Łukasz83"02'
Surray Peter79"59'
Jacobs Retha112"42'
Huseynova Anna112"08'
Mohamed Nazia105"13'
Budrewicz Monika101"40'
Sielska Paulina99"32'
Brzeska Malwina98"34'
Buczkowska Ewa98"00'
Ryfa Natalia97"39'
Waszkiewicz Magdalena97"32'
Ślipczyńska Alicja96"06'

Czas setów: 69 godz. 41 min 19 s

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI

1813 min 21 s

35"00'
5 set
Kotra Mateusz3
Spoljar Domagoj2
21"54'
4 set
Khan Kaleemullah3
Kozik Marcin2
21"26'
3 set
Nowisz Wojciech1
Atras Przemysław3
17"57'
1 set
Khan Kaleemullah3
Kozik Marcin2
16"32'
2 set
Kotra Mateusz1
Rybalchenko Kostiantyn3
15"43'
3 set
Rykowski Rafał0
Atras Przemysław3
14"43'
2 set
Sikora Grzegorz2
Pietras Krzysztof3
14"37'
4 set
Wasilewski Jakub1
Khan Kaleemullah3
14"34'
2 set
Khan Kaleemullah3
Kozik Marcin2
14"19'
5 set
Kondratowicz Łukasz3
Pełczyński Adam2

1063 min 5 s

15"00'
4 set
Łuniewski Robert3
Jerzykowski Krzysztof1
14"57'
5 set
Peukert Tomasz3
Dziurzyński Paweł2
13"46'
1 set
Łuniewski Robert3
Jerzykowski Krzysztof1
13"03'
3 set
Peukert Tomasz3
Dziurzyński Paweł2
12"54'
4 set
Kondratowicz Łukasz3
Juzwa Łukasz1
12"25'
2 set
Kapral Dawid2
Szewczyk Filip3
12"22'
2 set
Gigoń Grzegorz3
Teichert Michał0
12"14'
5 set
Kapral Dawid2
Szewczyk Filip3
11"57'
4 set
Kapral Dawid2
Szewczyk Filip3
11"22'
3 set
Chomicki Piotr2
Kapral Dawid3

1304 min 53 s

11"17'
1 set
Jacobs Retha2
Krzywicka Paulina3
11"01'
4 set
Bellinger Karolina1
Ślipczyńska Alicja3
10"49'
1 set
Sielska Paulina0
Huseynova Anna3
10"28'
3 set
Mohamed Nazia3
Lubińska Dominika0
9"51'
5 set
Zawartka Anna2
Huseynova Anna3
9"48'
2 set
Ślipczyńska Alicja0
Ryfa Natalia3
9"42'
5 set
Brzeska Malwina3
Waszkiewicz Magdalena2
8"52'
4 set
Kornowska Małgorzata1
Szymaniak Kinga3
8"38'
3 set
Kornowska Małgorzata1
Szymaniak Kinga3
8"17'
1 set
Honkisz Agnieszka1
Kornowska Małgorzata3

Małych punktów: 11922

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI

4474

Khan Kaleemullah215
Kotra Mateusz210
Pełczyński Adam205
Kozłowski Rafał200
Kondratowicz Łukasz194
Kozik Marcin191
Nowisz Wojciech184
Khan Tahir180
Rybalchenko Kostiantyn180
Kowalski Dominik179

3008

Krzyżaniak Tomasz207
Łuniewski Robert172
Teichert Michał169
Michalczuk Paweł163
Bartolewski Marcin144
Juzwa Łukasz143
Musialik Mariusz138
Surray Peter135
Machno Artur106
Stachowiak Jarosław102

4440

Sielska Paulina187
Jacobs Retha180
Mohamed Nazia173
Brzeska Malwina172
Huseynova Anna170
Ryfa Natalia168
Kamińska Magda166
Kovalska Iana164
Waszkiewicz Magdalena163
Krzywicka Paulina161

Wszystkich rozegranych setów: 660

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI

241

168

251


Wszystkich rozegranych meczów: 180

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI

65

43

72


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI
12.55'
3 set
Gigoń Grzegorz0
Wasilewski Jakub3
13.00'
2 set
Rybalchenko Kostiantyn3
Atras Przemysław0
14.64'
1 set
Khan Kaleemullah3
Gryz Witold0
16.27'
2 set
Khan Kaleemullah3
Gryz Witold0
16.36'
1 set
Gigoń Grzegorz0
Wasilewski Jakub3
17.00'
3 set
Jaworski Jakub3
Peukert Tomasz1
17.09'
3 set
Szczęsny Szymon0
Kozik Marcin3
17.64'
2 set
Szczęsny Szymon0
Kozik Marcin3
17.91'
1 set
Bolechała Tomasz0
Nowisz Wojciech3
18.00'
2 set
Kowalski Dominik0
Spoljar Domagoj3
14.00'
3 set
Juzwa Łukasz3
Michalczuk Paweł0
16.09'
1 set
Bellinger Mark0
Surray Peter3
17.00'
3 set
Bellinger Mark0
Surray Peter3
17.82'
3 set
Wieczorek Maciej2
Musialik Mariusz3
18.45'
1 set
Gryz Witold3
Stachowiak Jarosław0
19.09'
2 set
Łuniewski Robert0
Juzwa Łukasz3
19.09'
2 set
Kalinowski Kamil0
Teichert Michał3
19.18'
2 set
Surray Peter0
Krzyżaniak Tomasz3
19.27'
4 set
Sodo Wojciech1
Łuniewski Robert3
19.36'
1 set
Korostyński Damian3
Kniaź Maciej0
14.00'
3 set
Wszołek Karolina3
Lubińska Dominika0
14.00'
3 set
Cerlich Małgorzata0
Waszkiewicz Magdalena3
14.09'
1 set
Cerlich Małgorzata0
Borek Klaudia3
14.73'
3 set
Budrewicz Monika0
Szymaniak Kinga3
14.73'
3 set
Lubińska Dominika0
Łukasik Sylwia3
14.82'
2 set
Cerlich Małgorzata0
Borek Klaudia3
14.91'
2 set
Borek Klaudia0
Kamińska Magda3
15.09'
1 set
Budrewicz Monika0
Szymaniak Kinga3
15.27'
2 set
Bartolewska Agata0
Zarówna Klaudyna3
15.55'
1 set
Lubińska Dominika0
Łukasik Sylwia3

Decyzji sędziowskich: 159 (1,3%)

Stroke 49
30,8%
Let 104
65,4%
Nolet 6
3,8%

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI
30 26,1%
13-15-2
Khan Tahir3
Wasilewski Jakub2
19 20,4%
6-13-0
Kotra Mateusz1
Rybalchenko Kostiantyn3
12 14,5%
5-6-1
Pełczyński Adam1
Kozik Marcin3
10 15,6%
4-6-0
Rybalchenko Kostiantyn3
Atras Przemysław0
8 11%
0-8-0
Khan Tahir3
Rykowski Rafał1
6 6,8%
1-5-0
Wasilewski Jakub1
Khan Kaleemullah3
4 7%
0-4-0
Kasperek Michał0
Szewczyk Filip3
4 7,8%
2-2-0
Bolechała Tomasz0
Maciantowicz Maciej3
3 5,4%
0-3-0
Hemmerling Piotr3
Szewczyk Filip0
3 4,4%
2-1-0
Jaworski Jakub3
Peukert Tomasz1
4 5,7%
3-1-0
Stachowiak Jarosław0
Krzyżaniak Tomasz3
4 7,4%
2-2-0
Gryz Witold3
Gnitecki Przemysław0
2 2,1%
0-2-0
Michalczuk Paweł3
Kalinowski Kamil2
1 1,1%
0-1-0
Machno Artur2
Przybysz Grzegorz3
1 1%
0-1-0
Krzyżaniak Tomasz2
Michalczuk Paweł3
1 1,9%
0-1-0
Surray Peter0
Krzyżaniak Tomasz3
8 10,1%
3-5-0
Buczkowska Ewa1
Kotra Sylwia3
6 6,3%
2-4-0
Mohamed Nazia2
Huseynova Anna3
5 5,1%
1-4-0
Jacobs Retha2
Krzywicka Paulina3
4 5,1%
0-4-0
Kovalska Iana3
Sielska Paulina1
4 6,5%
2-2-0
Kovalska Iana0
Kotra Sylwia3
3 5,7%
1-2-0
Sielska Paulina3
Miler-Podgajna Aleksandra0
2 3,9%
0-2-0
Grzechowiak Dorota3
Zawartka Anna0
2 4,1%
1-1-0
Zarówna Klaudyna3
Wszołek Karolina0
2 3,4%
0-2-0
Łukasik Sylwia0
Ryfa Natalia3
1 2,3%
1-0-0
Huseynova Anna0
Jacobs Retha3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0