Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
41"34'Górski Artur2
Filipek Karol3
26"27'Kołodziński Michał3
Osiniak Bartłomiej0
25"36'Kołodziński Michał0
Górski Artur3
24"52'Osiniak Bartłomiej1
Filipek Karol3
22"24'Nocuń Marcin1
Bieńczyk Tomasz2
22"20'Stypuła Eryk2
Nocuń Marcin1
19"58'Wójcik Michał1
Sobiło Jacek2
19"50'Stypuła Eryk1
Król Rafał2
17"57'Kołodziński Michał2
Lisowiec Tomasz0
17"34'Lisowiec Tomasz2
Teszner Dominik1
17"04'Stasiuk Karol1
Trzpil Piotr2
13"05'Lisowiec Tomasz2
Trzpil Piotr0
12"11'Lisowiec Tomasz2
Stasiuk Karol0
5"41'Stypuła Eryk2
Trzpil Piotr0
28'Stasiuk Karol0
Stypuła Eryk2
15'Lisowiec Tomasz0
Stypuła Eryk2

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Górski Artur86"15'
Kołodziński Michał73"57'
Filipek Karol71"16'
Nocuń Marcin62"48'
Osiniak Bartłomiej58"05'
Bieńczyk Tomasz54"20'
Lisowiec Tomasz53"14'
Wryk Maciej50"14'
Wójcik Michał49"25'
Sobiło Jacek48"57'
Trzpil Piotr32"49'
Stasiuk Karol27"51'
Lisowiec Tomasz24"12'
Stypuła Eryk4"52'

Czas setów: 7 godz. 50 min 9 s

OPENOPEN - Eliminacje

425 min 17 s

9"23'
5 set
Górski Artur2
Filipek Karol3
9"20'
2 set
Kołodziński Michał3
Osiniak Bartłomiej0
9"19'
1 set
Kołodziński Michał2
Lisowiec Tomasz0
9"10'
2 set
Kołodziński Michał0
Górski Artur3
9"08'
1 set
Kołodziński Michał2
Zienkiewicz Paweł0
8"32'
2 set
Górski Artur2
Wryk Maciej0
8"29'
2 set
Sobiło Jacek0
Górski Artur2
8"19'
1 set
Nocuń Marcin1
Bieńczyk Tomasz2
8"03'
1 set
Górski Artur2
Wryk Maciej0
7"55'
2 set
Bieńczyk Tomasz0
Wójcik Michał2

44 min 52 s

7"38'
2 set
Stasiuk Karol1
Trzpil Piotr2
6"29'
1 set
Lisowiec Tomasz2
Trzpil Piotr0
6"07'
2 set
Lisowiec Tomasz2
Trzpil Piotr0
6"03'
2 set
Lisowiec Tomasz2
Stasiuk Karol0
5"19'
1 set
Lisowiec Tomasz2
Stasiuk Karol0
4"56'
1 set
Stasiuk Karol1
Trzpil Piotr2
3"37'
2 set
Stypuła Eryk2
Trzpil Piotr0
3"28'
3 set
Stasiuk Karol1
Trzpil Piotr2
34'
1 set
Stypuła Eryk2
Trzpil Piotr0
15'
2 set
Stasiuk Karol0
Stypuła Eryk2

Małych punktów: 1550

OPENOPEN - Eliminacje

1333

Filipek Karol127
Górski Artur122
Nocuń Marcin99
Kołodziński Michał94
Lisowiec Tomasz93
Osiniak Bartłomiej92
Teszner Dominik90
Sobiło Jacek90
Bieńczyk Tomasz83
Wryk Maciej83

217

Stypuła Eryk66
Trzpil Piotr57
Lisowiec Tomasz51
Stasiuk Karol43

Wszystkich rozegranych setów: 89

OPENOPEN - Eliminacje

76

13


Wszystkich rozegranych meczów: 37

OPENOPEN - Eliminacje

31

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
13.64'
1 set
Sudak Robert2
Szczerbetka Łukasz0
16.09'
2 set
Wójcik Michał2
Szczerbetka Łukasz0
17.18'
1 set
Stypuła Eryk0
Osiniak Bartłomiej2
17.45'
1 set
Sobiło Jacek2
Sudak Robert0
18.36'
2 set
Stypuła Eryk0
Osiniak Bartłomiej2
18.82'
3 set
Bieńczyk Tomasz1
Lisowiec Tomasz2
18.91'
1 set
Szczerbetka Łukasz0
Filipek Karol2
18.91'
2 set
Teszner Dominik2
Nocuń Marcin1
20.55'
2 set
Osiniak Bartłomiej1
Filipek Karol3
20.55'
1 set
Lisowiec Tomasz2
Teszner Dominik1
0.45'
2 set
Lisowiec Tomasz0
Stypuła Eryk2
0.82'
1 set
Lisowiec Tomasz0
Stypuła Eryk2
1.09'
1 set
Stasiuk Karol0
Stypuła Eryk2
1.36'
2 set
Stasiuk Karol0
Stypuła Eryk2
3.09'
1 set
Stypuła Eryk2
Trzpil Piotr0
18.91'
3 set
Stasiuk Karol1
Trzpil Piotr2
19.73'
2 set
Stypuła Eryk2
Trzpil Piotr0
25.93'
1 set
Lisowiec Tomasz2
Trzpil Piotr0
26.91'
1 set
Stasiuk Karol1
Trzpil Piotr2
29.00'
1 set
Lisowiec Tomasz2
Stasiuk Karol0

Decyzji sędziowskich: 16 (1%)

Stroke 6
37,5%
Let 10
62,5%
Nolet 0
0%

OPENOPEN - Eliminacje
8 14,3%
5-3-0
Kołodziński Michał3
Osiniak Bartłomiej0
3 8,6%
1-2-0
Teszner Dominik0
Zienkiewicz Paweł2
2 2,1%
0-2-0
Górski Artur2
Filipek Karol3
1 2,6%
0-1-0
Kołodziński Michał2
Lisowiec Tomasz0
1 1,9%
0-1-0
Stypuła Eryk1
Król Rafał2
1 2,5%
0-1-0
Lisowiec Tomasz2
Stasiuk Karol0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0