Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU17OU15
40"32'Przybysz Grzegorz3
Wilas Dawid2
33"19'Kowalewski Jacek2
Zieliński Piotr1
31"13'Rzeszotek Grzegorz2
Zalewski Jakub1
30"24'Matejski Tomasz1
Wojnarski Marek3
27"08'Maciejewski Adam1
Fulneczek Adrian2
27"03'Łukaszewicz Cezary0
Maciejewski Adam2
27"00'Matejski Tomasz3
Przybysz Grzegorz1
26"36'Mierzejewski Michał1
Fulneczek Adrian2
26"20'Zieliński Jakub1
Lenkov Andrej2
26"06'Przybysz Grzegorz2
Kabaciński Maciej1
29"16'Rohleder Katarzyna2
Pozlewicz Anna3
27"09'Stasik-Makowska Ewelina3
Wilas Kamila1
24"27'Kabacińska Julita3
Stasik-Makowska Ewelina0
23"20'Kozłowska Beata1
Stasik-Makowska Ewelina3
22"57'Kabacińska Julita3
Maskiewicz Małgorzata1
18"19'Wilas Kamila3
Rohleder Katarzyna1
17"30'Pozlewicz Anna3
Kozłowska Beata0
15"42'Pozlewicz Anna0
Kabacińska Julita3
9"13'Rohleder Katarzyna3
Kozłowska Beata0
'Wilas Kamila0
Maskiewicz Małgorzata3
21"21'Karliński Grzegorz1
Szymański Mikołaj2
18"09'Pietrzak Maja1
Bilewicz Michał2
17"42'Bilewicz Michał1
Szymański Mikołaj2
16"49'Mierzejewska Natalia1
Bilewicz Michał2
15"50'Pietrzak Maja1
Szymański Mikołaj2
15"30'Karliński Grzegorz2
Mierzejewska Natalia1
10"26'Karliński Grzegorz2
Pietrzak Maja1
9"59'Mierzejewska Natalia0
Szymański Mikołaj2
9"43'Sobiecki Antoni0
Bilewicz Michał2
9"19'Pietrzak Maja0
Sobiecki Antoni2
'Mierzejewska Natalia0
Szymański Mikołaj2
'Śliwa Jakub0
Jankowski Maksymilian2
'Śliwa Jakub0
Szymański Mikołaj2
'Śliwa Jakub0
Sobiecki Antoni2
'Śliwa Jakub0
Mierzejewska Natalia2
'Pietrzak Maja1
Jankowski Maksymilian2
'Pietrzak Maja0
Śliwa Jakub2
'Pietrzak Maja1
Szymański Mikołaj2
'Pietrzak Maja0
Sobiecki Antoni2
'Pietrzak Maja0
Mierzejewska Natalia2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU17
Przybysz Grzegorz107"12'
Maciejewski Adam95"12'
Wilas Dawid90"11'
Fulneczek Adrian85"04'
Wasilewski Jan82"45'
Rowba Sergiusz81"48'
Sprycha Arkadiusz80"51'
Matejski Tomasz79"30'
Wojnarski Marek79"14'
Kowalewski Jacek76"48'
Stasik-Makowska Ewelina64"24'
Kabacińska Julita53"03'
Pozlewicz Anna49"31'
Rohleder Katarzyna48"07'
Kozłowska Beata40"52'
Bram Kamila39"11'
Maskiewicz Małgorzata18"22'
Szymański Mikołaj63"48'
Bilewicz Michał60"38'
Karliński Grzegorz56"03'
Pietrzak Maja52"56'
Mierzejewska Natalia50"25'
Sobiecki Antoni38"44'

Czas setów: 29 godz. 1 min 59 s

OPENDAMSKAOU17

1423 min 57 s

13"51'
2 set
Łukaszewicz Cezary0
Maciejewski Adam2
11"50'
1 set
Przybysz Grzegorz3
Wilas Dawid2
11"26'
1 set
Rzeszotek Grzegorz2
Zalewski Jakub1
11"22'
1 set
Łukaszewicz Cezary0
Maciejewski Adam2
10"40'
1 set
Rowba Sergiusz2
Gotówko Damian0
10"20'
1 set
Kowalewski Jacek2
Zieliński Piotr1
9"49'
3 set
Mierzejewski Michał1
Fulneczek Adrian2
9"48'
2 set
Wasilewski Jan0
Rowba Sergiusz2
9"45'
2 set
Kowalewski Jacek2
Zieliński Piotr1
9"34'
2 set
Choma Damian2
Franuszkiewicz Mariusz0

156 min 45 s

8"30'
1 set
Kabacińska Julita3
Stasik-Makowska Ewelina0
8"05'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Wilas Kamila1
7"12'
2 set
Kabacińska Julita3
Stasik-Makowska Ewelina0
6"56'
3 set
Kabacińska Julita3
Stasik-Makowska Ewelina0
6"30'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Wilas Kamila1
6"16'
2 set
Kabacińska Julita3
Maskiewicz Małgorzata1
6"11'
3 set
Wilas Kamila3
Rohleder Katarzyna1
6"01'
1 set
Pozlewicz Anna0
Kabacińska Julita3
5"57'
5 set
Rohleder Katarzyna2
Pozlewicz Anna3
5"39'
1 set
Pozlewicz Anna3
Kozłowska Beata0

161 min 17 s

7"03'
2 set
Karliński Grzegorz1
Szymański Mikołaj2
6"15'
1 set
Bilewicz Michał1
Szymański Mikołaj2
5"54'
1 set
Pietrzak Maja1
Szymański Mikołaj2
5"53'
1 set
Karliński Grzegorz1
Szymański Mikołaj2
5"38'
3 set
Bilewicz Michał1
Szymański Mikołaj2
5"29'
2 set
Pietrzak Maja1
Bilewicz Michał2
5"26'
3 set
Karliński Grzegorz1
Szymański Mikołaj2
5"26'
2 set
Pietrzak Maja1
Szymański Mikołaj2
5"06'
1 set
Sobiecki Antoni0
Mierzejewska Natalia2
5"02'
2 set
Karliński Grzegorz2
Pietrzak Maja1

Małych punktów: 7111

OPENDAMSKAOU17OU15

4833

Przybysz Grzegorz181
Młyński Oskar160
Wojnarski Marek150
Matejski Tomasz145
Zieliński Jakub141
Wilas Dawid140
Zierkiewicz Piotr138
Rzeszotek Grzegorz134
Maciejewski Adam134
Zieliński Piotr129

635

Rohleder Katarzyna120
Kabacińska Julita109
Pozlewicz Anna103
Stasik-Makowska Ewelina102
Bram Kamila85
Maskiewicz Małgorzata64
Kozłowska Beata52

1115

Karliński Grzegorz181
Szymański Mikołaj176
Bilewicz Michał164
Jankowski Maksymilian143
Mierzejewska Natalia142
Sobiecki Antoni106
Pietrzak Maja103
Śliwa Jakub100

528

Szymański Mikołaj118
Jankowski Maksymilian102
Mierzejewska Natalia98
Sobiecki Antoni82
Śliwa Jakub73
Pietrzak Maja55

Wszystkich rozegranych setów: 402

OPENDAMSKAOU17OU15

270

36

64

32


Wszystkich rozegranych meczów: 167

OPENDAMSKAOU17OU15

114

10

28

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU17
0.18'
2 set
Maskiewicz Małgorzata0
Lenkov Andrej2
0.27'
2 set
Choma Damian2
Wilas Kamila0
0.64'
2 set
Rzeszotek Grzegorz2
Pierzgalski Marcin0
0.73'
3 set
Drobnica Sebastian1
Zieliński Piotr2
1.00'
2 set
Drobnica Sebastian1
Zieliński Piotr2
1.36'
1 set
Drobnica Sebastian1
Zieliński Piotr2
9.36'
1 set
Choma Damian2
Wilas Kamila0
11.64'
1 set
Maskiewicz Małgorzata0
Lenkov Andrej2
11.82'
1 set
Maciejewski Adam2
Romanowski Paweł0
12.64'
1 set
Moczulski Krzysztof0
Pliszka Mateusz2
6.36'
1 set
Wilas Kamila3
Rohleder Katarzyna1
11.27'
1 set
Rohleder Katarzyna3
Kozłowska Beata0
15.91'
3 set
Pozlewicz Anna0
Kabacińska Julita3
17.00'
2 set
Pozlewicz Anna0
Kabacińska Julita3
17.55'
2 set
Pozlewicz Anna3
Kozłowska Beata0
17.64'
3 set
Rohleder Katarzyna3
Kozłowska Beata0
19.18'
4 set
Rohleder Katarzyna2
Pozlewicz Anna3
19.36'
3 set
Kabacińska Julita3
Maskiewicz Małgorzata1
20.18'
2 set
Wilas Kamila3
Rohleder Katarzyna1
20.27'
2 set
Rohleder Katarzyna3
Kozłowska Beata0
11.64'
1 set
Karliński Grzegorz2
Sobiecki Antoni0
15.36'
1 set
Pietrzak Maja0
Mierzejewska Natalia2
16.00'
3 set
Pietrzak Maja1
Szymański Mikołaj2
17.00'
1 set
Pietrzak Maja0
Sobiecki Antoni2
17.27'
1 set
Sobiecki Antoni0
Szymański Mikołaj2
18.64'
2 set
Sobiecki Antoni0
Mierzejewska Natalia2
19.00'
2 set
Pietrzak Maja0
Mierzejewska Natalia2
19.09'
2 set
Bilewicz Michał1
Szymański Mikołaj2
21.09'
1 set
Sobiecki Antoni0
Bilewicz Michał2
21.27'
1 set
Karliński Grzegorz2
Bilewicz Michał0

Decyzji sędziowskich: 29 (0,5%)

Stroke 12
41,4%
Let 17
58,6%
Nolet 0
0%

OPEN
5 8,1%
1-4-0
Przybysz Grzegorz2
Kabaciński Maciej1
4 6,2%
3-1-0
Zieliński Jakub1
Lenkov Andrej2
4 7,8%
1-3-0
Draus Alan1
Kabaciński Maciej2
4 12,5%
3-1-0
Piekarski Tomasz0
Zieliński Jakub2
3 7,3%
0-3-0
Rowba Sergiusz0
Draus Alan2
3 7,1%
2-1-0
Wilas Dawid2
Rzeszotek Grzegorz0
2 3,3%
1-1-0
Młyński Oskar2
Franuszkiewicz Mariusz1
2 3,2%
0-2-0
Młyński Oskar1
Przybysz Grzegorz2
1 2,3%
1-0-0
Łącki Kamil0
Karliński Grzegorz2
1 1,7%
0-1-0
Ryfa Natalia2
Fulneczek Adrian1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0