Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAGU11OU17
39"44'Wasilewski Jan1
Przybysz Grzegorz2
33"57'Rogalski Mikołaj1
Przybysz Grzegorz3
32"44'Maciejewski Adam2
Fulneczek Adrian1
30"28'Maciejewski Adam1
Choma Damian2
27"56'Śmiałek Maciej1
Żak Marcin2
27"24'Przybysz Grzegorz0
Wojnarski Marek3
27"22'Fulneczek Adrian1
Kleczyński Marcin2
26"35'Maciejewski Adam2
Wasilewski Jan1
25"52'Żak Marcin1
Choma Damian2
24"05'Drobnica Sebastian2
Pliszka Mateusz1
37"12'Płaczek Aldona2
Pozlewicz Anna3
33"46'Maskiewicz Małgorzata3
Sawicka Agnieszka2
25"22'Pozlewicz Anna3
Rohleder Katarzyna1
23"22'Stasik-Makowska Ewelina1
Sawicka Agnieszka3
19"54'Pozlewicz Anna0
Maskiewicz Małgorzata3
17"22'Płaczek Aldona3
Mierzejewska Natalia0
16"41'Sawicka Agnieszka3
Rohleder Katarzyna0
14"18'Mierzejewska Natalia0
Rohleder Katarzyna3
'Stasik-Makowska EwelinaW
Mierzejewska Natalia3
'Płaczek Aldona3
Stasik-Makowska EwelinaW
'Jaworska Urszula0
Mierzejewska Natalia2
'Jaworska Urszula1
Pietrzak Maja2
'Jaworska Urszula2
Borkowska Julia0
'Pietrzak Maja0
Mierzejewska Natalia2
'Borkowska Julia0
Mierzejewska Natalia2
'Borkowska Julia0
Pietrzak Maja2
'Jankowski Maksymilian1
Bilewicz Michał3
'Jankowski Maksymilian0
Szymański Mikołaj3
'Bilewicz Michał0
Szymański Mikołaj3
'Karliński Grzegorz3
Jankowski Maksymilian0
'Karliński Grzegorz2
Bilewicz Michał3
'Karliński Grzegorz0
Szymański Mikołaj3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Przybysz Grzegorz112"19'
Maciejewski Adam103"16'
Wasilewski Jan99"34'
Fulneczek Adrian93"47'
Żak Marcin86"33'
Wilas Dawid82"22'
Owcarz Katarzyna80"36'
Rogalski Mikołaj73"39'
Choma Damian72"56'
Rohleder Katarzyna66"08'
Pozlewicz Anna64"59'
Sawicka Agnieszka59"42'
Płaczek Aldona44"58'
Maskiewicz Małgorzata43"12'
Rohleder Katarzyna43"09'
Mierzejewska Natalia26"01'
Stasik-Makowska Ewelina19"23'

Czas setów: 19 godz. 52 min 34 s

OPENDAMSKA

1041 min 52 s

16"34'
2 set
Wasilewski Jan1
Przybysz Grzegorz2
12"12'
3 set
Wasilewski Jan1
Przybysz Grzegorz2
11"41'
1 set
Owcarz Katarzyna2
Drobnica Sebastian0
11"11'
1 set
Kucharski Marcin0
Sawicka Agnieszka2
10"59'
2 set
Śmiałek Maciej1
Żak Marcin2
10"47'
3 set
Rogalski Mikołaj1
Przybysz Grzegorz3
10"37'
2 set
Maciejewski Adam2
Fulneczek Adrian1
10"34'
2 set
Rohleder Katarzyna0
Pierzgalski Marcin2
10"25'
1 set
Zalewski Jakub0
Fulneczek Adrian2
10"03'
3 set
Maciejewski Adam2
Fulneczek Adrian1

150 min 42 s

10"31'
1 set
Płaczek Aldona2
Pozlewicz Anna3
9"33'
1 set
Pozlewicz Anna0
Maskiewicz Małgorzata3
7"06'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina1
Sawicka Agnieszka3
6"03'
5 set
Płaczek Aldona2
Pozlewicz Anna3
5"59'
5 set
Maskiewicz Małgorzata3
Sawicka Agnieszka2
5"41'
3 set
Maskiewicz Małgorzata3
Sawicka Agnieszka2
5"20'
2 set
Maskiewicz Małgorzata3
Sawicka Agnieszka2
5"19'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina1
Sawicka Agnieszka3
5"19'
2 set
Sawicka Agnieszka3
Rohleder Katarzyna0
5"18'
1 set
Płaczek Aldona3
Mierzejewska Natalia0

Małych punktów: 4603

OPENDAMSKAGU11OU17

3508

Przybysz Grzegorz148
Choma Damian140
Owcarz Katarzyna138
Fulneczek Adrian137
Rogalski Mikołaj136
Wojnarski Marek133
Maciejewski Adam132
Żak Marcin131
Wasilewski Jan129
Wilas Dawid118

533

Sawicka Agnieszka129
Pozlewicz Anna104
Rohleder Katarzyna86
Maskiewicz Małgorzata80
Płaczek Aldona79
Stasik-Makowska Ewelina30
Mierzejewska Natalia25

203

Mierzejewska Natalia66
Pietrzak Maja57
Jaworska Urszula52
Borkowska Julia28

359

Bilewicz Michał114
Szymański Mikołaj99
Karliński Grzegorz93
Jankowski Maksymilian53

Wszystkich rozegranych setów: 263

OPENDAMSKAGU11OU17

199

30

13

21


Wszystkich rozegranych meczów: 106

OPENDAMSKAGU11OU17

86

8

6

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.46'
2 set
Pierzgalski Marcin2
Kowalewski Jacek0
0.55'
2 set
Wojnarski Marek2
Kleczyński Marcin0
0.55'
2 set
Pierzgalski Marcin2
Kowalewski Jacek0
0.55'
1 set
Mierzejewski Michał2
Pierzgalski Marcin0
0.64'
2 set
Mierzejewski Michał0
Zalewski Jakub2
0.73'
1 set
Pierzgalski Marcin2
Kowalewski Jacek0
0.82'
1 set
Wojnarski Marek2
Kleczyński Marcin0
1.36'
1 set
Mierzejewski Michał0
Zalewski Jakub2
13.18'
1 set
Szydłowski Tomasz0
Owcarz Katarzyna2
13.18'
2 set
Pozlewicz Anna2
Stojanowicz Piotr0
16.82'
3 set
Pozlewicz Anna0
Maskiewicz Małgorzata3
17.82'
4 set
Stasik-Makowska Ewelina1
Sawicka Agnieszka3
18.09'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Rohleder Katarzyna0
18.27'
3 set
Mierzejewska Natalia0
Rohleder Katarzyna3
20.18'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina1
Sawicka Agnieszka3
21.09'
2 set
Płaczek Aldona3
Mierzejewska Natalia0
21.55'
1 set
Pozlewicz Anna3
Rohleder Katarzyna1
22.18'
1 set
Mierzejewska Natalia0
Rohleder Katarzyna3
22.45'
2 set
Pozlewicz Anna0
Maskiewicz Małgorzata3
23.18'
2 set
Mierzejewska Natalia0
Rohleder Katarzyna3

Decyzji sędziowskich: 36 (0,9%)

Stroke 17
47,2%
Let 19
52,8%
Nolet 0
0%

OPEN
9 15%
4-5-0
Przybysz Grzegorz0
Wojnarski Marek3
8 12,5%
3-5-0
Żak Marcin1
Choma Damian2
4 9,3%
1-3-0
Kucharski Marcin0
Rohleder Katarzyna2
4 12,5%
2-2-0
Zalewski Jakub2
Menżyk Krzysztof0
3 4,9%
0-3-0
Fulneczek Adrian2
Młyński Oskar1
3 7%
3-0-0
Zalewski Jakub0
Fulneczek Adrian2
2 4,5%
2-0-0
Młyński Oskar2
Florczak Dawid0
1 2,4%
0-1-0
Pierzgalski Marcin0
Wasilewski Jan2
1 2,8%
1-0-0
Śmiałek Maciej0
Kleczyński Marcin2
1 2,8%
1-0-0
Rogalski Mikołaj2
Śmiałek Maciej0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0