Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
39"33'Plencler Janusz3
Sznajder Rob2
35"02'Pałka Jędrzej3
Parzuchowski Kamil1
33"03'Opęchowski Tomasz3
Plencler Janusz2
32"51'Milczarski Rafał3
Opęchowski Tomasz1
32"46'Milczarski Rafał1
Gorzelak Piotr3
29"09'Milczarski Rafał0
Skublewski Wojciech3
25"10'Hyams Martin2
Stalewski Krzysztof3
24"52'Mandrysz Damian3
Skonieczny Mateusz1
24"43'Hyams Martin3
Zanoberg Maciej1
24"35'Zanoberg Maciej1
Łącki Kamil3
22"28'Rodak Jan3
Rogalski Bartłomiej1
18"20'Rodak Jan0
Milczarski Rafał3
15"01'Hyams Martin3
Rogalski Bartłomiej0

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Milczarski Rafał95"22'
Skublewski Wojciech81"17'
Pałka Jędrzej77"28'
Gorzelak Piotr77"16'
Plencler Janusz76"57'
Fajfer Tomasz74"45'
Stalewski Krzysztof73"53'
Sznajder Rob73"24'
Zanoberg Maciej73"03'
Hyams Martin69"18'
Rodak Jan31"37'
Rogalski Bartłomiej29"57'
Milczarski Rafał14"00'
Hyams Martin12"20'

Czas setów: 9 godz. 31 min 19 s

OPENOPEN - Eliminacje

527 min 22 s

12"37'
1 set
Plencler Janusz3
Sznajder Rob2
10"04'
2 set
Milczarski Rafał0
Skublewski Wojciech3
9"23'
1 set
Milczarski Rafał0
Skublewski Wojciech3
9"13'
3 set
Fajfer Tomasz3
Gorzelak Piotr0
8"51'
2 set
Pałka Jędrzej3
Parzuchowski Kamil1
8"22'
3 set
Pałka Jędrzej3
Parzuchowski Kamil1
8"20'
2 set
Milczarski Rafał3
Opęchowski Tomasz1
8"15'
3 set
Skublewski Wojciech3
Stalewski Krzysztof0
7"58'
4 set
Milczarski Rafał1
Gorzelak Piotr3
7"58'
5 set
Plencler Janusz3
Sznajder Rob2

43 min 57 s

5"33'
2 set
Rodak Jan0
Milczarski Rafał3
5"24'
3 set
Rodak Jan3
Rogalski Bartłomiej1
4"40'
2 set
Rodak Jan3
Rogalski Bartłomiej1
4"37'
3 set
Hyams Martin3
Rogalski Bartłomiej0
4"36'
3 set
Rodak Jan0
Milczarski Rafał3
4"13'
1 set
Hyams Martin3
Rogalski Bartłomiej0
4"10'
1 set
Rodak Jan3
Rogalski Bartłomiej1
3"51'
1 set
Rodak Jan0
Milczarski Rafał3
3"30'
2 set
Hyams Martin3
Rogalski Bartłomiej0
3"23'
4 set
Rodak Jan3
Rogalski Bartłomiej1

Małych punktów: 1907

OPENOPEN - Eliminacje

1750

Stalewski Krzysztof154
Plencler Janusz138
Mandrysz Damian136
Skublewski Wojciech133
Hyams Martin133
Fajfer Tomasz128
Milczarski Rafał128
Zanoberg Maciej127
Gorzelak Piotr126
Pałka Jędrzej104

157

Rodak Jan56
Rogalski Bartłomiej35
Milczarski Rafał33
Hyams Martin33

Wszystkich rozegranych setów: 109

OPENOPEN - Eliminacje

99

10


Wszystkich rozegranych meczów: 31

OPENOPEN - Eliminacje

28

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
14.18'
4 set
Stalewski Krzysztof3
Łącki Kamil1
14.36'
1 set
Opęchowski Tomasz0
Mandrysz Damian3
15.64'
2 set
Hyams Martin2
Stalewski Krzysztof3
15.64'
2 set
Opęchowski Tomasz0
Mandrysz Damian3
18.18'
2 set
Plencler Janusz3
Sznajder Rob2
18.55'
1 set
Łącki Kamil0
Milczarski Rafał3
18.73'
4 set
Mandrysz Damian3
Skonieczny Mateusz1
19.18'
3 set
Opęchowski Tomasz0
Mandrysz Damian3
19.18'
2 set
Stalewski Krzysztof3
Łącki Kamil1
19.45'
4 set
Hyams Martin2
Stalewski Krzysztof3
18.45'
4 set
Rodak Jan3
Rogalski Bartłomiej1
19.09'
2 set
Hyams Martin3
Rogalski Bartłomiej0
21.00'
1 set
Rodak Jan0
Milczarski Rafał3
22.73'
1 set
Rodak Jan3
Rogalski Bartłomiej1
23.00'
1 set
Hyams Martin3
Rogalski Bartłomiej0
25.09'
3 set
Rodak Jan0
Milczarski Rafał3
25.18'
3 set
Hyams Martin3
Rogalski Bartłomiej0
25.45'
2 set
Rodak Jan3
Rogalski Bartłomiej1
29.45'
3 set
Rodak Jan3
Rogalski Bartłomiej1
30.27'
2 set
Rodak Jan0
Milczarski Rafał3

Decyzji sędziowskich: 6 (0,3%)

Stroke 3
50%
Let 3
50%
Nolet 0
0%

OPENOPEN - Eliminacje
2 2,3%
0-2-0
Plencler Janusz3
Sznajder Rob2
1 2%
0-1-0
Skublewski Wojciech3
Stalewski Krzysztof0
1 2%
1-0-0
Skonieczny Mateusz0
Gorzelak Piotr3
2 3,2%
2-0-0
Rodak Jan3
Rogalski Bartłomiej1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0