Najdłuższy mecz

OPEN +35OPEN +40OPEN +45OPEN +50OPEN +55OPEN +60KOBIETY +35+55 9-11
59"30'Zalewski Jakub2
Kozłowski Łukasz3
46"23'Sawicki Łukasz1
Brzeski Maciej3
42"19'Cieśluk Patryk3
Lizak Michał2
40"46'Zalewski Jakub3
Cendal Szymon2
38"19'Kania Piotr3
Kozłowski Łukasz2
34"46'Cieśluk Patryk2
Brzeski Maciej3
27"36'Dominiak Kamil3
Kabaciński Maciej0
26"13'Janik Tomasz1
Chudzicki Bartosz3
23"36'Dominiak Kamil3
Lizak Michał1
22"58'Sawicki Łukasz0
Cendal Szymon3
49"53'Grunt Jarosław2
Ripa Adam3
37"51'Grunt Jarosław3
Leśniak Grzegorz2
33"27'Zawadzki Patryk3
Kaczyński Jakub1
33"25'Cichocki Marek3
Szostak Daniel1
30"29'Cichocki Marek1
Ripa Adam3
29"25'Mierzicki Remi0
Chudzicki Bartosz3
28"46'Waryszak Sławomir1
Żukowski Sebastian3
28"13'Jewsiewicki Tomasz2
Szarafiński Mikołaj3
27"28'Michalak Radosław1
Kaczyński Jakub3
27"00'Grunt Jarosław3
Buszkiewicz Tomasz1
43"49'Firfas Rafał3
Rembowiecki Arkadiusz2
41"16'Kowalski Piotr2
Banasiak Tomasz3
38"50'Furman Wojciech2
Kiwlenko Aleksander3
33"53'Rembowiecki Arkadiusz3
Furman Wojciech2
33"34'Banasiak Tomasz3
Kramer Piotr2
33"04'Dworakowski Robert1
Romański Krzysztof3
30"30'Kramer Piotr3
Sowa Grzegorz Tiger1
29"19'Kiwlenko Aleksander2
Rusiłowski Roman3
28"32'Jabłoński Paweł2
Romański Krzysztof3
26"24'Habrajski Artur1
Sowa Grzegorz Tiger3
35"18'Dutka Dariusz1
Bystrzejewski Andrzej3
34"39'Grishin Sergei2
Romański Krzysztof3
34"30'Rydz Romuald3
Jabłoński Paweł2
33"58'Szymkowiak Mariusz3
Łuniewski Robert2
33"21'Dworakowski Robert2
Sienkiewicz Leszek3
33"05'Bobkowski Przemysław2
Rydz Romuald3
32"36'Jabłoński Paweł3
Biernat Piotr2
32"26'Bystrzejewski Andrzej3
Szymkowiak Mariusz1
31"50'Rydz Romuald1
Kowalski Piotr3
30"51'Czyżak Paweł2
Jurasz Wojciech3
36"15'Kobus Waldek3
Cygan Marek2
34"38'Schafer Philip3
Kobus Waldek1
34"17'Dworakowski Robert1
Szymkowiak Mariusz3
31"41'Schafer Philip1
Szymkowiak Mariusz3
28"20'Strugarek Mirosław1
Dworakowski Robert3
28"16'Kobus Waldek3
Strugarek Mirosław2
26"38'Schafer Philip3
Kozłowski Paweł1
20"31'Strugarek Mirosław3
Michniewicz Bogdan0
18"53'Kozłowski Paweł1
Dworakowski Robert3
18"31'Kozłowski Paweł3
Czyżak Piotr0
42"34'Cygan Marek3
Nitka Jacek2
30"06'Cygan Marek2
Olkiewicz Krzysztof3
22"54'Walczak Janusz1
Nitka Jacek3
19"56'Cygan Marek3
Walczak Janusz0
15"56'Olkiewicz Krzysztof3
Nitka Jacek0
11"39'Olkiewicz Krzysztof3
Walczak Janusz0
18"47'Skarbińska Agnieszka2
Wilińska Joanna1
15"38'Kabacińska Julita2
Skarbińska Agnieszka1
13"45'Baran Anna0
Wilińska Joanna2
13"13'Baran Anna1
Fehlau Karolina2
11"30'Buczkowska Ewa2
Kabacińska Julita0
11"29'Buczkowska Ewa2
Skarbińska Agnieszka0
11"23'Kabacińska Julita0
Wilińska Joanna2
10"14'Kabacińska Julita2
Fehlau Karolina0
10"07'Buczkowska Ewa2
Wilińska Joanna0
9"41'Skarbińska Agnieszka2
Fehlau Karolina0
14"23'Czyżak Piotr0
Błaszczyk Janusz3
13"40'Merski Jacek0
Błaszczyk Janusz3
13"34'Merski Jacek0
Czyżak Piotr3

Najdłużej na korcie

OPEN +35OPEN +40OPEN +45OPEN +50OPEN +55OPEN +60KOBIETY +35+55 9-11
Kozłowski Łukasz114"35'
Zalewski Jakub101"37'
Brzeski Maciej96"31'
Cieśluk Patryk87"45'
Cendal Szymon87"34'
Kania Piotr80"20'
Dominiak Kamil74"30'
Kabaciński Maciej74"23'
Sawicki Łukasz70"17'
Lizak Michał68"21'
Grunt Jarosław128"05'
Ripa Adam109"03'
Kaczyński Jakub95"58'
Szostak Daniel88"31'
Leśniak Grzegorz85"58'
Cichocki Marek77"41'
Żukowski Sebastian72"52'
Mierzicki Remi70"26'
Zawadzki Patryk67"50'
Chudzicki Bartosz67"15'
Banasiak Tomasz100"53'
Furman Wojciech87"16'
Rembowiecki Arkadiusz86"46'
Kiwlenko Aleksander84"58'
Dworakowski Robert83"59'
Jabłoński Paweł81"47'
Romański Krzysztof80"23'
Habrajski Artur73"48'
Rusiłowski Roman71"57'
Sowa Grzegorz Tiger71"03'
Rydz Romuald118"00'
Bystrzejewski Andrzej100"27'
Dworakowski Robert98"53'
Jabłoński Paweł93"21'
Romański Krzysztof92"34'
Dutka Dariusz91"57'
Szymkowiak Mariusz91"02'
Rozestwiński Jacek86"16'
Kowalski Piotr80"47'
Bobkowski Przemysław76"03'
Schafer Philip88"23'
Kobus Waldek76"54'
Strugarek Mirosław71"07'
Szymkowiak Mariusz69"38'
Kozłowski Paweł66"31'
Dworakowski Robert64"42'
Cygan Marek62"05'
Michniewicz Bogdan48"16'
Czyżak Piotr13"44'
Błaszczyk Janusz12"13'
Cygan Marek67"13'
Nitka Jacek58"51'
Olkiewicz Krzysztof43"02'
Walczak Janusz42"40'
Skarbińska Agnieszka55"02'
Wilińska Joanna53"15'
Kabacińska Julita47"24'
Fehlau Karolina42"09'
Buczkowska Ewa40"36'
Baran Anna39"20'
Błaszczyk Janusz26"29'
Merski Jacek25"18'
Czyżak Piotr25"01'

Czas setów: 53 godz. 0 min 58 s

OPEN +35OPEN +40OPEN +45OPEN +50OPEN +55OPEN +60KOBIETY +35+55 9-11

553 min 21 s

25"46'
1 set
Sawicki Łukasz1
Brzeski Maciej3
14"40'
5 set
Zalewski Jakub2
Kozłowski Łukasz3
13"03'
3 set
Zalewski Jakub2
Kozłowski Łukasz3
9"48'
1 set
Janik Tomasz0
Cendal Szymon3
9"44'
4 set
Zalewski Jakub2
Kozłowski Łukasz3
9"16'
4 set
Kania Piotr3
Kozłowski Łukasz2
9"00'
4 set
Zalewski Jakub3
Cendal Szymon2
9"00'
1 set
Cendal Szymon0
Kabaciński Maciej3
8"58'
1 set
Zalewski Jakub2
Kozłowski Łukasz3
8"54'
2 set
Cieśluk Patryk3
Lizak Michał2

654 min 24 s

12"42'
4 set
Grunt Jarosław2
Ripa Adam3
11"31'
1 set
Żukowski Sebastian0
Leśniak Grzegorz3
10"49'
3 set
Zawadzki Patryk3
Kaczyński Jakub1
10"25'
1 set
Mierzicki Remi0
Chudzicki Bartosz3
9"45'
2 set
Grunt Jarosław2
Ripa Adam3
9"23'
4 set
Cichocki Marek1
Ripa Adam3
8"50'
1 set
Cichocki Marek3
Szostak Daniel1
8"45'
3 set
Mierzicki Remi0
Chudzicki Bartosz3
7"44'
2 set
Chudzicki Bartosz3
Leśniak Grzegorz0
7"41'
4 set
Michalak Radosław1
Kaczyński Jakub3

584 min 23 s

11"03'
1 set
Dworakowski Robert1
Romański Krzysztof3
10"29'
1 set
Kramer Piotr3
Sowa Grzegorz Tiger1
10"17'
1 set
Kowalski Piotr2
Banasiak Tomasz3
10"00'
3 set
Firfas Rafał3
Rembowiecki Arkadiusz2
9"25'
2 set
Kiwlenko Aleksander0
Teszner Dominik3
8"22'
3 set
Furman Wojciech2
Kiwlenko Aleksander3
8"06'
2 set
Habrajski Artur1
Sowa Grzegorz Tiger3
7"50'
2 set
Rembowiecki Arkadiusz3
Furman Wojciech2
7"49'
4 set
Firfas Rafał3
Rembowiecki Arkadiusz2
7"46'
1 set
Firfas Rafał3
Rembowiecki Arkadiusz2

813 min 30 s

10"47'
3 set
Dutka Dariusz1
Bystrzejewski Andrzej3
9"17'
3 set
Roszak Eugeniusz2
Rozestwiński Jacek2
8"55'
2 set
Rydz Romuald1
Kowalski Piotr3
8"17'
1 set
Dutka Dariusz1
Bystrzejewski Andrzej3
8"10'
3 set
Bystrzejewski Andrzej3
Szymkowiak Mariusz1
7"08'
1 set
Bystrzejewski Andrzej3
Szymkowiak Mariusz1
7"05'
4 set
Rydz Romuald1
Kowalski Piotr3
6"56'
1 set
Grudziński Sławomir3
Bobkowski Przemysław1
6"51'
2 set
Sienkiewicz Leszek1
Romański Krzysztof3
6"49'
4 set
Romański Krzysztof1
Dutka Dariusz3

292 min 10 s

12"22'
1 set
Schafer Philip3
Kobus Waldek1
12"19'
1 set
Dworakowski Robert1
Szymkowiak Mariusz3
9"27'
3 set
Schafer Philip1
Szymkowiak Mariusz3
8"40'
2 set
Kobus Waldek3
Cygan Marek2
7"27'
4 set
Kobus Waldek3
Cygan Marek2
6"34'
2 set
Strugarek Mirosław1
Dworakowski Robert3
6"30'
3 set
Cygan Marek0
Michniewicz Bogdan3
6"28'
2 set
Dworakowski Robert1
Szymkowiak Mariusz3
6"25'
3 set
Kozłowski Paweł3
Cygan Marek0
6"21'
1 set
Kozłowski Paweł3
Cygan Marek0

105 min 53 s

8"51'
4 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek2
6"00'
5 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek2
5"51'
5 set
Cygan Marek2
Olkiewicz Krzysztof3
5"47'
1 set
Cygan Marek3
Walczak Janusz0
5"13'
2 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek2
5"11'
1 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek2
5"06'
2 set
Cygan Marek3
Walczak Janusz0
4"54'
3 set
Cygan Marek3
Walczak Janusz0
4"53'
3 set
Cygan Marek2
Olkiewicz Krzysztof3
4"36'
4 set
Walczak Janusz1
Nitka Jacek3

138 min 53 s

7"08'
1 set
Baran Anna0
Wilińska Joanna2
6"49'
2 set
Buczkowska Ewa2
Skarbińska Agnieszka0
6"20'
2 set
Skarbińska Agnieszka2
Fehlau Karolina0
6"14'
2 set
Kabacińska Julita0
Wilińska Joanna2
5"54'
3 set
Skarbińska Agnieszka2
Wilińska Joanna1
5"51'
1 set
Buczkowska Ewa2
Kabacińska Julita0
5"46'
1 set
Kabacińska Julita2
Skarbińska Agnieszka1
5"06'
2 set
Kabacińska Julita2
Fehlau Karolina0
4"43'
1 set
Skarbińska Agnieszka2
Wilińska Joanna1
4"42'
2 set
Baran Anna0
Wilińska Joanna2

38 min 24 s

6"15'
3 set
Merski Jacek0
Błaszczyk Janusz3
5"00'
2 set
Czyżak Piotr0
Błaszczyk Janusz3
4"54'
1 set
Merski Jacek0
Czyżak Piotr3
4"49'
1 set
Czyżak Piotr0
Błaszczyk Janusz3
4"06'
2 set
Merski Jacek0
Błaszczyk Janusz3
3"54'
3 set
Merski Jacek0
Czyżak Piotr3
3"17'
3 set
Czyżak Piotr0
Błaszczyk Janusz3
3"07'
2 set
Merski Jacek0
Czyżak Piotr3
3"02'
1 set
Merski Jacek0
Błaszczyk Janusz3

Małych punktów: 10892

OPEN +35OPEN +40OPEN +45OPEN +50OPEN +55OPEN +60KOBIETY +35+55 9-11

1675

Brzeski Maciej144
Kozłowski Łukasz141
Dominiak Kamil140
Kania Piotr134
Zalewski Jakub132
Cieśluk Patryk131
Kabaciński Maciej124
Chudzicki Bartosz122
Cendal Szymon121
Lizak Michał111

2275

Grunt Jarosław182
Ripa Adam170
Zawadzki Patryk163
Szostak Daniel157
Kaczyński Jakub154
Mierzicki Remi136
Chudzicki Bartosz134
Michalak Radosław128
Cichocki Marek128
Żukowski Sebastian119

2119

Dworakowski Robert170
Banasiak Tomasz169
Rembowiecki Arkadiusz155
Sowa Grzegorz Tiger152
Habrajski Artur151
Jabłoński Paweł149
Romański Krzysztof148
Kramer Piotr133
Kiwlenko Aleksander128
Rusiłowski Roman126

2744

Rydz Romuald219
Dworakowski Robert183
Grzelczak Włodzimierz165
Bystrzejewski Andrzej158
Romański Krzysztof156
Jabłoński Paweł152
Szymkowiak Mariusz146
Dutka Dariusz140
Bobkowski Przemysław133
Smaga Marek129

973

Schafer Philip148
Kobus Waldek138
Strugarek Mirosław137
Szymkowiak Mariusz126
Kozłowski Paweł118
Dworakowski Robert117
Michniewicz Bogdan74
Cygan Marek71
Czyżak Piotr16
Merski Jacek14

386

Cygan Marek119
Olkiewicz Krzysztof113
Nitka Jacek95
Walczak Janusz59

561

Buczkowska Ewa110
Skarbińska Agnieszka109
Wilińska Joanna105
Kabacińska Julita99
Fehlau Karolina82
Baran Anna56

159

Błaszczyk Janusz67
Czyżak Piotr56
Merski Jacek36

Wszystkich rozegranych setów: 625

OPEN +35OPEN +40OPEN +45OPEN +50OPEN +55OPEN +60KOBIETY +35+55 9-11

99

133

115

158

55

23

33

9


Wszystkich rozegranych meczów: 181

OPEN +35OPEN +40OPEN +45OPEN +50OPEN +55OPEN +60KOBIETY +35+55 9-11

28

39

30

43

17

6

15

3


Szybkość zdobycia punktów

OPEN +35OPEN +40OPEN +45OPEN +50OPEN +55OPEN +60KOBIETY +35+55 9-11
0.27'
3 set
Chudzicki Bartosz3
Zalewski Jakub0
10.18'
2 set
Dziedzic Radosław0
Zalewski Jakub3
13.64'
1 set
Dziedzic Radosław0
Zalewski Jakub3
13.64'
3 set
Kozłowski Łukasz3
Sobociński Przemysław0
14.73'
3 set
Dziedzic Radosław0
Zalewski Jakub3
15.09'
2 set
Kozłowski Łukasz3
Sobociński Przemysław0
17.09'
2 set
Chudzicki Bartosz3
Zalewski Jakub0
18.18'
1 set
Lizak Michał3
Dziedzic Radosław1
18.45'
3 set
Lizak Michał3
Dziedzic Radosław1
18.55'
4 set
Lizak Michał3
Dziedzic Radosław1
0.45'
3 set
Ripa Adam0
Chudzicki Bartosz3
0.82'
2 set
Szarafiński Mikołaj0
Michalak Radosław3
0.91'
1 set
Szarafiński Mikołaj0
Michalak Radosław3
12.55'
1 set
Skąpski Bartłomiej3
Jewsiewicki Tomasz0
12.91'
3 set
Skąpski Bartłomiej3
Jewsiewicki Tomasz0
14.27'
2 set
Skąpski Bartłomiej3
Jewsiewicki Tomasz0
14.27'
1 set
Stolecki Paweł3
Szostak Daniel0
14.91'
2 set
Stawarski Mariusz3
Kurek Artur0
15.09'
1 set
Buszkiewicz Tomasz0
Żukowski Sebastian3
15.45'
2 set
Zawadzki Patryk3
Szarafiński Mikołaj0
0.91'
1 set
Rembowiecki Arkadiusz3
Furman Wojciech2
11.64'
1 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Rembowiecki Arkadiusz0
13.55'
3 set
Rusiłowski Roman0
Habrajski Artur3
13.73'
2 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Rembowiecki Arkadiusz0
14.45'
3 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Rembowiecki Arkadiusz0
14.82'
3 set
Kiwlenko Aleksander2
Rusiłowski Roman3
15.18'
3 set
Rusiłowski Roman2
Rembowiecki Arkadiusz3
15.64'
1 set
Dworakowski Robert3
Teszner Dominik0
15.64'
1 set
Rusiłowski Roman1
Banasiak Tomasz3
16.27'
5 set
Rusiłowski Roman2
Rembowiecki Arkadiusz3
12.91'
4 set
Dworakowski Robert2
Smaga Marek3
14.18'
4 set
Szymkowiak Mariusz3
Romański Krzysztof2
16.64'
1 set
Grishin Sergei3
Roszak Eugeniusz0
17.36'
3 set
Bystrzejewski Andrzej0
Grzelczak Włodzimierz3
17.45'
2 set
Dworakowski Robert3
Roszak Eugeniusz0
17.55'
1 set
Bobkowski Przemysław3
Grala Paweł0
17.73'
2 set
Grudziński Sławomir3
Przyłuski Dariusz0
17.73'
2 set
Czyżak Paweł0
Grudziński Sławomir3
17.91'
3 set
Grudziński Sławomir3
Przyłuski Dariusz0
19.00'
3 set
Grishin Sergei3
Roszak Eugeniusz0
12.64'
5 set
Kobus Waldek3
Cygan Marek2
13.00'
3 set
Kobus Waldek3
Cygan Marek2
15.36'
3 set
Merski Jacek0
Schafer Philip3
15.82'
4 set
Kozłowski Paweł1
Dworakowski Robert3
16.00'
4 set
Kobus Waldek3
Strugarek Mirosław2
18.27'
3 set
Strugarek Mirosław3
Błaszczyk Janusz0
18.82'
2 set
Kozłowski Paweł1
Dworakowski Robert3
19.09'
1 set
Kozłowski Paweł3
Czyżak Piotr0
19.18'
2 set
Strugarek Mirosław3
Błaszczyk Janusz0
19.45'
3 set
Kozłowski Paweł1
Dworakowski Robert3
14.55'
2 set
Olkiewicz Krzysztof3
Walczak Janusz0
16.09'
1 set
Cygan Marek2
Olkiewicz Krzysztof3
18.18'
1 set
Olkiewicz Krzysztof3
Walczak Janusz0
18.73'
3 set
Olkiewicz Krzysztof3
Walczak Janusz0
18.91'
3 set
Olkiewicz Krzysztof3
Nitka Jacek0
19.73'
2 set
Cygan Marek2
Olkiewicz Krzysztof3
21.27'
2 set
Olkiewicz Krzysztof3
Nitka Jacek0
22.64'
3 set
Walczak Janusz1
Nitka Jacek3
22.82'
1 set
Walczak Janusz1
Nitka Jacek3
23.82'
3 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek2
11.64'
3 set
Baran Anna1
Fehlau Karolina2
13.55'
1 set
Baran Anna0
Skarbińska Agnieszka2
14.27'
2 set
Buczkowska Ewa2
Fehlau Karolina0
14.55'
2 set
Buczkowska Ewa2
Baran Anna0
15.00'
1 set
Buczkowska Ewa2
Baran Anna0
15.91'
2 set
Baran Anna0
Kabacińska Julita2
17.55'
1 set
Skarbińska Agnieszka2
Fehlau Karolina0
17.64'
1 set
Buczkowska Ewa2
Fehlau Karolina0
17.64'
2 set
Baran Anna0
Skarbińska Agnieszka2
17.64'
1 set
Baran Anna0
Kabacińska Julita2
16.55'
1 set
Merski Jacek0
Błaszczyk Janusz3
17.00'
2 set
Merski Jacek0
Czyżak Piotr3
17.91'
3 set
Czyżak Piotr0
Błaszczyk Janusz3
21.27'
3 set
Merski Jacek0
Czyżak Piotr3
22.36'
2 set
Merski Jacek0
Błaszczyk Janusz3
25.00'
2 set
Czyżak Piotr0
Błaszczyk Janusz3
26.27'
1 set
Czyżak Piotr0
Błaszczyk Janusz3
26.73'
1 set
Merski Jacek0
Czyżak Piotr3
34.09'
3 set
Merski Jacek0
Błaszczyk Janusz3

Decyzji sędziowskich: 69 (0,6%)

Stroke 15
21,7%
Let 52
75,4%
Nolet 2
2,9%

OPEN +35OPEN +40OPEN +45OPEN +50OPEN +55KOBIETY +35
2 3,2%
1-1-0
Janik Tomasz0
Cendal Szymon3
1 1,8%
0-1-0
Brzeski Maciej0
Kabaciński Maciej3
11 10,4%
0-10-1
Grunt Jarosław2
Ripa Adam3
7 8%
5-2-0
Grunt Jarosław3
Leśniak Grzegorz2
1 1,7%
0-1-0
Kaczyński Jakub3
Żukowski Sebastian0
1 1,4%
1-0-0
Skąpski Bartłomiej1
Szostak Daniel3
1 1,5%
1-0-0
Kurek Artur1
Jewsiewicki Tomasz3
1 2%
0-1-0
Grunt Jarosław0
Stolecki Paweł3
3 5,9%
2-1-0
Mazur Piotr3
Furman Wojciech0
2 2,1%
0-2-0
Kowalski Piotr2
Banasiak Tomasz3
15 15,5%
0-15-0
Szymkowiak Mariusz3
Łuniewski Robert2
4 7,7%
0-4-0
Kowalski Piotr3
Sienkiewicz Leszek0
2 2,7%
0-2-0
Sienkiewicz Leszek1
Romański Krzysztof3
2 3,7%
0-2-0
Bobkowski Przemysław3
Grala Paweł0
2 2,2%
2-0-0
Rydz Romuald3
Dworakowski Robert1
2 3,5%
0-2-0
Grishin Sergei3
Grala Paweł0
2 2,4%
0-2-0
Dutka Dariusz1
Bystrzejewski Andrzej3
1 2%
0-1-0
Łuniewski Robert0
Grzelczak Włodzimierz3
6 8,2%
3-3-0
Schafer Philip1
Szymkowiak Mariusz3
1 2%
0-0-1
Kozłowski Paweł3
Czyżak Piotr0
2 5,1%
0-2-0
Kabacińska Julita0
Wilińska Joanna2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0