Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
47"25'Kabaciński Maciej2
Kapuściński Bartosz3
41"04'Khan Kaleemullah1
Sikorski Marcin3
40"57'Mohamed Nazia3
Gidziński Andrzej2
36"51'Gidziński Andrzej0
Krzywicka Paulina2
31"37'Kapuściński Bartosz1
Kowalski Dominik3
29"36'Sikorski Marcin1
Kowalski Dominik3
28"33'Mohamed Nazia2
Firfas Rafał1
27"17'Krzywicka Paulina0
Kabaciński Maciej3
27"13'Kowalski Dominik3
Makowski Maksymilian1
24"36'Ladziński Michał1
Gajos Jakub2
46"50'Waszkiewicz Magdalena3
Mohamed Nazia2
26"41'Mohamed Nazia3
Owczarek Małgorzata1
23"55'Skarbińska Agnieszka2
Cielecka Justyna1
20"50'Szulc Dominika2
Zielińska Joanna1
19"19'Sawicka Anna2
Stępniewska Sylwia1
18"58'Skarbińska Agnieszka1
Kabacińska Julita2
18"43'Mohamed Nazia3
Kabacińska Julita0
18"20'Czerwińska Iwona1
Sawicka Anna2
18"04'Skarbińska Agnieszka2
Szumska Aleksandra1
17"52'Kucharska Sara0
Owczarek Małgorzata3
25"02'Szulc Dominika3
Klemba Katarzyna2
22"25'Filipczak Aneta1
Brzozowska Ewa3
15"41'Zielińska Joanna3
Margalska Anna0
10"44'Klemba Katarzyna0
Margalska Anna2
8"38'Filipczak Aneta0
Margalska Anna2
7"18'Klemba Katarzyna2
Filipczak Aneta0
69"40'Zbylut Michał3
Szumilewicz Adam1
26"46'Rutkowski Hubert2
Szumilewicz Adam3
23"14'Wysocki Mikołaj3
Szumilewicz Adam1
22"35'Szymkowiak Piotr2
Wysocki Mikołaj3
20"48'Szymkowiak Piotr1
Rutkowski Hubert3
20"41'Szymkowiak Piotr2
Szumilewicz Adam3
18"59'Zbylut Michał0
Wysocki Mikołaj3
18"35'Zbylut Michał1
Rutkowski Hubert3
18"31'Szymkowiak Piotr0
Zbylut Michał3
17"26'Wysocki Mikołaj3
Rutkowski Hubert1
28"07'Wysocki Mikołaj3
Rudnicka Natalia2
24"30'Macko Adam3
Szumilewicz Michał1
23"29'Zbylut Michał1
Rudnicka Natalia3
15"23'Szumilewicz Michał3
Rudnicka Natalia0
14"17'Macko Adam3
Rudnicka Natalia0
11"19'Wysocki Mikołaj0
Szumilewicz Michał3
11"17'Zbylut Michał0
Szumilewicz Michał3
9"36'Macko Adam3
Wysocki Mikołaj0
'Zbylut Michał0
Wysocki Mikołaj3
'Macko Adam3
Zbylut Michał0
16"59'Wiśniewski Jan3
Szafrański Kamil0
15"43'Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
14"40'Sikorski Marcin3
Wiśniewski Jan0
13"19'Wiśniewski Jan0
Makowski Maksymilian3
13"12'Szafrański Kamil0
Makowski Maksymilian3
12"38'Sikorski Marcin3
Ziętara Oskar0
11"30'Ziętara Oskar0
Makowski Maksymilian3
10"53'Sikorski Marcin3
Szafrański Kamil0
10"38'Ziętara Oskar0
Szafrański Kamil3
9"18'Ziętara Oskar0
Wiśniewski Jan3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
Sikorski Marcin110"26'
Kabaciński Maciej91"39'
Gidziński Andrzej89"19'
Kapuściński Bartosz89"15'
Krzywicka Paulina89"13'
Kowalski Dominik87"42'
Khan Kaleemullah77"02'
Meckien Bartosz71"05'
Michalak Paweł66"58'
Mohamed Nazia65"17'
Mohamed Nazia86"38'
Waszkiewicz Magdalena76"29'
Skarbińska Agnieszka64"53'
Owczarek Małgorzata60"57'
Kabacińska Julita57"47'
Sawicka Anna55"24'
Stępniewska Sylwia54"24'
Krzywicka Paulina54"12'
Cielecka Justyna52"36'
Zielińska Joanna51"47'
Klemba Katarzyna33"56'
Filipczak Aneta33"25'
Margalska Anna29"48'
Brzozowska Ewa19"31'
Szulc Dominika18"40'
Zielińska Joanna12"48'
Szumilewicz Adam124"31'
Zbylut Michał116"50'
Rutkowski Hubert71"25'
Szymkowiak Piotr71"15'
Wysocki Mikołaj68"51'
Rudnicka Natalia66"43'
Szumilewicz Michał51"56'
Wysocki Mikołaj41"36'
Macko Adam41"12'
Zbylut Michał29"35'
Sikorski Marcin46"34'
Makowski Maksymilian45"55'
Wiśniewski Jan45"44'
Szafrański Kamil42"51'
Ziętara Oskar39"22'

Czas setów: 29 godz. 55 min 23 s

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

831 min 9 s

32"25'
1 set
Gidziński Andrzej0
Krzywicka Paulina2
13"27'
2 set
Ladziński Michał0
Michalak Paweł2
11"32'
3 set
Mohamed Nazia2
Firfas Rafał1
11"14'
3 set
Ladziński Michał1
Gajos Jakub2
10"55'
3 set
Florczyk Paweł0
Sikorski Marcin3
10"42'
5 set
Kabaciński Maciej2
Kapuściński Bartosz3
10"32'
4 set
Khan Kaleemullah1
Sikorski Marcin3
10"08'
1 set
Kowalski Dominik3
Makowski Maksymilian1
9"44'
2 set
Khan Kaleemullah1
Sikorski Marcin3
9"40'
1 set
Krzywicka Paulina0
Kabaciński Maciej3

438 min

9"59'
1 set
Sawicka Anna0
Matowicka Magdalena2
9"43'
3 set
Waszkiewicz Magdalena3
Mohamed Nazia2
9"34'
1 set
Szulc Dominika2
Zielińska Joanna1
9"12'
1 set
Stępniewska Sylwia2
Zielińska Joanna0
8"44'
5 set
Waszkiewicz Magdalena3
Mohamed Nazia2
8"33'
1 set
Waszkiewicz Magdalena3
Mohamed Nazia2
8"25'
1 set
Kabacińska Julita2
Matowicka Magdalena0
8"01'
1 set
Skarbińska Agnieszka2
Cielecka Justyna1
7"52'
2 set
Waszkiewicz Magdalena3
Mohamed Nazia2
7"43'
1 set
Brzozowska Ewa2
Stępniewska Sylwia0

74 min 4 s

5"53'
1 set
Filipczak Aneta1
Brzozowska Ewa3
5"29'
1 set
Klemba Katarzyna0
Margalska Anna2
4"41'
3 set
Zielińska Joanna3
Margalska Anna0
4"37'
2 set
Zielińska Joanna3
Margalska Anna0
4"37'
3 set
Filipczak Aneta1
Brzozowska Ewa3
4"33'
1 set
Filipczak Aneta0
Margalska Anna2
4"33'
2 set
Filipczak Aneta1
Brzozowska Ewa3
4"31'
2 set
Szulc Dominika3
Klemba Katarzyna2
4"28'
4 set
Filipczak Aneta1
Brzozowska Ewa3
3"56'
4 set
Szulc Dominika3
Klemba Katarzyna2

226 min 26 s

52"28'
1 set
Zbylut Michał3
Szumilewicz Adam1
9"30'
4 set
Szymkowiak Piotr1
Rutkowski Hubert3
8"51'
3 set
Szymkowiak Piotr0
Zbylut Michał3
6"14'
3 set
Wysocki Mikołaj3
Szumilewicz Adam1
6"09'
2 set
Zbylut Michał0
Wysocki Mikołaj3
6"04'
1 set
Rutkowski Hubert2
Szumilewicz Adam3
5"57'
3 set
Zbylut Michał3
Szumilewicz Adam1
5"31'
1 set
Szymkowiak Piotr2
Wysocki Mikołaj3
5"26'
1 set
Wysocki Mikołaj3
Szumilewicz Adam1
5"12'
3 set
Zbylut Michał0
Wysocki Mikołaj3

115 min 31 s

8"15'
4 set
Wysocki Mikołaj3
Rudnicka Natalia2
7"34'
1 set
Zbylut Michał1
Rudnicka Natalia3
6"32'
1 set
Macko Adam3
Szumilewicz Michał1
5"38'
3 set
Zbylut Michał1
Rudnicka Natalia3
5"15'
3 set
Szumilewicz Michał3
Rudnicka Natalia0
4"59'
4 set
Macko Adam3
Szumilewicz Michał1
4"36'
2 set
Macko Adam3
Rudnicka Natalia0
4"32'
3 set
Macko Adam3
Szumilewicz Michał1
4"23'
2 set
Macko Adam3
Szumilewicz Michał1
4"17'
4 set
Zbylut Michał1
Rudnicka Natalia3

110 min 13 s

6"41'
2 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
5"30'
2 set
Wiśniewski Jan3
Szafrański Kamil0
4"58'
3 set
Wiśniewski Jan3
Szafrański Kamil0
4"48'
2 set
Ziętara Oskar0
Makowski Maksymilian3
4"43'
2 set
Sikorski Marcin3
Wiśniewski Jan0
4"36'
3 set
Sikorski Marcin3
Ziętara Oskar0
4"23'
3 set
Wiśniewski Jan0
Makowski Maksymilian3
4"16'
1 set
Sikorski Marcin3
Wiśniewski Jan0
4"15'
3 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
4"06'
3 set
Szafrański Kamil0
Makowski Maksymilian3

Małych punktów: 6459

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

2753

Sikorski Marcin167
Kowalski Dominik142
Meckien Bartosz134
Kapuściński Bartosz127
Khan Kaleemullah124
Kabaciński Maciej121
Grochowski Patryk119
Gajos Jakub118
Firfas Rafał112
Ladziński Michał112

1491

Mohamed Nazia143
Krzywicka Paulina131
Waszkiewicz Magdalena122
Owczarek Małgorzata111
Kabacińska Julita105
Cielecka Justyna101
Skarbińska Agnieszka99
Kucharska Sara94
Stępniewska Sylwia85
Szumska Aleksandra81

310

Klemba Katarzyna78
Margalska Anna62
Filipczak Aneta50
Szulc Dominika46
Brzozowska Ewa41
Zielińska Joanna33

853

Szymkowiak Piotr179
Szumilewicz Adam175
Wysocki Mikołaj174
Rutkowski Hubert170
Zbylut Michał155

598

Macko Adam141
Szumilewicz Michał140
Rudnicka Natalia115
Wysocki Mikołaj106
Zbylut Michał96

454

Sikorski Marcin133
Makowski Maksymilian120
Wiśniewski Jan88
Szafrański Kamil73
Ziętara Oskar40

Wszystkich rozegranych setów: 376

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

167

86

18

41

34

30


Wszystkich rozegranych meczów: 130

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

62

32

6

10

10

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
0.64'
2 set
Gajos Jakub2
Mohamed Nazia0
0.82'
1 set
Gajos Jakub2
Mohamed Nazia0
11.36'
1 set
Florczyk Paweł3
Sokołowski Andrzej0
13.45'
4 set
Kowalski Dominik3
Makowski Maksymilian1
14.64'
1 set
Wiśniewski Sławomir0
Niklas Jakub2
14.73'
2 set
Mohamed Nazia0
Kabaciński Maciej2
15.36'
2 set
Florczyk Paweł3
Sokołowski Andrzej0
15.73'
2 set
Niklas Jakub0
Karp Adam3
16.09'
2 set
Kapuściński Bartosz3
Wiśniewski Sławomir0
16.27'
1 set
Supeł Tomasz2
Michalak Paweł0
0.82'
1 set
Kucharska Sara2
Szumska Aleksandra0
15.27'
1 set
Cielecka Justyna2
Szulc Dominika0
15.73'
2 set
Cielecka Justyna2
Szulc Dominika0
17.09'
1 set
Krzywicka Paulina3
Szumska Aleksandra0
17.55'
2 set
Stępniewska Sylwia0
Owczarek Małgorzata3
18.00'
2 set
Kucharska Sara2
Brzozowska Ewa0
18.09'
2 set
Zielińska Joanna0
Szumska Aleksandra2
18.18'
3 set
Mohamed Nazia3
Kabacińska Julita0
18.36'
1 set
Czerwińska Iwona0
Waszkiewicz Magdalena2
18.45'
2 set
Stępniewska Sylwia2
Zielińska Joanna0
14.18'
3 set
Szulc Dominika3
Klemba Katarzyna2
16.00'
2 set
Klemba Katarzyna2
Filipczak Aneta0
17.18'
1 set
Klemba Katarzyna2
Filipczak Aneta0
17.82'
2 set
Filipczak Aneta0
Margalska Anna2
18.92'
1 set
Szulc Dominika3
Klemba Katarzyna2
19.09'
1 set
Zielińska Joanna3
Margalska Anna0
20.18'
2 set
Klemba Katarzyna0
Margalska Anna2
20.91'
5 set
Szulc Dominika3
Klemba Katarzyna2
21.45'
4 set
Szulc Dominika3
Klemba Katarzyna2
24.36'
4 set
Filipczak Aneta1
Brzozowska Ewa3
14.36'
3 set
Rutkowski Hubert2
Szumilewicz Adam3
15.09'
1 set
Szymkowiak Piotr2
Szumilewicz Adam3
15.18'
2 set
Szymkowiak Piotr2
Wysocki Mikołaj3
15.55'
4 set
Szymkowiak Piotr2
Wysocki Mikołaj3
15.73'
4 set
Wysocki Mikołaj3
Rutkowski Hubert1
15.82'
2 set
Szymkowiak Piotr1
Rutkowski Hubert3
16.00'
1 set
Szymkowiak Piotr1
Rutkowski Hubert3
16.18'
3 set
Szymkowiak Piotr1
Rutkowski Hubert3
17.00'
5 set
Szymkowiak Piotr2
Szumilewicz Adam3
17.36'
2 set
Zbylut Michał1
Rutkowski Hubert3
13.64'
3 set
Zbylut Michał0
Szumilewicz Michał3
13.64'
1 set
Macko Adam3
Wysocki Mikołaj0
14.36'
2 set
Zbylut Michał1
Rudnicka Natalia3
14.36'
3 set
Macko Adam3
Rudnicka Natalia0
15.09'
3 set
Wysocki Mikołaj0
Szumilewicz Michał3
15.09'
2 set
Wysocki Mikołaj0
Szumilewicz Michał3
16.18'
3 set
Macko Adam3
Wysocki Mikołaj0
16.73'
1 set
Zbylut Michał0
Szumilewicz Michał3
17.45'
2 set
Szumilewicz Michał3
Rudnicka Natalia0
18.82'
1 set
Wysocki Mikołaj3
Rudnicka Natalia2
10.91'
3 set
Ziętara Oskar0
Wiśniewski Jan3
12.91'
1 set
Ziętara Oskar0
Makowski Maksymilian3
13.64'
3 set
Ziętara Oskar0
Szafrański Kamil3
14.82'
3 set
Ziętara Oskar0
Makowski Maksymilian3
14.91'
3 set
Sikorski Marcin3
Wiśniewski Jan0
15.18'
3 set
Sikorski Marcin3
Szafrański Kamil0
15.18'
2 set
Sikorski Marcin3
Szafrański Kamil0
16.18'
1 set
Wiśniewski Jan0
Makowski Maksymilian3
16.18'
1 set
Ziętara Oskar0
Szafrański Kamil3
16.91'
2 set
Szafrański Kamil0
Makowski Maksymilian3

Decyzji sędziowskich: 6 (0,1%)

Stroke 1
16,7%
Let 5
83,3%
Nolet 0
0%

OPEN
3 4,2%
0-3-0
Kowalski Dominik3
Makowski Maksymilian1
1 1,4%
1-0-0
Kapuściński Bartosz1
Kowalski Dominik3
1 2,6%
0-1-0
Gidziński Andrzej2
Firfas Damian0
1 1,1%
0-1-0
Kabaciński Maciej2
Kapuściński Bartosz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0