Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
42"12'Szczerbiński Andrzej3
Kotkiewicz Remigiusz2
34"48'Lipiński Tomasz2
Kotkiewicz Remigiusz3
33"43'Konopa Bartosz2
Bobkowski Przemysław3
32"31'Furman Wojciech3
Lipecki Łukasz 2
32"24'Konopa Bartosz3
Kapuściński Rafał1
32"12'Lipecki Łukasz 2
Rudnicki Michał3
30"12'Niklas Jakub3
Godziński Dawid2
28"38'Zielak Jarosław3
Bobkowski Przemysław1
25"19'Kita Marcin1
Godziński Dawid3
25"04'Kotkiewicz Remigiusz0
Rudnicki Michał3
25"53'Chorąży Romuald2
Szczerbiński Andrzej3
18"51'Lipecki Łukasz 3
Zakrzewski Mateusz0
16"20'Chorąży Romuald3
Zakrzewski Mateusz0
15"41'Jamroszczak Jarosław3
Skiba Paweł0
14"35'Chorąży Romuald3
Skiba Paweł0

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Kotkiewicz Remigiusz99"16'
Bobkowski Przemysław80"55'
Konopa Bartosz75"50'
Niklas Jakub75"41'
Furman Wojciech71"07'
Lipecki Łukasz 70"00'
Lipiński Tomasz68"08'
Zielak Jarosław67"02'
Rudnicki Michał63"10'
Szczerbiński Andrzej60"16'
Chorąży Romuald45"30'
Zakrzewski Mateusz29"32'
Skiba Paweł25"07'
Szczerbiński Andrzej20"00'
Lipecki Łukasz 15"55'
Jamroszczak Jarosław13"14'

Czas setów: 9 godz. 26 min 19 s

OPENOPEN - Eliminacje

491 min 40 s

11"31'
1 set
Konopa Bartosz3
Kapuściński Rafał1
9"00'
2 set
Kotkiewicz Remigiusz0
Rudnicki Michał3
8"18'
3 set
Zielak Jarosław3
Bobkowski Przemysław1
8"01'
5 set
Szczerbiński Andrzej3
Kotkiewicz Remigiusz2
7"57'
1 set
Kotkiewicz Remigiusz0
Rudnicki Michał3
7"46'
4 set
Szczerbiński Andrzej3
Kotkiewicz Remigiusz2
7"41'
2 set
Szczerbiński Andrzej3
Kotkiewicz Remigiusz2
7"15'
3 set
Sokołowski Andrzej0
Bobkowski Przemysław3
7"01'
1 set
Szczerbiński Andrzej3
Kotkiewicz Remigiusz2
6"45'
3 set
Kita Marcin1
Godziński Dawid3

74 min 39 s

7"01'
1 set
Lipecki Łukasz 3
Zakrzewski Mateusz0
5"43'
2 set
Chorąży Romuald3
Zakrzewski Mateusz0
5"13'
4 set
Chorąży Romuald2
Szczerbiński Andrzej3
4"50'
2 set
Jamroszczak Jarosław3
Skiba Paweł0
4"46'
1 set
Chorąży Romuald3
Skiba Paweł0
4"35'
3 set
Lipecki Łukasz 3
Zakrzewski Mateusz0
4"22'
1 set
Jamroszczak Jarosław3
Skiba Paweł0
4"19'
2 set
Lipecki Łukasz 3
Zakrzewski Mateusz0
4"12'
2 set
Chorąży Romuald3
Skiba Paweł0
4"09'
5 set
Chorąży Romuald2
Szczerbiński Andrzej3

Małych punktów: 2039

OPENOPEN - Eliminacje

1746

Kotkiewicz Remigiusz158
Furman Wojciech144
Zielak Jarosław142
Bobkowski Przemysław137
Konopa Bartosz133
Niklas Jakub131
Lipiński Tomasz129
Lipecki Łukasz 124
Sokołowski Andrzej122
Rudnicki Michał105

293

Chorąży Romuald103
Szczerbiński Andrzej44
Skiba Paweł40
Zakrzewski Mateusz38
Jamroszczak Jarosław35
Lipecki Łukasz 33

Wszystkich rozegranych setów: 118

OPENOPEN - Eliminacje

101

17


Wszystkich rozegranych meczów: 32

OPENOPEN - Eliminacje

27

5


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
0.55'
2 set
Szczerbiński Andrzej0
Sokołowski Andrzej3
7.64'
1 set
Szczerbiński Andrzej0
Sokołowski Andrzej3
13.64'
3 set
Szczerbiński Andrzej0
Zielak Jarosław3
14.09'
4 set
Jamroszczak Jarosław1
Lipiński Tomasz3
14.27'
2 set
Jamroszczak Jarosław1
Lipiński Tomasz3
14.27'
3 set
Furman Wojciech3
Jamroszczak Jarosław0
15.09'
2 set
Karaszewski Maciej0
Sokołowski Andrzej3
16.73'
1 set
Godziński Dawid0
Bobkowski Przemysław3
17.55'
1 set
Jamroszczak Jarosław1
Lipiński Tomasz3
18.36'
1 set
Zielak Jarosław3
Bobkowski Przemysław1
15.91'
3 set
Chorąży Romuald3
Skiba Paweł0
16.64'
3 set
Chorąży Romuald2
Szczerbiński Andrzej3
20.27'
2 set
Chorąży Romuald2
Szczerbiński Andrzej3
21.09'
1 set
Chorąży Romuald2
Szczerbiński Andrzej3
21.27'
3 set
Chorąży Romuald3
Zakrzewski Mateusz0
21.82'
1 set
Chorąży Romuald3
Zakrzewski Mateusz0
22.00'
3 set
Jamroszczak Jarosław3
Skiba Paweł0
22.31'
2 set
Jamroszczak Jarosław3
Skiba Paweł0
22.64'
5 set
Chorąży Romuald2
Szczerbiński Andrzej3
22.91'
2 set
Chorąży Romuald3
Skiba Paweł0

Decyzji sędziowskich: 1 (0%)

Stroke 0
0%
Let 1
100%
Nolet 0
0%

OPEN - Eliminacje
1 1,9%
0-1-0
Lipecki Łukasz 3
Zakrzewski Mateusz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0