Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyOU11OU15
40"17'Wielgus Maksymilian1
Marszał Adrian3
34"36'Diduch Michał3
Krzanik Jakub2
32"36'Filas Karol3
Głowacki Michał1
31"29'Wielgus Maksymilian1
Jachimowicz Michał3
30"42'Diduch Michał1
Stypa Maciej3
29"01'Marszał Adrian3
Atras Przemysław0
28"58'Śmietański Sebastian3
Chojnacki Piotr2
28"03'Wirowski Jakub1
Wielgus Maksymilian3
27"46'Atras Przemysław3
Mazurkiewicz Filip0
27"15'Śmietański Sebastian1
Korostyński Damian3
25"10'Kirszenstein Patrycja3
Kozłowska Łucja1
23"29'Kirszenstein Patrycja3
Baran Anna1
23"06'Baran Anna1
Kozłowska Łucja3
22"00'Kirszenstein Patrycja0
Drabczyk Joanna3
20"39'Drabowska Karolina1
Pękala Barbara3
18"51'Suchy Anna3
Pękala Barbara0
17"05'Drabowska Karolina0
Kurek Małgorzata3
16"05'Drabczyk Joanna3
Kozłowska Łucja0
15"39'Suchy Anna3
Kurek Małgorzata0
15"26'Suchy Anna0
Zasępa Aleksandra3
25"46'Suchy Anna1
Kirszenstein Patrycja3
21"15'Pękala Barbara1
Kozłowska Łucja3
18"12'Zasępa Aleksandra0
Drabczyk Joanna3
'Kurek MałgorzataW
Baran Anna3
32"42'Gerwatowski Jakub3
Tuleja Maria2
14"01'Góra Zuzanna3
Tuleja Maria0
11"45'Góra Zuzanna3
Gerwatowski Jakub0
1"30'Palta Szymon0
Tuleja Maria3
45'Palta Szymon0
Gerwatowski Jakub3
14'Palta Szymon0
Góra Zuzanna3
25"10'Góra Zuzanna3
Sadkiewicz Jakub2
24"45'Bodziarczyk Kacper2
Góra Zuzanna3
21"47'Kawała Dominik0
Bodziarczyk Kacper3
21"00'Bodziarczyk Kacper3
Sadkiewicz Jakub1
18"00'Kawała Dominik0
Solik Szymon3
17"28'Bodziarczyk Kacper0
Solik Szymon3
16"19'Solik Szymon0
Sadkiewicz Jakub3
12"15'Solik Szymon0
Góra Zuzanna3
9"20'Kawała Dominik0
Góra Zuzanna3
3"23'Kawała Dominik0
Sadkiewicz Jakub3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyOU11OU15
Wielgus Maksymilian101"05'
Marszał Adrian89"42'
Atras Przemysław85"32'
Chmielowski Jakub74"57'
Stypa Maciej73"20'
Śmietański Sebastian72"25'
Korostyński Damian70"23'
Filas Karol70"22'
Głowacki Michał70"01'
Jachimowicz Michał69"48'
Kirszenstein Patrycja55"48'
Pękala Barbara54"21'
Suchy Anna53"28'
Kozłowska Łucja51"51'
Drabowska Karolina48"16'
Baran Anna47"47'
Kurek Małgorzata41"26'
Łapa Joanna40"34'
Zasępa Aleksandra32"27'
Kirszenstein Patrycja18"27'
Suchy Anna18"27'
Kozłowska Łucja16"25'
Pękala Barbara16"25'
Łapa Joanna14"55'
Zasępa Aleksandra14"55'
Tuleja Maria41"06'
Gerwatowski Jakub36"02'
Góra Zuzanna23"11'
Palta Szymon1"47'
Bodziarczyk Kacper75"21'
Góra Zuzanna63"26'
Solik Szymon58"25'
Sadkiewicz Jakub57"03'
Kawała Dominik45"23'

Czas setów: 19 godz. 4 min 3 s

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyOU11OU15

680 min 25 s

10"56'
3 set
Atras Przemysław3
Mazurkiewicz Filip0
10"39'
2 set
Wielgus Maksymilian1
Marszał Adrian3
10"21'
4 set
Wielgus Maksymilian1
Marszał Adrian3
9"36'
1 set
Kachel Jacek1
Chojnacki Piotr2
9"36'
2 set
Marszał Adrian3
Atras Przemysław0
9"24'
3 set
Kachel Jacek1
Moncznik Mikołaj2
8"41'
1 set
Zasępa Aleksandra0
Marszał Adrian3
8"31'
3 set
Marszał Adrian3
Atras Przemysław0
8"25'
2 set
Diduch Michał1
Stypa Maciej3
8"06'
2 set
Atras Przemysław3
Jachimowicz Michał0

212 min 59 s

9"01'
1 set
Pękala Barbara3
Kurek Małgorzata0
7"05'
1 set
Suchy Anna3
Pękala Barbara0
6"39'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Drabczyk Joanna3
6"23'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Kozłowska Łucja1
6"18'
1 set
Drabowska Karolina0
Kurek Małgorzata3
6"11'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Baran Anna1
6"03'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Drabczyk Joanna3
5"57'
1 set
Baran Anna1
Kozłowska Łucja3
5"19'
3 set
Drabczyk Joanna3
Kozłowska Łucja0
5"18'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Kozłowska Łucja1

49 min 47 s

5"47'
2 set
Zasępa Aleksandra0
Drabczyk Joanna3
5"38'
1 set
Pękala Barbara1
Kozłowska Łucja3
5"08'
3 set
Suchy Anna1
Kirszenstein Patrycja3
5"07'
2 set
Suchy Anna1
Kirszenstein Patrycja3
4"56'
1 set
Zasępa Aleksandra0
Drabczyk Joanna3
4"16'
1 set
Suchy Anna1
Kirszenstein Patrycja3
4"12'
3 set
Zasępa Aleksandra0
Drabczyk Joanna3
4"11'
4 set
Pękala Barbara1
Kozłowska Łucja3
3"56'
4 set
Suchy Anna1
Kirszenstein Patrycja3
3"47'
3 set
Pękala Barbara1
Kozłowska Łucja3

51 min 3 s

7"25'
5 set
Gerwatowski Jakub3
Tuleja Maria2
6"16'
3 set
Gerwatowski Jakub3
Tuleja Maria2
5"47'
2 set
Góra Zuzanna3
Tuleja Maria0
5"43'
4 set
Gerwatowski Jakub3
Tuleja Maria2
4"31'
3 set
Góra Zuzanna3
Tuleja Maria0
3"36'
1 set
Gerwatowski Jakub3
Tuleja Maria2
3"27'
3 set
Góra Zuzanna3
Gerwatowski Jakub0
3"21'
1 set
Góra Zuzanna3
Tuleja Maria0
3"16'
2 set
Gerwatowski Jakub3
Tuleja Maria2
3"13'
2 set
Góra Zuzanna3
Gerwatowski Jakub0

149 min 49 s

7"42'
2 set
Kawała Dominik0
Bodziarczyk Kacper3
6"48'
3 set
Bodziarczyk Kacper2
Góra Zuzanna3
6"27'
1 set
Kawała Dominik0
Bodziarczyk Kacper3
5"59'
3 set
Kawała Dominik0
Solik Szymon3
5"55'
2 set
Bodziarczyk Kacper0
Solik Szymon3
5"52'
2 set
Kawała Dominik0
Solik Szymon3
5"41'
1 set
Bodziarczyk Kacper3
Sadkiewicz Jakub1
5"32'
4 set
Bodziarczyk Kacper2
Góra Zuzanna3
5"24'
2 set
Solik Szymon0
Sadkiewicz Jakub3
5"08'
5 set
Góra Zuzanna3
Sadkiewicz Jakub2

Małych punktów: 4432

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyOU11OU15

2456

Chmielowski Jakub148
Marszał Adrian137
Kałucki Bartłomiej133
Wielgus Maksymilian131
Głowacki Michał126
Wirowski Jakub124
Korostyński Damian121
Filas Karol120
Jachimowicz Michał120
Atras Przemysław118

874

Zasępa Aleksandra132
Suchy Anna120
Kirszenstein Patrycja109
Pękala Barbara103
Łapa Joanna99
Kurek Małgorzata93
Kozłowska Łucja92
Baran Anna69
Drabowska Karolina57

199

Kirszenstein Patrycja44
Kozłowska Łucja40
Suchy Anna34
Łapa Joanna33
Pękala Barbara27
Zasępa Aleksandra21

290

Góra Zuzanna99
Gerwatowski Jakub89
Tuleja Maria86
Palta Szymon16

613

Góra Zuzanna174
Bodziarczyk Kacper144
Sadkiewicz Jakub142
Solik Szymon104
Kawała Dominik49

Wszystkich rozegranych setów: 259

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyOU11OU15

141

52

11

20

35


Wszystkich rozegranych meczów: 81

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyOU11OU15

46

16

3

6

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyOU11OU15
8.50'
1 set
Diduch Michał0
Wirowski Jakub2
10.64'
3 set
Lipski Kajetan3
Wójcik Rafał0
11.36'
2 set
Lipski Kajetan3
Wójcik Rafał0
12.82'
1 set
Lipski Kajetan3
Wójcik Rafał0
13.36'
2 set
Drabowska Karolina0
Kachel Jacek2
13.36'
2 set
Filas Karol0
Jachimowicz Michał3
13.82'
1 set
Śmietański Sebastian0
Wirowski Jakub2
14.55'
1 set
Drabowska Karolina0
Kachel Jacek2
14.64'
1 set
Głowacki Michał3
Kachel Jacek0
15.73'
2 set
Serwatka Patryk1
Chmielowski Jakub3
0.64'
1 set
Kurek Małgorzata0
Zasępa Aleksandra3
0.64'
2 set
Kurek Małgorzata0
Zasępa Aleksandra3
0.73'
3 set
Kurek Małgorzata0
Zasępa Aleksandra3
0.82'
2 set
Pękala Barbara3
Kurek Małgorzata0
14.09'
3 set
Drabowska Karolina0
Zasępa Aleksandra3
14.09'
2 set
Drabczyk Joanna3
Baran Anna0
15.55'
2 set
Drabowska Karolina0
Zasępa Aleksandra3
17.27'
1 set
Pękala Barbara0
Zasępa Aleksandra3
17.45'
1 set
Drabowska Karolina1
Pękala Barbara3
17.64'
1 set
Drabowska Karolina0
Zasępa Aleksandra3
15.36'
2 set
Pękala Barbara1
Kozłowska Łucja3
20.64'
3 set
Pękala Barbara1
Kozłowska Łucja3
21.45'
4 set
Suchy Anna1
Kirszenstein Patrycja3
22.82'
4 set
Pękala Barbara1
Kozłowska Łucja3
22.91'
3 set
Zasępa Aleksandra0
Drabczyk Joanna3
23.27'
1 set
Suchy Anna1
Kirszenstein Patrycja3
25.58'
2 set
Suchy Anna1
Kirszenstein Patrycja3
25.67'
3 set
Suchy Anna1
Kirszenstein Patrycja3
26.91'
1 set
Zasępa Aleksandra0
Drabczyk Joanna3
30.73'
1 set
Pękala Barbara1
Kozłowska Łucja3
0.27'
3 set
Palta Szymon0
Góra Zuzanna3
0.27'
2 set
Palta Szymon0
Góra Zuzanna3
0.45'
1 set
Palta Szymon0
Góra Zuzanna3
0.45'
1 set
Palta Szymon0
Tuleja Maria3
0.55'
2 set
Palta Szymon0
Tuleja Maria3
0.64'
2 set
Palta Szymon0
Gerwatowski Jakub3
0.73'
3 set
Palta Szymon0
Gerwatowski Jakub3
0.91'
1 set
Palta Szymon0
Gerwatowski Jakub3
5.45'
3 set
Palta Szymon0
Tuleja Maria3
14.64'
1 set
Góra Zuzanna3
Gerwatowski Jakub0
0.45'
2 set
Kawała Dominik0
Sadkiewicz Jakub3
0.55'
3 set
Kawała Dominik0
Sadkiewicz Jakub3
12.18'
3 set
Kawała Dominik0
Góra Zuzanna3
13.36'
2 set
Kawała Dominik0
Góra Zuzanna3
13.36'
1 set
Kawała Dominik0
Góra Zuzanna3
14.45'
1 set
Bodziarczyk Kacper2
Góra Zuzanna3
16.36'
4 set
Bodziarczyk Kacper3
Sadkiewicz Jakub1
16.45'
1 set
Kawała Dominik0
Sadkiewicz Jakub3
17.36'
4 set
Góra Zuzanna3
Sadkiewicz Jakub2
17.36'
1 set
Solik Szymon0
Góra Zuzanna3

Decyzji sędziowskich: 16 (0.4%)

Stroke 3
18.8%
Let 11
68.8%
Nolet 2
12.5%

OPENDAMSKAOU15
6 6.7%
1-5-0
Śmietański Sebastian3
Chojnacki Piotr2
1 1.5%
1-0-0
Lipski Kajetan1
Mazurkiewicz Filip3
1 1.9%
1-0-0
Atras Przemysław3
Mazurkiewicz Filip0
1 1.4%
0-1-0
Baran Anna1
Kozłowska Łucja3
4 6.9%
0-4-0
Kawała Dominik0
Bodziarczyk Kacper3
2 3.8%
0-0-2
Solik Szymon0
Sadkiewicz Jakub3
1 1.4%
0-1-0
Bodziarczyk Kacper3
Sadkiewicz Jakub1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0