Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU19JUNIORSKA OU15
61"31'Popko Łukasz3
Daniluk Rafał2
46"03'Popko Łukasz2
Soszka Stefan3
45"16'Busłowski Leszek1
Daniluk Rafał3
41"59'Popko Łukasz3
Gnitecki Przemysław1
37"23'Ostaszewski Adam1
Purta Maciej2
29"17'Grochocki Tomasz1
Wojtecki Piotr2
28"44'Piskórz Tomasz3
Jasiński Paweł0
24"54'Królewski Edward0
Soszka Stefan3
24"21'Gnitecki Przemysław1
Włodarczyk Szymon2
23"57'Kurek Michał1
Soszka Stefan3
10"15'Tyszkiewicz Ewelina0
Szymborski Marcin2
6"35'Regucka Alicja0
Ołtarzewski Jakub2
'Gudan Robert1
Kierdelewicz Krzysztof2
'Boruch Małgorzata2
Tyszkiewicz RadosławW
'Tyszkiewicz Ewelina2
Gudan RobertW
'Regucka Alicja0
Tyszkiewicz Ewelina2
'Regucka Alicja2
Gudan RobertW
17"55'Gawryluk Monika1
Popko Aleksandra2
15"00'Regucka Alicja0
Tyszkiewicz Ewelina2
14"02'Regucka Alicja0
Popko Kinga2
10"43'Tyszkiewicz Ewelina0
Popko Kinga2
9"36'Boruch Małgorzata0
Regucka Alicja2
9"18'Gawryluk Monika2
Popko Kinga0
9"06'Boruch Małgorzata0
Popko Kinga2
8"45'Boruch Małgorzata0
Tyszkiewicz Ewelina2
8"19'Popko Aleksandra2
Popko Kinga0
8"00'Gawryluk Monika2
Tyszkiewicz Ewelina0
'Tomczyk Konrad2
Popko Aleksandra1
'Tomczyk Konrad2
Kaca Bartosz0
'Tomczyk Konrad2
Popko Hanna0
'Kaca Bartosz0
Popko Aleksandra2
'Kaca Bartosz2
Popko Hanna0
'Popko Hanna0
Popko Aleksandra2
'Filipik Gabriela0
Wawiernia Filip2
'Filipik Gabriela2
Rauba Mateusz0
'Filipik Gabriela2
Kragiel Cyprian Błażej0
'Wawiernia Filip2
Kragiel Cyprian Błażej0
'Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip2
'Rauba Mateusz1
Kragiel Cyprian Błażej2

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Popko Łukasz156"34'
Daniluk Rafał122"13'
Soszka Stefan98"29'
Gnitecki Przemysław83"01'
Purta Maciej80"13'
Ostaszewski Adam80"11'
Grochocki Tomasz79"47'
Busłowski Leszek78"28'
Piskórz Tomasz73"36'
Kraszewski Bartosz73"25'
Szymborski Marcin10"11'
Tyszkiewicz Ewelina10"11'
Ołtarzewski Jakub6"30'
Regucka Alicja6"30'
Regucka Alicja49"51'
Tyszkiewicz Ewelina47"34'
Popko Kinga46"45'
Popko Aleksandra43"25'
Gawryluk Monika42"59'
Boruch Małgorzata39"34'

Czas setów: 18 godz. 49 min 17 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

977 min 32 s

22"51'
1 set
Ostaszewski Adam1
Purta Maciej2
13"19'
4 set
Popko Łukasz3
Daniluk Rafał2
12"55'
2 set
Piskórz Tomasz3
Jasiński Paweł0
12"29'
2 set
Włodarczyk Szymon0
Piskórz Tomasz2
12"14'
4 set
Busłowski Leszek1
Daniluk Rafał3
12"10'
2 set
Popko Łukasz3
Gnitecki Przemysław1
11"49'
1 set
Popko Łukasz3
Daniluk Rafał2
11"47'
2 set
Królewski Edward0
Soszka Stefan3
11"37'
3 set
Grochocki Tomasz1
Wojtecki Piotr2
11"20'
3 set
Busłowski Leszek1
Daniluk Rafał3

16 min 41 s

9"59'
2 set
Tyszkiewicz Ewelina0
Szymborski Marcin2
3"30'
2 set
Regucka Alicja0
Ołtarzewski Jakub2
3"00'
1 set
Regucka Alicja0
Ołtarzewski Jakub2
12'
1 set
Tyszkiewicz Ewelina0
Szymborski Marcin2

135 min 4 s

11"21'
2 set
Regucka Alicja0
Tyszkiewicz Ewelina2
6"59'
1 set
Regucka Alicja0
Popko Kinga2
6"17'
2 set
Regucka Alicja0
Popko Kinga2
6"03'
2 set
Gawryluk Monika1
Popko Aleksandra2
5"15'
1 set
Tyszkiewicz Ewelina0
Popko Kinga2
5"05'
1 set
Gawryluk Monika1
Popko Aleksandra2
4"53'
2 set
Boruch Małgorzata0
Tyszkiewicz Ewelina2
4"48'
2 set
Boruch Małgorzata0
Regucka Alicja2
4"46'
2 set
Boruch Małgorzata0
Popko Aleksandra2
4"43'
1 set
Gawryluk Monika2
Tyszkiewicz Ewelina0

Małych punktów: 4171

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU19JUNIORSKA OU15

3068

Popko Łukasz206
Soszka Stefan175
Daniluk Rafał174
Kurek Michał133
Piskórz Tomasz130
Łukaszewicz Adam126
Busłowski Leszek124
Timofiejuk Adam120
Padysz Mateusz119
Gnitecki Przemysław118

151

Tyszkiewicz Ewelina33
Kierdelewicz Krzysztof31
Gudan Robert29
Szymborski Marcin22
Ołtarzewski Jakub22
Regucka Alicja14

496

Popko Aleksandra119
Gawryluk Monika114
Popko Kinga89
Tyszkiewicz Ewelina71
Boruch Małgorzata53
Regucka Alicja50

224

Tomczyk Konrad77
Popko Aleksandra75
Kaca Bartosz44
Popko Hanna28

232

Wawiernia Filip68
Rauba Mateusz61
Filipik Gabriela55
Kragiel Cyprian Błażej48

Wszystkich rozegranych setów: 238

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU19JUNIORSKA OU15

172

9

31

13

13


Wszystkich rozegranych meczów: 94

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU19JUNIORSKA OU15

63

4

15

6

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
0.36'
3 set
Daniluk Rafał3
Kurek MichałW
0.36'
2 set
Daniluk Rafał3
Kurek MichałW
0.36'
1 set
Soszka Stefan3
Kułak Paweł0
0.45'
1 set
Daniluk Rafał3
Kurek MichałW
0.82'
1 set
Aksiucik Paweł2
Kułak PawełW
12.55'
1 set
Włodarczyk Szymon0
Daniluk Rafał3
14.00'
2 set
Suchowierski Tomasz0
Soszka Stefan2
14.82'
2 set
Padysz Mateusz2
Paprocki Sławomir0
16.45'
1 set
Paprocki Sławomir2
Szymborski Marcin0
16.55'
1 set
Kurek Michał2
Łukaszewicz Adam1
1.09'
1 set
Tyszkiewicz Ewelina0
Szymborski Marcin2
16.36'
1 set
Regucka Alicja0
Ołtarzewski Jakub2
19.09'
2 set
Regucka Alicja0
Ołtarzewski Jakub2
54.45'
2 set
Tyszkiewicz Ewelina0
Szymborski Marcin2
12.27'
1 set
Boruch Małgorzata0
Gawryluk Monika2
13.36'
1 set
Tyszkiewicz Ewelina0
Popko Aleksandra2
14.00'
2 set
Regucka Alicja0
Popko Aleksandra2
15.82'
1 set
Boruch Małgorzata0
Popko Aleksandra2
16.18'
1 set
Regucka Alicja0
Gawryluk Monika2
17.09'
2 set
Gawryluk Monika2
Tyszkiewicz Ewelina0
17.73'
2 set
Regucka Alicja0
Gawryluk Monika2
18.91'
1 set
Regucka Alicja0
Popko Aleksandra2
19.09'
2 set
Popko Aleksandra2
Popko Kinga0
19.18'
1 set
Regucka Alicja0
Tyszkiewicz Ewelina2

Decyzji sędziowskich: 1 (0%)

Stroke 0
0%
Let 1
100%
Nolet 0
0%

OPEN
1 2,6%
0-1-0
Łukaszewicz Adam2
Suchowierski Tomasz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0