Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY
46"38'Spoljar Domagoj1
Khan Tahir2
32"48'Pełczyński Adam2
Przytuła Michał1
30"48'Gałecki Tomasz1
Khan Tahir3
30"15'Kleszcz Piotr2
Peukert Tomasz1
28"40'Kleszcz Piotr1
Filipowski Dariusz2
25"07'Szymkowiak Mariusz2
Kosiński Paweł1
23"45'Jerzykowski Krzysztof1
Rydz Romuald2
22"19'Forreiter Maciej1
Glaza Tomasz2
21"57'Szymaniak Kinga1
Buczkowska Ewa2
21"29'Szymkowiak Mariusz1
Przybylski Bartosz2
11"58'Dolińska Hanna0
Surdziel Aleksandra2
11"05'Pogorzelczyk Iga0
Surdziel Aleksandra2
10"47'Miedziocha Oliwia2
Geena Al-ansi0
10"39'Lubińska Dominika2
Linke Natalia0
10"37'Lubińska Dominika2
Geena Al-ansi0
8"15'Miedziocha Oliwia0
Lubińska Dominika2
7"36'Linke Natalia2
Geena Al-ansi0
5"36'Dolińska Hanna0
Pogorzelczyk Iga2
5"29'Miedziocha Oliwia0
Linke Natalia2
21"54'Lubińska Dominika2
Surdziel Aleksandra1
16"59'Dolińska Hanna0
Geena Al-ansi2
14"28'Lubińska Dominika2
Linke Natalia1
11"24'Linke Natalia0
Surdziel Aleksandra2
9"33'Pogorzelczyk Iga0
Surdziel Aleksandra2
9"25'Pogorzelczyk Iga0
Linke Natalia2
8"56'Miedziocha Oliwia2
Geena Al-ansi0
8"22'Lubińska Dominika2
Pogorzelczyk Iga0
7"45'Dolińska Hanna0
Miedziocha Oliwia2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY
Khan Tahir100"56'
Gałecki Tomasz85"34'
Kleszcz Piotr80"30'
Spoljar Domagoj75"11'
Szymkowiak Mariusz74"08'
Filipowski Dariusz70"40'
Przytuła Michał69"49'
Szymaniak Kinga64"12'
Kornowska Małgorzata62"59'
Zjawin Jakub60"27'
Geena Al-ansi26"14'
Lubińska Dominika25"50'
Miedziocha Oliwia23"48'
Surdziel Aleksandra21"43'
Linke Natalia21"10'
Dolińska Hanna17"09'
Pogorzelczyk Iga15"26'
Lubińska Dominika37"14'
Surdziel Aleksandra36"30'
Linke Natalia30"00'
Geena Al-ansi25"03'
Dolińska Hanna23"50'
Pogorzelczyk Iga23"04'
Miedziocha Oliwia16"25'

Czas setów: 17 godz 47 min 55 s

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY

896 min 12 s

22"45'
3 set
Spoljar Domagoj1
Khan Tahir2
12"50'
2 set
Kleszcz Piotr2
Peukert Tomasz1
12"17'
1 set
Pełczyński Adam2
Przytuła Michał1
12"09'
3 set
Szymkowiak Mariusz2
Kosiński Paweł1
11"10'
3 set
Pełczyński Adam2
Przytuła Michał1
10"54'
2 set
Gałecki Tomasz2
Pełczyński Adam0
10"32'
2 set
Spoljar Domagoj1
Khan Tahir2
10"29'
4 set
Gałecki Tomasz1
Khan Tahir3
10"19'
1 set
Spoljar Domagoj1
Khan Tahir2
9"56'
2 set
Filipowski Dariusz2
Zjawin Jakub0

75 min 40 s

6"51'
1 set
Dolińska Hanna0
Surdziel Aleksandra2
5"56'
2 set
Miedziocha Oliwia2
Geena Al-ansi0
5"39'
2 set
Pogorzelczyk Iga0
Surdziel Aleksandra2
4"58'
1 set
Lubińska Dominika2
Geena Al-ansi0
4"52'
2 set
Dolińska Hanna0
Surdziel Aleksandra2
4"46'
1 set
Miedziocha Oliwia2
Geena Al-ansi0
4"40'
2 set
Lubińska Dominika2
Linke Natalia0
4"31'
1 set
Lubińska Dominika2
Linke Natalia0
4"21'
1 set
Pogorzelczyk Iga0
Surdziel Aleksandra2
4"20'
2 set
Miedziocha Oliwia0
Lubińska Dominika2

96 min 3 s

11"40'
1 set
Dolińska Hanna0
Geena Al-ansi2
7"32'
3 set
Lubińska Dominika2
Surdziel Aleksandra1
6"14'
2 set
Lubińska Dominika2
Surdziel Aleksandra1
6"12'
1 set
Linke Natalia0
Surdziel Aleksandra2
5"12'
1 set
Dolińska Hanna0
Miedziocha Oliwia2
4"51'
1 set
Lubińska Dominika2
Surdziel Aleksandra1
4"34'
2 set
Dolińska Hanna0
Geena Al-ansi2
4"27'
1 set
Miedziocha Oliwia2
Geena Al-ansi0
4"22'
2 set
Miedziocha Oliwia2
Geena Al-ansi0
4"17'
1 set
Lubińska Dominika2
Linke Natalia1

Małych punktów: 3502

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY

2854

Szymkowiak Mariusz140
Khan Tahir136
Gałecki Tomasz128
Kornowska Małgorzata126
Kleszcz Piotr126
Glaza Tomasz114
Buczkowska Ewa114
Sowa Grzegorz Tiger114
Michańków Adam109
Filipowski Dariusz109

296

Lubińska Dominika66
Linke Natalia60
Surdziel Aleksandra44
Pogorzelczyk Iga39
Geena Al-ansi32
Miedziocha Oliwia31
Dolińska Hanna24

352

Lubińska Dominika80
Surdziel Aleksandra69
Linke Natalia61
Miedziocha Oliwia46
Geena Al-ansi35
Pogorzelczyk Iga32
Dolińska Hanna29

Wszystkich rozegranych setów: 201

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY

163

18

20


Wszystkich rozegranych meczów: 87

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY

69

9

9


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY
11.91'
1 set
Kornowska Małgorzata2
Rusiłowski Roman0
12.45'
1 set
Menzel Łukasz0
Szymaniak Kinga2
13.55'
2 set
Cygan Marek0
Mortas Grzegorz2
14.45'
2 set
Jabłoński Paweł1
Sowa Grzegorz Tiger2
14.45'
1 set
Nowak Damian2
Rydzewski Mateusz0
14.64'
2 set
Michańków Adam2
Rusiłowski Roman0
14.91'
2 set
Menzel Łukasz1
Kornowska Małgorzata2
15.27'
2 set
Kornowska Małgorzata2
Rusiłowski Roman0
15.45'
2 set
Cygan Marek0
Buczkowska Ewa2
15.45'
2 set
Przybylski Bartosz0
Przytuła Michał2
11.18'
1 set
Miedziocha Oliwia0
Linke Natalia2
13.64'
2 set
Dolińska Hanna0
Pogorzelczyk Iga2
16.00'
1 set
Dolińska Hanna0
Pogorzelczyk Iga2
16.73'
2 set
Linke Natalia2
Geena Al-ansi0
18.09'
2 set
Miedziocha Oliwia0
Linke Natalia2
18.55'
1 set
Miedziocha Oliwia0
Lubińska Dominika2
19.36'
1 set
Linke Natalia2
Geena Al-ansi0
21.55'
2 set
Lubińska Dominika2
Geena Al-ansi0
23.64'
2 set
Miedziocha Oliwia0
Lubińska Dominika2
23.73'
1 set
Pogorzelczyk Iga0
Surdziel Aleksandra2
13.09'
2 set
Dolińska Hanna0
Miedziocha Oliwia2
17.82'
2 set
Lubińska Dominika2
Pogorzelczyk Iga0
18.91'
1 set
Lubińska Dominika2
Pogorzelczyk Iga0
19.82'
2 set
Linke Natalia0
Surdziel Aleksandra2
19.91'
2 set
Lubińska Dominika2
Linke Natalia1
20.73'
1 set
Pogorzelczyk Iga0
Surdziel Aleksandra2
21.55'
3 set
Lubińska Dominika2
Linke Natalia1
22.18'
2 set
Pogorzelczyk Iga0
Linke Natalia2
23.00'
1 set
Pogorzelczyk Iga0
Linke Natalia2
23.18'
2 set
Pogorzelczyk Iga0
Surdziel Aleksandra2

Decyzji sędziowskich: 74 (2.1%)

Stroke 14
18.9%
Let 58
78.4%
Nolet 2
2.7%

OPEN
53 55.2%
12-39-2
Spoljar Domagoj1
Khan Tahir2
7 11.5%
0-7-0
Pełczyński Adam2
Przytuła Michał1
4 7.7%
1-3-0
Mortas Grzegorz1
Kornowska Małgorzata2
3 5.1%
0-3-0
Jerzykowski Krzysztof1
Rydz Romuald2
3 8.1%
0-3-0
Kleszcz Piotr2
Przytuła Michał0
1 2.5%
0-1-0
Maliński Damian2
Kosiński Paweł0
1 2.9%
1-0-0
Forreiter Maciej0
Sowa Grzegorz Tiger2
1 2%
0-1-0
Przybylski Bartosz1
Forreiter Maciej2
1 1.8%
0-1-0
Kleszcz Piotr1
Filipowski Dariusz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0